Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2017., 17:50   #1
Naci prijatelje u Dubrovniku, 30+ godine

Nadam se da cete mi pomoći sa idejama. Gdje se stariji od 30 godina mogu uključiti i steći nove prijatelje.

Zaista se vec trudim naci prijatelje ali mi ne ide. Zna li netko za za neke udruge, zajednice gdje se mogu uključiti. Na poslu mi nije uspjelo steci nove prijatelje, nažalost. A i radim uredski posao.

Nisam neki sportski tip tako da sport nije opcija.
Zaista bi voljela da imam sa nekim izaći na večer vani vikendom i da se inače družimo.
Ako znate za neke konkretne udruge, zajednice - možete mi poslati i poruku.
Zaista mi je potrebno

Zadnje uređivanje fitoval : 11.06.2017. at 18:10.
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:56   #2
du tv, pogledaj koliko je sad ljudi na stradunu. pocni sa obicnom interakcijom, what time is it i sl. mozes se i uvaliti tipu koji prodaje sea kayaking, pa ga naguzi sa spikom ako ti plati veceru u prota ti ces mu dovesti grupu od 20 + ?
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:29   #3
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
du tv, pogledaj koliko je sad ljudi na stradunu. pocni sa obicnom interakcijom, what time is it i sl. mozes se i uvaliti tipu koji prodaje sea kayaking, pa ga naguzi sa spikom ako ti plati veceru u prota ti ces mu dovesti grupu od 20 + ?
Pa i nisam bas tako slobodna, zato sam i pitala za zajednice i udruge gdje se ljudi druze. Ipak bi voljela neko dugoročno prijateljstvo. Možda neki zbor, rekreacija. Ali ne poznajem u gradu puno ljudi pa su mi potrebne informacije.
Mozda ako znate gdje i koga bi mogla pitati.
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:39   #4
Ako te nesto zanima ekstra ukljucis se u to primarno nesto nauciti pa tu putem upoznas ljude. Tecaj jezika, autoskola, neko doskolovanje, (npr samostalni knjigovodja ili vodic). Udruge i zajednice koje postoje su vecinom za potrebite i bolesne. Dakle mozes volontirat. Zanimljivo, nedavno upoznah curu, random putem koja volontira...

Zato sam ti dao primjer za upoznat ljude na stradunu. Sto je podjednako kao kad odes u klub ili kafic. Tj zapravo nije, jer su u klubovima i kaficima pretezito pod sredstvima pa ne pokazuju neko realno lice.

Mozes trenirati neki sport, a zajednice za upoznavanje, takvo nesto ne postoji, ali nece proc jos dugo vremena dok netko tu ideju ne unovci
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:53   #5
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Ako te nesto zanima ekstra ukljucis se u to primarno nesto nauciti pa tu putem upoznas ljude. Tecaj jezika, autoskola, neko doskolovanje, (npr samostalni knjigovodja ili vodic). Udruge i zajednice koje postoje su vecinom za potrebite i bolesne. Dakle mozes volontirat. Zanimljivo, nedavno upoznah curu, random putem koja volontira...

Zato sam ti dao primjer za upoznat ljude na stradunu. Sto je podjednako kao kad odes u klub ili kafic. Tj zapravo nije, jer su u klubovima i kaficima pretezito pod sredstvima pa ne pokazuju neko realno lice.

