Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 16:29   #4341
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
A nista uzivat cemo u.majstoru dok mozemo
Tako je frane, konačno netko. Samo romantika!
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:33   #4342
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Tako je frane, konačno netko. Samo romantika!
Melo je razlog zasto se zavolia nba
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!

Zadnje uređivanje frane mafia : 21.06.2017. at 16:44.
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:22   #4343
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Kasni prvi/rani drugi.
Za noaha u ovom stanju i s ovolkim ugovorom nebi dobili pick ni da ima 10 rundi drafta ko nekad.
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 17:54   #4344
Jedini koji bi mogli "progutat" ugovor Noaha, su blesavi Netsi
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:07   #4345
blesavi sigurno nisu otkako je Marks tamo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:11   #4346
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Ja se samo smijem na tvoje koprcanje u mjenjanju priče kako i idu promašaji na rosteru lakersa. Prvo je bila priča o tome kako su Lakers talenti puno bolji o Celticsa i da ćemo vidjeti kakav će na kraju rebulding izići iz toga. Kad se pokazalo da je Russell mediokritet, a Ingram ako bude role player to će biti vrhunski, sada se mjenja priča o all in sljedeće ljeto. Smijem se jer i ti sam znaš da to sve vodi ka mediokritetstvu sa paul georgeom i nekim Lopezom ali eto ti, laži sam sebe.


Fultz nije zaigrao utakmice u ligi, Simmons također, Embiid ako bude igrao 30min po utakmici zdrav u svojim najboljim danima to će biti jackpot, šta, ti meni daješ za argument neku fiktivnu super momčad kojoj su šanse da uspije u tolikoj mjeri nekih 5%, a kad pridodamo tomu tvoj velebni optimizam kad su u pitanju argumenti u futuru, pogledamo li ih sada u prezentu (Ingram) onda ovaj postotak vjerojatno i opada.
Mislim da si se oko ovog dosta prevario, mislim da će Ingram biti jako dobar igrač. A za D'Angela mi je žao, uvijek sam bio njegov glavni odvjetnik u svim raspravama gdje su ga ljudi pljuvali. Dečko je jako talenitran, još uvijek jako mlad, a šut mu je već sad iznimno dobar i ispoliran, što iz driblinga što iz spot upa. Ima i onu eleganciju s kojom se rodiš, ja sam mislio i dalje mislim da će ove godine napredovati i pokazati da će jednog dana biti all star. Mislim da su Lakersi trebali biti strpljiviji s njim.

Ali najsmješnije mi je kako se sada uzdiže Hinkie kao kakva je čuda napravio, i dok se smiju tome što su Lakersi dali praktički drugi pick od prije dvije godine za cap space i kasni pick, igrači koje je Hinkie izabrao poput Okafora ne možeš prodati ni za kikiriki, za Noela su ajde uspjeli dobiti nešto, pitanje je kako bi Hinkie to s Noelom ishendlao.

S druge strane volim Lopeza, mislim da je podcijenjen igrač, ima tog starinskog štiha, može štiti obruč, zabijat trice, igrat licem i leđima košu, drago mi je da ću jednog od tako dragih igrača gledati u dresu Lakersa. Pitanje je kako će to sve ispasti, očekivao sam da će uprava biti strpljiva i polako graditi ekipu i voditi se razvojem iznutra, ali eto, traži se prečac, ako dođe George to će biti playoff ekipa po meni, uz uvjet da se Ingram, Nance i Randle nastave razvijati. Sada je valjda izgledo da će se Ball izabrati i dobit vođenje napada u svoje ruke, nije neki strijelac, ali kao razigravač se čini jako nadaren. Ova dva picka s kraja prve runde se nebi smijela zanemariti, Lakersi znaju piknut, iako je sad novs uprava, tu su uboli Nancea, Clarksona i Zubca, ima tu talentiranih igrača i kasnije u draftu, ako opet pogode ovaj trade neće izgledati loše. Sad ovisi o više faktora, valjda Magic ima neku viziju, nadajmo se...
kraljforuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:13   #4347
Di ce LeBron?
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:33   #4348
Odasla je hintove igračima i franšizama, sad je sve na njima
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:40   #4349
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Di ce LeBron?
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:50   #4350
https://twitter.com/WillReeveJr/stat...043328001?s=09
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 01:02   #4351
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Ja se samo smijem na tvoje koprcanje u mjenjanju priče kako i idu promašaji na rosteru lakersa. Prvo je bila priča o tome kako su Lakers talenti puno bolji o Celticsa i da ćemo vidjeti kakav će na kraju rebulding izići iz toga. Kad se pokazalo da je Russell mediokritet, a Ingram ako bude role player to će biti vrhunski, sada se mjenja priča o all in sljedeće ljeto. Smijem se jer i ti sam znaš da to sve vodi ka mediokritetstvu sa paul georgeom i nekim Lopezom ali eto ti, laži sam sebe.





