Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 21:42   #21
Ajd sad ne kakaj - ne mogu te skinuti s burze za rad neradnim danom.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:29   #22
a čuj ko ima vezu bu radil, tak je to
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 23:03   #23
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
a čuj ko ima vezu bu radil, tak je to
Nije istina, evo ja nisam imala nikakvu vezu pa sam zadnji put radila, i to kao predsjednica
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 23:23   #24
svaka čast

radilo je nas par (ne kao predsjednici ali kod mene je i predsjednik bio stranački ) i apsolutno svi smo došli tako da nas je neko iz neke stranke morao predložiti
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 23:42   #25
A očito se razlikuju kriteriji izbora između biračkih odbora.. Samo se nadam da će zvat ponovno one koji su već radili.. I kvalitetno odradili..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:10   #26
sretno

mene srećom neće biti u RH tad
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:56   #27
Ne briše se nikog iz evidencije nezaposlenih tko je prijavljen . Posao je honoraran i isplata je na vlastiti žiro račun
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 08:45   #28
nema veze što je posao honoraran. i što se radi nedjeljom. ako se uplati X novaca na žirac skidaju te sa burze. moju seku su skinuli kada je prešla 1300kn, a čujem da je sada cifra 2600kn mjesečno. ne znam jel istina, al za 300-500kn sa izbora nitko vas neće skinut sa burze.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:12   #29
Ma kakav žiro račun, pa kuda ste vi svi krenuli? Pa na ruke se plaća od izbora....još se dobije i povrat poreza na to....dajte se skockajte malo...i nikad nije to imalo veze sa burzom....pa ne radi se o popisivačima - popisivače se je skidalo s burze jer se smatra da za vrijeme popisivanja nisu raspoloživi za rad. Ako sudjeluješ jedan neradni dan na izborima, nema to veze.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 16:20   #30
ja sam isto bio plaćen preko žiro računa, to je i obvezno zbog propisa
lova sjela mislim 2 tjedna nakon izbora

kako pravdati isplatu nekome na ruke i tko bi se mučio s blagajnom ?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 16:46   #31
Nit znam nit me je briga....svake godine do sad mi je predsjednica odbora donijela doma lovu i isti dan nakon što su predani listići na općini....i još sam dobila povrat poreza na to (nemaju svi pravo na povrat, ja sam spadala u kategoriju koja ima).

Kakav žiro-račun, pa kaj, sad bi za to trebalo otvarati i žiro-račun? A kak si to oni na općini "vode" - mene stvarno nije briga.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 17:01   #32
zadnji puta su sjedali na žirac, prije toga na ruke. sječam se jer je mama godinama radila, a dragi na zadnja dva.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:21   #33
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ajd sad ne kakaj - ne mogu te skinuti s burze za rad neradnim danom.
Neznam. ja sam tako čula. uostalom zašto nebi skinuli? da se pokaže kolko malo ljudi ima na burzi.
dečkovu mamu su skinuli jer nije došla na neki sastanak, a umrla joj je svekrva. i ona je morala donjeti ispričnicu. zaboravila je i skinuli su je s burze.
ovi kod nas su nemogući. skidaju sve s burze samo da ih se riješe. tak da mislim da bi bilo lako moguće da se neki skinu jer su se kao "zaposlili"

ja sam uvijek dobivala novce na ruke, za sve nas. i podjelila novce. nikad nismo trebali pisati br računa.
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:33   #34
počeli su zvat.evo jedne korisne informacije za sve koji se nadaju raditi na izborima.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 02:30   #35
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
počeli su zvat.evo jedne korisne informacije za sve koji se nadaju raditi na izborima.
Treba u Zagrebu nazvati oko 3600 ljudi
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:05   #36
ja sam radila na zadnjih 4-5 izbora, nikada preko veze,nego bi se uvijek telefonski prijavila u gradsko poglavarstvo..danas su me zvali iz dipa i ponudili mjesto predsj biračkog odbora jer sam zadnja dva puta bila predsjednik..također sam nekoliko puta bila član, nisam član stranke, ni tada bila, ni sada...za ove izbore mi je gđa rekla da članove postavljaju stranke, a predsj i potpredsj dip...
tako da iz prve ruke znam da nije potrebna veza...
što se tiče isplate, do sada je išlo preko pošte, sad su mi rekli da donesem broj tekućeg ili žiro, nisam sigurna...jedino nisam uspjela pitati koliko plaćaju??
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:48   #37
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
zadnji puta su sjedali na žirac, prije toga na ruke. sječam se jer je mama godinama radila, a dragi na zadnja dva.
Valjda znam kak sam dobila plaćeno, jel. I ne vjerujem da su svi išli otvarati žiro-račun . Može biti da su uplaćivali na tekući, očito je od općine do općine.

