Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 16:11   #9321
Quote:
HORVAT IVAN2 kaže: Pogledaj post
Zaista, a i ove nove nisu puno bolje..
Baš lijepo od vip-a .
Ja sam koristio minizakon od 30 kn/mj. Čisto dosta za one koji malo upotrebljavaju njihove usluge. Sada je minimum 45 + 10 kn. Ni manje ni više nego duplo skuplje.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Old 31.08.2017., 17:56   #9322
Imate tomato ako vam ne valja vip.

Uostalom zakon sada ima 3gb, obračunska jedinica je 1 sekunda i 100kb ako se ne varam tako da je bolje
CroChuck is offline  
Old 31.08.2017., 21:01   #9323
Quote:
Davero kaže: Pogledaj post
Baš lijepo od vip-a .
Ja sam koristio minizakon od 30 kn/mj. Čisto dosta za one koji malo upotrebljavaju njihove usluge. Sada je minimum 45 + 10 kn. Ni manje ni više nego duplo skuplje.
I dalje možete koristiti mini zakon (kao postojeću tarifu), ne morate prelaziti na nove tarife.
selk is offline  
Old 31.08.2017., 21:43   #9324
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Imate tomato ako vam ne valja vip.

Uostalom zakon sada ima 3gb, obračunska jedinica je 1 sekunda i 100kb ako se ne varam tako da je bolje
E tomatove su preskupe tarife....spa i tele2 imaju bolje

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Old 01.09.2017., 13:45   #9325
Quote:
HORVAT IVAN2 kaže: Pogledaj post
Zaista, a i ove nove nisu puno bolje...
ja sam stavila ovu za 75 kn, kontam ionako bi još i više otišlo na uspostavu poziva sa zakon tarifom.
Maldives is offline  
Old 16.09.2017., 12:51   #9326
Ja jedva čekam da mi istekne mobilna pretplata na VIP i onda nakon skoro 15 godina..bježim glavom bez obzira od njih..
Ovo je katastrofa što su oni postali.. ne odgovaranje na mailove (a glavno da kažu da će odgovor stići u najkraćem mogućem roku, ili do 15 dana; tih 15 dana je 6 mjeseci, a kasnije je tih 15 dana bilo 17 dana kad su se udostojili odgovoriti i naravno da nisam dobio odgovore na sva pitanja, pa sam ponovno slao upit i sad je već prošlo 15 dana i još uvijek nitko ni a ni b..), katastrofalne tarife, misteriozna potrošnja GB-ova..ne možeš dobiti nikog odgovornog da dođeš popričaš da ti netko kaže nešto smisleno, ili da te nazove.. užas, užasa..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 16.09.2017., 14:32   #9327
^^ Takodjer.

Na staru godine prestaje obavezna pretplata a onda idem na slatku mrezu ili povrce.

Nakon druzenja od 15-ak godina takodjer.
fat_boy_slim is offline  
Old 16.09.2017., 22:08   #9328
Pričekajte malo sa odlukom. Eto, čisto dobronamjeran savjet Možda baš VIP iznenadi. Nešto su mi čudni plakati njihovi po gradu a nema novih tarifa. Možda nešto spremaju
CroChuck is offline  
Old 16.09.2017., 23:58   #9329
....nez, meni dobro
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 17.09.2017., 00:54   #9330
Također

Više puta sam napisao kako dobiti najbolju ponudu a neki kao da ne čitaju temu
CroChuck is offline  
Old 17.09.2017., 07:23   #9331
Ili su si našli bolju ponudu drugdje.
A ovo za čekanje- ne znam da se isplati pošto u većini slučajeva akcije više budu naklonjene novim korisnicima nego starim.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 17.09.2017., 10:56   #9332
ili jednostavno nikad nisu dobili bolju ponudu od vip-a...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Old 17.09.2017., 11:53   #9333
Eto, da ja nisam po tko zna koji put razgovarao s agentom, ne bih ni znao da je moj problem tj.pritužba poslan na nekakvo povjerenstvo.
Pa jebemihtulave, je li tako teško na mail poslat obavijest da je nešto eskalirano ili poslano u drugi odjel islično??

Ovako pizdim jer je 15 dana OPET prošlo, a ja NIKAKAV odgovor na mail nisam dobio niti me itko zvao.. Što je najgore, Povjerenstvo nema rok od 15 dana, nego 30..
Pitaj Boga kad ću i ako ću dobiti odgovor ikakav..

