Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 15:31   #61
Nema problema, ali onda te molim da tako napišeš odmah. Ovako se prvo zaključuje da prima novac u RH mimo blokiranih računa, što baš i nije moguće. Hvala na odgovoru.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:32   #62
kakve to sumjive lokacije?
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:40   #63
I još jedno upozorenje koje sam zaboravio prvi put napisati (bio sam uvjeren da jesam). Pokušaj sve što želiš reći staviti u jedan komentar, a ako se kasnije još nečeg sjetiš, koristi tipku „Edit“ i dodaj to u prethodni komentar, ra ne bi stalno imali nekoliko tvojih povezanih komentara jedan za drugim. Hvala na razumijevanju.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:45   #64
Mene su na toj, nazovimo, prezentaciji, uvjeravali da ću ja za svaku kupovinu dobiti 90% povrata u roku od 2 godine. - prva karakteristija pozijeve piramide (abnormalni povrat)

Znači ako kupim nešto za 100 kuna, u roku 2 godine ću dobiti natrag 90.
I to su prezentirali kad da s tim lyonlessom zapravo kupuješ besplatno, s odgodom.

Sljedeća karakteristika piramide je da nema proizvoda (što si i sam potvrdio) i da se isplate vrše od dospijeća novca od tvojih vrbovanih članova (još jedna karakteristika piramide)
Znači kad tvoj vrbovani član nešto kupuje preko te tvoje kartice, ti dobivaš novac. Jel tako? Tako je.

Tko zarađuje više, onaj tko je ušao 150. u sistem ili onaj 7000. ? Pa naravno onaj tko je ušao 150. jer ispod sebe ima članove, koji imaju članove, koji imaju članove.
I što je to nego piramida?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:14   #65
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
Mene su na toj, nazovimo, prezentaciji, uvjeravali da ću ja za svaku kupovinu dobiti 90% povrata u roku od 2 godine. - prva karakteristija pozijeve piramide (abnormalni povrat)

Znači ako kupim nešto za 100 kuna, u roku 2 godine ću dobiti natrag 90.
I to su prezentirali kad da s tim lyonlessom zapravo kupuješ besplatno, s odgodom.

Sljedeća karakteristika piramide je da nema proizvoda (što si i sam potvrdio) i da se isplate vrše od dospijeća novca od tvojih vrbovanih članova (još jedna karakteristika piramide)
Znači kad tvoj vrbovani član nešto kupuje preko te tvoje kartice, ti dobivaš novac. Jel tako? Tako je.

Tko zarađuje više, onaj tko je ušao 150. u sistem ili onaj 7000. ? Pa naravno onaj tko je ušao 150. jer ispod sebe ima članove, koji imaju članove, koji imaju članove.
I što je to nego piramida?
vidim da nista neznas o ovome
znaci ti imas od svog direkta i od indirekta znaci u dvije dubine
da je piramida islo bi beskonacno
posjeduju i certifikat ako znas sto je to znao bi da nijedna piramida nemoze imati certifikat tako da...
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 22:10   #66
kakav certifikat? ISO certifikat?

Da li znaš za što se taj certifikat izdaje? Upravljanje očuvanja okolišem i upravljanje kvalitetom poslovanja.
To nije potvrda legalnosti poslovanja.

Bernard Madoff je napravio piramidalnu prijevaru vrijednu 64 bilijuna dolara, u kojoj su sudjelovali čak i institucionalni investitori, banke, individualci itd., pa di ne bi prošla neka sitna prevara kao što je Lyonless.

Btw. Globalni vlasnik svih Lyonessa je registrirana kao offshore kompanija u poreznoj oazi na Malti.
Naravno, to nije ilegalno samo po sebi, ali govori o vjerodostojnosti same tvrtke.


I još jedno pitanje. Kada uložiš 2 000 eura u te neke pozicije, da li dobiješ račun?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 22:14   #67
Ma... dok u sistem stiže više love nego što se odlijeva, sve će biti ok.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 02:03   #68
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
kakav certifikat? ISO certifikat?

Da li znaš za što se taj certifikat izdaje? Upravljanje očuvanja okolišem i upravljanje kvalitetom poslovanja.
To nije potvrda legalnosti poslovanja.

