Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2013., 19:59   #1
Cure u štiklama.

Što mislite o visokim curama u štiklama?
bozichnk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 20:06   #2
bitno je samo da zna hodat' u njima..
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 21:34   #3
mom Superegu idu na živce jer sam nizak, dok mog Ida napaljuju.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 21:57   #4
Quote:
bozichnk1 kaže: Pogledaj post
Što mislite o visokim curama u štiklama?

<Dobre su za modnu pistu ili obavijanje oko stange! Vec kad su tolko visoke, sa stiklama su ko zirafe! Preferiram male cure u stiklama, em ih podize , em su super sexi , nesto kao Lucija iz "ljubavi na selu", drito sam zaljubljen u tu malu vragolanku!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 23:58   #5
Danas sam imao krizmu i ista cura je dvaput pala zbog štikli.
Mr. Rob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:09   #6
Quote:
bozichnk1 kaže: Pogledaj post
Što mislite o visokim curama u štiklama?
Ja mislim da visoke cure netrebaju nositi stikle al za one nize daa... izgledaju preseksi u njima :-)

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2
__________________
Always belive in yourself, even when you fall, get up and continue...
gabric98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:49   #7
Quote:
Mr. Rob kaže: Pogledaj post
Danas sam imao krizmu i ista cura je dvaput pala zbog štikli.
Nije podnjela težinu sakramenta.

OT: Yes please za kaj se tiče cura "normalne visine".
Žirafe i tak ne volim.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 01:40   #8
Quote:
Mr. Rob kaže: Pogledaj post
Danas sam imao krizmu i ista cura je dvaput pala zbog štikli.
Kak se neke cure oblače na krizmu, meni je to kao ateistu neprihvatljivo. Malo poštovanja ipak treba imat, pogotovo ak se nazivaš vjernikom. Krizma je sakrament kojime potvrđuješ vjeru u Boga, koliko ja znam. Ja nisam išla na nju upravo iz poštovanja prema vjernicima i jer ja to nisam i smatram da ne bi bilo u redu. Netko mi je čak tad i rekao da bih trebala ić "radi darova". Gade mi se takvi ljudi.

Ali da, jednom sam vidjela curu koja je išla u crkvu u haljini iznad koljena i štiklama od valjda 15cm. Odurno nešto, ne znam kako joj njeni to dozvole. Tako se oblači za van, a ne za crkvu. Fuj.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 02:11   #9
Volim kad se svi nečemu zgražavaju kao da je to grijeh br. 1.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 10:26   #10
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Kak se neke cure oblače na krizmu, meni je to kao ateistu neprihvatljivo. Malo poštovanja ipak treba imat, pogotovo ak se nazivaš vjernikom. Krizma je sakrament kojime potvrđuješ vjeru u Boga, koliko ja znam. Ja nisam išla na nju upravo iz poštovanja prema vjernicima i jer ja to nisam i smatram da ne bi bilo u redu. Netko mi je čak tad i rekao da bih trebala ić "radi darova". Gade mi se takvi ljudi.

Ali da, jednom sam vidjela curu koja je išla u crkvu u haljini iznad koljena i štiklama od valjda 15cm. Odurno nešto, ne znam kako joj njeni to dozvole. Tako se oblači za van, a ne za crkvu. Fuj.
Nažalost danas svi idu na krizmu zbog darova ili da se prošeću i svojim haljinama i štiklama kako bi se pokazali. Možda 1 u 100 osoba ide zbog vjere, ali stvarno mi je zlo kad vidim kako su se neki oblačili i s tim štiklama što izvode...
I u potpunosti se slažem s tobom!
Larich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 10:49   #11
Ja mislim da je za niže cure super kad su u štiklama da ne izgledaju kao da su još u vrtiću. Pogotovo ako znaju hodati, inače bude svega .
Ja ih ne nosim jer sam visoka 178cm, tako da za zimu imam čizmice sa 4-5cm, a ljeti sam uvijek u starkama. Uostalom, nije mi u planu da svi momci u mom krugu budu posramljeni kad se popnem na štikle, niti ja želim da sam viša od njih .
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 10:53   #12
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je za niže cure super kad su u štiklama da ne izgledaju kao da su još u vrtiću. Pogotovo ako znaju hodati, inače bude svega .
Ja ih ne nosim jer sam visoka 178cm, tako da za zimu imam čizmice sa 4-5cm, a ljeti sam uvijek u starkama. Uostalom, nije mi u planu da svi momci u mom krugu budu posramljeni kad se popnem na štikle, niti ja želim da sam viša od njih .
Prosječna visina muškaraca je 176 cm, dakle, nije do dečkiju oko tebe nego si ti nadprosječna, da ne kažem nešto gore



