Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 00:15   #841
Quote:
lamija kaže: Pogledaj post
i mene zanima dali je ovakvu kosu moguće dobiti sa minivalom,ak netko zna...
Je, imala sam takvu, samo su kovrče izgledale okruglije, prirodnije.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 15:07   #842
Što vi koristite od proizvoda za njegu -za kosu s minivalom?
Nešto za suhu i oštećenu kosu ili?
prekjučer sam se konačno, nakon 10 godina odvažila ponovno na minival pa me zanima.
Frizerka mi je, naravno pokušala uvaliti svašta od njihovih proizvoda (nijedan ispod 150 kn), ali ja tražim nešto financijski dostupnije.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 15:45   #843
Nivea krema za kosu. Stavi dok je kosa mokra na vrhove i nemoj sušiti kosu fenom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:04   #844
Red face

jedno glupo pitanje-rade li svi frizerski saloni minival??? jer nemaju ga svi pod uslugama na stranicama salona
tko sam ja? is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 16:20   #845
Quote:
KANARinka27 kaže: Pogledaj post
Što vi koristite od proizvoda za njegu -za kosu s minivalom?
Nešto za suhu i oštećenu kosu ili?
prekjučer sam se konačno, nakon 10 godina odvažila ponovno na minival pa me zanima.
Frizerka mi je, naravno pokušala uvaliti svašta od njihovih proizvoda (nijedan ispod 150 kn), ali ja tražim nešto financijski dostupnije.
kad sam prvi put stavila minival prije par godina frizerka me uvjerila da obavezno moram koristiti pjenu za kosu... i ja sam koristila.
sad sam ga ponovo stavila, al ne koristim pjenu... (zbog nje sam morala svaki drugi dan prati kosu jer je jednostavno bila prljava)
trenutno korisitm keune aktivator kovrča i prezadvoljna sam. stavim na mokru kosu stvarno malu količinu i malo zguzvam i osusim. stavljam jos i ulje od oraha i/ili silikon na vrhove.
moja kosa nije ostecena ni suha, a ulje i silikon stavljam za njegu i sjaj.
dea88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 17:07   #846
Ja nisam koristila pjenu. Kosa bi mi od nje bila suha i izgledala kao da sam se uključila malo u struju. Kovrče nisu bile lijepo oblikovane. Krema je bila super.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 12:55   #847
Je, krema je stvarno odlična. A ja stavim još i ulje makadamije na vrhove.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 22:46   #848
Frizerka mi je savjetovala blagi minival.E sad,kod stavljanja tog blagog minivala,mene zanima,dobiju li se uopce krupnije kovrce,lokne,ili je kosa samo blago,blago valovita?Imam jako gustu kosu,i bojam ju,pa je upravo zbog toga savjetovala blagi minival,jer vec mjesecima zapinjem ,jer bih sa klasicnim minivalom,malo jacim,izgledala kao ovca.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 10:53   #849
frizerka me uvjerava da ne mogu staviti minival, jer stavljam kanu?!
kao, to dvoje se ne ljubi baš...

a ja bi bila frčkava
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 03:36   #850
da li se ikako može dobiti ovakav minival, baš me zanima a vjerojatno i ostale...??
planiram si sutra napraviti minival a vecinom cujem da se nemoze takav valoviti napraviti, pa molim neke iskusne koji znaju ili tko je od vas imao ovakve slicne frizure da mi kazete... hvala





