Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 20:30   #3961
Sta ste se prifatile covekove brade vrhunski mu stoji!!!!
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:33   #3962
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Ne raduj se prerano al velike su sanse. Ove brojke potvrdjuju da produkcija ima sigurno vise sadrzaja za prodaju od 39 boluma al videt cemo sve.

Ja sam s tobom Ivy. Ne mogu si pomoci. Volim se kaznjavati - SM.
Ma mora da bude. Sta su se stisli.

Baba evo sto godina gleda ona sranja od Elif, Bahar i slicne gluposti.. moze vala i Icerde u drugu sezonu.

Neka presedi Ćato tu gde jeste jos god dana, pa posle putuj putuj sreco moja.

Druga sezona gde Sarp zna ko je Mert? Gde Mert nece biti prepusten sam sebi bez ikoga da ga utesi i bude tu za njega? Gde Mert zna da ima majku i brata? Gde ce braca raditi zajedno? Slobodno neka naruce 200 epizoda.

Ako smo prezivele ovo mucenje sad, ne moze nam niko niiista..
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:35   #3963
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
E Looty super da si stavila ove podatke o formatu prodaje Icerde.

Dakle on ce se prodavati strancima kao 126 epki po 45 minuta. Kad pomnozis taj broj i dobijes ukupan broj minuta dizija i podelis sa max. 130 min koliko imaju turske epke, a imaju neke epke i manje, dobijes najmanje 43 turske epke!

Dakle zaboravimo 39 boluma ako oni trenutno prodaju strancima sadrzaj u trajanju najmanje 43 turske epke.

Sto se tice Catine partnerice ne trebate se puno sekirati ko ce mu biti sledeca. To cu biti ja. Galiba
Pitaj boga šta oni prodaju. Samo kad se sjetim kako je kod nas AFK prikazivan. Prvo čitav pravi turski bolum, a onda kad su krenuli sjeckati, prekidati na skroz nelogičnim mjestima, nije to bilo ni 45 min. A ne znam, ja se već pomirila s S02 iako me muči što to nisu prokljuvili na "mojim izvorima", a oni relativno brzo sve prokljuve.

Kad si ti pak taj ugovor potpisala . Jel ti to Merta/Arasa želiš činiti ljubomornim? To ti je isto u scenariju?
Pazi, ja ću biti kontrolorka (prešutno ste pristale ti i šejtanka), morat ćeš jaaakooo paziti s Ćatom. Popile su mi živce zadnje tri Ćatine partnerice.
Sad ćeš ti reći da neće biti problema, ti ćeš se jako uživiti u ulogu jel da?
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:41   #3964
Quote:
Ivythequeen kaže: Pogledaj post
Ma mora da bude. Sta su se stisli.

Baba evo sto godina gleda ona sranja od Elif, Bahar i slicne gluposti.. moze vala i Icerde u drugu sezonu.

Neka presedi Ćato tu gde jeste jos god dana, pa posle putuj putuj sreco moja.

Druga sezona gde Sarp zna ko je Mert? Gde Mert nece biti prepusten sam sebi bez ikoga da ga utesi i bude tu za njega? Gde Mert zna da ima majku i brata? Gde ce braca raditi zajedno? Slobodno neka naruce 200 epizoda.

Ako smo prezivele ovo mucenje sad, ne moze nam niko niiista..
Can kardesim evo jedna za tebe i mene https://youtu.be/KdS6HFQ_LUc

Looty taj smajlic mene ne opisuje, mozda samo straga, malesef.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:46   #3965
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Can kardesim evo jedna za tebe i mene https://youtu.be/KdS6HFQ_LUc

Looty taj smajlic mene ne opisuje, mozda samo straga, malesef.
Imam ja jedan bolji ali nikako da ga nađem...baš bi bio dobar za ovo s Ćatom...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:47   #3966
Od jeseni je #tihapatnja Serhat Teoman slobodan, ako bude S02 nek njega dovedu kao novog mudura! Taman se ispraksao kao komiser Sinan, sad može u mudurume.

Od žena ovu Burcu hič ne vidim pored naših muškića. Hič. Ako budu dovodili neku to će biti mlada nada željna dokazivanja, Bensu je radila za 15,000TL, Yasemin i Farah su tražile 30-40,000TL i to je Ay yapimu bilo previše. S obzirom da ženske likove totalno zanemaruju u storilajnu ni ne treba im veliko ime. Nije to serija di imamo 1 romantic couple, pa hajmo nać dva bomba imena. Yok. Nezaposlene mlade nade, polupoznate glumice željne dokazivanja, to je rang koji dolazi ovamo. Kod mafijaša mogu i jača imena, ali oni su potrošna roba, pa ih ne treba dugo plaćat. Malo prorijede rad u kazalištu, odrade tezgicu kod Čataya i svi zadovoljni. Gozde Kansu ima novi angažman? Onda će joj uskoro Celal prosvirat mozak, vjerojatno jer će saznat za Merp.

Realno. Fali nam zamjena za Melek, Jusu od glavnih i Šefka od potrčaka. Ako ode Gozde, treba još jedna zamjena tog kalibra. Tu je i Kudro kao mogući rahmetli.

Ja bih S02 krenula potpuno friško, bez repova iz prošlosti. S01 bih završila totalno. Sve se saznalo i riješilo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:58   #3967
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Can kardesim evo jedna za tebe i mene https://youtu.be/KdS6HFQ_LUc

Looty taj smajlic mene ne opisuje, mozda samo straga, malesef.
Nemogu ga naći...može ovaj? ...ili ovaj?

A ja ću na S02 ipak reći ovako:
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:01   #3968
Meni najbolji son SO1 jest da Sarp sazna da mu je ovaj brat.

