Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2016., 13:53   #1
Vomit i ekipa traže dom

Ovo mi je bilo prestrašno za čitati i iskreno se nadam da tip nije imao nikakve veze sa Dog Geniusom.

Što se peseka o kojima pišeš tiče, čiji god da su bili, izgleda da su još prije par godina vraćeni u Noinu Arku i još uvijek traže dom... Bilo bi divno da imaš uvjete udomiti ih!!

http://www.noina-arka.hr/udomi-psa/zita/

https://www.facebook.com/noinaarka/p...type=1&theater

http://www.noina-arka.hr/udomi-psa/vomi/

https://www.facebook.com/noinaarka/p...type=1&theater
patience is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 15:31   #2
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Neće ti to biti ako. Lik je lagao. Uostalom, nazovi Nevena ili Petru, oni sigurno znaju tko s njima i za njih radi.
Nitko sretniji od mene ako je tako ali važno je znati da je za nekoga ipak radio s obzirom da je dobivao pare za to zlostavljanje.
Angie6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 15:39   #3
Quote:
Angie6 kaže: Pogledaj post
Ako pak netko zna Vomita i što je bilo s njime, molim vas da mi javite, i dalje sam ga spremna udomiti i pokriti troškove njegovog otkupa.
Mene sad živo zanima hoćeš ga uzeti, pogotovo s obzirom da već uzimaš njemačkog ovčara. Javi što je bilo, pere me znatiželja
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:15   #4
Quote:
patience kaže: Pogledaj post
Ovo mi je bilo prestrašno za čitati i iskreno se nadam da tip nije imao nikakve veze sa Dog Geniusom.

Što se peseka o kojima pišeš tiče, čiji god da su bili, izgleda da su još prije par godina vraćeni u Noinu Arku i još uvijek traže dom... Bilo bi divno da imaš uvjete udomiti ih!!

http://www.noina-arka.hr/udomi-psa/zita/

https://www.facebook.com/noinaarka/p...type=1&theater

http://www.noina-arka.hr/udomi-psa/vomi/

https://www.facebook.com/noinaarka/p...type=1&theater
Najveće hvala na informacijama!
U subotu idem preuzeti jednog vučjaka kojem sam već obećala dom iz azila na Viškovu i, ako se dobro i brzo uklopi u svoj novi dom, Vomit je prvi slijedeći na listi!
U mom vrtu ima mjesta, pogotovo za Vomita.
Ne mogu vjerovati da se ovo dogodilo! Pa ja sam molila i plakala da uzmem tog psa i rekla da samo kažu koliko treba jer da pare nisu problem i ni pod razno ga nisam mogla dobiti a onda on završi u azilu!
Neke ljude stvarno treba...
Angie6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 17:22   #5
Quote:
quester kaže: Pogledaj post
Mene sad živo zanima hoćeš ga uzeti, pogotovo s obzirom da već uzimaš njemačkog ovčara. Javi što je bilo, pere me znatiželja
Njonjiću sam već obećala dom i danas mu ujutro kupila padelice i ogrlicu protiv buha tako da je sve spremno za njegov dolazak. Čak sam uspjela naći i salon u kojem su ga pristali dovesti u red u ponedjeljak, iako je "vučjak iz azila" (nema šta, bauk i pol)!

Rečeno mi je da ovaj ne voli baš mužjake ali nakon tjedan-dva kad se nauči da je ovo njegov dom i da mu nitko neće pokušati drpiti večeru nadam se da će se situacija prema drugim mužjacima popraviti i da ću moći ići i po Vomita.
U najgorem slučaju, da ga ja ne budem mogla uzeti zbog njonjota odmah i da mu ne uspijem naći dom kod nekih od mojih najbližih prijatelja pa da se Vomitić i ja opet mazimo, kad njonjo premine Vomit je, ukoliko ga sreća ne posluži i ne nađe dom do tada, moj bez ikakve rasprave.
Taj pas je čudo i zaslužuje svu ljubav i nježnost ovog svijeta.
Angie6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 19:09   #6
Upravo sam zvala Noinu Arku i ne mogu doći k sebi od onog što sam čula.
Kao prvo, dečko koji je "dresirao" Zitu za Noinu Arku zove se Alen.
Alen je lagao kad mi je rekao da Vomit nije njegov jer ga je on udomio iz Riječkog azila.
Alen je, na svu sreću, vrlo vrlo brzo nakon što sam ja otišla bio prijavljen policiji zbog zlostavljanja tih sirotih pasa te su mu psi oduzeti.
Mogu sretno reći da nisam jedina osoba s kojom Alen više nikad ne smije prekrstiti put ako mu je stalo do vlastitog zdravlja.

Pse je izgladnio još više no što su bili kad sam ih ja zadnji put vidjela, iako mu je azil davao hranu da već izgladnjelu Zitu povrati u normalu.
Najgore od svega, toliko je istraumatizirao sirotog Vomića da se on danas više ne dopušta baš maziti, a posebno po leđima (pretpostavlja se od silnih batina koje je od Alena pobrao), postao jako posesivan što se hrane tiče (iako je sad sit i fino popunjen) i ne voli pretjerano drušvo nepoznatih ljudi.
Čak su ga morali razdvojiti od Zite jer je i na nju počeo loše reagirati.
Nažalost, čini mi se da Vomi i uskoro moj njemački ovčar ne bi bili dobar par i da ne bih mogla uzeti Vomija čak i da nema njonjeka i moje retriverice jer se moj dečko boji pasa i poprilično sam sigurna da ne bi znao kako izaći na kraj s Vomićem.

