Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 22:42   #4221
Quote:
Markelle Fultz had missed five of the last seven games of the Huskies season. The reason? He has an unspecified knee injury. And that’s raised more than one set of eyebrows.
zato se phila napalila
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:52   #4222
Pisalo se da Ainge želi oružanu pljačku izvršiti na Colangelom kao svojedobno nad Kingom.. ako završi bez #3, Lakers + Kings pick biti ću razočaran

Lakersi su ove sezone dobili 27 ili koliko utakmica uz mjesece namjernog tankiranja... Taj pick mislim da će biti rubni top 10 iduće sezone
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 04:39   #4223
Adrian Wojnarowski‏ account @WojVerticalNBA 17m17 minutes ago
Sixers needed Fultz workout/meeting to complete deal w/ Celtics and, as expected, sides have deal for No. 1 pick. Trade call planned Monday.

Fultz wouldn't have gone into workout with No. 3 without assurance trade was agreed upon. Sides have been locked into deal for 24 hours.


Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 08:11   #4224
Quote:
Philadelphia is planning to send Boston the No. 3 overall pick in Thursday’s draft and the 2018 first-round pick that the Los Angeles Lakers owe the Sixers, league sources told The Vertical. The Lakers’ pick in 2018 is protected Nos. 2-5, league sources said.

If that pick doesn’t convey to the Celtics, the Sixers will send a 2019 first-round pick via the Sacramento Kings to Boston, league sources said.
Znači sljedeći draft Lakersi dobivaju pick ako padne između 2-5 ako ne dobivaju onaj od Kingsa

Jako zadovoljan trejdom

Hinkie je BOG. Lakersov pick je dobiven za MCW-a, Kingsov pick je dobiven za Arturasa Gaudaitisa i Luku Mitrovica Kako bi uzeo Landrya i Thompsona nije dobio samo taj pick vec i treci pick ove godine od kingsa jer trebao biti peti pick Hinkie je sve

Colangelo radi za sada posao kako treba, samo ne zajebati i uzivati u onome sta mu Hinkie ostavio
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:10   #4225
WHO IS MARKELLE FULTZ?

http://www.draftexpress.com/article/...le-fultz-6030/

Who is Markelle Fultz?
Why is the star player of a nine-win, non-NCAA Tournament team being touted as a potential #1 pick in a loaded draft?
Does he care about winning?
Is he a one?
Is he a two?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:10   #4226
Opljackalo Aingea
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:19   #4227
Prije opljačkalo Phillu. Umjesto da uzmu od Kingsa 5 i 10 i riješe vanjsku liniju, oni daju 2 picka da se pomaknu 2 mjesta.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:32   #4228
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Prije opljačkalo Phillu. Umjesto da uzmu od Kingsa 5 i 10 i riješe vanjsku liniju, oni daju 2 picka da se pomaknu 2 mjesta.
i uzmu najboljeg prospekta na pleju u dugo vrimena? core imaju slozen, cemu riskirat s 5. i 10. izborima kad imas jednog koji je SKORO siguran
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:38   #4229
Od Kingsa vjerojatno nije bilo ni na stolu a druga stvar ovo je NBA liga zvijezdi, daj mi jednog superstara sto se ocekuje od Fultza ispred 2 solidna startera sta se ocekuje od 5. i posebno 10. picka.

Oni daju jedan dodatni pick da se pomaknu 2 mjesta da.
Povijest prvog i treceg picka

2015 Towns-Okafor
2014 Wiggins-Embiid
2013 Bennet-Porter
2012 Davis-Beal
2011 Irving-Kanter
2010 Wall-Favors
2009 Griffin-Harden
2008 Rose-Mayo

Jedan dodatni pick je ništa za skočit 2 mjesta kad je razlika često ogromna
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:48   #4230
Po čemu je core složen? Imaju centra koji je uništen ozljedama, prvi pick koji još nije zaigrao i ne zna se gdje će igrati i krilnog centra koji je došao vremeplovom iz devedesetih i ne mogu ga se riješiti, a drugog su se riješili za kikiriki'. Na papiru će im Fultz super sjesti, samo je njegova sreća što oni iza njega imaju još više problema od njega pa se on uspio postaviti na prvo mjesto. IMHO Boston bi njega birao kao prvog da je on skoro siguran. Vrlo izjednačen draft gdje je prvih 5-6 tu negdje, pa i do 10, a i na 30 mjestu će se nabosti sigurno solidnih talenata.

Ne znam, taj dodatni pick bi trebao biti dosta visoko tako da...
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:58   #4231
Po svemu Fultz je liga za sebe. Ostalih 6-7 su svi tu negdje sa velikim rupama u igri. Otkad je Ainge genijalac za draft?

