Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 10:26   #4981
Opljačkalo Boston
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:29   #4982
Zašto opljačkalo? Ok trade kako za jedne tako i za druge.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:30   #4983
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Po meni dobar trejd za jedne i druge. Cavsi su se čak izvukli vrhunski iz zajebane situacije. Zamijenili Irvinga sa Thomasom koji je lošiji igrač ali ako bude igrao kao lani onda skoro pa i nije, dobili su u Crowderu tip igrača koji im je nasušno falio i još taj pick. I još Žižića da se nađe.
A Boston je dobio superstara i prvu violinu koji je u konačnici sigurnija oklada za budućnost od malog Thomasa.
Ali opet sam dojma da Boston i dalje neće moći preko Cavsa.
Potpis na sve

Objektivno sto se tice value dobar trejd za jedne i druge, ako se usporedjuje sa zadnja 2-3 trejda za zvijezdu koja je nezadovoljna onda se moze reci da opljackalo Boston
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:07   #4984
Šteta. Barem će bit zanimljiviji istok.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:12   #4985
dobro za obje ekipe... ali, Boston i dalje ima rupu na pozicijama 4 i 5, Horford i Morris i to je to...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:26   #4986
žižiću skače plaća kod svake razmjene, a to je njemu najvažniji faktor, zbog toga i ne igra za domovinu
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:40   #4987
solidan trade za obadvije momcadi , jos ce izgleda wade u cle nakon buyouta.. ovaj pick od netsa je taman ako lebron ode da im namjeste jos jedan prvi pick, opet ce gilbert tam paradirat s bolesnim sinom
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:02   #4988
NBA Draft, tradeovi i tračevi

Quote:
BananaKarenjina kaže: Pogledaj post

Jedino što se Bostonu može obiti o glavu, sigurno nisu o tome razmišljali...Will Kyrie have an issue giving interviews to the Boston Globe every day?

rofl: Kako se rutinski odmiče sve dalje od rubova svijeta, tj. Pacifika
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:05   #4989
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Kako se rutinski odmiče sve dalje od rubova svijeta, tj. Pacifika


Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
žižiću skače plaća kod svake razmjene, a to je njemu najvažniji faktor, zbog toga i ne igra za domovinu
Sad ima 1.64 milijuna, odnosno dobio je povišicu od cca. 300.000 dolara.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:17   #4990
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Zašto opljačkalo? Ok trade kako za jedne tako i za druge.

Cleveland ovo ne bi dobio ni od jedne druge ekipe
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:30   #4991
Previse je boston dao. Ajde ta tri igrača, al zasto jos i pick.
Al barem je sad jasno zasto nisu uzeli fultza.

Steta za ITa, valjda se nece ozljedit i ta stvar s kukom nije preozbiljna da dobije max ugovor koji zasluzuje iduce godine.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:04   #4992
Irving s pravim trenerom. Bit ce to dobro. Ka sta neko kaze napokon zanimljiviji istok, moga bi se lebron ove godine za promjenu oznojit za finale.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:52   #4993
Zapravo, sad će se tek vidjeti koliko je prošla sezona IT-a bilo prodavanje magle. Kyrie je pod LeBronom bio na vjetrometini i većina njegovih mana bi isplivavala na dnevnoj bazi, dok je Stevens većinu Thomasovih stavljao u drugi plan. U ovoj situaciji, ako se gleda trade strogo 1-on-1, Boston je po meni pobjednik tradea. Ako se gleda površno na ukupan trade, naravno da na prvu loptu djeluje da je Cleveland opljačkao Aingea, ali realno... Crowder je već neko vrijeme u drugom planu u odnosu na Smarta, osobito dugoročno; Žižić je na Ljetnoj pokazao da (još, a pitanje je hoće li ikad postati) nije suvremen igrač koji može pratiti pace modernog NBA-a niti može biti opasnost s perimetra; pick Brooklyna, kako je dosta ljudi reklo, može ali i ne mora biti pretjerano visok, možda ruski govnovalji iznenade ove sezone pa budu sjajni deseti :vedranpavlek: na Istoku.