Bernard Madoff je napravio piramidalnu prijevaru vrijednu 64 bilijuna dolara, u kojoj su sudjelovali čak i institucionalni investitori, banke, individualci itd., pa di ne bi prošla neka sitna prevara kao što je Lyonless.

Btw. Globalni vlasnik svih Lyonessa je registrirana kao offshore kompanija u poreznoj oazi na Malti.
Naravno, to nije ilegalno samo po sebi, ali govori o vjerodostojnosti same tvrtke.

pa jel jedna struktura piramide moze posjedovat certifikat?
glavna je firma smjestena u svicarskoj a sestrinske firme kojih ima pet po kontinentima dok su ostale u svakoj drzavi tako da u zagrebu ti je smjestena lyoness d.o.o. i ona za sve clanove placa porez nasoj drzavi jer svaki put kada ti provuces karticu i kupis nesto u ducanu taj ducan kad dobije fakturu da plati on mora platit i porez nasoj drzavi tako da stvarno neznam o kakvoj ti malti pricas

I još jedno pitanje. Kada uložiš 2 000 eura u te neke pozicije, da li dobiješ račun?
sto se tice toga ti nisi nista ulozio i nemas nikakve pozicije to si dobio krive informacije i sad blatis ovako nesto radi toga sto te netko htjeo u ovaj sustav posto poto pa ti je prico bajke nema nikakvih pozicija. kao sto sam prije napiso OVO JE BESPLATNO bas sve od clanstva do sms poruka koje dobivas do casopisa koje dobivas jer ova firma se ne naplacuje od tebe nego od firmi u kojima ti kupujes. sve se vrti oko kupovne zajednice sto je ona veca veci su popusti i vise je firma

primjer da ti dodes u neki diskont pica i kazes hocu gajbu pive ona ce te kostat 120kn medutim ako dodes i kazes hocu 20 gajbi ti ces dobit popust na kolicinu. jel tako?
e tako ti je i s ovim ti tom ducanu kazes evo vidis u sustavu u sloveniji ovu karticu ima 80000 ljudi dali bi htjeo da u jednoj sekundi svi oni dobiju obavjest da i ti vracas lovu pri svakoj kupnji i da kupuju kod tebe da ti podignu promet, normalno da bi ako je pristo omv onda neznam tko bi normalan tako nesto odbio
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 16:54   #69
da, ali čemu onda tajni sastanci i laganje da ću za SVE svoje kupovine, bilo to špeceraj, auto servisi, kozmetika itd. dobiti povrat od 90% u roku 2 godine? Ne od tebe, nego od tih vaših prezentera, vrbovatelja.

Tajni , jer mi se prije nego sam došao nije htjelo reći o čemu se radi.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:56   #70
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
da, ali čemu onda tajni sastanci i laganje da ću za SVE svoje kupovine, bilo to špeceraj, auto servisi, kozmetika itd. dobiti povrat od 90% u roku 2 godine? Ne od tebe, nego od tih vaših prezentera, vrbovatelja.

Tajni , jer mi se prije nego sam došao nije htjelo reći o čemu se radi.
nemoze ti se nista objasnit preko telefona npr da ti netko kaze "ima jedna kartica" ti bi mu vjerojatno spustio slusalicu jer ljudi su nasrani sa svakakvim glupostima i prevaram i bas mu sad treba jos jedna kartica daj molim te.
ja preko telefona zovem samo ljude s kojima sam dobar i koji znaju da sam ozbiljan poslovan covjek i ako zele kratku informaciju radi se o marketingu i o ozbiljnim poslovima se ne moze preko telefona.

kada ja nekome objasnjavam ovaj sustav to traje otprilike oko 1h i bude ili kod mene u stanu ili kod njega u uredu, uglavnom gdje je mirnije, nikakvi kafici.
ako covjeka ovako nesto zainteresira onda ga dovedem na jedan biznis info

gledaj u svakom poslu ima debila pa tako i u ovome onih ljudi koji stete. jel tako?
ja se ovim bavim nekih 3 mjeseca i nikome ne serem kazem mu kako je.ako se zelis ovime baviti stvar je super ali ako nisi za to nemoj tratit moje vrjeme uzni karticu i budi stedisa pomozi sam sebi.