A ti Loza nemoj pričati gluposti. Tebi je sve isto. Malo se informiraj, ako se dobro sjećam ti nisi niti znala kako ti ide zdravstveno kad radiš na način na koji ti sad radiš, pa me ne čudi da ne znaš ni druge stvari. Čudi me kaj su te i uzeli prema toj mjeri bez zasnivanja radnog odnosa, a nisi ni znala kaj radiš, da se čovjek zapita kak biraju kandidate....Imaš na stranicama HZZ-a kad se netko skida iz evidencije, sve ti piše u navedenim Zakonima, pa ono, nisam ni ja oduševljena kaj nemam posel, ali nije mi to opravdanje da budem ignorant.

Naravno da su tvoju....koga već...skinuli s burze jer se nije pojavila na sastanku. Skidaju svakog, ako ne opravda izostanak na vrijeme. Kaj, oni trebaju znati zašto? Zvati nju da ju pitaju zašto nije došla? Mogla je javiti, ne bi imala problema. I kakvu je to ona donijela ispričnicu? Od koga? Roditelja? Isuse, kaj sve neću pročitati...a kad drugi čitaju, nije ni čudo da misle da smo svi nezaposleni glupi.

Zadnje uređivanje Sigurna : 05.11.2011. at 20:57.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:19   #38
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ma kakav žiro račun, pa kuda ste vi svi krenuli? Pa na ruke se plaća od izbora....još se dobije i povrat poreza na to....dajte se skockajte malo...i nikad nije to imalo veze sa burzom....pa ne radi se o popisivačima - popisivače se je skidalo s burze jer se smatra da za vrijeme popisivanja nisu raspoloživi za rad. Ako sudjeluješ jedan neradni dan na izborima, nema to veze.
koje se to popisivace skinilo? mene nitko nije skinio...


a glede izbora... barem ovih parlamentarnih...

Mora Vas stranka predloziti da bi sjedili tamo, jer ovdje nema promatraca i oborba ima pravo na 2 mjesta kao i vladajuci... tako da ce na ovim mjestima svugdje sjediti predstavnici stranaka
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:55   #39
osim predsjednika i dopredsjednika, oni ne smiju biti u strankama.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:23   #40
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
A ti Loza nemoj pričati gluposti. Tebi je sve isto. Malo se informiraj, ako se dobro sjećam ti nisi niti znala kako ti ide zdravstveno kad radiš na način na koji ti sad radiš, pa me ne čudi da ne znaš ni druge stvari. Čudi me kaj su te i uzeli prema toj mjeri bez zasnivanja radnog odnosa, a nisi ni znala kaj radiš, da se čovjek zapita kak biraju kandidate....Imaš na stranicama HZZ-a kad se netko skida iz evidencije, sve ti piše u navedenim Zakonima, pa ono, nisam ni ja oduševljena kaj nemam posel, ali nije mi to opravdanje da budem ignorant.

Naravno da su tvoju....koga već...skinuli s burze jer se nije pojavila na sastanku. Skidaju svakog, ako ne opravda izostanak na vrijeme. Kaj, oni trebaju znati zašto? Zvati nju da ju pitaju zašto nije došla? Mogla je javiti, ne bi imala problema. I kakvu je to ona donijela ispričnicu? Od koga? Roditelja? Isuse, kaj sve neću pročitati...a kad drugi čitaju, nije ni čudo da misle da smo svi nezaposleni glupi.
Da, meni je sve isto. prvi put radim i nemam pojma. prvi put se sad uvelo to stručno osposobljavanje pa bi ja trebala znati sve. blago meni. očito je danas sramota pitati, jer svi sve znaju. hvala na kritici!
a "ispričnica" je bila- smrtovnica!
baš lijepo kad ti netko umre pa moraš misliti na dobar stari hzz.

ajd baš mi je drago čuti da su počeli zvati za izbore.
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"

Zadnje uređivanje Loza : 06.11.2011. at 21:30.
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.