Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2004., 09:10   #21
Moja iskustva sa plivanjem u Zagrebačkim bazenima su uglavnom loša. Tolika je gužva da ja naprosto nemogu plivati. Kao da pokušavam sprintati na Dolcu u podne.... Premalo staza je rezervirano za građanstvo (one koji plaćaju!) da u jednoj stazi pliva po 4-5 ljudi. Ja tako nemogu plivati- mogu se samo brćkati...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 10:52   #22
Quote:
kemik kaže:
Nista, dragi moji, propade vam prepricavanje uz kavu kak ste se "bas s njom jos jucer dopisivali"... Ne utopih se!

Bilo je sasvim OK, preplivala sam 18*25, s mnogo pauza, uzimanja zraka i odmaranja. Ne brinem se previse, ipak mi je to bilo prvi put i naravno da sam u ful losoj kondiciji. Zeznula sam se jer si nisam uzela sampon, kutiju za naocale i jos neke sitnice, ali bit ce bolje drugi put...
Hehe, svaka cast .

Ma to ti je super za prvi put.
Samo nastavi.

Budem i ja uskoro krenuo.
Samo da se malo oslobodim obaveza i to je to .

Uzivaj.
__________________
Kako oblikovati potpis
Edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 11:12   #23
cijene i termini

topic ko stvoren za mene

I mala bi plivala..al trebam neke osnovne informacije:
1)cijena mjesečno
2)termini
3)zauzeće bazena (jel se moramproguravat između ljudi il nas je npr.samo dvoje u stazi).

ajd javite
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 12:27   #24
Hvala Edge na pohvalama... Nadam se da ce vec za 2-3 tjedna bit puno, puno bolje!!!

E sad, NoWa, ne znam ti kolika je cijena (dobila godisnju, ne pitaj kako), ali ti mogu reci termine na Mladosti:
11-15 i 18-20

Ja sam jucer dosla u 18:20 i bilo je vrlo malo ljudi. Do 19, kad sam isla doma, vec se skupilo dost ljudi, ali nije bilo bas da se moras proguravat, jedno 4-5 u stazi.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 13:13   #25
Joj, jebite se svi, ljubomorna sam ko pas!!! Ja se jos dva mjeseca ne smijem baviti nicim

NoWa, cula sam da Sheraton nije skuplji od ostalih bazena, ali ekipa brije da je pa nitko ne ide tamo. Raspitaj se

Kemik, svaka cast
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 14:41   #26
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Joj, jebite se svi, ljubomorna sam ko pas!!! Ja se jos dva mjeseca ne smijem baviti nicim
A koje to ligamente?
Ja sam sredio one iznad casice koljena i znao sam osjetiti i pri plivanju, ako jace radim nogama. No ide sad vec bez problema.
goredolje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 14:42   #27
Takodjer koljeno
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 15:29   #28
Quote:
kemik kaže:


E sad, NoWa, ne znam ti kolika je cijena (dobila godisnju, ne pitaj kako), ali ti mogu reci termine na Mladosti:
11-15 i 18-20

Znam za proslu godinu.
Mislim da je tako i za ovu.

Ovaj raniji termin od 11-15 je bio 10 kn , a ovaj navece 20.
__________________
Kako oblikovati potpis
Edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 15:54   #29
Quote:
Ipanema kaže:
Ja svoju kosu NE DAM
Perem ju 2x tjedno.
A ja svoju svaki dan, nekad i dva puta dnevno E to je ljubav prema kosi.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 15:56   #30
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A ja svoju svaki dan, nekad i dva puta dnevno E to je ljubav prema kosi.
Meni to predstavlja torturu s obzirom na duzinu.
A i to ovdje nije tema!

__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 08:13   #31
NoWa, raspitala sam ti se:

na Mladosti ti je mjesecna 300 kn, a u Sheratonu 400. A ima fakat manje ljudi, samo moras podnijeti snobizam i mjerkanje i ponekad i otvoreno prigovaranje jer nemas badic od par-tisuca-eurica...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 12:43   #32
Slušajte tatu... vidim da ima puno ljudi koji iznose informacije iz druge ruke koje naprosto nisu točne.

