Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 12:34   #21
Kod:
Quote:
Diegos kaže: Pogledaj post
Ljudi ne nasjedajte na tu Logotell prevaru, ja sam prije 2 godine uplatio 600 eura i naravno novac nikad više nisam vidio. Navodno za svakog dovedenog klijenta dobiješ 10% odnosno 60 eura. Ja sam ih u 2 godine doveo preko 20, a uplatilo je samo njih 13. Tako da na kontu imam 780 ali ne eura nego nekih bodova, jer oni to tako obračunavaju da bi izbjegli neki porez. Već se mjesecima svađam sa njima da izvučem lovu, ali neide, uvijek neki izgovor. Navodno će se uskoro transakcije moći raditi preko PayPala, pa vidjet ćemo. Pokušao sam angažirati odvjetnika, ali rekao mi je da nema nikakvih pravnih osnova za tužbu. Ako je netko uspio izvući novac od tih lopova molim da me uputi kako, može na pm.
Tih 600 uloženih eura me asocira na firmu "Zlati procent" d.d iz Slovenije jer se tamo ulaže 600 eura jednokratno + ugovorno si vezan na još 50 e svaki mjesec 3 godine. Za uzvrat je obećan siguran visoki dobitak za projekte u kojima firma ima udjele, a ti projekti će trajat i trajat.
Dakle, velika zarada zagarantirana do kraja života.
Da li netko ima iskustva s njima i koliko je sigurno ulaziti u vlasnički udjel te firme?

Zadnje uređivanje dobri muž : 26.10.2011. at 13:44.
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:39   #22
Quote:
dobri muž kaže: Pogledaj post
Tih 600 uloženih eura me asocira na firmu "Zlati procent" d.d iz Slovenije jer se tamo ulaže 600 eura jednokratno + ugovorno si vezan na još 50 e svaki mjesec 3 godine. Za uzvrat je obećan siguran visoki dobitak za projekte u kojima firma ima udjele, a ti projekti će trajat i trajat.
Dakle, velika zarada zagarantirana do kraja života.
Da li netko ima iskustva s njima i koliko je sigurno ulaziti u vlasnički udjel te firme?
I još se zovu "Zlatni procent"
Ranit ću se

Dakle ti se obavezuješ sigurno plaćati,a oni tebi "obećaju" dobitak
Kako su tako sigurni da će projekti trajati i trajati?

Daj bolje si zapij tih 600 eura ili učini neko dobro djelo, nego da daš novce tim prevarantima.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:44   #23
Izgleda da su se u Splitu i okolici pojavili prevaranti koji presreću ljude na ulici i prodaju im Hoffman Solingen posuđe. Danas sam srela ženu koja mi je ispirčala kako ju je na ulici zaustavio muškarac, rekavši joj da on ima nekakvo posuđe koje želi pokloniti socijalnoj ustanovi. Kad mu je žene rekla da toga ovdje ( u Kaštelima pored Splita) nema onda je njoj ponudio na poklon set posuđa, jer kao žuri mu se na avion i nema gdje s time. Kako je to starija gospođa i nije mogla nositi, on joj je to donio u kuću i prodao još dva seta. Sve skupa za 600 €. Surfajući po internetu naišla sam na BiH stranice gdje je ta vrsta prevare uhvatila maha. Naime radi se o posuđu koji oni kupuju na Arizoni za nekih 50 KM a prodaju ga kako kome daleko skuplje. Još je dobro ako se sve na tome zaustavi, jer kako piše Dnevni avaz snime ti sutaciju u kući i pošalju nekog da te opljačka. Posuđe koje je dotična gospođa kupila izgleda lijepo i solidno. Potpuno je isto kao na ovoj slici, jedino što kod nje poklopci nisu stakleni nego metalni. Čak je na kutiji ista sličica ovog kuhara u uglu, jedino što se ovdje ne radi o marki Bachmayer de Swiss nego o marki Hoffman Solingen. Na kutije nigdje nije označen proizvođač niti zemlja porijekla, račun naravno ne dobijete itd.
Evo dva linka iz BiH. Jedan je Forum na kojem je detaljno opisan način kako oni to izvode, a drugi je člalnak iz Dnevnog avaza.

http://www.sarajevo-x.com/forum/view...4406&start=150
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crn...stanovima.html
Štraca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:34   #24
Moji starci kupili masažer za noge za 5000kn. Ono došao tip u sakou, održao cijelu prezentaciju, i fakat funcionira, ono nekakvim električnim impulsima masira noge i cijelo tijelo. Tip pričao kak je to engleski proizvod.

Mene naravno nije bilo doma...inače nebi tako završilo.
I tako starci kupili to za 5000kn. Ja došo doma i naježio se dok sam vidio kinesku plastiku i onaj kineski miris. Naravno nigdje teksta deklaracije, manuala, ni nikakvih oznaka na pakiranju onih greenpunkt, recycle itd. uglavnom kinesko sranje. Ošo na ebay i našao taj masažer u iljadu varijanti i verzija za 30-120 eura.
Lijepo pokazao starcima kako su bili namagarčeni. Zvali oni njega i naravno tip neće natrag vraćat pare. I lijepo mama poslala e-mail da će objavit u novine tu njihovu firmu (iz Splita neka firma) i kako varaju potrošaće kineskim sranjima (jer tvrde da je to izvorno ekskluzivan engleski proizvod), da proizvod ni nema tekst deklaracije ni ambalažne znakove itd.
I scumbags drugi dan uplatili na račun 5000kn a mi im vratili masažer HP Expressom.
Od danas starcima na zidu spavaće sobe visi isprintan taj masažer kao podsjetnik za sva buduća sranja koja će im netko pokušat prodat.
Bijeli Zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 19:56   #25
ja sam osobno dobio kredit preko gđe martine.l tako da ako koga zanimaju informacije neka se javi a ja tražim gospodina nekog Damjana i maria
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 19:59   #26
koji su me zavaljali za 25 000 kunanavodno Mario iz Zeline a taj damjan neznam točno..p.s.snješkobijelić ako govorimo o istoj osobi ja sam preko dotične Martine L dobio kredit čekao sam cirka 6 mjeseci ako je to ista osoba..
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 21:59   #27
prijevara

