Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 16:56   #681
Iznad 3 m visine preporučuju bušenje zbog sigurnosti.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 23:17   #682
jao,previše sam fail home vids sa šipkama vidjela,to se čini jako nestabilno...kao i one pull up bars za štokove...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 11:59   #683
Da, i mislila sam. Hvala, cure.
Sad razmatram stage sipku iako je duplo skuplja
fgm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:16   #684
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
jao,previše sam fail home vids sa šipkama vidjela,to se čini jako nestabilno...kao i one pull up bars za štokove...
te šipke iz tih videa su na oko nestabilne i ti ljudi su idioti

Moja na 2,70 stoji već 2 godine, sama sam ju montirala i izdrži i muške preko 100 kg koji se vješaju bez da se pomaknula.

mogu ti poslikati
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:34   #685
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
Od koga se još mogu nabaviti šipke u Hrvatskoj osim od Darka? Vidim da se na prošloj stranici spominjao neki Neven, ima li on kakvu stranicu ili nešto?

I zna li netko do koje visine se izrađuju privremene šipke, one bez bušenja? Imam jako visoke stropove, ne znam što da radim Ne mogu bušiti rupe u podu i stropu jer sam podstanar, a nisam sigurna da bi ona bez bušenja bila stabilna na ovoliku visinu
Za ove šipke kažu da su najkvalitetnije i da su super pouzdane. Mislim da ih šalju iz Slovenije.

https://lupitpole.com/
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:00   #686
Lupit ima klasičan kit od 2800mm + extra extension s kojom se produži do visine od 3200mm. Odgovaraju odmah na mailove. Da, to su slovenci.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 23:27   #687
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
te šipke iz tih videa su na oko nestabilne i ti ljudi su idioti

Moja na 2,70 stoji već 2 godine, sama sam ju montirala i izdrži i muške preko 100 kg koji se vješaju bez da se pomaknula.

mogu ti poslikati
ajde ako ti nije problem...
ja imam visine u DB i do 5m,ali ne bi više ništa bušila (već imam viseću ljuljačku).... gledam ovaj Lupit home kit, 2000kn,jesus...dakle,moraš dobro platit da ne bi tresnuo?
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:22   #688
Darkova je bila 1300 kn prije 3 godine, ali stvarno vrijedi
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:10   #689
Ide li netko u Ana's Sensual Fitness? Iskustva? Hvala
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:00   #690
Jel mi može netko preporučiti pole dance na području črnomerec-britanski trg-ilica do trga negdje? Uglavnom vidim novi zagreb, velesajam, a to mi je sve predaleko... i da je članarina za 2x tj do 300kn, postoji li tako nešto?
Puno hvala na odgovoru!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 13:07   #691
Još malo upita oko preporuke za pole dance. S obzirom na lokaciju odgovarao bi mi Mighty M Station ili Phoenix pa ako ima netko iskustva s njima ili preporuku za nešto treće, a da nije predaleko od Kvatrića
Marla Leni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:42   #692
Quote:
Marla Leni kaže: Pogledaj post
Još malo upita oko preporuke za pole dance. S obzirom na lokaciju odgovarao bi mi Mighty M Station ili Phoenix pa ako ima netko iskustva s njima ili preporuku za nešto treće, a da nije predaleko od Kvatrića

Imas na Kvatricu Infinity Pole Dance.
skategirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:46   #693
Pozdrav,

imam pitanje vezano za S-dance u XXL, pretpostavljam da je to više S-faktor, nego ples na šipci? Više bi mi odgovarao konkretan "trening" na šipci pa da provjerim. Ako ima tko da ide tu da podijeli iskustva

Također, zna li tko kako se kreću cijene u Pole Heights na Trešnjevci?
3uphoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:54   #694
U XXLu je trening isključivo na šipci, izvođenje elemenata.
Samo koliko se sjećam tamo možeš doći kao u teretanu pa ako nema nikoga u dvorani možeš sama raditi na šipci.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:12   #695
Odlično, to je onda točno ono što mi treba onda, s obzirom da ću moći ići i u teretanu paralelno. Hvala ti!
3uphoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 10:46   #696
Jel bude gužva u xxl-u? Kako su raspoređene osobe koje su totalni početnici i napredni? I da li ima zagrijavanja prije?
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:23   #697
nije prevelika gužva, trenerica početnike stavi na jedan kraj dvorane i više im se posveti kod učenja elemenata. Zagrijavanje je na početku svakog treninga, 20ak min
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:54   #698
U svakom studiju je isti problem. Zbog malih grupa i nedovoljnog interesa se miješaju početnice i napredne pa trenerica provodi 85% treninga kod početnica
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 11:40   #699
meni to nikada nije predstavljalo problem, mi smo ionako poslije same uvježbavale stvari koje smo vidjele na instagramu ili negdje, a trenerica nam je uvijek pomagala kada god bi je trebale. ali mi smo dosta radile i van organiziranog treninga, kad nam je već dvorana sa šipkama dostupna gotovo uvijek u xxlu, pa bi same dolazile sa svojom glazbom i igrale se trebala bih se ponovno vratiti tome, baš mi fali
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:49   #700
Ne trebam ju ni ja većinu vremena, al nekad mi to ide na kurac kad npr. radim neki novi zahtjevni element i ne uspijem jer negdje griješim, a ne znam di pa moram nju čekat 10 minuta da pomogne i onda ne stignem izvježbat dobro, a sat prođe. Najidealnije bi bilo imat šipku doma pa vježbat elemente s treninga.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.