samo da ti dam primjer hrvatska i slovenija su u ovo usli u isto vrjeme u sloveniji imas preko 80000 clanova sve vec mogu kupiti od goriva prehrane itd... i preko 700 firmi u sustavu, a u hrvatskoj malo manje od 17000 clanova nema goriva nema prehrane (osim mercatora u westgeitu) i ima nesto vise od 200 firmi a pogledaj nas kapacitet stanovnistva i velicinu drzave sto znaci da je kod nas netko zasro stvar.
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 11:29   #71
Quote:
jojo123456 kaže: Pogledaj post
... a u hrvatskoj malo manje od 17000 clanova nema goriva nema prehrane (osim mercatora u westgeitu) i ima nesto vise od 200 firmi a pogledaj nas kapacitet stanovnistva i velicinu drzave sto znaci da je kod nas netko zasro stvar.
A šta je Strahinjčica po Zagorju? Šta ona nije supermarket?
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 14:39   #72
Quote:
dejo77 kaže: Pogledaj post
A šta je Strahinjčica po Zagorju? Šta ona nije supermarket?
oprosti malo sam se krivo izrazio mislio sam da nema prehrane s kojom bi mogo kupovat bilo gdje u hrvatskoj ovo trenutno stanje je dosta malo razvijeno ali bas zato je sada pravo vrjeme za posao jer da vec sve imamo u sustavu bilo bi prekasno
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 04:04   #73
Quote:
jojo123456 kaže: Pogledaj post
samo da ti dam primjer hrvatska i slovenija su u ovo usli u isto vrjeme u sloveniji imas preko 80000 clanova sve vec mogu kupiti od goriva prehrane itd... i preko 700 firmi u sustavu, a u hrvatskoj malo manje od 17000 clanova nema goriva nema prehrane (osim mercatora u westgeitu) i ima nesto vise od 200 firmi a pogledaj nas kapacitet stanovnistva i velicinu drzave sto znaci da je kod nas netko zasro stvar.
Zasrali su ljudi koji su među prvima bili premum članovi u Hrvatskoj jer oni nisu Lyoness vidjeli nešto od čega bi imali dugoročnu korist i radili su kontra pravila Lyonessa. Nekolicina od njih je zbog kršenja pravila napustila Lyoness i pokrenula svoju vreziju Lyonessa koja se često spominje na ovom forumu.
Ja sam u Lyoness se učlanio kada u Hrvatskoj i Sloveniji još nije bilo ureda i trgovca nego samo obečanja da će nešto bit i među prvih sam 100 Premium članova u RH tako da dobro poznam sistem ali i povijest Lyoness u RH.

Vidim da u forumu najveći je problem tajni sastanci, ali nigdje nisam našao objašnjenje zašto su tajni. Npr. ima prezentacije organizirane od strane Lyoness u Zagebu, Rijeci i Zadru pa ako možeš odi na te prezentacije. Ja sam iz Zagorja tako da mi nisu blizu službene prezentacije pa sa osobama kojima prezentiram Lyoness nalazim u restoranima u kojima imamo mjesta i mira.

Također kod nas jer problem što smo kao narod nažalost nisu još ušli u novo doba tj. doba kapitalizma. Ja sam po nekoliko sati pokušavao dosta ljudi objasniti kako funkcionira Lyoness sustav i zbog čega su trgovci spremni nam dati popust da bi na kraju odustao jer sam skoro dobio slom živca. A osobe kojima sam objašnjavao bili su fakultetski obrazovane osobe .
Zato JOJO ti predlažem da se ne trudiš objasniti nekome tko dalje pričao po svom i kojemu ne možeš nešto objasnit.

Ja znam da ću i dalje koristiti Lyoness jer za mene je kartica bila besplatna, da ću piti kavu u caffiću u koji je Lyoness partner, da ću i dalje kupovati u Strahinčici kao što sam i prije samo sada dobivam povrat novca.

Također znam da će u tom caffiću i dućanu bit će ljudi koji ne žele dio novca natrag jer "im je tih par posto premalo da bi uzeli karticu i da ako im već nešto žele tgovci dati natrag neka daju sve".

Pa svatko neka odluči što želi.

