Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2016., 19:44   #2421
Pozdrav dragi ljudi! Trčim (rekreacijski) cca 3 mjeseca isključivo po asfaltu u tenisicama adidas madoru. malo je reći da sam se "skršila"...zglobovi ligamenti...sada sam imala pauzu od tjedan dana i krenilo je na bolje. danas otrčah cca4 km i opet osjetim pa me zanima da li netko ima iskustva s ovim tenisicama SUPERNOVA GLIDE 8 GFX W jer poprilično sam sigurna da mi tenisice ne odgovaraju, a ove baš i nisu malo para...bilo bi mi drago da podijelite iskustvo ako ga imate ... fala
yogobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:52   #2422
pitanje je i kako trčiš, tj kojim dijelom stopala prvo udaraš u podlogu. Peta, sredina ili prsti? ove patike šta si stavila mi se čine sasvim ok. na tvom mjestu bi otišao u adidas/nike outlet i kupio dosta povoljnije
ovo su moje patike i skroz su mi dobre. imam ih cca godinu dana i skroz se dobro drže. udobne su, lagane, dobre. te tvoje su neki đir sličan mojima pa su valjda i specifikacije iste
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 19:57   #2423
ma naravno da ću ići u outlet puno mi je to kuna....a trčim tj. trudim se trčati sredinom stopala jer mi nekako više odgovara iako kada se opustim pete trpe sve u 16, a to mi baš i nije ugodno , i sad se ti opusti i trči, muko moja
yogobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:01   #2424
a ove adidas-energy-boost-esm-w to je isto na tu foru zar ne?
yogobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:01   #2425
heh, želim ti strpljivost pri izboru i puno ugodnih i udobnih km u novim patikama
sretno

edit - pretpostavljam da je to sve tu negdi, li-la. nisam naročito iskusan, valjda će netko pametniji naletit. bitno je da su ti udobne, da ti nisu bašbaš knap
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 23:07   #2426
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Kad smo kod kodova, već dugo nema koda za sportsshoes
Mamicu im, danas mi je stigao kao moj osobni kod za 10%. Poglej mail, možda si i ti dobila.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:09   #2427
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Mamicu im, danas mi je stigao kao moj osobni kod za 10%. Poglej mail, možda si i ti dobila.
Baš tako, mamicu im, Dobila sam još u subotu čini mi se, a ja naručila par dana prije
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:17   #2428
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Baš tako, mamicu im, Dobila sam još u subotu čini mi se, a ja naručila par dana prije
Sad se baš mučim oko narudžbe. Fakat su zakomplicirali. Ako prebacim cijene iz funta u eure automatski je sve 10% skuplje (po preračunatoj cijeni, ne govorim o direktno brojkama), ali je zato prek 100 eura free shipping. S druge strane u funtama je jeftinije, ali je za jedan par shipping 5 funti, za dva 10, a za 3 20? Onak, WTF? Nekaj su si malo zabrijali...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:28   #2429
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Sad se baš mučim oko narudžbe. Fakat su zakomplicirali. Ako prebacim cijene iz funta u eure automatski je sve 10% skuplje (po preračunatoj cijeni, ne govorim o direktno brojkama), ali je zato prek 100 eura free shipping. S druge strane u funtama je jeftinije, ali je za jedan par shipping 5 funti, za dva 10, a za 3 20? Onak, WTF? Nekaj su si malo zabrijali...
to je onda nešto novo.
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 13:42   #2430
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
to je onda nešto novo.
Sad sam ugnjavio podršku i kaže mi ženska da joj pošaljem broj narudžbe i da će mi spustiti shipping u funtama na 7.99. Isplati se biti dosadan.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:17   #2431
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Sad sam ugnjavio podršku i kaže mi ženska da joj pošaljem broj narudžbe i da će mi spustiti shipping u funtama na 7.99. Isplati se biti dosadan.
zar nije shipping 10€ i to express? ja sam htjela prošli put tu opciju, ali sam na kraju naručila sa SD-a
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:49   #2432
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
zar nije shipping 10€ i to express? ja sam htjela prošli put tu opciju, ali sam na kraju naručila sa SD-a
Uzeo sam Standard shipping, ne da mi se plaćati za Express.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 16:26   #2433
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Uzeo sam Standard shipping, ne da mi se plaćati za Express.


Kada sam gledala standard je bio 8, a express 10, za dvoje tenisice. Sad sam spojila pa je preko 100€. Naručila u ned navečer, u uto dobila mail da je poslano, nadam se da sutra stižu

Kojesi uzeo?
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 17:56   #2434
Quote:
janis2102 kaže: Pogledaj post
Kada sam gledala standard je bio 8, a express 10, za dvoje tenisice. Sad sam spojila pa je preko 100€. Naručila u ned navečer, u uto dobila mail da je poslano, nadam se da sutra stižu

Kojesi uzeo?
Sebi Roclite 280, frend je uzeo F-Lite 195, a frendica X-Talon 212. Sve Inov-8, naravno.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:10   #2435
Ja svoje prodala, jednostavno mi nisu legle
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:14   #2436
svaka vam čast, ali ja ne mogu kupit patike bez da ih probam. jbg, znam se zaje*at i kad ih probam
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:18   #2437
Quote:
shicy kaže: Pogledaj post
svaka vam čast, ali ja ne mogu kupit patike bez da ih probam. jbg, znam se zaje*at i kad ih probam
Imao sam stari model Roclite-a tak da sam 90% siguran u izbor, kao i frendica u X-Talona. Frend je uzeo na blef, ak neće pasati prodat će se na njuškalu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:26   #2438
to je već druga stvar, igra na sigurno
__________________
Pomozite mi da vas ne ubijem.
shicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:39   #2439
Quote:
shicy kaže: Pogledaj post
to je već druga stvar, igra na sigurno
Problem s Inov-8 je što nema više pravog distributera otkad je propao Sportlab na Radničkoj, a za trail i off-trail trčanje su među najboljima. :/ Ima nešto u Run&Trek, ali je izbor slab i skup. Zadnje Inov-8ice sam kupio na jednom orijentacijskom natjecanju, bio je štand koji ih je držao i to po cijenama konkurentnim ili boljim od sportsshoes, ali u dućanima je kod nas po tom pitanju teška katastrofa.

Da moram riskirati, riskirao bih.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 11:41   #2440
stigle čudno izgledaju, vel je 41 i nisu mi baš prevelike, ride 7 su recimo 40.5. ni kod iste marke vel nisu iste
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.