Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 22:01   #521
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Kako je to išlo? daj sažetak
Dosadno je. Ali komentirao sam kavu koju pije pa smo počeli pričati o tome koja je najbolja kava, pa onda malo o vremenu, pa o autu itd.
Revolucion is offline  
Old 13.06.2017., 14:17   #522
A jeste se nafilozofirali majke ti ga.

Ja imam pitanje, što ako natprosječno inteligentan, ali imam problema sa kratkotrajnom memorijom? Pričam s nekim (čak ne treba ni bit cilj veza il seks već obično druženje) i krenem se ponavljati jer se većine razgovora ne sjećam. To se ne dogodi svaki put i sasvim random se dešava, ali eto jako jako često ispadam čudak kod upoznavanja
elmaestro is offline  
Old 13.06.2017., 14:41   #523
Quote:
elmaestro kaže: Pogledaj post
A jeste se nafilozofirali majke ti ga.

Ja imam pitanje, što ako natprosječno inteligentan, ali imam problema sa kratkotrajnom memorijom? Pričam s nekim (čak ne treba ni bit cilj veza il seks već obično druženje) i krenem se ponavljati jer se većine razgovora ne sjećam. To se ne dogodi svaki put i sasvim random se dešava, ali eto jako jako često ispadam čudak kod upoznavanja
I meni se desava, precesto.
Kad se ulovim da ponavljam ili mi osoba ukaze na ponavljanje (ili zaboravljanje necega) ispricam se i objasnim da slabo pamtim kratkorocno. I nema problema. :klap:

S vremenom zapamtim.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 13.06.2017., 14:44   #524
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I meni se desava, precesto.
Kad se ulovim da ponavljam ili mi osoba ukaze na ponavljanje (ili zaboravljanje necega) ispricam se i objasnim da slabo pamtim kratkorocno. I nema problema. :klap:

S vremenom zapamtim.
Tebi je to od overloada jer pamtiš ekipu po forumu i njihove priče, pa to zauzima prostor
calea is offline  
Old 13.06.2017., 14:50   #525
Pahuljice u boji se pamte!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 13.06.2017., 14:51   #526
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Pahuljice u boji se pamte!
I nježni labudi
calea is offline  
Old 13.06.2017., 15:14   #527
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I meni se desava, precesto.
Kad se ulovim da ponavljam ili mi osoba ukaze na ponavljanje (ili zaboravljanje necega) ispricam se i objasnim da slabo pamtim kratkorocno. I nema problema. :klap:

S vremenom zapamtim.
Imas li 100 eura za posudit
the33 is offline  
Old 13.06.2017., 15:24   #528
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Imas li 100 eura za posudit
Za to po pamtim datum, sat, minute, sekunde, vlaznost zraka, tlak zraka, smjer i brzinu vjetra i temperaturu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 13.06.2017., 15:26   #529
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Za to po pamtim datum, sat, minute, sekunde, vlaznost zraka, tlak zraka, smjer i brzinu vjetra i temperaturu.
E jbga onda
the33 is offline  
Old 13.06.2017., 15:28   #530
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Za to po pamtim datum, sat, minute, sekunde, vlaznost zraka, tlak zraka, smjer i brzinu vjetra i temperaturu.
its ok, dok ne pamtis ime i prezime
ja bih tisucu, hvala upanrijed
ZgSash is offline  
Old 13.06.2017., 15:35   #531
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I meni se desava, precesto.
Kad se ulovim da ponavljam ili mi osoba ukaze na ponavljanje (ili zaboravljanje necega) ispricam se i objasnim da slabo pamtim kratkorocno. I nema problema. :klap:

S vremenom zapamtim.
A nekako mi se, otkad sam upisao faks, dosta često to dešava i dobijem osijećaj da idem na živce lagano...

