Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 23:55   #7901
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Mislim da je essence vrlo neki naziv koji se koristi kao i toner. Sto naziva za istu stvar.
Npr innisfree orchid essence ima teksturu gustoće gotovo kao sulwhasoo herbclinic ampoule. Ili kao the history of whoo @frupy kako se zove ona mala žuta bocica koju ti voliš jansaeng (zaboravih točan naziv).
A essence je i first essence.


Na koju si essence zapravo ti mislila?

@wendy01, pišem na mobitel, laptop još na servisu, pa s ovog malog ekrana mobitela, uvjerena da sam rekla sve, tek sad uvidjeh da sam preskočila komentirati tvoj novi haul. Sve izgleda jedno ljepse i zanimljivije drugog. Veselim se nastavku tvojih dojmova i recenzija
Ma mislim kao na esenciju nakon tonera, ne na fte. Ja to nemam (i nije da mi fali). A uvijek u onim nekim opisima korejskih beauty steps piše toner pa esencija. Ono, nikad nije bio hajp oko esencije kao oko drugih proizvoda.
Nego...uskoro će jutro...pa kava
Frecume is offline  
Old 21.09.2017., 00:37   #7902
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ma mislim kao na esenciju nakon tonera, ne na fte. Ja to nemam (i nije da mi fali). A uvijek u onim nekim opisima korejskih beauty steps piše toner pa esencija. Ono, nikad nije bio hajp oko esencije kao oko drugih proizvoda.
Nego...uskoro će jutro...pa kava
Meni se cini da si u pravu, esencije se nekako najmanje spominju...
A sto se tice kave, taman dosla s posla razbudjenaaa... Bas mi se spavalo, ne volim ta vecernja dezurstva, umorim se dok odem radit, a onda treba ukljucit mozak... Pa sam popila kavu i sad mi se ne spava. A trebala bi zaspat
Rinchi Cinchi is offline  
Old 21.09.2017., 07:48   #7903
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Htjela bih pitati za savjet (ono da netko kaže da ne brinem da nije neki veliki bed) ako je neka imala ovakav slučaj... Jedan od itema, ROHTO Hada Labo Super Hyaluronic Acid Moisturizing Skin Lotion, je bio obrisan iz moje povijesti kupovanja i malo sam se zabrinula, pogotovo jer nije bilo estimated delivery date-a ni niš. Pa sam otvorila case i tražila sellera refund, jer nije moj problem što je njegov item maknut a plus još i kasni.

Seller mi je prvo napisao: This item can not be sold on eBay. As a result of discussion with eBay, we deleted this item's listing.
I onda: There is no problem with items purchased by you. This is a matter of eBay and manufacturer's(ROHTO) rights. Perhaps ROHTO protested eBay. ROHTO wanted to defend their interests. So we can not sell it. This item is no problem.

Zabrinulo me to što se item može normalno naručiti kod drugih sellera. Sad čekam tjedan dana da vidim možda mi ipak dođe... Isti dan sam kupila i Meishoku fragrance free astringent (isto se šalje iz Japana) i on je došao.

Evo, ja pišem: ne brini, nije veliki bed

I ja sam kupila ROHTO Hada Labo Super Hyaluronic Acid Moisturizing Skin Lotion početkom prošlog mjeseca, bez očekivanog datuma dostave i prije kojih tjedan-dva mi je isto bilo pobrisano iz order history-ja. Pisalo je We had to remove this listing from the site ... bla bla bla.... znači, identično kao kod tebe. Jučer mi je stigao nakon mjesec i pol putovanja + dobila vrećicu čaja. Tako da se malo strpi, bude došao.
Maslinica is offline  
Old 21.09.2017., 08:32   #7904
da, super mi je ovo ulje!
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Mislim da je essence vrlo neki naziv koji se koristi kao i toner. Sto naziva za istu stvar.
Npr innisfree orchid essence ima teksturu gustoće gotovo kao sulwhasoo herbclinic ampoule. Ili kao the history of whoo @frupy kako se zove ona mala žuta bocica koju ti voliš jansaeng (zaboravih točan naziv).
A essence je i first essence.