Zadnje uređivanje kikac27 : 08.08.2012. at 04:09.
kikac27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 14:21   #74
ja ne shvatam zasto ljudi toliko komplikuju zivot i govore gluposti o onome o cemu nemaju pojma.

ako ne znas reci da ne znas, a prestani da nagadjas.
ako nisi u stanju da razlikujes piramidu i obican sistem za povracaj para onda bolje i ne komentarisi.


uglavnom.
Lyoness je sasvim normalan sistem, za koji nema sta da se izgubi nista vec dobijes, a ako hoces da dobijes vise onda i investiras.
Sta ces bolje od povracaja para posle svake kupovine?
kupis nesto i procenat ti se vraca. Svi stalno kupujemo ako nista drugo hranu, a zasto bezveze trositi pare kada mozes pomocu vaucera ili kartice dobiti povracaj para i ustedis.
To je samo novi sistem kupovine i prodaje koji se uveo zarad dobiti potrosaca.

Kakva crna piramida O.o mislim ako samo bacis poged na sajt i pogledas prezentaciju i opis shvati se o cemu se radi.

ko je pametan taj ce iskoristiti priliku a ko nije taj ce da lupeta.

Moja porodica i ja, kao i moji prijatelji, svi koristimo Lyoness i prosto je izvrsno kada posle nekoliko vremena nakon mesec dana kupovine i potrosnje na proizvode, benzin, hranu itd, pogledas racun i vidis da su ti se vratile pare.

Naravno ako hoces da bas zaradjujes sa Lyonessom onda kupujes pozicije i akcis druge na sebe itd. sto nije piramida vec prosto lanac koji obezbedjuje vecu dobit za kupce i za prodavce.

ja mogu da kazem samo sve najbolje o Lyonessu, jer koristimo ga vec 3 godine i do sada nikakvih problema nije bilo, samo promenjene navike prilikom odlaska u radnju

takodje prezentacija ima u mnogim gradovima skoro svih drzawa Evrope, Lyoness je ozbiljan i stabilan.

kao sto rekoh kome trebaju pare i stednja taj ce da koristi ovo, ko ce da se rabacuje neka mu na izvolte
SamuraiSx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 00:09   #75
ajde da si ti nama objasnio da to nije piramida nego "lanac"

Apropo "obične" kartice:

Ti si promjenio potrošaćke navike tako da sad više ne ideš po špeceraj u konzum u dubravi, nego odeš do westgatea i gdje dobiješ nazad 1-3%.

Svaka čast, uštedio si 10 kuna na špeceraju. Onih 50 kuna što si potrošio na prijevoz nećemo spominjati!

Isto tako, automobil više ne serviraš u Zagreb, već u Čakovcu ili Varaždinu jer je tamo neki mehaničar u sistemu. I uštedio si 5%, tj. po servisu 50 kuna.

Svaka čast, na kraju mjeseca imaš 50 kuna povrata, nećemo spominjati put i vrijeme koje si utrošio za to.

Piješ kavu samo u birtiji koja je u sustavu Lyonlessa? Svaka čast, uštedio si 50 lipa na kavi.
Nema veze, što je kava 2 kune jeftinija u bircu do.

Kupuješ bijelu tehniku samo u Elipsu jer su u Lyonless sistemu i dobiješ koliko 2-3% povrata? Svaka čast, uštedio si ukupno 500 kuna ako kupuješ aparate za kuhinju.
A sad mi pošalji ime bilo kojeg aparata iz elipsa i ja ću ti taj isti naći s 500 kuna manjom cijenom u drugom dućanu. Za 5-6 aparata ušteda je oko 5000 kuna, barem meni bila kad sam uspoređivao Elipso i druge dućane.

Kupuješ špeceraj samo u Strahinjčici i dobivaš 2-3% nazad? Pa oni svu robu uzimaju od Velpro-a koji je u vlasništvu konzuma! I kako mogu biti jeftiniji od njega, koji btw i sam daje 2% povrata ako imaš Kplus karticu?? A ako već štediš, nećeš kupovati u Konzumu niti Strahinjčici nego u Lidlu, Kauflandu ili ćeš ići u šoping u Sloveniju gdje je hrana jeftinija 20%.

Kupuješ namještaj, i jedina trgovina u Lyonlessu koja prodaje namještaj je Kika i daje 5% popusta. I sad bi se ja trebao ograničiti da si kupim krevet samo u Kika-i koja prodaje šrot namještaj s cijenama srednje klase?? I to sve za 5% popusta? Pa nisam blesav.


Jel trebam dalje? Sve te trgovine koje su u Lyonlessu daju popuste do 5%, ali ušteda je pod velikim upitnikom jer kao prvo ili ti ta trgovina nije usput pa trošiš tu uštedu na prijevoz, ili ima jeftinije konkurencije, ili moraš raditi kompromise da bi dobio tu sitnu uštedu.