E pa ja čekam od 4 mjeseca i nam dobio ništa osim praznih obečanja.Odgovor na hrvoja
snješkobjelič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:30   #28
Neznam koji je razlog ak nemožete čekati pa povucite si moje ime je Hrvoje Kunc,a kolega nije mogao čekati pa je povukoao i dobio sve nazad,javiti ću gospođi da ste ju spominjali na forumu pa neka žena zna ako je itko pošten mislim da je to ona ...na odgovor snješkabjelića...
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 15:42   #29
Quote:
snješkobjelič kaže: Pogledaj post
E pa ja čekam od 4 mjeseca i nam dobio ništa osim praznih obečanja.Odgovor na hrvoja
Evo dobio natrag uložene novce hvala bogu
snješkobjelič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 17:51   #30
Snješkobijlić ja sam prošao puno puno ali imam minimalno 12 kolega koji su preko te gospođe rješili svoje probleme žalosno je čekao sam dugo ali najbitnije i dobio sam...drago mi je radi vas da vam je vračeno ali ja nisam ni sumnjao u to jer mi je ta žena spasila život i brak i kuću...
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:29   #31
Hrvojeku----Drago mi je radi Vas i radi Vaših kolega.Ja kredit nisam dobio ali bar jesam povrat sredstava jer mi je svaka lipa važna.Ovo su bila moja iskustva vaša su bila bolja.Sretan život Vam želim u budučnosti vama i vašima.Ljep pozdrav
Ja sam ljepo molio moderatore da izbrišu moje postove pošto su mi vračeni novci međutim odgovor je bio da se to protivi politici foruma tako da eto ispričavam se dotičnoj gospođi ako nije imala loše namjere
snješkobjelič is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:38   #32
Ja sam joj javio da je njeno ime na forumu ,valjda će urigirati .....
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 21:48   #33
Halo ekipa, pripazite malo s tim prozivanjem imena.
To je ipak vrlo delikatno i mozda bolje da se odvija preko PMa.
Da ne padne kakva tuzba za klevetu.
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:47   #34
Talking

Quote:
snješkobjelič kaže: Pogledaj post
Evo dobio natrag uložene novce hvala bogu
Quote:
hrvojeku kaže: Pogledaj post
Snješkobijlić ja sam prošao puno puno ali imam minimalno 12 kolega koji su preko te gospođe rješili svoje probleme žalosno je čekao sam dugo ali najbitnije i dobio sam...drago mi je radi vas da vam je vračeno ali ja nisam ni sumnjao u to jer mi je ta žena spasila život i brak i kuću...
Znate koliko vama dvojici vjerujem sa 3 posta.i to samo u ovoj temi.
Ja vam ne vjerujem ništa.Da se neko javi sa 1000 postova u redu možda je i istina a ovako
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:48   #35
Quote:
FileExplorer kaže: Pogledaj post
Halo ekipa, pripazite malo s tim prozivanjem imena.
To je ipak vrlo delikatno i mozda bolje da se odvija preko PMa.
Da ne padne kakva tuzba za klevetu.
File zar nisi shvatio da sami sebe reklamiraju 3 posta i direkt u ovu temu.Sad si ih čuja i nikad više
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 15:57   #36
ja sam samo rekao što znam ako je tu nešto loše molio bih da se moji postovi obrišu...
hrvojeku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 18:44   #37
Quote:
hrvojeku kaže: Pogledaj post
ja sam samo rekao što znam ako je tu nešto loše molio bih da se moji postovi obrišu...
Malo piši i na ostale teme da te upoznamo,ovo ispada providno i previše
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 18:56   #38
O cemu ili komu ova dva brste ?
Ja kurca nisam skonto...
wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 19:08   #39
Quote:
wilson kaže: Pogledaj post
O cemu ili komu ova dva brste ?
Ja kurca nisam skonto...
Hvale se kako neki posrednici za kredite su pošteni jednom osigurali kredit a drugome kao vratili pare od učešća pa da se bez straha njima može uplatit lova na račun.To jest face za posredovanje za kredite unaprijed naplačuju neku proviziju a ako ne srede kredit vračaju lovu.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 21:05   #40
Quote:
more kaže: Pogledaj post
Hvale se kako neki posrednici za kredite su pošteni jednom osigurali kredit a drugome kao vratili pare od učešća pa da se bez straha njima može uplatit lova na račun.To jest face za posredovanje za kredite unaprijed naplačuju neku proviziju a ako ne srede kredit vračaju lovu.
Ja sam rekao otkako je bio post na forumu da su mi onda vračeni novcxi nakon šest mjeseci bez ikakvog ugovora a sve mogu potkrijepiti dokazima i porukama tako da ja kažem da je moje iskustvo takvo a od gs Hrvoja takvo puno sam izgubio što sam čekao 6 mjeseci i novaca i živaca a još nisam čuo da se na kredit ćeka 7 mjeseci i to bez uvida u bilo kakve papire ali eto ima i sretnika a opet kažem sve mogu potkrijepiti dokazima i nebuloznim porukama tako da je bolje da me se okanite sa porukama na mobitel
snješkobjelič is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.