Fultz nije zaigrao utakmice u ligi, Simmons također, Embiid ako bude igrao 30min po utakmici zdrav u svojim najboljim danima to će biti jackpot, šta, ti meni daješ za argument neku fiktivnu super momčad kojoj su šanse da uspije u tolikoj mjeri nekih 5%, a kad pridodamo tomu tvoj velebni optimizam kad su u pitanju argumenti u futuru, pogledamo li ih sada u prezentu (Ingram) onda ovaj postotak vjerojatno i opada.


Vidjet ćemo kako će na kraju stvari ispasti. Ja sam i dalje uvjeren da će između ove dvije franšize Lakersi biti ti koji će prije osvojiti naslov.
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 01:34   #4352
George nije mogao na istoku, a na zapadu će osvojit prsten... kako da ne. Lakersima je jedina nada se Dubsi raspadnu i da se Kawhi i Harden umirove prijevremeno. Ja ne znam kada će i hoće li uopće išta osvojit, ali rekao bih da je ekipa koja je igrala finale istočne konferencije nešto bliže osvajanju naslova od treće najgore ekipe u ligi.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 04:14   #4353
https://twitter.com/TheVertical/stat...91488129474560

Knicks have made calls about Kristaps Porzingis, aiming for a top-four pick to get Josh Jackson
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 10:43   #4354
Jedva čekam večeras da Lavar izađe na pozornicu i rukuje se sa Silverom.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:14   #4355
u kolko sati je draft nocas po nasem?
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:38   #4356
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
https://twitter.com/TheVertical/stat...91488129474560

Knicks have made calls about Kristaps Porzingis, aiming for a top-four pick to get Josh Jackson
To bi bila krađa slična onoj Lakersa kad su uzeli Pau Gasola. Slična jer bi dobili takvog igrača za "skoro ništa", a to "skoro ništa" je na kraju bio Marc Gasol(ne znaš koga je više posralo u tom trejdu).
Ako Danny Ainge ovo odbije Ja bi prije uzeo KP, Haywarda i zadržao pick od Brooklyna i birao sljedeće godine Dončića ili centra, nego se rješavao pickova za Butlera. Osim ako je Davis u igri...

Edit. P.S. https://twitter.com/MicahAdams13/sta...09369093128196
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:53   #4357
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
https://twitter.com/TheVertical/stat...91488129474560

Knicks have made calls about Kristaps Porzingis, aiming for a top-four pick to get Josh Jackson
Morat cemo oformit Nase Knickse
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:04   #4358
Quote:
ernest hali kaže: Pogledaj post
u kolko sati je draft nocas po nasem?
1 ujutro
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:24   #4359
Quote:
Spurs already looking to move LaMarcus Aldridge - offered him to move into the top 5 of the draft.
Quote:
League sources tell the @ExpressNews that #Spurs are open to trading guard Danny Green. No deal is close as of yet, though
Turbulentno. Ali, scenarij u kojemu se mora birati žrtva za Paula; Parker ili Green, trade Greena nije odgovor. Jebemti sentimentalnost.

No, ako se rješe Aldridgea ( Kingsi, Sunsi... ), Green ostaje.

Ostaje i rupa na 4/5, ali ajde...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:19   #4360
Za Parkera trenutno ne možeš dobiti Čunga Lungu.. a Spursi mi ne djeluju kao ekipa koja će dati neki asset samo da se riješe klupske legende

Trade Aldridge bi, po meni, bio greška.. mislim da bi on procvjetao s Paulom... samo ne ide mi u glavu da bi itko bio dovoljno nesposoban ponuditi top 5 pick za njega
Jedino Sunsi bi možda mogli biti toliko očajni.. no niti oni nisu toliko nesposobni

Green + Parker u Phillu.. oni vole slomljene i polu-hendikepirane igrače

Prognoza za večeras: Netko iz Top5 će tradeati pick... a onaj koji će to najintenzivnije pokušavati (Ainge) naravno neće i ponovno će flopati Draft biranjem Tatuma
Quote:
Tremendous appetite around the NBA to trade into the Top 4 to select Kansas' Josh Jackson, league executives tell @TheVertical.

Zadnje uređivanje Sonics07 : 22.06.2017. at 16:30.
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.