Također, prosječna plaća u RH je 5000 kuna. Na režije ode 1000 kuna, kredit recimo 1000 kuna, automobil 1000 kuna (servis, registracija, amortizacija). Ostane ti 2000 kuna. I nek svih 2000 kuna potrošiš u Lyonlessu sistemu trgovina. Prosječan povrat je 3-4%, što ispada oko 70 kuna bruto.
I onda se ti čudiš zašto netko ne želi uzeti karticu??? Za 70 kuna mjesečno da manijakalno tražim dućane po Hrvatskoj gdje mogu dobiti popust od par posto

Zadnje uređivanje _Mystical_ : 16.08.2012. at 00:19.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 00:36   #76
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ajde da si ti nama objasnio da to nije piramida nego "lanac"

Apropo "obične" kartice:

Ti si promjenio potrošaćke navike tako da sad više ne ideš po špeceraj u konzum u dubravi, nego odeš do westgatea i gdje dobiješ nazad 1-3%.

Svaka čast, uštedio si 10 kuna na špeceraju. Onih 50 kuna što si potrošio na prijevoz nećemo spominjati!

Isto tako, automobil više ne serviraš u Zagreb, već u Čakovcu ili Varaždinu jer je tamo neki mehaničar u sistemu. I uštedio si 5%, tj. po servisu 50 kuna.

Svaka čast, na kraju mjeseca imaš 50 kuna povrata, nećemo spominjati put i vrijeme koje si utrošio za to.

Piješ kavu samo u birtiji koja je u sustavu Lyonlessa? Svaka čast, uštedio si 50 lipa na kavi.
Nema veze, što je kava 2 kune jeftinija u bircu do.

Kupuješ bijelu tehniku samo u Elipsu jer su u Lyonless sistemu i dobiješ koliko 2-3% povrata? Svaka čast, uštedio si ukupno 500 kuna ako kupuješ aparate za kuhinju.
A sad mi pošalji ime bilo kojeg aparata iz elipsa i ja ću ti taj isti naći s 500 kuna manjom cijenom u drugom dućanu. Za 5-6 aparata ušteda je oko 5000 kuna, barem meni bila kad sam uspoređivao Elipso i druge dućane.

Kupuješ špeceraj samo u Strahinjčici i dobivaš 2-3% nazad? Pa oni svu robu uzimaju od Velpro-a koji je u vlasništvu konzuma! I kako mogu biti jeftiniji od njega, koji btw i sam daje 2% povrata ako imaš Kplus karticu?? A ako već štediš, nećeš kupovati u Konzumu niti Strahinjčici nego u Lidlu, Kauflandu ili ćeš ići u šoping u Sloveniju gdje je hrana jeftinija 20%.

Kupuješ namještaj, i jedina trgovina u Lyonlessu koja prodaje namještaj je Kika i daje 5% popusta. I sad bi se ja trebao ograničiti da si kupim krevet samo u Kika-i koja prodaje šrot namještaj s cijenama srednje klase?? I to sve za 5% popusta? Pa nisam blesav.


Jel trebam dalje? Sve te trgovine koje su u Lyonlessu daju popuste do 5%, ali ušteda je pod velikim upitnikom jer kao prvo ili ti ta trgovina nije usput pa trošiš tu uštedu na prijevoz, ili ima jeftinije konkurencije, ili moraš raditi kompromise da bi dobio tu sitnu uštedu.

Također, prosječna plaća u RH je 5000 kuna. Na režije ode 1000 kuna, kredit recimo 1000 kuna, automobil 1000 kuna (servis, registracija, amortizacija). Ostane ti 2000 kuna. I nek svih 2000 kuna potrošiš u Lyonlessu sistemu trgovina. Prosječan povrat je 3-4%, što ispada oko 70 kuna bruto.
I onda se ti čudiš zašto netko ne želi uzeti karticu??? Za 70 kuna mjesečno da manijakalno tražim dućane po Hrvatskoj gdje mogu dobiti popust od par posto
ti nisi kralj ti si CAR

pa daj mi reci sto ti smatras ljude koji su u lyonesu debilima,kretenima...

