Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 17:43   #4961
Polako sa vjerovanjem svega sta pise

Izjava je od osobne Jamesove kuje koja mu je zahvalna za cca 10 mill dolara koje je ovaj sredio da ostane na klupi di god igra
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:49   #4962
Ta Jamesova kuja sad radi za Sunse, pa možda i muti vodu mada čim ga je gm htio trejdati odmah nakon finala, nije to daleko od istine.

Uostalom, one kriminalne partije su očito bile sabotiranje.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:09   #4963
Vezano uz draft iduće ljeto... Marvin Bagley otišao na faks godinu ranije i odabrao Duke (#35)

Vrlo lako moguće da će biti i No.1 overall pick. Idući draft bi mogao biti dosta top-heavy, sa 5,6,7 vrlo dobrih prospecta.. a nakon toga meh..
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:59   #4964
sviđa mi se bagley ko prospect, ima apsolutno sve sto zelis od modernog big guya a i ovak po intervjuima mi se cini na mjestu plus ima kosarkasku pozadinu u obitelji (deda mu je bio all star igrac) ..steta kaj nece u npr. brooklynu zavrsit posto se reklasificirao , taman bi im sjeo ovakav potencijalni fransizni igrac .
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:05   #4965
Sve mi se čini da će ova sapunica završiti još jednom zajedničkom sezonom.
http://bleacherreport.com/articles/2...d-trade-rumors

A onda Im taking my talents to LA.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:34   #4966
https://twitter.com/ShamsCharania/st...15326175784961

Cleveland and Boston engaged in active trade discussions centered on Kyrie Irving and Isaiah Thomas, league sources tell The Vertical.


https://twitter.com/wojespn/status/900121788876824576

Sources: Boston, Cleveland nearing deal on Kyrie Irving, but details still working to completion. Isaiah Thomas, Crowder, pick(s) in talks.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:22   #4967
Celtics are sending Thomas, Crowder, Ante Zizic and Brooklyn's 2018 first-round pick for Kyrie Irving, league sources tell The Vertical.

https://twitter.com/ShamsCharania/st...35849819590656
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:23   #4968
Mogo bi i Žižić put Clevelanda
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:27   #4969
Jebote kako su Cavsi s 0 leverage-a izmuzli Aingea

Quote:
Celtics are sending Thomas, Crowder, Ante Zizic and Brooklyn's 2018 first-round pick for Kyrie Irving. All-Star Kyrie Irving will waive his trade kicker to complete Cleveland's deal to Boston.


Quote:
First game of the NBA season: Kyrie Irving and the Celtics at Cleveland. Oct. 17.
Ako pick bude #1 ili #2 teški flop Aingea, a opet ako izađe izvan TOP6 Boston "pobjeđuje" u tradeu
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:28   #4970
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Celtics are sending Thomas, Crowder, Ante Zizic and Brooklyn's 2018 first-round pick for Kyrie Irving, league sources tell The Vertical.

https://twitter.com/ShamsCharania/st...35849819590656
Šta Ainge izvodi ?
Bossmanidis is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:28   #4971
First game of the NBA season: Kyrie Irving and the Celtics at Cleveland. Oct. 17.
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 02:06   #4972
Meni ovo ne zvuči uopće loše, micanjem Crowdera se oslobađa playing time za Browna i Tatuma, Irving je bolji od Thomasa, Žižić je bijelac pa ga se treba riješiti - Hayward je već sam previše, a pick Netsa je tu jedini problem iako je jako lako moguće da taj pick uopće ne bude previsoko - Netsi mi uopće ne izgledaju loše za ovaj istok. Zvuči puno s obzirom da je unprotected pick, ali mislim da će Kelti dobro proć.

Živi bili...

Jedino što se Bostonu može obiti o glavu, sigurno nisu o tome razmišljali...Will Kyrie have an issue giving interviews to the Boston Globe every day?
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.

Zadnje uređivanje BananaKarenjina : 23.08.2017. at 02:25.
BananaKarenjina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 02:53   #4973
Quote:
Trading Kyrie Irving will save Cleveland $29.1M in tax savings. Cleveland tax is now $49.3M down from $78.4M with 15 guaranteed contracts.
Dodatni bonus za Cavse kao posljedica Irving tradea

Quote:
After agent Bill Duffy negotiated a five-year, $148 million maximum contract extension for forward Andrew Wiggins with the Minnesota Timberwolves, Minnesota management sent Duffy and Wiggins a contract for a rookie extension deal, but Wiggins filed paperwork Tuesday with the National Basketball Players Association to terminate his relationship with the agency, Duffy
Ovi iz Minnesote su imbecili ako nisu htjeli ovog panja htjeli uključiti u trade za Irvinga
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 07:38   #4974
Ainge sta uradi. Di zizica u cavse

Sta se ostalih manje vise ima smisla osim mozda toga picka, al ocito je postalo moderno da s bostonom niko nece ni pricat ako ne stavi taj pick na stol

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:05   #4975
Tko zna gdje će žižić završiti na kraju, ne vjerujem da je ovo kraj razmjena za njega.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:35   #4976
Šteta za Žižića, a baš je imao želju nametnut se treneru u Bostonu...
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:06   #4977
Žiža bi se borio za treće mjesto u rotaciji tako da ne bi vidio minute u Bostonu. Kako je prespor, pretpostavljam da će ga i Cavsi proslijediti dalje jer ne vidim kako bi se mogao uklopiti u igru Cavsa, pogotovo kad krene smallball.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:15   #4978
Koliko mi se srce cijepa što je rasturena ona presjajna prošlosezonska osovina Isaiah-Bradley-Crowder toliko treba priznati, barem je tako po meni, da je Boston ovdje odradio jako dobar posao.

Ako se ne varam sledeće godine Isaiah bi tražio totalni max ugovor, što bi u konačnici značilo da i sl godine treba nekog 'otjerati' (a trebaće i Smartu dati max ugovor) a ovo sa svim tim silnim pikovima se pokazalo, barem u Bostonov slučaju - kao govno.
Boston je ovo ljeto imao svu tu silnu hrpetinu pikova, uključujući taj famozni 'big top1 pick' pa nisu imali pojma - šta i kud sa njima.

Boston dobija TOP igrača lige, 'oslobađa' se Crowdera jer na poziciji niskih krila ima Tatuma i Browna kojima moraš dati da igraju.


Imecilizam bi bio da su sve ovo dali za nekog polovnjaka, ili nekakvu kvazi-TOP zvijezdu. Ovako - dobija superstara koji je još i mlađi od Isaiha.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:22   #4979
Ante Toni se spremijo da se nametne treneru
Još dan nakon onog imbecilnog videa na SK.

Još jedan trade u kojem Ainge poručuje Smartu da radi na sebi i ne mrda nigdje, igraj napreduj, evo ti prostora, dobit ćeš i ugovor.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:56   #4980
Po meni dobar trejd za jedne i druge. Cavsi su se čak izvukli vrhunski iz zajebane situacije. Zamijenili Irvinga sa Thomasom koji je lošiji igrač ali ako bude igrao kao lani onda skoro pa i nije, dobili su u Crowderu tip igrača koji im je nasušno falio i još taj pick. I još Žižića da se nađe.
A Boston je dobio superstara i prvu violinu koji je u konačnici sigurnija oklada za budućnost od malog Thomasa.
Ali opet sam dojma da Boston i dalje neće moći preko Cavsa.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.