Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2005., 00:43   #41
evo ja imam kosu sklonu uvijanu kad je operem, pa kad je ne zelim ravnu onda stavim od revlona ljubicastu neku tekucinu (sad mi je mrsko do kupatila vidjet kako se tocno zove, mogu sutra) i vosak isto ljubicasta linija za kovrdzavu kosu. vosak je predobar i njega obavezno preporucam! nekad umjesto ove tekucine stavim pjenu - wella isto za kovrdzavu kosu...i bude super uvijeno i izgleda mokro..
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:18   #42
Quote:
TiNa. kaže:
evo ja imam kosu sklonu uvijanu kad je operem, pa kad je ne zelim ravnu onda stavim od revlona ljubicastu neku tekucinu (sad mi je mrsko do kupatila vidjet kako se tocno zove, mogu sutra) i vosak isto ljubicasta linija za kovrdzavu kosu. vosak je predobar i njega obavezno preporucam! nekad umjesto ove tekucine stavim pjenu - wella isto za kovrdzavu kosu...i bude super uvijeno i izgleda mokro..
Ja imam prirodno kovrcavu kosu, ali mislim da je ljepse kad izgleda onako prirodno, nego mokro, wet look mi izgleda tako jeftino na kovrcavoj kosi.
Meni dosad najbolja krema je John Frieda za svaki dan. Ne masti kosu, kosa izgleda jako lijepo,prirodno.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 19:24   #43
Quote:
Xavi kaže:

Meni dosad najbolja krema je John Frieda za svaki dan. Ne masti kosu, kosa izgleda jako lijepo,prirodno.
je ono novo: brilliant brunette?
odlichna stvar, preporucham svakako
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 10:24   #44
Re: Za kovrčavu kosicu

Quote:
Rather good kaže:
frendica nemre na net pa me zamolila da ja pitam ..dakle ona ima prirodno kovrčavu kosu i zanima je ako ima neki proizvod (gel ili sl.) koji joj neće isušit ali ni zamastit kosu a opet da ima onako wet look. ima dosta kose tj. grive i ponekad izgleda suho. thanx u njeno ime
vidjeh reklamu za pjenu za kosu, nivea, za kovrcavu kosu. isto tako sampon i regenetaror nivea, bas cu probati i ja!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 10:25   #45
Quote:
Lisa kaže:
je ono novo: brilliant brunette?
odlichna stvar, preporucham svakako
a di to nabavis? john frieda, nikad cula?
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 10:29   #46
Quote:
valentina kaže:
a di to nabavis? john frieda, nikad cula?
Pa on je bar jako poznat. Ne znam za Hrvatsku, ali ovdje ga ima skoro u svakoj drogeriji. Probaj u Dm-u ili nekoj parfumeriji.
I da ta crema se zove Secret agent-nema veze sa brunete.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 12:03   #47
john frieda imas u mulleru na trgu,
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 19:57   #48
Quote:
Xavi kaže:
Pa on je bar jako poznat. Ne znam za Hrvatsku, ali ovdje ga ima skoro u svakoj drogeriji. Probaj u Dm-u ili nekoj parfumeriji.
I da ta crema se zove Secret agent-nema veze sa brunete.
i ovo shto ja koristim je krema u tubi , smedje boje i odlichna stvar: pretvara suhe kovrche u svilenkaste loknice
a kupila u DM-u
mislim da je koshtalo 7-8 Eura
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 09:11   #49
Quote:
Lisa kaže:
i ovo shto ja koristim je krema u tubi , smedje boje i odlichna stvar: pretvara suhe kovrche u svilenkaste loknice
a kupila u DM-u
mislim da je koshtalo 7-8 Eura
I ova je krema isto dobra. Tu brunette nisam probala, ali budem.
Kako se tocno zove, jeli to krema za svaki dan?
Moja je kosa skoro pa crna, ali valjda ta smedja boja mi nece dati neki smedji odsjaj.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 22:29   #50
neche, i moja je skoro pa crna
zove se " brilliant brunette"
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 10:23   #51
Quote:
Lisa kaže:
neche, i moja je skoro pa crna
zove se " brilliant brunette"
BB ima sveukupno 9 proizvoda (+ jos podvrste za svjetlije i tamnije brinete) ... sta je ovo tvoje? please?
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 11:59   #52
Quote:
KatarinaJ kaže:
BB ima sveukupno 9 proizvoda (+ jos podvrste za svjetlije i tamnije brinete) ... sta je ovo tvoje? please?


