Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2014., 23:55   #361
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nego je itko prebrojao koiko je Michael Caine snimio tih WW2 filmova, milim da nisam vidio britanskog časnika u nekom starijem WW2 filmu a nije bio on
M.C.? Michael C.?

51,620 (do 11.06.2014., 21:25 ) - ako ga baš zanima. I još nekoliko desetaka tisuća pod drugim imenima. Eto koliko
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:07   #362
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Pa prema cemu ti je onda namjestaj okrenut ?
prema kuhinji. živim u modernom stanu u kojem su dnevni boravak i kuhinja spojeni pa mm kad dođe s posla lijepo gleda kak mu žena kuha, peče kolače i pite...
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 15:26   #363
S teme o djevcima na US-u, samo ne znam dal se dečec zajebava ili misli ozbiljno

Quote:
Ixchel kaže: Pogledaj post
Krivo ste shvatili neke stvari.
Ne provocira ona mene namjerno nego se nesvjesno zna namjestiti u stolici tako da joj ispadne pola guze iz hlacica. A meni naravno, cim vidim takvu scenu pred sobom, odmah k raste. No ona to NE KUZI. Dakle nije da se ja njoj otvoreno upucavam. Pa brat je pored mene pobogu. Ponasam se s njom najnormalnije kao frend, tako da sumnjam da ona uopce zna da sam ja zainteresiran za nju. Pokusavam joj se pribliziti na jako suptilan nacin tako da ni ona sama ne kuzi moje namjere jer ne zelim da ista kaze mom bratu.

Ona me ne gleda kao nekog napaljenog djevca jer se nikad ne prikazujem u takvom svijetlu. Mozda cak misli i da sam aseksualan ili umisljen jer ne smekam nikakve cure i dovoljan sam sam sebi. Vidi me kao nekog starijeg, itd. Nekad je i malo sramezljiva kad prica samnom.

Realno gledajuci, bolje da ga je s bratom prevarila nego s nekim drugim. Iste smo krvi, to je skoro kao da se jebes s istom osobom.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 16:04   #364
Pa da, dobro je čovjek rekao Još i ako su ful slični...
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 14:24   #365
Odsad tražim cure samo sa dvije-tri sestre. Nema ljutnje, sve je to ista krv
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:35   #366
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
nije ni najbizarniji oglas ikad, al da, neš nije u redu
Neš očito nije.
KarlitaMala25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 01:39   #367
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post50446736
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 04:53   #368
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Ja sam, iskreno, naprosto oduševljen profilom ljudi koji ovdje zalazi. Toliko puta su ljudi pomogli meni i drugim potrebitima, savjetom, riječju, a neki i djelom, da se ponekad ne osjećam dostojan vašeg društva. Na niti jednu svoju fotku nisam dobio negativan komentar, a gabor sam i objavio sam ih gomilu. Imao sam gro seksualnih ponuda, seksam se redovito, probao sam i analni seks i pušenje, a nešto od toga redovito prakticiram i dalje...stekao sam dojam, da nitko, ma koliko jadan, ugrožen, ružan, glup, zaostao, invalid ili kakav god bio/bila, ovdje ne može proći bez seksa. Nisam bas mazohist, ali probao sam i sa nekoliko sadistica imati odnose. Fenomenalno. Moj život je obogaćen, čak mi je i zdravstveno stanje doživjelo zaokret, a za to se mogu zahvaliti forumaši(ca)ma...uvjeren sam da će većina ovdašnjih rezidenata u raj...

volim vas sve...
https://www.forum.hr/showthread.php?p...0#post50424810 Kaj reći???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 07:52   #369
ja to nemrem vidjeti. veli da nemam permišn
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
sprdnja nije treš
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 08:54   #370
Quote:
điđimiđi kaže: Pogledaj post
Čuj, to kaj je tebi tako "strašno" je stvar subjektivnog dojma.
Kroz ljudsku povijest nisu uopće nepoznati sexsualni odnosi između najbližih pripadnika obitelji ili rodbine. U nekim trenucima, recimo stari Egipat, Antika to je čak bilo i donekle "normalno" , u smislu očuvanja čistće kraljevskih porodica ili jednostavno privilegija i bogatstva. E sad , dolazi onaj genetski dio , gdje su istraživanja kasnije pokazala povečane mogućnosti raznoraznih deformacija i nasljednih bolesti u potomstva, ukoliko dođe uopće do stvaranja potomstva između bliskih srodnika.
Glede tvog dečka - rekao bih da preuveličavaš stvar. Ako ima dobru sestru i zajedno su odrastali, normalno da ju je vjerojatno vidio golu ili razgoličenu u nekom trenutku. Ak je sisterica dobar komad , sigurno da joj djeli komplimente. Ako mu je sestra nije slijep jebemu miša. No ne zanči da su imali sex. Moguće da je ponekad maštao ili drkao na nju ali to je sve normalno. To su normalne faze odrastanja.
Vidim da ti preuveličavaš ili njušim tu indirektno ljubomoru. Možda se osjećaš ugroženom, možda nemaš tak dobru guzu ko njegva sisterica ...tko zna...
WTF
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 11:51   #371
Ljudi se previse ufuravaju u GoT ovih dana...
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:21   #372
Quote:
Smokii; kaže:
Prvi puta sam ovdje, nisam znao gdje postaviti pa reko mozda ovdje ..