Na koju si essence zapravo ti mislila?
ja sam bas htjela ginseng first essence jer ovo sto ti kazes: gustih esencija/seruma imam jako puno. trebalo mi je nesto ginsengasto s cim cu zapljusnuti lice na samom pocetku rutine.
ionako sam tonere lagano potrosila. ostali mi rumase, meishoku i dekant od secret key. ne znam koji mi je bolji.

Xena, jesi probala rumase?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.09.2017., 08:48   #7905
Quote:
Maslinica kaže: Pogledaj post
Evo, ja pišem: ne brini, nije veliki bed

I ja sam kupila ROHTO Hada Labo Super Hyaluronic Acid Moisturizing Skin Lotion početkom prošlog mjeseca, bez očekivanog datuma dostave i prije kojih tjedan-dva mi je isto bilo pobrisano iz order history-ja. Pisalo je We had to remove this listing from the site ... bla bla bla.... znači, identično kao kod tebe. Jučer mi je stigao nakon mjesec i pol putovanja + dobila vrećicu čaja. Tako da se malo strpi, bude došao.
Eeee samo to me zanimalo, da li se još kojoj od vas dogodila ovakva situacija, da znam da ne paničarim bzvz. Hvala ti puuuno puno!
Mislim da mi nikad ništa nije ovoliko dugo putovalo, valjda ni nisam nikad naručivala odande...

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da sam bas sve skuzila, ali ako imas ikakvu dvojbu, pisi ebayu
Također, hvala na odgovoru! Tvoj sam nick zapamtila još sa samog početka prvog dijela teme, jer sam bila počela čitati sve redom i bila sam pomislila kako sto posto znaš sve o ovome
Awakening is offline  
Old 21.09.2017., 09:06   #7906
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ovih dana ste pisale o uljima uglavnom je spomenuto sum secret oil i whoo camelia. Prvo mi nije nikako pasalo, drugo je vec bilo bolje a najbolje od svih korejskih mi je Sulwhasoo concentrated ginseng essential oil, divno ulje, potvrdit ce i menni sigurno. Voljela bih probati i Tonymoly black tea oil. Za sve ljubiteljice ulja probajte Sulwhasoo.
Potpis za Sulwhasoo ulje.
Uopće mi nije teško, a taaako lijepo njeguje. A ona sample bočica, Isuse ja ju nikad neću bacit koliko je slatka.
Ivie is offline  
Old 21.09.2017., 09:09   #7907
Jesmo došle do nekog zaključka u vezi s Purito vit C i njegovom bojom? Evo sad otvorila tester i tamnonarančasti je ��
Edit: bacam, zaključila sam da je okidirao:
https://ammarahblog.blogspot.hr/2017...eview.html?m=1
��

Zadnje uređivanje kukumka : 21.09.2017. at 09:22.
kukumka is offline  
Old 21.09.2017., 09:12   #7908
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Potpis za Sulwhasoo ulje.
Uopće mi nije teško, a taaako lijepo njeguje. A ona sample bočica, Isuse ja ju nikad neću bacit koliko je slatka.
vec odavno nema tih sample bocica.. provjeravam jos od prije ljeta.
samo u pouchevima, a to je nespretno i puno manje slatko od bocice.
ali doci ce mi i ono na red. vec iduci mjesec.

u medjuvremenu sam odustala od melano cc koji mi je dugo bio na listi. mislim da to ipak nije za mene.
ali zato ginseng...: ovisnost:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.09.2017., 10:05   #7909
Trebam pomoc

Imala sam tester C vitamina, brand pocinje sa C, 4 slova. Tester je bio u obliku ampule. Narucila bi si uzorke a nisam sacuvala pakiranje
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.09.2017., 10:25   #7910
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Potpis za Sulwhasoo ulje.
Uopće mi nije teško, a taaako lijepo njeguje. A ona sample bočica, Isuse ja ju nikad neću bacit koliko je slatka.
Pa di si ti draga? Bas sam se mislila kako se Duo pegla u zadnje vrijeme slabo javlja
Rinchi Cinchi is offline  
Old 21.09.2017., 11:20   #7911
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Xena, jesi probala rumase?
Jesam i nisam
Stavila sam ga jednom ili dvaput i pomislila kako je lijepo nježna koža nakon njega, a onda odlutala u isprobavanjima ostalih stvarčica koje sam dobila u zadnje vrijeme.
Čeka pravo testiranje

Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Također, hvala na odgovoru! Tvoj sam nick zapamtila još sa samog početka prvog dijela teme, jer sam bila počela čitati sve redom i bila sam pomislila kako sto posto znaš sve o ovome
Znam samo da ništa ne znam

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Jesmo došle do nekog zaključka u vezi s Purito vit C i njegovom bojom? Evo sad otvorila tester i tamnonarančasti je ��
Edit: bacam, zaključila sam da je okidirao:
https://ammarahblog.blogspot.hr/2017...eview.html?m=1
��
Ne znam je li itko na temi dobio NEnarančasti...
XenaRatnica is offline  
Old 21.09.2017., 11:21   #7912
Prodaje možda netko kakav bha? Možda cosrx?
XenaRatnica is offline  
Old 21.09.2017., 11:30   #7913
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Ne znam je li itko na temi dobio NEnarančasti...
Ma ja mislim da je oksidacija u pitanju.
Našla sam još jednu recenziju gdje je bio svijetlonarančast, miris citrusni.
Moj je bio baš jako taman, a miris teški karamelasti.
Ali ako je ova blogerica iz linka dobila bezbojni, onda nemam što razmišljati
kukumka is offline  
Old 21.09.2017., 11:31   #7914
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jesam i nisam
Stavila sam ga jednom ili dvaput i pomislila kako je lijepo nježna koža nakon njega, a onda odlutala u isprobavanjima ostalih stvarčica koje sam dobila u zadnje vrijeme.
Čeka pravo testiranje
aj javi utiske nakon duzeg isprobavanja.
meni je super, cak sam se i na smrad navikla.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.09.2017., 11:37   #7915
jucer sam shvatila koliko mi je lakse i draze nastimavati rutine u hladnije doba godine nego u onom ljetnom paklu.
po ljeti mi nista nije pasalo osim hidratantnih sheet maski i muje, stalno sam bila masna, a sad mi pase sve i totalno sam mat.

ovih dana vrtim danahan, it's skin snail&ginseng, sum secret, sum flawless, cak sam i premium vratila u igru, a uz to kombiniram jace sheet maske.

po ljeti bi se rastopila vec nakon 2 koraka, sad ih mogu naslagati i 10
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.09.2017., 12:16   #7916
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Prodaje možda netko kakav bha? Možda cosrx?
Imam ti ja 5 testera cosrxa bha, ako tražiš za isprobavanje, meni ne treba
Frecume is offline  
Old 21.09.2017., 12:44   #7917
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
aj javi utiske nakon duzeg isprobavanja.
meni je super, cak sam se i na smrad navikla.
Miris, kakav miris?

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Imam ti ja 5 testera cosrxa bha, ako tražiš za isprobavanje, meni ne treba
Isprobala sam, završavam rundu testera koje sam nabavila baš za probu, sad bih uzela veću količinu al prvo pitam ovdje, brže mi dođe
Ako ti ne treba može, al samo uz uvjet da i ja tebi nešto pošaljem
XenaRatnica is offline  
Old 21.09.2017., 12:45   #7918
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Miris, kakav miris?
smrdi po plijesni.
jako slicno bentonu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.09.2017., 12:50   #7919
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Miris, kakav miris?


Isprobala sam, završavam rundu testera koje sam nabavila baš za probu, sad bih uzela veću količinu al prvo pitam ovdje, brže mi dođe
Ako ti ne treba može, al samo uz uvjet da i ja tebi nešto pošaljem
Hajde vidi, pricekaj jos malo možda ti se netko javi za veću količinu, ako ne, dogovorimo se, makar da imas dok cekas vecu kolicinu
Frecume is offline  
Old 21.09.2017., 13:16   #7920
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sooryehan?
jel netko isprobavao nesto?
Ja imam još uvijek ovo:

Sooryehan ginseng essence

To je klasična essence, dakle ide na mjesto klasične essence (iza tonera). Jako lijepe teksture, laganog limunastog mirisa, hidratantno i hranjivo u isto vrijeme. Malo ljepljivo nakon nanošenja, ali brzo nestaje. Jedna jako lijepa essence s ginsengom za sve tipove kože. A cijena je jako povoljna. Semplić mi traje 3 puta.

Ako tražiš First essence s ginsengom, osim Sulwhasoo First Care Serum ima i ovo:

http:///sokoglam.com/products/missha...t-essence-mist

Sastav je jako dobar.
livy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.