mislim jedno, pishem drugo

zove se : satin shine
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 18:43   #53
kovrcava kosa...

Meni je kosa do 14 godine bila ravna i onda se pocela kovrcati.
Sad mi je vec kosa dosta kovrcava ali vise se dalje ne kovrca, i mene sad zanima jel ima nesto sto se moze staviti na kosu ( a da nije mini val ni vikleri 9 od cega bi mi se kosa mogla malo vise nakovract.
Ako ne jel mi moze netko dat savijet u vezi minivala jer ja bi stvarno htjela da je malo kovrcavija al me strah da mi se ne osteti jako kosa...
ronnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:16   #54
na mokru kosu pjenu desing curl od welle ili sprej za kovrce od keune (ne znam sad kak se tocno zvoe, taman sam ga potrosila).

meni je isto tak s kosom, ak je susim prirodno onda se kovrca ali ne lijepo neg onak bezveze, a ak stavim tu pjenu ili sprej onda dobim lijepe kovrce (ne daj Boze minival)
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:49   #55
Uz ovaj savjet koji ti je primadona dala, mozda bi ti pomoglo da susis kosu na diffuser. Moja sestra ima kovrdzavu kosu i uvijek koristi diffuser. Takodjer ona koristi Aveda produkte.
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 07.11.2005. at 01:21.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 10:20   #56
Redken Fresh Curls sprej www.redken.de
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 07:42   #57
Hej Croft!!!

Quote:
croft kaže:
ja znam curu koja ima prekrasnu kovrcavu kosu ( frizura kao kod one pjevacice-Kelis),farba se u crveno,svi joj hvale kosu kad je vide,stvarno kao sa reklame...
a ona pati za ravnom...

Puno pozdravi tu svoju frendicu. Tu smo si što se tiče vrste kose. Moj problem je što živim u malom gradu gdje su frizeri moš mislit. Voljela bih znati gdje ona ide kod frizera, jer odkad znam za sebe uvijek imam problema sa frizurom. I meni svi hvale kosu, ali meni je već za popizdit....
january is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 16:08   #58
ja sam prirodno valovita od malena. imala sam period
u 2 i 3. srednje gdje sam je redovno izvlacila na cetku
no odustala sam. sad ako je ostavim da se susi na zraku
i previse ne petljam izgleda ko na slici 2. ako je idem malo
oblikovat s pjenom i sl. izgleda kao br 4. no lokne "padnu" nakon
2 dana i onda za jos dan dva zavrsim kao "polu-ravna" hehe
no imam problem jer sam prirodno plava a s obzirom da je kosa
poduza i frkava, zna bit skroz suha
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 18:38   #59
Quote:
Iva kaže:
zatim takav pramen narolam na dva prsta od vrha prema korijenu, i sa špangicom pričvrstim.
Htjela bi isprobat taj tvoj način al ne kužim ovu rečenicu- jel narolati onak, na pužiće (neznam kak se tom veli,ja to tak zovem ) ili kak? Thank you for additional explanation!
__________________
...for all else is dust and air...

Anipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 16:22   #60
mene zanima koja je fora s pubertetom i kovrčanjem kose? nije prvi put da sam to čula od mnogih, čak sam i ja jedna od tih kojoj se kosa nakovrčala oko 13.godine.

moja kosa je kovrčava, ali poprilično tanka i rijetka što je odlično jer se ne borim s puno kose, a opet zbog kovrča izgleda bujno
__________________
D roza
Ivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.