Imam 15 godina, visok sam 173-175 cm, tezak tek negdje oko 50-55kg.

Zelio bih pitati kako se mogu udebljati, i jos narasti, sa ovim koligramima ako vjezbam mogu li misicnu masu kako dobiti, sto trebam jesti u koje vrijeme i to sve Sa vrsnjacima kada stanem svi su deblji od mene, a ima ih nizi zelim nabiti kilograme ali kako ?...
https://www.forum.hr/showthread.php?t=827684

Obratiti pozornost na PDF
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:33   #373
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Dragi moji Usovci,

obraćam vam se s jednim specifičnim problemom.
Zapravo, ne znam je li problem u meni ili što? Mislim, svaka čast svima, ali ne razumijem te niske US-ovce koji mi pokušavaju uletiti samo zato što sam i ja niska. Zar je to jedini valjani kriterij za odabir?
Uostalom, kakvog smisla ima da meni, visokoj 158 cm ulijeće isto toliko visok tip ili desetak centimetara viši? Zar je to normalno? Ne znam, još mi se i čini da su svi ti niži tipovi nekako ružnjikavi. Je li stvar to mog osobnog dojma samo zato što su mali, stvarno ne bih znala reći

I prije nego me napadnete drvljem i kamenjem, molim da razmislite.
Što ću s takvim malim tipom? Kraj njega se ne osjećam nimalo sigurno i zaštićeno.
Koliko god se mi busali o prsa sa emancipacijom, ravnopravnošću i svim ostalim bedastoćama, žena se želi pokraj svog muškarca osjećati sigurno, zar ne?

Što jednog dana ako odlučimo se na potomstvo?
Imat ćemo djecu patuljke? Gledajte samo zdravu logiku. Ako ja imam 158, a on otprilike toliko, teško da će nam i djeca biti išta veća. No, ako je on visok oko 2 metra, možda ipak imamo više šanse za imati neko "normalno visoko" potomstvo.

Tko će promijeniti žarulju, objesiti zavjese? Budimo praktični i priznajmo kako to baš i nije lako kad si mali :-/

Mislite li da je mali ženama mjesto s malim muškarcima? Ili sam ja jednostavno takve sreće pa mi uvijek uletavaju neke minijature? Pomozite!
Tegobe po visini uletača
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:36   #374
Djeca patuljci FTW
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:39   #375
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Tegobe po visini uletača
Jadna, budimo praktični
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 08:43   #376
Quote:
parcov kaže: Pogledaj post
svako malo naletim na "zaljubljenu" preponosnu vlasnicu nekog psa.
Kako nisam vičan ocjenjivati koje su pedigree i pasmine, to bih molio da se to naglasi, kao i osobine. Naravno da me i zanima kako se ljubimac zove. Mačke isključene iz rasprave, please.

Ljubav je svuda okolo nas ali pseća je jača od ljudske, da li sam u pravu ?
Ova zadnja recenica ubija.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 12:06   #377
Parcov općenito ubija svojim mudrostima glede pasa i dosadnim trolanjem.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 13:49   #378
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Tegobe po visini uletača
Primjećujem sve češće usiljeno "duhovite" teme na US postavljene sa ciljem privlačenja ženki i mužjaka forumsapiensa na pm. Ni US nije što je nekad bio.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 23:19   #379
pdf nogomet, inače naslov teme je "Analiza hrvatskog nastupa u Brazilu"

Quote:
-baca- kaže: Pogledaj post
baš si stavio dobru sliku, inače je poznato da je Tudor iz splita a zna se koliko je Split dao partizana. inače kužim ja vas partizane, ali ne mogu shvatit da netko tko navija za jugoslaviju tita i partizane može pisat po ovakvim temama, to stvarno ne razumjem. to je ko da ja odem pisat na temu, o republici srpskoj krajini punoj četnika ili dinarskoj diviziji popa đujića ili čiča draži ili krstaricu ili kumrovec i tamo popujem četnicima ili notornim komnjarama kako im eto nije dobro slavit te koje slave i voljet to što vole. neki jednostavno ne shvaćaju da je hrvatska reprezentacija svetinja hrvata, da se neki uzdaju u Boga i krunicu svetu i da od toga neće odstupit taman sto puta ispali s SP. jer je riječ o svijetonazoru, koji očito vi nikad niste ni imali i koji ste gotovo uvijek ismijavali.

nije problem to što vi ne gajite takve običaje, već to što ih omalovažavate. da Bog I Hrvati može pomoći jer da nije bilo tog Bog i Hrvati mi danas sigurno ne bi imali državu, a ako bi imali završavala bi na granici KARLOBAG-KARLOVAC-VIROVITICA. prema tome, ovdje je riječ o hrvatskoj i poželjnoj je da igrači gaje naboj za hrvatsku da vjeruju u boga i da im to daje dodatni motiv prilikom igre za našu reprezentaciju kratko i jasno, ako to vama nije jasno to je isključivo vaš problem.

ZA DOM SPREMNI, nijednom "antifašistu" nije smetao 1991, tada su sve ustaše očito bile cool i poželjne kad je trebalo ginut za partizane i udbaše koji se skrivaju po podrumima onda se nitko nije ljutio na ustaštvo. zanimljivo, zar ne?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:24   #380
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
pdf nogomet, inače naslov teme je "Analiza hrvatskog nastupa u Brazilu"
Poštena analiza
azizi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.