SO2 bi bio osvjescivanje Merta, saznanje da ima obitelj, zajednicka borba protiv skotova Đoke i Babe. Sarp je polis, a Mert glumi samo da je poslusni oglum, a mrzi ga i radi s bratom. To mu je uslov da ne ide u zatvor radi Jusa i svega.

Fusun i Eylem su i dalje u neznanju. Mert i dalje ima komplikovane odnose s Eylem.

Btw kad vec fali zena sto neka zemska ne bi bila sef polis mesto Jusa? Tipa Beren Saat. Pa da kugarka povali Merta? Oooof. #Imkansiz #Ruya

Beren i Aras. Ajme cisti keks!

Kendine gel Lenka.

EDIT Ja btw volim melodramatiku. Volela bih gledati neku scenu u kojoj se Mert slama vise od svega i gadjenja spram sebe i pokusava se ubiti. U tom momentu na to mesto dolazi Sarp koji je upraco saznao da su braca i spasava Mertov zivot.

Koliko puta je Mert spasao to tele, zasluzio je uzvrat.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:52   #3969
Yeni set haberleri. Snimaju se novi flesbekovi Đoko i cocuk Mert. https://www.instagram.com/p/BUPovwsgy2K/ Znaci da se Mert ponovo pominje detinjstva. Cunku neden?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 21:54   #3970
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Meni najbolji son SO1 jest da Sarp sazna da mu je ovaj brat.

SO2 bi bio osvjescivanje Merta, saznanje da ima obitelj, zajednicka borba protiv skotova Đoke i Babe. Sarp je polis, a Mert glumi samo da je poslusni oglum, a mrzi ga i radi s bratom. To mu je uslov da ne ide u zatvor radi Jusa i svega.

Fusun i Eylem su i dalje u neznanju. Mert i dalje ima komplikovane odnose s Eylem.

Btw kad vec fali zena sto neka zemska ne bi bila sef polis mesto Jusa? Tipa Beren Saat. Pa da kugarka povali Merta? Oooof. #Imkansiz #Ruya

Beren i Aras. Ajme cisti keks!

Kendine gel Lenka.

EDIT Ja btw volim melodramatiku. Volela bih gledati neku scenu u kojoj se Mert slama vise od svega i gadjenja spram sebe i pokusava se ubiti. U tom momentu na to mesto dolazi Sarp koji je upraco saznao da su braca i spasava Mertov zivot.

Koliko puta je Mert spasao to tele, zasluzio je uzvrat.
Kontrola, kontrola!

To tele je Mertu moglo bez problema spljoštiti tikvaru ciglom na onom Karakoyskom krovu pa nije (a bilo je još)...
Daj malo ohladi, šta te Sarpić toliko nanervira (nije stvarno pitanje, ne trebam odgovor, sve mi jasno...).
Sve će to Sarp vratiti.
Tis neka lakozapaljiva cura!

Evo ti Damle malo, ona smirujuće djeluje na tebe...
https://vk.com/video-104143291_456239848

A onda Aras...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:03   #3971
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Yeni set haberleri. Snimaju se novi flesbekovi Đoko i cocuk Mert. https://www.instagram.com/p/BUPovwsgy2K/ Znaci da se Mert ponovo pominje detinjstva. Cunku neden?
Jel ovo s njima mali Davut

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
buba_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:07   #3972
Looty ja se zapalila hahahahha? Tele ga zovem zato sto je Sarpov lik kako i sama reče u nekoliko navrata malo tupast. A kako se Cato ugojio, onda je ukupan dojam telast.

U svakom slucaju tele je za njega od mene pohvala jer kad sam na njega ljuta zovem ga konjinom.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:09   #3973
Više mi liči na Barisa.
Ne znam kako se ovi iz mahale usude pustit djecu da se s Đokom slikaju.
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:12   #3974
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Looty ja se zapalila hahahahha? Tele ga zovem zato sto je Sarpov lik kako i sama reče u nekoliko navrata malo tupast. A kako se Cato ugojio, onda je ukupan dojam telast.

U svakom slucaju tele je za njega od mene pohvala jer kad sam na njega ljuta zovem ga konjinom.
A je tupast katkad, šta jest, jest. Zato baš kad nije, to je prilika da mu tepaš.
Tele bi trebalo biti tepanje?
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:17   #3975
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
A je tupast katkad, šta jest, jest. Zato baš kad nije, to je prilika da mu tepaš.
Tele bi trebalo biti tepanje?


Aj reci da nije sladak!



A ovaj evo bojicama liči na Ćatu pravo




Ovaj sa kapuljačom na undercover ičerdisanom zadatku isti Sarp




I ovaj voli jakne ko Sarp kaki boje hahahhahaa.

Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:23   #3976
@Lenka, ako nema kačket nije andrkavr! Kad netko u TR diziju stavi kačket, onda znaš da je na tajnom zadatku!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:25   #3977
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Lenka, ako nema kačket nije andrkavr! Kad netko u TR diziju stavi kačket, onda znaš da je na tajnom zadatku!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Čekaj idem pitati gugl abija baby cow + kačket + sport cap

EDIT Evo Mina ovaj se ičerdiso 110 posto.

Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:29   #3978
Ima li najave fragija?
Lunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:29   #3979
Booliii me trbuh, ne nasmijavajte me. Zaljubila sam se u ovog što pravo liči na Ćatu.

Probaj Lenka gugl abija pitati i za šapku...

Ajme, vidi ovog...ko tele-kirurg.

Lunci, ako i ima mi smo na zadatku...nismo skontale.

Ima samo najava najave...https://pp.userapi.com/c836631/v8366...zuB5Fqqqy4.jpg
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:30   #3980
Quote:
Lunci kaže: Pogledaj post
Ima li najave fragija?
Ima i toga i teladi. Čekamo.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.