Mladost i dom sportova: Relativno velika gužva > 4-6 ljudi u stazi. Dom sportova ima jutarnji termin od 6 i od 7 u kojemu je malo bolje....

Sheraton: zaboravi.... Bazen u Sheratonu je 5m sa cca. 15m, dubine oko 1.20m. Ja sam bio ujutro u 7 (ili 8) i već je bilo oko 5 ljudi unutra. A to ukratko znači da možeš zaboraviti normalno plivanje.

Siget: Neznam, trebam probati kako je tamo. Ima li netko (provjerena) iskustva sa novim bazenom?
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 08:52   #33
Evo, da se ja opet malo javim na topik...

10ak dana nisam bila u Zagrebu, ali sam bila toliko vrijedna i ambiciozna da sam cak i na put nosila badic i otisla jednom na bazen (dobro, dobro, znam da jednom u 10 dana nije nista, ali fakat nisam imala vise prilike a i razboljela sam se). Sad sam sva smrkava i jedva cekam da se malo zalijecim pa da mogu, hop, u bazen.

U tom selu u svici bila sam JEDINA, ne u traci, nego u cijelom bazenu. Hmmmmm, koji gust!!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2004., 19:54   #34
kemik . . kad inace ides na bazen ?!?
i reci mi koliko ti je trebalo da dodes u formu .. .ak si dosla .

a da ... i dal ima vise ljudi u jutarnjem ili vecernjem terminu !?!?
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 08:16   #35
nisam dosla...

Otkad sam se vratila iz Svice nisam ni jednom bila na bazenu. Zapravo lazem, bila sam jucer, ali mi je ljubazna teta na ulazu objasnila da se srijedom NE moze ici na popodnevni termin... ja glupaca!!!

Nemam ti pojma kako je ujutro, jer ja idem samo popodne (ujutro radim). primijetila sam da je uvijek manje ljudi ranije u terminu, dok se oko pol7-7 pocinje puniti...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 12:18   #36
Bazen Utrine

Quote:
daz kaže:
Siget: Neznam, trebam probati kako je tamo. Ima li netko (provjerena) iskustva sa novim bazenom?
je super ... cijeli olimpijski 50x25 je rezerviran za gradjanstvo od 9-20 radnim danom i nema guzve (bar ne zasad, dok vecina ne skuzi )
__________________
schwimmer
schwimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 12:54   #37
A vidi ih, plačipičke.. sve vam smeta.

Na zimskom plivalištu mladostu (kod doma sportova) je sasvim o.k. Imaju super termine, ljudi ima (2-3) ali to ioonako nije bitno jer ako idete s ciljem na bazen nema te sile koja vas može odvratiti... Osim ako ste -plačipičke.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 12:58   #38
Quote:
-Shevchenko- kaže:
A vidi ih, plačipičke.. sve vam smeta.

Na zimskom plivalištu mladostu (kod doma sportova) je sasvim o.k. Imaju super termine, ljudi ima (2-3) ali to ioonako nije bitno jer ako idete s ciljem na bazen nema te sile koja vas može odvratiti... Osim ako ste -plačipičke.
Ej, ti, brzi-sam-od-Adriana-i-tko-mi-kaj-moze, koga je to islo? Lijepo izmijenjujemo pricice i sad ti dodjes i bez veze nas pocnes vrijedjati.
OK, ti mislis da je u Danicicevoj super ici na bazen. Mogao si to reci i bez da nas ostale koji ovdje pisemo vrijedjas i nazivas placipickicama...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 13:17   #39
Quote:
A vidi ih, plačipičke.. sve vam smeta.
Čuj, ak tebe ne smeta plivanje s preponama... nema frke.

Mene smeta. Ja obično plivam po kilometar u jednom cugu, i smeta mi kad stalno moram zaobilaziti raju.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2004., 18:08   #40
daz je neki ludi swimer
isto ko i ovaj swimmer. .
lol ..
ja uopce ne zeli zapocinjati svadu samo zelim reci i nemojte me krivo shvatiti .. al . . .. . .sve vas operem u plivanju ...


lmao ..

cu @ bazen ..
crna_ninja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.