Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:55   #7901
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Mislim da je essence vrlo neki naziv koji se koristi kao i toner. Sto naziva za istu stvar.
Npr innisfree orchid essence ima teksturu gustoće gotovo kao sulwhasoo herbclinic ampoule. Ili kao the history of whoo @frupy kako se zove ona mala žuta bocica koju ti voliš jansaeng (zaboravih točan naziv).
A essence je i first essence.

Na koju si essence zapravo ti mislila?

@wendy01, pišem na mobitel, laptop još na servisu, pa s ovog malog ekrana mobitela, uvjerena da sam rekla sve, tek sad uvidjeh da sam preskočila komentirati tvoj novi haul. Sve izgleda jedno ljepse i zanimljivije drugog. Veselim se nastavku tvojih dojmova i recenzija
Ma mislim kao na esenciju nakon tonera, ne na fte. Ja to nemam (i nije da mi fali). A uvijek u onim nekim opisima korejskih beauty steps piše toner pa esencija. Ono, nikad nije bio hajp oko esencije kao oko drugih proizvoda.
Nego...uskoro će jutro...pa kava
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:37   #7902
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ma mislim kao na esenciju nakon tonera, ne na fte. Ja to nemam (i nije da mi fali). A uvijek u onim nekim opisima korejskih beauty steps piše toner pa esencija. Ono, nikad nije bio hajp oko esencije kao oko drugih proizvoda.
Nego...uskoro će jutro...pa kava
Meni se cini da si u pravu, esencije se nekako najmanje spominju...
A sto se tice kave, taman dosla s posla razbudjenaaa... Bas mi se spavalo, ne volim ta vecernja dezurstva, umorim se dok odem radit, a onda treba ukljucit mozak... Pa sam popila kavu i sad mi se ne spava. A trebala bi zaspat
Rinchi Cinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.