i ova shakirina frizura:
ZmaaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 23:20   #851
Na 3:45 je ukratko pokazano da si ove cure same kod kuce rade minival, pa me zanima dali iko zna kako se to radi i sta sve treba kupit, jer u videu nije detaljno pokazano.
http://www.youtube.com/watch?v=Nn-0FtEQKds
__________________
Long you live and high you fly, smiles you'll give and tears you'll cry, and all you touch and all you see is all your life will ever be.
mabyAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 12:44   #852
Quote:
mabyAnn kaže: Pogledaj post
Na 3:45 je ukratko pokazano da si ove cure same kod kuce rade minival, pa me zanima dali iko zna kako se to radi i sta sve treba kupit, jer u videu nije detaljno pokazano.
http://www.youtube.com/watch?v=Nn-0FtEQKds
Moj prvi minival je bio uradi-sam projekt To je bilo prije nekih 4-5 godina. Frendica se detaljno informirala o tim tekućinama i onda smo otišle u specijalizirani dućan koji to sve drži (sad ih ima puno više nego prije). Teta koja tam radi nam je sve još dodatno objasnila i rekla što sve treba. Onda sam si ja izabrala viklere, neke srednje veličine, i to je to. Došle doma i napravile. I ispalo je super s obzirom na to da smo bile praktički klinke. Ja sam u jednom salonu prije godinu dana platila minival 500 kn i nije izgledao puno bolje od tog koji smo doma radile Ako ćeš već raditi doma bilo bi dobro da imaš nekog tko ima barem malo iskustva s tim
Nyla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 22:35   #853
Zanima me moze li se minivalom dobiti ovakva frizura ?

http://www.google.hr/imgres?q=shakir...:0&tx=50&ty=89
emmaa_67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 14:35   #854
za sve cure koje zele kovrce postoji polutrajna koja izade iz kose za 8 do 10 tjedana potpuno iz kose i netreba osisat kosu.
radi se na papilote i dobiju se prekrasne kovrce..
ja sam skroz zadovoljna i kosa mi je super..
love.hair is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 18:58   #855
Quote:
love.hair kaže: Pogledaj post
za sve cure koje zele kovrce postoji polutrajna koja izade iz kose za 8 do 10 tjedana potpuno iz kose i netreba osisat kosu.
radi se na papilote i dobiju se prekrasne kovrce..
ja sam skroz zadovoljna i kosa mi je super..
Da li je polutrajna (ili koji je puni naziv za to) isto što i minival za volumen? Koja je razlika između toga 2. Da li se poslije kosa sama izravna ili ju treba pošišati, koji jače oštećuje kosu i koji je skuplji? Imaš li možda neki link sa slikom što se može dobiti s kojime? Čisto malo za usporedbu?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 23:54   #856
napravila sam minival prije 2 tjedna, platila sam ga 120kn i super sam zadovoljna i svi mi kazu kako mi dobro stoji....
ZmaaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 12:37   #857
Quote:
love.hair kaže: Pogledaj post
za sve cure koje zele kovrce postoji polutrajna koja izade iz kose za 8 do 10 tjedana potpuno iz kose i netreba osisat kosu.
radi se na papilote i dobiju se prekrasne kovrce..
ja sam skroz zadovoljna i kosa mi je super..
MOžeš li napisat gdje si radila i ako bi mogla sliku stavit!! hvala
in the extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 20:05   #858
to je polutrajno kovrcanje kose,kosa se namata na papilote prema vasoj frizuri tj sisanju,namace se tekucinom koja se zove unamy teksture nakon toga se kosa per samponom koji u sebi sadrzi fiksator i za doma uzmete taj sampon i tako odrzavate kovrcu,
kovrce postepeno izlaze iz kose i u nekih 8 tjedana imate opet svoju prirodnu kosu.
sve to vam pricam na prirodnoj i neostecenoj kosi.moja uopce nije ostecena.poslikat cu jedan dan i stavit fotku.
znam da je ovo sad reklama al mi smo jedini salon u rijeci koji imamo takvu vrstu kovrcanja..postala sam tu jer sam ja kao i vi ocajno htjela kovrce a da mi kosa ostane ok i da nemoram osisat poslje kosu da bi se rjesila tog s kose..
love.hair is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 21:00   #859
navijam za fotku
kolika je cijena takvoga kovrčanja i pretpostavljam da se taj šampon kupuje zasebno za održavanje? dužina kose nije relevantna?
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 21:12   #860
e da sve ti se naplacuje po militrazi i izradi.to se treba vidjet na licu mjesta,,,postam ovih dana sliku
love.hair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.