Najveće pohvale i zahvale i ovim putem predivnoj gospođi iz Noine Arke koja je izdvojila vrijeme da mi ispriča Vomijevu priču otkako sam s njim izgubila kontakt, te me pozvala da dođem posjetiti Vomića kad budem mogla.
Još veće hvala divnim ljudima koji su se iskazali kad ja nisam i prijavili tu odvratnu kukavičku zvijer te su Zita i Vomit sad bar sigurni od zlostavljanja.

Ispričavam se ako sam otišla u off, ali eto bar sam napisala ime koje je vezano za topic. Dakle ako netko u Zg ili Ri upozna "dresera pasa" Alena koji odgovara opisu, jedino mu kamen na uzici možete... ne bih baš prvo predložila u ruke nego u neki drugi dio tijela ali da ne bi bilo da potpirujem ikakvu mržnju ili progon... dati u ruke
Angie6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 07:47   #7
Quote:
Angie6 kaže: Pogledaj post
Upravo sam zvala Noinu Arku i ne mogu doći k sebi od onog što sam čula.
Kao prvo, dečko koji je "dresirao" Zitu za Noinu Arku zove se Alen.
Alen je lagao kad mi je rekao da Vomit nije njegov jer ga je on udomio iz Riječkog azila.
Alen je, na svu sreću, vrlo vrlo brzo nakon što sam ja otišla bio prijavljen policiji zbog zlostavljanja tih sirotih pasa te su mu psi oduzeti.
Mogu sretno reći da nisam jedina osoba s kojom Alen više nikad ne smije prekrstiti put ako mu je stalo do vlastitog zdravlja.

Pse je izgladnio još više no što su bili kad sam ih ja zadnji put vidjela, iako mu je azil davao hranu da već izgladnjelu Zitu povrati u normalu.
Najgore od svega, toliko je istraumatizirao sirotog Vomića da se on danas više ne dopušta baš maziti, a posebno po leđima (pretpostavlja se od silnih batina koje je od Alena pobrao), postao jako posesivan što se hrane tiče (iako je sad sit i fino popunjen) i ne voli pretjerano drušvo nepoznatih ljudi.
Čak su ga morali razdvojiti od Zite jer je i na nju počeo loše reagirati.
Nažalost, čini mi se da Vomi i uskoro moj njemački ovčar ne bi bili dobar par i da ne bih mogla uzeti Vomija čak i da nema njonjeka i moje retriverice jer se moj dečko boji pasa i poprilično sam sigurna da ne bi znao kako izaći na kraj s Vomićem.

Najveće pohvale i zahvale i ovim putem predivnoj gospođi iz Noine Arke koja je izdvojila vrijeme da mi ispriča Vomijevu priču otkako sam s njim izgubila kontakt, te me pozvala da dođem posjetiti Vomića kad budem mogla.
Još veće hvala divnim ljudima koji su se iskazali kad ja nisam i prijavili tu odvratnu kukavičku zvijer te su Zita i Vomit sad bar sigurni od zlostavljanja.

Ispričavam se ako sam otišla u off, ali eto bar sam napisala ime koje je vezano za topic. Dakle ako netko u Zg ili Ri upozna "dresera pasa" Alena koji odgovara opisu, jedino mu kamen na uzici možete... ne bih baš prvo predložila u ruke nego u neki drugi dio tijela ali da ne bi bilo da potpirujem ikakvu mržnju ili progon... dati u ruke
Vomit nije udomljen i ima 9 godina? Jer vidim u noinoj arci objavu iz 2013 da je tad imao 6
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 07:52   #8
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Vomit nije udomljen i ima 9 godina? Jer vidim u noinoj arci objavu iz 2013 da je tad imao 6
Oboje imaju preko devet godina. Vomit je rođen 5.liipnja 2006., a Zita 6. rujna 2006.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 17:50   #9
Pozdrav! Dečko kojeg vi zovete Alen se zove Aleks, to mu piše na osobnoj. Ne znam zašto i kad se počeo lažno predstavljati.

Vidjela sam ga na trešnjevačkoj remizi prije otprilike dva mjeseca s Vomitom. Znam da je bio u zatvoru, ne znam zašto. Očito mu je netko u azilu čuvao pse za njega unatoč zlostavljanju. Radio je za Noinu Arku prije par godina, ponekad je za to bio plaćen.

Voljela bih da se nešto poduzme da mu se psi oduzmu te da se dozna tko i zašto u azilu čuva pse da ih vrati zlostavljaču. Ako je itko zainteresiran ili ima neke informacije, pišite ovdje ili mi pošaljite poruku
BijelaKrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:43   #10
Nemojte širiti dezinformacije. Vomi nije vraćen bivšem vlasniku, niti je udomljen, još uvijek se nalazi u prihvatilištu Noine Arke. Zbog svoje prošlosti spada u neudomljive pse. Volonteri ga mogu normalno šetati, ali treba više paziti jer se ne voli previše dragati po leđima, glavi i nikako ne voli diranje po šapama.

Fotkan prije 2 tjedna.

Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.