Vidim da sam ponovio puno toga gorenapisanog , uglavnom, htjedoh reći da volim Uncle Drewa i da ću se malo dirati na samu pomisao gledanja njega u organiziranom sustavu. Da je Ainge doveo Jimmya umjesto Haywarda, već bih se prikačio na zeleni vlakić sreće i zadovoljstva, ovako ću pustiti da prođe neko vrijeme i da dopru do mog kamenog srca.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:26   #4994
Odlično za Cavse, još samo Lovea za još jednog "Crowdera" i centra ili dva "Crowdera". Dakako, govorim gledajući kroz kontekst pobjede nad Warriorsima, protiv kojih se može samo energijom na boku, imo... Mislim da je jasno da tu ne mogu proći ekipe koje bi se napucavale s njima u tricama ili ne daj Bože ekipe sa suprotnim postavama, s dva visoka. Samo tu srce, ruke i lopata pomažu, uz jednog franšiznog igrača.

Boston opljačkan? Ne znam, sretno im s Irvingom, mišljenja sam da nije igrač koji može biti prva opcija, odnosno kao prva opcija ne može dogurati ekipu da bude contender. No, u kontekstu startne pozicije Cavsa, dakle u kojoj imaju igrača koji je zatražio trade, Boston jest opljačkan, što ne znači da je tako loše prošao gledajući širu sliku
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 18:08   #4995
Rekao bih na prvu da je Boston više izgubio nego dobio, ali možda Ainge ima pokojeg asa u rukavu. Taj uvijek djeluje dugoročno.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 18:55   #4996
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post

Boston opljačkan? Ne znam, sretno im s Irvingom, mišljenja sam da nije igrač koji može biti prva opcija, odnosno kao prva opcija ne može dogurati ekipu da bude contender. No, u kontekstu startne pozicije Cavsa, dakle u kojoj imaju igrača koji je zatražio trade, Boston jest opljačkan, što ne znači da je tako loše prošao gledajući širu sliku
Imaš nezadovoljnog igrača koji prijeti da će samo s tri kluba produžiti ugovor, a ti uspiješ izvući ovakav paket od Bostona. Tome se mislim niko u Clevelandu nije nadao.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:14   #4997
Ispalo je da su ovi iz Clevelanda mudri, postavili ljestvicu visoko i netko je ipak zagrizao.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:08   #4998
Ainge je skupija previše pickova i to ga je, očito, koštalo jer koliko god oni bili vridni u vakuumu, kad ih imaš na bacanje gube vridnost jer ih se kad tad moraš rišit

s druge strane, Magic/Pacersi/Bullsi/Hawksi bi vrlo lako mogli biti iza Netsa (hrabra prognoza: tri od ove četiri sigurno će biti iza Netsa), a još ima i ekipa sa Zapada, tako da, što ste i rekli, taj pick možda i ne bude neki TOP3-4, a čini mi se, po onome što se piše, da je draft jak pri vrhu, ali kasnije kvaliteta pada

njušin još neki trade Celticsa
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:24   #4999
Ma može to bit dobar ili loš trade za bilo koga, sa izravnim konkurentima se ne tradea. Kak da ja sad za mjesec dana navijam za Irvinga kad sam ga opetovano mrzio iz godine u godinu. I kad je bio dobar žmirio sam na to, a kad je bio đubre to potenciro na n-tu. Jebite se s takvom ligom
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:35   #5000
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ma može to bit dobar ili loš trade za bilo koga, sa izravnim konkurentima se ne tradea. Kak da ja sad za mjesec dana navijam za Irvinga kad sam ga opetovano mrzio iz godine u godinu. I kad je bio dobar žmirio sam na to, a kad je bio đubre to potenciro na n-tu. Jebite se s takvom ligom
I onda će neko pljuvati po igračima kad odu iz kluba.

A Boston u mjesec dana potjerao dvojicu pravih Celtica
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.