pa ko bi normalan za pislivih 1-2%(da maksimalno je 2% u tome se vidi koliko si ti pouzdana osoba da pricas o ovome a ni osnovne podatke neznas ali nema veze ocito si ti jako pametan) isao trositi gorivo i svoje vrjeme radi takvog mizernog postotka jer od dubrave do west gate treba oko pola sata i mislim da sam malo reko

kada shvatis da kroz sustav lyonesa dobivas povrat novca od oko 60% da kada potrosis 1000eura kroz neko vrjeme dobijes oko 600eura na svoj bankovni racun na onaj na koji dobivas i placu koja je u vecini slucajeva manja od toga.
e pa onda se to i isplati pa nije bezveze ova firma najveca kupovna zajednica na cjelom svjetu

jesi mozda pogledo tko je sve u lyonesu?

pomoci cu ti OMV, LIDL, LUK OIL, SPAR, VODAFON...
zar mislis da bi ovakve miljarderske firme dopustile ulazak u nesto sto je sranje

molio bi te da se malo vise raspitas prije nego o necemu pocnes srat jer ocito je da si neinformiran
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:37   #77
Quote:
jojo123456 kaže: Pogledaj post
kada shvatis da kroz sustav lyonesa dobivas povrat novca od oko 60% da kada potrosis 1000eura kroz neko vrjeme dobijes oko 600eura na svoj bankovni racun na onaj na koji dobivas i placu koja je u vecini slucajeva manja od toga.
60%????

kako onda trgovac i lyoness išta zarade???
__________________
ovdje je bio link na portal neprofitne udruge dok nije postala opasna konkurencija za forum.hr

Zadnje uređivanje Ivan Bajlo : 22.08.2012. at 15:52.
Ivan Bajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 16:40   #78
Quote:
Ivan Bajlo kaže: Pogledaj post
60%????

kako onda trgovac i lyoness išta zarade???
Da 60% kroz jedan sustav koji da bi ti objasnio trba oko sat vremena tako da
Ali bitno je da sustav savršeno funkcionira i lova se isplacuje sto su dokaz i certifikati koje ta firma posjeduje

Gledaj lyones se naplacuje od svake kupnje koju obavis i označis karticom sto znaci ako kupis porsche od 100000€ lyones od porschea dobije 1% ili 1000€ i da oni su u sustavu, ili odes u šoping za 100kn pa dobiju od toga 1% ili 1kn ili popijes kavu za 6 kn pa dobiju 6 lipa oni tako zive

Razmisli trenutno ima preko 2.600.000 ljudi ovu karticu neka svako mjesečno potroši samo 100€ to ti je promet od 260.000.000 € od toga 1% to ti je 2600000€ mjesecno a budimo realni prosle godine firma je prikazana profit od 10 miljardi

A trgovci su sretni jer imaju povecani promet a uplate u lyones smatraju marketinskim troškovima a plaćaju marketing tek kada ostvare profit a ne kao dosad unaprjed za plakate oglase na tv i ...
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 18:52   #79
Quote:
jojo123456 kaže: Pogledaj post
Da 60% kroz jedan sustav koji da bi ti objasnio trba oko sat vremena
znači lyones mazne sebi 1%, ako trgovac daje 5% popusta znači 4% se vraća kupcu, a ostalih 55% se stvori iz zraka?

sve što traži više od par minuta da se objasni način funkcioniranja je očito neka teška muljaža kao što su čuveni derivative tj. Credit default swap i sl. gluposti zbog kojih je došlo do svjetske krize
__________________
ovdje je bio link na portal neprofitne udruge dok nije postala opasna konkurencija za forum.hr
Ivan Bajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 20:03   #80
Quote:
Ivan Bajlo kaže: Pogledaj post
znači lyones mazne sebi 1%, ako trgovac daje 5% popusta znači 4% se vraća kupcu, a ostalih 55% se stvori iz zraka?

sve što traži više od par minuta da se objasni način funkcioniranja je očito neka teška muljaža kao što su čuveni derivative tj. Credit default swap i sl. gluposti zbog kojih je došlo do svjetske krize
Gledaj firma je 4 godine razvijanja sustav da bi funkcionirao a ti bi objašnjenje u 5 minuta teško

A sto se tiče prevara pa sta misliš da bi onakve firme koje su u sustavu stavljale svoj logo i ulazile da to nisu provjerile
jojo123456 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.