P.S.
Malo šale nikad dosta
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:05   #13
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Prosječna visina muškaraca je 176 cm, dakle, nije do dečkiju oko tebe nego si ti nadprosječna, da ne kažem nešto gore



P.S.
Malo šale nikad dosta
Srećom ima još onih 190+
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:09   #14
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Kak se neke cure oblače na krizmu, meni je to kao ateistu neprihvatljivo. Malo poštovanja ipak treba imat, pogotovo ak se nazivaš vjernikom. Krizma je sakrament kojime potvrđuješ vjeru u Boga, koliko ja znam. Ja nisam išla na nju upravo iz poštovanja prema vjernicima i jer ja to nisam i smatram da ne bi bilo u redu. Netko mi je čak tad i rekao da bih trebala ić "radi darova". Gade mi se takvi ljudi.
Slažem se.

Meni je grozno kad cure mojih godina nose štikle, izgledaju ko drolje.
Mr. Rob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:14   #15
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
mom Superegu idu na živce jer sam nizak, dok mog Ida napaljuju.


Quote:
gabric98 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da visoke cure netrebaju nositi stikle al za one nize daa... izgledaju preseksi u njima :-)

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2
micek, štikle se ne nose zbog visine.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 11:19   #16
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
mom Superegu idu na živce jer sam nizak, dok mog Ida napaljuju.
A što kaže ego?

Ne volim vidjeti žensku od 180 u štiklama. Bezveze mi izgleda, osim ako je manekenske građe.

Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Nije podnjela težinu sakramenta.

Zadnje uređivanje Jastučić : 14.04.2013. at 11:48.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:54   #17
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
A što kaže ego?
pa to ti je isto kao kad je u crtićima netko u dvojbi. onda se kraj njega pojavi mali anđeo (superego) i mali vrag (id) i onda osoba (ego) posluša onog koji je jači u tom trenutku. kod mene npr je superego jači po danu, a id po noći.












(vidim ja da sam na dobrom putu za zavrsiti u ludari )
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:10   #18
Proučavala sam Freudovu psihoanalizu, tako da mi ne trebaš objašnjavati najjednostavnije pojmove. Ali hvala na trudu. Ako još jednom proučiš pitanje, možda primijetiš da nisi dao odgovor.

Zar doista ostavljam dojam osobe koja ne zna osnove segmenata ličnosti?
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:18   #19
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post




micek, štikle se ne nose zbog visine.
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:24   #20
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Proučavala sam Freudovu psihoanalizu, tako da mi ne trebaš objašnjavati najjednostavnije pojmove. Ali hvala na trudu. Ako još jednom proučiš pitanje, možda primijetiš da nisi dao odgovor.
pa dao sam odgovor, a on glasi da ego kaze isto ono sto kaze superego/id (ovisi koji je jaci u tom trenutku). mozda sam to malo nespretno napisao, ali na to sam mislio.
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Zar doista ostavljam dojam osobe koja ne zna osnove segmenata ličnosti?
pa cim znas za ego, ne ostavljas takav dojam.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.