Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2015., 23:58   #401
Ispit na zaokruživanje, ako učiš iz njenih materijala teško možeš dobit više od 3 (osim ako te sreća ne posluži sa zaokruživanjem), ali za proći i nije neki problem. Barem je tako bilo prije dvije godine kad sam ga polagao.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 02:13   #402
Kolege i ja možda planiramo to upisati kao izborni sveučilišni , pa nas još zanima da li se mora dolaziti obavezno na predavanja jer je moguće da se poklopi s nečim našem na faksu, da li je ona ok za suradnju recimo ako nam njen kolokvij padne u isto vrijeme kao neki na našem faksu, pa da se recimo prebaci ili već nešto dogovori, i da li ima puno toga za učiti tj. je li to gradivo opširno? hvala
__________________
DA
anya16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 05:39   #403
Koliko se sjecam, predavanja nisu obvezna, ali cesto dolaze gosti predavaci, neki od njih se znaju naci i na kolokviju. Ali uzmi ovo s rezervom, ima dosta otkad sam bio na predavanjima iz tog predmeta.

Gradivo je klasicno pranje mozga, o njegovoj tezini procijeni sama.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 19:48   #404
Hvala punoo!
__________________
DA
anya16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 19:20   #405
Meni nisu bila obvezna, što se toga tiče nećeš imati nikakvih problema. Skoro svaki put je bio neki gost predavač. Što se tiče nje, dok si ti okej prema njoj, bit će i ona prema tebi

Barem je tako moje iskustvo, ne samo iz tog predmeta, nego iz svih kod nje.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 13:19   #406
pozzz svima,

prebacila sam se sa ekonom. Zg u efos VŽ, smjer Računovonstvo tako da polažem samo razlike

imam vrlo malo materijala za pripremanje ispita
tako da bih trebala što prije skripte iz maketinga, računovodstovo stečaja, RIS, rač. proračunske i neprofitne organizacije, revizija, upravljačko računovodstvo, finan. računovodstvo...

imam neka pitanja iz tih kolegija ali bih htjela imamt skriptu da se bolje upoznam sa materijom
pa ako netko ima molim da mi pošalje

unaprijed hvala
rafi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 11:02   #407
Pozdrav!
Zna li netko, postoji li mogucnost upisivanja diplomskog studija sa redovnim programom, ako smo preddiplomski polagali po izvanrednom programu (naravno, uz dobar prosjek ocjena)?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 11:36   #408
ne možeš. možeš jedino biti oslobođen plaćanja godine ako imaš prosjek iznad 4.4 ali status izvanrednog ti ostaje
AS-AD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 14:09   #409
Jel nije prosjek iznad 4.2?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 01:00   #410
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
Jel nije prosjek iznad 4.2?
Pitaj u referadi (iako sumnjam da i oni znaju 100% ), ovakve informacije na Ekonomiji su uvijek upitne i često se mijenjaju.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 13:39   #411
Ima li netko tko je na EFOS-u upisivao postdiplomski specijalistički? Konkretno Financije i bankarstvo, ali informacije iz prve ruke vezane za bilo koji postdiplomski bi pomogle!
proffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 00:22   #412
Jel zna itko zašto nema upisa preddiplomskog stručnog studija u ponudi više? Jel se on ne izvodi u Osijeku? Na službenim stranicama još uvijek postoji.
Shinok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:19   #413
Draga ekipa, s obzirom da referada trenutno ne radi, htjela bih probati dobiti ovdje odgovor.

Studentica sam na Pravnom fakultetu ( Os, izvanredno ). Zanime me postoji li kakva mogućnost da se prebacim na Ekonomski fakultet kod Vas? Ili baš moram preko stranice postani student? I ako postoji mogućnost da se prebacim, postoji li kakva mogućnost da budem redovan student na Ekonomiji ( pa makar i platila 5500kn ali da imam status redovnog ) ili je to nemoguća misija?

Hvala unaprijed svima na odgovoru!
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 13:10   #414
Quote:
Nausikaja01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Zna li netko, postoji li mogucnost upisivanja diplomskog studija sa redovnim programom, ako smo preddiplomski polagali po izvanrednom programu (naravno, uz dobar prosjek ocjena)?
može

Quote:
Shinok kaže: Pogledaj post
Jel zna itko zašto nema upisa preddiplomskog stručnog studija u ponudi više? Jel se on ne izvodi u Osijeku? Na službenim stranicama još uvijek postoji.
ukinut je s ciljem smanjivanja upisnih kvota još prije 3 godine
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 00:09   #415
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
ukinut je s ciljem smanjivanja upisnih kvota još prije 3 godine
Aha, sad se sjećam te priče o "štancanju"!

Jel znaš možda kakve su mogućnost za vanredan upis diplomskog studija(Poslovne informatike) ako si završio sveučilišni preddiplomski na drugom nesrodnom(tehničkom) fakultetu? Jel se razlika predmeta mora polagat? Kolike su šanse da će mi tete u referadi to htjet detaljno objasnit?
Shinok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 09:09   #416
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
može
Jel znas mozda koji su uvjeti ili da se obratim referadi?
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 17:55   #417
Quote:
Shinok kaže: Pogledaj post
Aha, sad se sjećam te priče o "štancanju"!

Jel znaš možda kakve su mogućnost za vanredan upis diplomskog studija(Poslovne informatike) ako si završio sveučilišni preddiplomski na drugom nesrodnom(tehničkom) fakultetu? Jel se razlika predmeta mora polagat? Kolike su šanse da će mi tete u referadi to htjet detaljno objasnit?
Referada je užaš

Ali probaj nazvat, ništa nećeš izgubit. BTW. ispiti od ove godine kreću krajem osmog mjeseca, tako da bi referada uskoro mogla radit.

Ali nekako sumnjam da možeš s tehničkog upisati diplomski.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:06   #418
Mirovanje

Ima li netka od vas iskustva sa mirovanjem na temelju trudnoće? Još sam u jako ranoj trudnoći, a biti će još rano i kad bude krajnji rok za predaju zamolbi za mirovanje... Pa imam sto pitanja, što, kako, a još sam tek i saznala za trudnoću...
somegirl20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:07   #419
Što se tiče mirovanja, slobodno ga zatraži, doslovno i za zubobolju ga daju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nausikaja01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 17:31   #420
Lijep pozdrav, ima li tko sa iskustvom preseljenja na efos? naime, trenutno sam na ekonomiji u zagrebu ali bih sada trebao biti parcijala( 18 ectsa ostalo ne položeno) slao sam mail u osjecku referadu da pitam za uvjete i koji bi bio moj status ako bi doslo do preseljenja medutim dobio sma samo odgovor da posaljem zamolbu i prijepis ocijena i da pri odobrenju zamolbe pogledam na stranici fakulteta uvjete za upis. ima li tko iskustva sa preseljenjem? koliku razliku bih morao polagati, dali bih upisivao prvu godinu ili drugu? hvala !
piykic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.