Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 11:33   #3261
@tibi Vettel ima 186 nastupa, 185 starteva, jebote fan si a neznas osnovne podatke o letecem njemcu, nemamo kaj dalje raspravljati
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:36   #3262
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ja nigdje u svom upisu ne spominjem Schumachera.

Već tvoju i Tibijevu teoriju koja je iznjedrila apsurdnu jednadžu

17 - 8 = 195 -193
Kakve veze imam ja?, kaj sam ja napisao?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:41   #3263
Di je sad onaj Fortibras sunce mu prevarantsko neka se izjasni kako neki "poluvozac" moze imati 65 polea, 56 pobjeda i 54%posto svih mogucih bodova iz 195 nastupa. Pritom vozeci iste bolide protiv Alonsa, Roseberga i Buttona
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:25   #3264
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Pogle ova dva matematičko-logički zakinuta bogeca.

Znači Hamilton nastupa od prve utrke 2007 do danas.

Ali Vettel nastupa tek od sredine 2007 do danas i te 2007 je odvozil samo 8 utrka dok je Hamilton odvozil cjelu 2007 sezonu svih 17 utrka.

Nakon toga pa do dana današnjeg niti jedan niti drugi nisu propustili niti jednu utrku. Znači razliku čini 2007

Eto, sad vas molim da mi objasnite pokojoj matematici je 17-8 = 195 -193 ???

Samo mi to objasnite! Jer ste već na prvom koraku pali i jedan i drugi. Tak da dalje neću ni čitati -jer sve što ste dalje nabaljezgali stoji na krivim temeljima
teška se srca moram složiti s jožom. uspjeli ste i matematiku pokopati

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Di je sad onaj Fortibras sunce mu prevarantsko neka se izjasni kako neki "poluvozac" moze imati 65 polea, 56 pobjeda i 54%posto svih mogucih bodova iz 195 nastupa. Pritom vozeci iste bolide protiv Alonsa, Roseberga i Buttona
ja više ne mogu vjerovati vašim brojevima. cijeli mi se svemir srušio.
ja nisam napisao da je Ham poluvozač nego da je precijenjen. postoji razlika.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:35   #3265
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Di je sad onaj Fortibras sunce mu prevarantsko neka se izjasni kako neki "poluvozac" moze imati 65 polea, 56 pobjeda i 54%posto svih mogucih bodova iz 195 nastupa. Pritom vozeci iste bolide protiv Alonsa, Roseberga i Buttona
Tako je. Posebnu je dominaciju pokazao u razdoblju 2009 - 2012 vozeci kantu od auta. Ups, pa McLaren i nije bas bio kanta ....
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:43   #3266
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Tako je. Posebnu je dominaciju pokazao u razdoblju 2009 - 2012 vozeci kantu od auta. Ups, pa McLaren i nije bas bio kanta ....
Kaj je netko u povjesti dominiral u nenejbrzem bolidu?, koji je to, prosvjetli me?, da nije mozda Vettel.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:52   #3267
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kaj je netko u povjesti dominiral u nenejbrzem bolidu?, koji je to, prosvjetli me?, da nije mozda Vettel.
Vozac koji u svom prime timeu izgubi prvenstvo u istom autu od poluvozaca Rosberga je obicna vozacka podvala. Ok, ne podvala poput Alonsa, ali skoro.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:00   #3268
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Vozac koji u svom prime timeu izgubi prvenstvo u istom autu od poluvozaca Rosberga je obicna vozacka podvala. Ok, ne podvala poput Alonsa, ali skoro.
Aha shvatio sam Roseberg je poluvozac?, a Ricciardo je vozac, nema veze kaj je Vettel izgubio na brutalan nacin.

Kao prvo kad spominjes Roseberga u kontekstu poluvozaca onda se upoznaj sa njegovom kompletnom karijerom! Ili hoces da te ja upoznam na jedno dvije stranice.

Alonsa nemam potrebe komentirati, tvoja izjava dovoljno govori o tvom neznanju.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:42   #3269
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
, a Ricciardo je vozac, nema veze kaj je Vettel izgubio na brutalan nacin.
Ne samo što je izgubio brutalno, nego se potpuno predao, što pravi pobjednici ne rade. Pazi, četverostruki prvak se predao, i pobjegao podvijena repa. Od nekog tamo Ricciarda kaji je fasciniran pijenjem iz svoje smrdljive čizmice. Sad je kao u nekoj formi u Ferrariju
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:07   #3270
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Roseberg se poigravao sa Schumacherom nakon povratka, znaci da bi Roseberg mogao parirati Schumacheru i ranije.


Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
https://www.formula1.com/en/latest/f...ain-debut.html

Rosebergova debitantska utrka, nakon osvajanja naslova u gp2 seriji, Roseberg je podcijenjen i to vam govorim, momak je znao raditi cuda i u svojim mladim danima.

Znao je kvalificirati Williams jako visoko, steta sto je Williams bio strasno nepouzdan bolid ali to je vec druga prica.
Pa znao je i Webber onaj Jaguarov polubolid kvalificirat još i više, pa kaj je postigao u F1?

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mnogi jedno zaboravljaju a to je da svi vozaci nekada izgube od nekoga, gubio je Hamilton, gubio je Senna, gubio je Lauda, gubio je Vettel, Schumacher.


Igrom slucaja Hamilton nikada nije imao ono sto je imao Schumacher, Schumacher je imao superioran bolid u kojem je samo on mogao pobjedivati dok momcadskim kolegama to u startu nije bilo dozvoljeno.
Ne, Hamilton nikad nije imao superioran bolid. Jesi gledao koju utrku u zadnjih 3-4 godine?

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Schumacher je uvijek imao povlasteni status, Hamilton nije, Vettel nije, Senna nije.
Me ne kaj bi imali povlašten status


Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dali znate da je tokom 94g Schumacher bio brzi u kvalifikacijama od svojih momcadskih kolega 2-4 sekunde po krugu u bolidu koji je trebao biti diskvalificiran iz svih mogucih scenarija ali eto nije.

Nikada u povjesti nitko nikad i nigdje nije kolege tokom cijele sezone ostavljao 2-4sekunde po krugu. Sto vam to govori o Schumacherovom Benettonu 94g? A:Schumacher je Supermen b: Schumacherov Benettonu je bio u debelom sivom podrucju.
Točna su oba odgovora:
A:Schumacher je Supermen
b: Schumacherov Benettonu je bio u debelom sivom podrucju.

ali ako je bio njegov, onda je bio i od momčadskih kolega, pa eto Schumacher ih je svejedno ostavljao debelo iza
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:14   #3271
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post

ja više ne mogu vjerovati vašim brojevima. cijeli mi se svemir srušio.
ja nisam napisao da je Ham poluvozač nego da je precijenjen. postoji razlika.
Ti si rekao da je prosecan, ne budi smesan.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:37   #3272
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post




Pa znao je i Webber onaj Jaguarov polubolid kvalificirat još i više, pa kaj je postigao u F1?


Ne, Hamilton nikad nije imao superioran bolid. Jesi gledao koju utrku u zadnjih 3-4 godine?


Me ne kaj bi imali povlašten status




Točna su oba odgovora:
A:Schumacher je Supermen
b: Schumacherov Benettonu je bio u debelom sivom podrucju.

ali ako je bio njegov, onda je bio i od momčadskih kolega, pa eto Schumacher ih je svejedno ostavljao debelo iza
Schumacher je imao superioran bolid i apsolutno povlasteni status u ekipi, Hamilton je isto imao Superioran bolid ali nije imao povlasteni status u ekipi, koliko ono Barichelo i Irvine imaju skupa pobjeda ne racunajuci sezonu kada je Michael slomio nogu u Silverstoneu? Ili jos bolje pitanje kada su to smjeli pobjediti?.

Kao drugo samo je Schumacherov bolid bio ilegalan, dakle samo jedan eksperimentalni Benetton kojeg je on vozio, nemres biti bolji od kolega 2-4 sekunde pogotovo kada znamo da te taj isti kolega samarao u kartingu, to u povjesti nikome nije uspjelo, cak ni Ayrton koji je bio kralj jednog kruga nikada nije nikoga ostavljao za 2-4 sekunde u kvalama.

Jaguarov polubolid od Webera je bila bolja masina od tadasnjeg Williamsa, Jaguar je bio polubolid, Williams je bio kvarljiva kanta.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 16:16   #3273
Jeste Senna jednom, monstruoznom voznjom u Monacu ostavio drugoplasiranog momcadskog kolegu Prosta za 1.5s
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:08   #3274
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Iskreno Roseberg je vozacina a ako vec moram reci onda mislim da bi pravio gadne probleme Senni u svakom slucaju
Rosberg i Senna u istoj rečenici, o majko mila
Mitomanija na Mount Everestu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:12   #3275
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Roseberg se poigravao sa Schumacherom nakon povratka, znaci da bi Roseberg mogao parirati Schumacheru i ranije.
A Schumacher je dokazao da je Senna pobjediv
Rosberg je jedva na jedvite jade dobivao dedu Schumachera koji nije vozio godinama i koji je bio jedva blijeda sijena onog starog Schumachera...