Mozes trenirati neki sport, a zajednice za upoznavanje, takvo nesto ne postoji, ali nece proc jos dugo vremena dok netko tu ideju ne unovci
Rado bi volontirala,( i imam iskustva) znas li ti ili netko drugi , nekoga da mu je potreban volonter za dugoročno volontiranje. Sve informacije su mi dobro došle.
Meni trebaju konkretna mjesta gdje bi se mogla javiti. Mislila sam da ovdje ima ljudi iz Dubrovnika pa da će mi moći odgovoriti.
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:53   #6
Quote:
fitoval kaže: Pogledaj post
Možda neki zbor, rekreacija.
Ima ti zbor libertas samo su tamo SVE STARCI jer su mladji na igricama. Samo se nemoj ukljucit u crkvene zajednice (sekte) i bit ces ok. Jedino oni imaju te ekstra zajednice.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:55   #7
Quote:
fitoval kaže: Pogledaj post
Rado bi volontirala,( i imam iskustva) znas li ti ili netko drugi , nekoga da mu je potreban volonter za dugoročno volontiranje. Sve informacije su mi dobro došle.
mozda Društvo multiple skleroze, imas staracke domove i sl.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:21   #8
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Ima ti zbor libertas samo su tamo SVE STARCI jer su mladji na igricama. Samo se nemoj ukljucit u crkvene zajednice (sekte) i bit ces ok. Jedino oni imaju te ekstra zajednice.
A znas li za neki zbor gdje ima i mlađih. Moram nesto naci. (((((
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:36   #9
ja što znam, svi su vezani za Crkvu (katedralni zbor)
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:12   #10
Quote:
fitoval kaže: Pogledaj post
Nadam se da cete mi pomoći sa idejama. Gdje se stariji od 30 godina mogu uključiti i steći nove prijatelje.

...

Ako znate za neke konkretne udruge, zajednice - možete mi poslati i poruku.
Zaista mi je potrebno
Imas u Lazaretima radionicu Linuxa, tamo bude mladjih ljudi.
Imas udrugu mladih Orlando, bude tematskih zabava, D & D turnira i sl.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 12:11   #11
Suosjećam sa problemom, ali kad čujem "Dubrovnik" sjetim se Cersei Lannister i njene urbanističke intervencije u isti u zadnjoj epizodi GoT. I plačem od sreće dok zamišljam da to nisu bili specijalni efekti.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 16:12   #12
Ako volis plesati, pogotovo latino plesove imas udrugu Ritmo de salsa, pretezno mladi ljudi.
Imaju ti web stranicu pa pogledaj.
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:56   #13
Upiši ples,šahovski klub,dakle ono što ne izgleda infantilno u tvojim godinama kao početi trenirati košarku i sl.Da sam bliže upoznali bi se već vjerovatno.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:28   #14
Hvala svima na informacijama. Koliko je meni poznato salsa upise vrši na jesen. A sada mi ostaje da idem na plažu.

Nadam se da ću uspjeti naći prijatelje.

Zna li netko dali koji KUD prima odrasle?
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:41   #15
Imas PM
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:11   #16
Quote:
BlueEyes31 kaže: Pogledaj post
Imas PM
Vidila sam hvala
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:13   #17
Zna li netko dali koji KUD prima odrasle?

Ovo bi najviše željela


Evo da napišem opet, možda netko zna
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:37   #18
Quote:
fitoval kaže: Pogledaj post
Zna li netko dali koji KUD prima odrasle?

Ovo bi najviše željela


Evo da napišem opet, možda netko zna
Jesi li probala nazvati neki? Ako ti je baš to konkretno bitno i zanimljivo, zaista mi nije jasno zašto ih ne nazoveš i jednostavno pitaš - primate li me?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:46   #19
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Jesi li probala nazvati neki? Ako ti je baš to konkretno bitno i zanimljivo, zaista mi nije jasno zašto ih ne nazoveš i jednostavno pitaš - primate li me?
Budem pitala.

Znam neka društva koja organiziraju probe samo za djecu i mlade. Zato sam i pitala zna li netko da KUD prima odrasle.
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:09   #20
Quote:
fitoval kaže: Pogledaj post
Rado bi volontirala,( i imam iskustva) znas li ti ili netko drugi , nekoga da mu je potreban volonter za dugoročno volontiranje. Sve informacije su mi dobro došle.
Meni trebaju konkretna mjesta gdje bi se mogla javiti. Mislila sam da ovdje ima ljudi iz Dubrovnika pa da će mi moći odgovoriti.
Mozda azil na Zaekovici ako volis zivotinje.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.