Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2010., 22:49   #1001
Quote:
Nike_Slancio kaže: Pogledaj post

Može li mi netko molim vas preporučiti bioenergetičara koji radi na daljinu, te da ga se može nazvati u nekom terminu po potrebi, a ne isključivo doći k njemu? Ta mi je stavka vrlo bitna jer je to jedino što može mami pomoći kada joj se dogodi da taj dan ne može hodati ili ima jake bolove.

Zanimaju me bioenergetičari koji imaju svoje dugogodišnje pacijente i koji ozbiljno rade. Ovaj način rada koji su neki spominjali, da se par dana dođe i gotovo nije ono što tražim.

Evo ti ga. Ako hoćeš, javi se na pm.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=989
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 20:39   #1002
Quote:
Nike_Slancio kaže: Pogledaj post
. . .
Imaš pp.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 00:19   #1003
jel netko kombinirao homeopatiju i bioenergitičare?
imam epilepsiju, alergiju, policistične jajnike... pa me zanima kak bi to išlo sve skupa, ili da idem prvo na jedno pa onda drugo- makar mislim da nikaj od toga nemože škoditi
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 10:16   #1004
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
imamo istrazivanja placebo efekta sa nevjerojatnim rezultatima.

Poznata je ona prica di su se ljudsi smrznuli (i umrli) u hladnjaci koja je bila iskljucena - sugestijom. Ne znam jel urbani mit.
No ono sto je sigurno je da su provodjena istrazivanja u kontroliranim uvjetima i da nekad rezultati znaju bit zapanjujuci. Ako covjek moze dobiti rezultate operacije (dakle fizicka promjena na tkivima) laznom operacijom (samo zarezano i zasiveno) i slicne stvarcice - kako onda mozemo olako tvrditi da su price, teorije i tvrdnje iscjelitelja zaista ono sto ljeci, a ne sugestija?

Te dve stvai je tesko odvojiti, cak i istrazivanjima.
Lijek mozes istraziti uz pomocu kontrolne grupe kojoj se daje placebo sa time da ljekove daju i mjerenja vrse osobe koje ne znaju sto je sto (da ne bi nesvjesno uticale..).. ali kod iscjelitelja je to tesko izvedivo jer se radi o osobnom kontaktu, a ne piluli, o komunikacisjkim vjestinama, sugestibilnosti, a u velikoj mjeri i "imenu" koje izaziva odredjena ocekivanja, nosi odredjeni autoritet, dakle sve sto utice na uspjesnost sugstije. U takvim stvarima je tesko eksperimentom izdvojiti utjecaj sugestije i eventualnim neovisnih mehanizama...
Upravo tako... teško je dokazati učinkovitost, a bolesnoj osobi najvažnije je ozdraviti i ako se ozdravljenje ostvari pa i placebo tehnikama, sugestijama, mislim kako svi trebamo biti sretni
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 11:19   #1005
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Upravo tako... teško je dokazati učinkovitost, a bolesnoj osobi najvažnije je ozdraviti i ako se ozdravljenje ostvari pa i placebo tehnikama, sugestijama, mislim kako svi trebamo biti sretni
slazem se

ali ne znaci da ovdje ne mozemo raspraljati o raznim mogucnostima i objasnjenjima...
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 15:26   #1006
Ima li netko preporuku za bioenergičara koji je uspješan s rješavanjem problema neplodnosti ( konkretno kod muškarca, teški oblik )?

Već neko vrijeme pokušavamo uz pomoć standardne medicine i potpomognute oplodnje ali ništa do sada...
Stalno čujem neke priče tipa brat od xyz je bio tu i tu kod tog i tog i on mu pomogao pa sad imaju dijete...prilično sam skeptična prema tim pričama ali probat ću sve ...

Molim samo konkretne preporuke, može i na pm!
Hvala
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 15:14   #1007
Molim vas zna li netko dobrog bioenergetičara u Splitu ili blizini.Molim vas pomozite,samo da nije neki šarlatan.
Unaprijed hvala.Može i na pp.
marinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 10:39   #1008
jel ima kakav bioenergetičar u ri?
all alone25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:38   #1009
all alone25

Quote:
jel ima kakav bioenergetičar u ri?
http://www.biohealing.com.hr/
http://bioterapija.hr/
http://bioterapija-domancic.bloger.h...i/2320115.aspx

arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:42   #1010
Quote:
marinaaa kaže: Pogledaj post
Molim vas zna li netko dobrog bioenergetičara u Splitu ili blizini.Molim vas pomozite,samo da nije neki šarlatan.
Unaprijed hvala.Može i na pp.
http://split-online.info/blog/hrvats...nka-domancica/

arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:57   #1011
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za bioenergičara koji je uspješan s rješavanjem problema neplodnosti ( konkretno kod muškarca, teški oblik )?