Bit ce visok pick, ali nije svaki draft dubok kao ovaj. Često 4-6 pick zna biti jedva starter.

Što se tiče Bostona, ovo lako može značiti da ide max ugovor Thomasu
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:03   #4232
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Prije opljačkalo Phillu. Umjesto da uzmu od Kingsa 5 i 10 i riješe vanjsku liniju, oni daju 2 picka da se pomaknu 2 mjesta.
Imao je i Orlando tako peti pick prije par godina koji je trebao rijesiti vanjsku liniju, pa vidimo gdje je to zavrsilo.

Ovo je krada nevidena Phile, ako je ovo gore stvarno dogovoreno (znaci samo 3rd ove godine + Lakers iduce (ili Sac god poslije te), nije mi uopce jasno sto radi Ainge.

Imas Browna koji je odigrao solidnu sezonu, dokazao se obrambeno u playoffu, ide sve prema tome da ce se trejdati za all star SF, i sta ti napravis, uzmes jos jednog SF-a bez suta.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:10   #4233
Za Boston ako ne trejdaju pick najlogičniji izbor je Tatum. Iso scorer, isto jedna vrsta zastarjelog igrača koji odličan u mid randu ali Bostonu je potreban još jedan scorer uz Thomasa
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:12   #4234
Za mene je možebitna kombinacija Monk+DSJ i 2 picka sljedeće godine u top 10 jača od Fultza i jednog picka sljedeće godina, a vrijeme će pokazati tko je bio u pravu
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:23   #4235

pocela prepucavanja donekle se i slazem s njim.. ne znam bas da je tolka razlika između fultza i ostalih, ajde da je lik neki generacijski atleta pa ono imao je i d'angelo na ohio stateu bolesne brojke ko freshman pa nije da je bas pokidao ligu odmah
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:26   #4236
Sad sam blizi misljenju ida Phila mozda nepotrebno radi ovo. No mozda fultz bude taj koji ce predvodit povratak fransize u vrh lige pa se na kraju sve isplati. Neka malo zanimljivosti

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:31   #4237
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Za mene je možebitna kombinacija Monk+DSJ i 2 picka sljedeće godine u top 10 jača od Fultza i jednog picka sljedeće godina, a vrijeme će pokazati tko je bio u pravu
To očito nije bila ponuda, nema baš smisla o tome raspravljati. Boston ako ne dobije pick sljedeće godine od Lakersa onda će lako moguće dobiti jako loš pick godinu nakon toga od Kingsa. Hield je izgledao jako jako dobro u dresu kingsa, ove godine će dodati 2 top 10 picka, sljedeće godine isto jedan dobar pick, 2019 bi to mogla biti dosta dobra ekipa. Ovaj trejd Cousinsa mozda ispadne najbolja stvar koju su Kingsi naravili

Lakersi sljedeće godine, da se moram kladiti će imati lošiji pick nego šta Bostonu treba. Oni su tankirali pola sezone, sljedeće godine dodaju recimo Balla, Russell bi trebao još napredovati, od Ingrama nisi dobio apsolutno ništa, možda dobije barem nešto i to ti je 10 pobjeda više nego prošle godine i rubni top 10 pick. Uz to mozda trejdaju za zvijezdu pa onda sigurno nista od toga.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:17   #4238
ja nisam toliko kao većina "prodan" oko fultza

momak izgleda jako dobro, ali nešto mi govori da to neće bit baš takav igrač kakvu većina očekuje

a trade je po meni logičan potez bostona. očito je odlučeno da vjeruju thomasu i da im ne treba takav prospekt na playu. vjerojatno se sprema neki trade za nekoga (ja se potajno nadam obrvi ali teško). samo da uzmu malog gogija u free agencyju i ne bi me čudilo da jako brzo u boston sleti neki teškaš (a tu ne mislim na butlera i georgea)
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:27   #4239
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Znači sljedeći draft Lakersi dobivaju pick ako padne između 2-5 ako ne dobivaju onaj od Kingsa
Ne. Celticsi će dobiti pick ako bude 2-5.

Ako se to ne dogodi, onda ide '19 Kings
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:21   #4240
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
To očito nije bila ponuda, nema baš smisla o tome raspravljati.
Razgovora je sigurno bilo jer su Kingsi prošle sezone pokazali da ako im se nešto ne sviđa, onda pick trejdaju (7 koji su uzeli Sunsi) jer im se nije nitko oko tog picka svidio, a ove godine su zagrizli za Foxa i vjerojatno bi trejdali za njega, naravno pitanje je koliko bi/su još tražili za ta dva picka.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.