Katastrofa od usluge.. ne znaš tko pije tko plaća.. Ovaj na chatu govori jedno, ovaj prek telefona drugo, nitko od njih ne zna najosnovnije informacije, tipa ako imam pravo na zamjenu uređaja a taj uređaj više nije u ponudi, što dobivam.. novce, bolji uređaj iz te serije, nadoplata..da li mogu u bilo koji vip centar ili baš tamo gdje sam produljio pretplatu i uzeo uređaj..itd.. Nevjerojatno.
OK, znam da studoši rade tam..al daj brate, pa nisam sigurno ni prvi ni zadnji koji bi trebao dobiti novi uređaj..

A o ostalim pitanjima i problemima da ne govorim. Jedino što od njih dobivam je - molimo za još malo strpljenja; i tako doslovce mjesecima..

Zadržat me mogu jedino da mi za kunu daju Note 8 ili V30 (ak uopće dođe kod njih..). Ili daju brutalan popust ili mi povećaju mogućnosti tarife a za manje pare..
Na meni su do sad zaradili para i para..i preko njih uzimao flagshipove i Note seriju cijelu i V10.
Skoro 15 godina vjeran korisnik, na pretplati 10+godina..dovukao u VIP ekipe, uzeo i za doma VIP box internet tv i telefon..
I ovakvo ponašanje je užas..

Pokvarili su se užasno.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 18.09.2017., 01:04   #9334
Pogledaj moj problem od ožujka do rujna 2016, u ovoj temi i u Samsung S4 mini temi, u isto vrijeme odprilike.... Sve će to bit jasno, što i kako trebaš raditi da si skratiš vrijeme.... Ja sam dobio drugi uređaj, jer takav više nisam htio....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Old 18.09.2017., 10:36   #9335
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Pričekajte malo sa odlukom. Eto, čisto dobronamjeran savjet Možda baš VIP iznenadi. Nešto su mi čudni plakati njihovi po gradu a nema novih tarifa. Možda nešto spremaju
Zivi bili pa vidjeli. Ako nesto dobro sprema nemam nikakvih problema ostati kod njih i dalje.

Medjutim, ovo zicanje i ciganluk s njihove odnosno moje strane, kao da prebacujem broj u drugu mrezu pa me oni zovu i nude mi sve i svasta mi ide jebeno na zivce tim vise sto imam iskustva s tim u obitelji. Zena prelaizla proslu zimu na drugu mrezu i zvali je i nudili joj kao super ponudu L tarifu za 120kn sto je smijesno jer je u drugoj mrezi imala kombinaciju za 75kn.

Imam osjecaj da se to zicanje evenutlano isplati kao uz pretplatu uzimas i uredjaj pa mozes dobiti popust na uredjaj + popust na tarifu i to nekako mozda ima smisla.

A ja necu uzimati mob na kraju godine tako da sumnjam u njihovu dobru ponudu u slucaju da mijenjam mrezu.
fat_boy_slim is offline  
Old 18.09.2017., 13:54   #9336
Da nisu ti cudni plakati za ovo:

http://www.vipnet.hr/mobilne-tarife
10aLEX is offline  
Old 18.09.2017., 15:28   #9337
Ako je to novost onda pisi kuci propalo, barem sto se mene i mojih potreba tice.
Mobilna M: 10GB uz 5000min ili poruka za 169kn/mj...ne hvala.

Mobilna S: da su u nju stavili 5GB onda bi razmisljali o njoj.
fat_boy_slim is offline  
Old 18.09.2017., 17:09   #9338
Imaš 3GB u S tarifi. Zatraži raskid i može se dobiti još3 znači 6.

Ako ne želiš ciganjenje onda ti je preostalo da čekaš webshop koji je loš ili redovne ponude. Pa nek se ljudima neda malo potruditi da dođu do dobre ponude.
CroChuck is offline  
Old 18.09.2017., 19:16   #9339
Mobilna S bez ugovorne obaveze i bez uredjaja 130kn...130kn za 3gb...oprosti ali to je ipak skuplje od konkurencije
fat_boy_slim is offline  
Old 18.09.2017., 19:44   #9340
Napokon je netko skužio da je korisnicima bitan INTERNET, a ne minute i poruke. Još samo moraju shvatiti da je cijena previsoka
mezzzzzo is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.