Već neko vrijeme pokušavamo uz pomoć standardne medicine i potpomognute oplodnje ali ništa do sada...
Stalno čujem neke priče tipa brat od xyz je bio tu i tu kod tog i tog i on mu pomogao pa sad imaju dijete...prilično sam skeptična prema tim pričama ali probat ću sve ...

Molim samo konkretne preporuke, može i na pm!
Hvala
Ja ti toplo preporučam sve bioterapeute, dakle sve one koji rade po metodi Zdenka Domačića. Ako te zanimaju brojevi, javi mi se na pm.
arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 10:46   #1012
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za bioenergičara koji je uspješan s rješavanjem problema neplodnosti ( konkretno kod muškarca, teški oblik )?

Već neko vrijeme pokušavamo uz pomoć standardne medicine i potpomognute oplodnje ali ništa do sada...
Stalno čujem neke priče tipa brat od xyz je bio tu i tu kod tog i tog i on mu pomogao pa sad imaju dijete...prilično sam skeptična prema tim pričama ali probat ću sve ...

Molim samo konkretne preporuke, može i na pm!
Hvala
Moja topla preporuka ti je Branko Ivanović iz ZG. Mom poznaniku je povećao broj spermija za 300%... doktor nije mogao vjerovati.
Inače je radio mene, suprugu, rodbinu, prijatelje.... koga god smo poslali, svi su oduševljeni. Dok smo odlazili na terapije sreli smo kod njega brdo sportaša, reprezentativaca i drugih poznatih osoba. Sigurno ne dolaze bezveze. Evo ti stranica pa razmisli.

http://www.bioenergija-hr.com/
machak1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 17:34   #1013
Quote:
machak1 kaže: Pogledaj post
Moja topla preporuka ti je Branko Ivanović iz ZG. Mom poznaniku je povećao broj spermija za 300%... doktor nije mogao vjerovati.
Inače je radio mene, suprugu, rodbinu, prijatelje.... koga god smo poslali, svi su oduševljeni. Dok smo odlazili na terapije sreli smo kod njega brdo sportaša, reprezentativaca i drugih poznatih osoba. Sigurno ne dolaze bezveze. Evo ti stranica pa razmisli.

http://www.bioenergija-hr.com/
arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:34   #1014
Quote:
marinaaa kaže: Pogledaj post
Molim vas zna li netko dobrog bioenergetičara u Splitu ili blizini.Molim vas pomozite,samo da nije neki šarlatan.
Unaprijed hvala.Može i na pp.

http://www.bioenergija-balans.com/
mjesalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 21:54   #1015
Netko je gore pitao za bioenergetičara u Ri - moja preporukua iz iskustva - http://ankicabrekalo.com/default.asp
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:05   #1016
Da li je netko imao iskustva sa bioenergetičarkom Svjetlanom Bajić, Rijeka?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 14:52   #1017
Ima li netko za preporučiti bioenergetičara koji ima iskustva kod neplodnosti,konkretno-ciklusi bez ovulacije?
Po mogućnosti da je iz ZG,ali nije uvjet,naravno da to nije rekla-kazala,nego ako je neko imao osobna pozitivna iskustva.
Pozz
ljubek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 14:24   #1018
pozdrav! jel netko od vas cuo za dragu dodiga iz capljine??
luna10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 17:08   #1019
pozdrav, postavila sam na drugom podforumu, al mi nitko nije odgovorio, pa s nadom da vi niste pročitali i da znate odgovor, pitam opet tu:

zna možda netko kako se zove liječnica (plavokosa teta) , bila je nekidan na tv-u... mislim da je u zagrebu, i liječi bioenergijom, al' najprije napravi fotografiju aure po kojoj se vidi di štekaš....

zna netko?
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:56   #1020
Quote:
coma black! kaže: Pogledaj post
pozdrav, postavila sam na drugom podforumu, al mi nitko nije odgovorio, pa s nadom da vi niste pročitali i da znate odgovor, pitam opet tu:

zna možda netko kako se zove liječnica (plavokosa teta) , bila je nekidan na tv-u... mislim da je u zagrebu, i liječi bioenergijom, al' najprije napravi fotografiju aure po kojoj se vidi di štekaš....

zna netko?
Maja Šarlatan
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.