Također me neka paranoja hvata što ako se ovo pogorša još više
elmaestro is offline  
Old 18.06.2017., 03:23   #532
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Otvaram novu, politički korektniju temu, sa direktnijim pitanjem: što je to što žene smatraju zanimljivim, odnosno, kako od dosadnog muškarca napraviti zanimljivog?
Znam da je poželjan smisao za humor, a i imati dobre rečenice za ulet i small talk. Ja imam slabo prvo i skoro nepostojeće drugo i treće.
Ima li koga tko je bio dosadan, pa kasnije postao zanimljiv ženama?
dok si u Hrvatskoj nema da brineš, kod naših žena ionako nije ništa bitno osim da te njoj predstavi netko koga ona zna od prije. Kad se to desi možeš biti živa dosada, bezveznjak na kub i imati 200 kila i možeš biti siguran da će se zaljubiti u tebe jer je sama toliko nesposobna da pored gomile slobodnih muškaraca kojih ima po vani nije u stanju ni s jednim razgovarati duže od 2 minute (osim ako ga ne dovede netko koga ona zna od prije)
alphacentaury is offline  
Old 18.06.2017., 13:41   #533
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
dok si u Hrvatskoj nema da brineš, kod naših žena ionako nije ništa bitno osim da te njoj predstavi netko koga ona zna od prije. Kad se to desi možeš biti živa dosada, bezveznjak na kub i imati 200 kila i možeš biti siguran da će se zaljubiti u tebe jer je sama toliko nesposobna da pored gomile slobodnih muškaraca kojih ima po vani nije u stanju ni s jednim razgovarati duže od 2 minute (osim ako ga ne dovede netko koga ona zna od prije)
Ovako nesto je zapravo i tuzno za procitati, ali me pomalo i nasmijalo.
Eto, Hrvatice, tako lijepe zene, a bit ce da smo tako mutave
NightDive is offline  
Old 18.06.2017., 15:18   #534
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ovako nesto je zapravo i tuzno za procitati, ali me pomalo i nasmijalo.
Eto, Hrvatice, tako lijepe zene, a bit ce da smo tako mutave
Pa zašto se onda nikad ne zaljubite u pametne muškarce?
Revolucion is offline  
Old 18.06.2017., 15:34   #535
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa zašto se onda nikad ne zaljubite u pametne muškarce?
Pa zaljube se!
the33 is offline  
Old 18.06.2017., 15:56   #536
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa zašto se onda nikad ne zaljubite u pametne muškarce?
"Pa zašto se onda nikad ne zaljubite u mene pametnog muškarca?".

Evo, ispravil sam te.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.06.2017., 21:19   #537
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
"Pa zašto se onda nikad ne zaljubite u mene pametnog muškarca?".

Evo, ispravil sam te.
Eh, kao da mi ostali (i ostale) nismo skužile što je on zapravo mislio.
Martian7 is offline  
Old 18.06.2017., 22:18   #538
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Za to po pamtim datum, sat, minute, sekunde, vlaznost zraka, tlak zraka, smjer i brzinu vjetra i temperaturu.
E vidiš, zanimljivo mi je što pamtim kome sam posudio pare prije 15 godina u iznosima 10-20kn, ako su osobe koje ne vraćaju. Ako su osobe kojima se može vjerovati, zna se dogoditi"evo ti lova!" koja lova? "pa ono što si mi posudio!"


Što se tiče pamćenja, tu sam debil, pamtim po shvaćanju, a ne doslovno, a puno toga i ne pamtim. Rekla bi mi jedna osoba da ne slušam ljude uopće, ali ispada da nisam jedini Overload forumašicama i messengerom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 27.06.2017., 23:14   #539
Koji paćenički naslov
Camarilo Brillo is offline  
Old 28.06.2017., 00:11   #540
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Otvaram novu, politički korektniju temu, sa direktnijim pitanjem: što je to što žene smatraju zanimljivim, odnosno, kako od dosadnog muškarca napraviti zanimljivog?
Znam da je poželjan smisao za humor, a i imati dobre rečenice za ulet i small talk. Ja imam slabo prvo i skoro nepostojeće drugo i treće.
Ima li koga tko je bio dosadan, pa kasnije postao zanimljiv ženama?
lol
baš sam se nasmijala na ovom forumu večeras! lol

Jednom je jedan dečko čuo da volim dobar smisao za humor, pa je naučio cijeli jedan strip s vicevima, al je i dalje bio nezanimljiv.

Dobro auto? djaba,ako je ženi nezanimljiv, nemoj slušati muške savjete po tom pitanju, što oni znaju? jednako kao ti!

Dosadni su muški koji puno pričaju i ne znaju se zaustaviti, s jednim takvim sam imala posla nedavno. Jel pričaš puno?
Žene pričaju puno, pa im ne treba još i muški koji priča puno, vi trebate biti accomodating!

Pričaj sa ženama pametne teme, a ne misliti da one ništa ne znaju. Ako o nečemu ne znaju, pitat će te. ALi nemoj piliti o temi o kojoj te ništa ne pitaju. I na koju okreću glavu amo tamo. lol
Treba imati sluha.
PItaj ih nešto što njih zanima, kako se šminkaju haha, bit će im smiješno, ali će ti reći, pa ćeš ispasti simpa a istovremeno bit će smiješno lol
Da vidimo....imam li još koji biser...
.......
Moraš lijepo mirisati UVIJEK, trošiti roler ispod pazuha lol, ako smrdiš, ne valja. jedan friend je prostudirao cijelu teoriju o mirisima ljudi. Ljudi se mirišu, kao životinje, sofisticirane, ako ti ne paše nečiji miris, ne svidja ti se. Pazi da uvijek lijepo mirišiš.
Pazi da si lijepo obrijan. I lijepo ošišan.
Nauči svirati neki muzički instrument, ali nemoj zvoniti na sva zvona da ti znaš svirati, nego iznenadiš svojim znanjem....
Bavi se nečim nesvakidašnjim...ne znam ja....nečim...nesvakidašnjim....
"hoću jednu navvrh brda vrbu" žene žele tako nešto.

Uglavnom nemoj biti dosadan lol, kao što si i sam primijetio.
iskljucivo123 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.