Al da imaš prav da je Senna živ danas bi imal 57 godina i ko zna možda bi ga Rosberg i dobil pokoju utrku na jedvite jade kad bi stari Senna eto zaboravil uzet naočale...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:17   #3276
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Pogle ova dva matematičko-logički zakinuta bogeca.

Znači Hamilton nastupa od prve utrke 2007 do danas.

Ali Vettel nastupa tek od sredine 2007 do danas i te 2007 je odvozil samo 8 utrka dok je Hamilton odvozil cjelu 2007 sezonu svih 17 utrka.

Nakon toga pa do dana današnjeg niti jedan niti drugi nisu propustili niti jednu utrku. Znači razliku čini 2007

Eto, sad vas molim da mi objasnite pokojoj matematici je 17-8 = 195 -193 ???

Samo mi to objasnite! Jer ste već na prvom koraku pali i jedan i drugi. Tak da dalje neću ni čitati -jer sve što ste dalje nabaljezgali stoji na krivim temeljima
Ma ja sam krivo prepisal
Vettel ima 185 utrka, ali je sudjeloval na 193 GP-a pa sam to samo zabunom prepisal...
A ta razlika je ziher neka bedastoća tipa da je bil 3 vozač BMW-a...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:19   #3277
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Rosberg je jedva na jedvite jade dobivao dedu Schumachera koji nije vozio godinama i koji je bio jedva blijeda sijena onog starog Schumachera...

Al da imaš prav da je Senna živ danas bi imal 57 godina i ko zna možda bi ga Rosberg i dobil pokoju utrku na jedvite jade kad bi stari Senna eto zaboravil uzet naočale...
Na jedvite jade?, jesi ti gledao te tri sezone?.

Taj deda je upravo konta od tebe davao drugacije izjave o Rosebergu i svojoj formi.

Pitali su ga sto puta za godine i on im je sto puta govorio isto
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:21   #3278
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mnogi jedno zaboravljaju a to je da svi vozaci nekada izgube od nekoga, gubio je Hamilton, gubio je Senna, gubio je Lauda, gubio je Vettel, Schumacher.

Ali zanimljivo kako se nas Tibi nije osvrnuo na statisticki podadak da je Hamilton osvojio u karijeri preko 54% svih mogucih bodova., mnogi zaboravljaju da je Hamilton posebno dobar kisni vozac sto je jedna jako bitna karakteristika.
Što je slabo dragi Mario s obzirom da je u 80% utrka startao sa top5 mjesta na gridu...
Hej halo sa top5 pozicija starta praktički pa kompletnu karijeru, jebo ga patak niko nikad valjda u F1 nije imao toliko dobre bolide kroz cijelu svoju karijeru kao on, nitko...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:26   #3279
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Na jedvite jade?, jesi ti gledao te tri sezone?.

Taj deda je upravo konta od tebe davao drugacije izjave o Rosebergu i svojoj formi.

Pitali su ga sto puta za godine i on im je sto puta govorio isto
PR i samozavaravanje i ništ više
Ne laprdaj gluposti, nema teorije da je deda bio u istoj formi jer to jednostavno fizički nije moguće s obzirom na godine
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:29   #3280
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Što je slabo dragi Mario s obzirom da je u 80% utrka startao sa top5 mjesta na gridu...
Hej halo sa top5 pozicija starta praktički pa kompletnu karijeru, jebo ga patak niko nikad valjda u F1 nije imao toliko dobre bolide kroz cijelu svoju karijeru kao on, nitko...
Je Vettel je imao toliko dobre bolide kroz karijeru ako izuzmemo Toro Rosso, a bogami ni Hamilton u Mercedesu prve sezone nije imao pobjednicki bolid i barem jedanput u Mclarenu..

Pa i Vettel je startao 80%utrka u top 5.

Nego ja i ti se mozemo do besvjesti prepirati tko je bolji Hamilton ili Vettel i to je ok, ja samo ne podnosim kad pojedinci pisu gluposti i omalozavaju Hamiltona.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.