Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2012., 12:53   #1
Prvi dan srednje

Ovako.
Mene zanima kako je izgledao vaš prvi dan u srednjoj.
Pošto ja ne znam nikoga s kim ću ići, ne znam kako da se ponašam.
Šta, uđem u razred, podzravim..ili, kako, šta onda?

__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 12:59   #2
Navuci kondom na glavu i glumi kurac
Svi ce te htjet upoznat
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:01   #3
Uđi unutra, ponašaj se normalno i probaj stupiti u kontakt s nekime tko se čini sličan kao ti. It's as simple as that
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:02   #4
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Navuci kondom na glavu i glumi kurac
Svi ce te htjet upoznat
Ako ne znaš bit pametniji, šuti.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:03   #5
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Uđi unutra, ponašaj se normalno i probaj stupiti u kontakt s nekime tko se čini sličan kao ti. It's as simple as that
Hvala lijepo
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:10   #6
Mene neko pozval v grupu ispred škole(isto nisam nikog znal), v toj grupi je jedan išel s menem v razred, i tak da smo se skupa seli v klopo, i bili najbolji frendi do kraja
Estimator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:34   #7
kad uđete svi u razred, s nekime moraš sjest...najčešće si prvih dan-dva najviše u kontaktu s tim s kim sjediš... u razred bi trebali svi zajedno ulazit , uvijek mora biti onaj prijam za prvašiće pa vas odvedu u razred upoznaješ se s drugima ako se ostali počnu upoznavat.
ma to nije neki problem jer ste svi u istoj poziciji, spontano ćete počet pričat i upoznavat se
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:36   #8
kod nas prvo rade ono razgledavanje po skoli pa onda usput ljudi kak komentiraju, tak se i upoznaju. imali smo dosta razrednih klaunova pa je s tim sve bilo opustenije i veselije. ak se zelis s nekim sprijateljit nemoj sjest negdje sama za sebe i distancirat se odmah nego probaj sjest do nekog, pitas dal je slobodno i tak. iako ne vjerujem da bi ostala sama sjedit sve i da prvo sjednes sama . interesantni su bili ti prvi dani
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 13:43   #9
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Navuci kondom na glavu i glumi kurac
Svi ce te htjet upoznat
Odlično.



Autorice, to ti je dan kao svaki drugi, samo što nikoga ne znaš. Ili znaš, ovisi ako bude s tobom išao netko iz osnovne Prvi dan će vam davati rasporede sati itd. i kad budete zapisivali predmete, pitaj onoga s kim budeš sjedila kao da ti pročita nešto što nisi zapamtila i slično. to ti je prvi oblik komunikacije i kasnije će sve polako sjedati na svoje. Prvi dani i tjedni će biti vjerojatno čudni za sve, polako ćete se upoznavati i s vremenom postati opušteniji. za vrijeme odmora snimi malo kako se ostatak društva ponaša, budi bliže spolu s kojim s te zanima skolopiti prijateljstvo, radi što i oni i bit će dobro
prometejus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 14:09   #10
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Ovako.
Mene zanima kako je izgledao vaš prvi dan u srednjoj.
Pošto ja ne znam nikoga s kim ću ići, ne znam kako da se ponašam.
Šta, uđem u razred, podzravim..ili, kako, šta onda?

Ponašaj se casual,normalno. Probaj ostvarit kakav takav kontakt sa svima i ne budi nadrkana. Humor također pomaže, prije će te ljudi zapamtit a i neće im biti loše u tvom društvu. Ako imaš dobre dojke to ti je još jedan plus,bar što se tiče muškog djela razreda.
__________________
Use nase i podase!
tgal0812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:00   #11
Quote:
Estimator kaže: Pogledaj post
Mene neko pozval v grupu ispred škole(isto nisam nikog znal), v toj grupi je jedan išel s menem v razred, i tak da smo se skupa seli v klopo, i bili najbolji frendi do kraja
Ja bom vmrla.

Rekla bih ti, al bila sam bolesna na svoj prvi dan srednje

A i mi smo se svi prije upoznali.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:13   #12

Drž se mog savjeta, ovi svi trkeljaju.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:15   #13
I obleči si majico s dekolteom, nebreš fulat tak
Estimator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:29   #14
Quote:
Estimator kaže: Pogledaj post
I obleči si majico s dekolteom, nebreš fulat tak
To je baš prigodno, da ljudi stvore lijep prvi dojam o meni.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:35   #15
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ja bom vmrla.

Rekla bih ti, al bila sam bolesna na svoj prvi dan srednje

A i mi smo se svi prije upoznali.
Koji (ne)sreća
Rekla sam da neću o oblačenju, al' da vas pitam: jel su kod vas prvi dan svi bili onak "skockani"?

Hvala ostalima na odgovorima
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier

Zadnje uređivanje ajdontnow : 25.08.2012. at 16:43.
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:41   #16
Mene je isto strah svega toga, kaj ak si ne nađem frendove i provedem 4 godine sama?
__________________
Ja volim samo sebe, svog jedinog sebe!
Kralj567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:46   #17
Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
Mene je isto strah svega toga, kaj ak si ne nađem frendove i provedem 4 godine sama?
Ma daj molim te, ne pričaj gluposti. Gdje god ideš ako imalo znaš razgovarati nać ćeš barem jednu osobu s kojom se moraš družit. Na kraju krajeva, hvala bogu pa srednje škole nemaju samo jedan razred u generaciji, idi i upoznaj se. Neće samo tebi bit čudno.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:47   #18
hehe ja sam jedini sve u razredu prvi dan upoznao iako sam samo zapamtio imena 3 učenika
bman16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:47   #19
Quote:
Kralj567 kaže: Pogledaj post
Mene je isto strah svega toga, kaj ak si ne nađem frendove i provedem 4 godine sama?
Nemoj tak gledat situaciju. Samo izuzetci su oni koji si ne nađu frendove u srednjoj.
Meni je sam bitno da ne ispadnem glupa, ne znam kak da se ponašam taj prvi dan (kasnije sve ide svojim tokom), pa sam zato otvorila temu..a frendova bude bilo, nadam se
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 16:49   #20
Quote:
bman16 kaže: Pogledaj post
hehe ja sam jedini sve u razredu prvi dan upoznao iako sam samo zapamtio imena 3 učenika
Zanimljivo
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.