Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2016., 13:54   #1
ULEB EuroCup 2016/2017

Izvucene su skupine.

Ako je fotka prevelika smanjite, s moba sam napravio prtsc pa uploadao preko tapatalka...




Ne znam jel tko gledao, ali zdrijeb su malo sjebali. Uglavnom, voditelj u jednom trenutku govori: U skupinu B moze samo Olimpija (mislim da je bila Olimpija, al nebitno) i nakon sto je ovaj otvorio kuglicu voditelj krenuo: STOP STOP STOP, u tu skupinu ne moze Olimlija

Zadnje uređivanje Luyindula : 07.07.2016. at 16:09.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 13:58   #2
Partizan dobio Evroligašku grupu.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 13:59   #3
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Partizan dobio Evroligašku grupu.
Poklonjenom konju se ne gleda u zube

Inace, grupe su bas dosta jake. Bit ce zajebano Cedeviti, a bome i ostalim ABA ligasima.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 14:03   #4
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Poklonjenom konju se ne gleda u zube

Inace, grupe su bas dosta jake. Bit ce zajebano Cedeviti, a bome i ostalim ABA ligasima.
Ovogodišnji EK je sve samo ne lagano takmičenje.
Tu je nekolicina ekipa koje su do jučer igrale EL. Uključujući Partizan i Cedu.

S obzirom da Partizana nije nigdje bilo prošlu sezonu, ove sezone će se sa velikim žarom i očekivanjima propratiti EK.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 14:37   #5
Bome, Vitamini će se naputovat. Imaju ić u Novgorod, a ni Kanari nisu baš blizu.

Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Ne znam jel tko gledao, ali zdrijeb su malo sjebali. Uglavnom, voditelj u jednom trenutku govori: U skupinu B moze samo Olimpija (mislim da je bila Olimpija, al nebitno) i nakon sto je ovaj otvorio kuglicu voditelj krenuo: STOP STOP STOP, u tu skupinu ne moze Olimlija
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 16:22   #6
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
INe znam jel tko gledao, ali zdrijeb su malo sjebali. Uglavnom, voditelj u jednom trenutku govori: U skupinu B moze samo Olimpija (mislim da je bila Olimpija, al nebitno) i nakon sto je ovaj otvorio kuglicu voditelj krenuo: STOP STOP STOP, u tu skupinu ne moze Olimlija
Jesam ja.

Nije mi jasno zašto nisu mogli u tu skupinu i zašti je Sassari mogao samo u skupinu C kad su svi talijanski klubovi bili u nižim potovima od njih.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 16:33   #7
Ne znam točno o čemu pričate, ali znam da sam pročitao da ABA ligaši ne mogu u istu grupu, možda je bilo do toga.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 20:51   #8
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ne znam točno o čemu pričate, ali znam da sam pročitao da ABA ligaši ne mogu u istu grupu, možda je bilo do toga.
Spominjali su country i league restriction pa su opet stavili Unicaju i Murciju u istu skupinu, a u skupini B nema španjolskih klubova.

Olimpija je bila ždrijebana u skupinu B, a nije mogla iako u njoj nije bilo klubova iz ABA-e, tek su kasnije upali crno-beli.

Jebo me mali pas ako mogu skužit.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 20:52   #9
Prati se ovo, naravno.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 14:48   #10
Nastavlja se jebeni cirkus između ULEBA i FIBE.

Izgleda da su se i talijanski klubovi povinovali svome savezu i podlegli pritiscima i ucjenama, i oni neće biti učesnici EK.
Ono što je za njih najtragičnije je što neće moći igrati ni u FIBA LŠ jer je žrijeb već održan. Jedino im ostaje FIBA EK ali to je amatersko takmičenje.
Sad je ostalo 20 ekipa, i ono što mene najviše interesuje - hoće li Bartomeu naknadno pozvati još neke 4 ekipe, ili će ostati po 5 ekipa u svakoj grupi gdje će ispasti samo 1 ekipa nakon prvog kruga.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 11:16   #11
Quote:
08 IBRA kaže: Pogledaj post
Nastavlja se jebeni cirkus između ULEBA i FIBE.

Izgleda da su se i talijanski klubovi povinovali svome savezu i podlegli pritiscima i ucjenama, i oni neće biti učesnici EK.
Ono što je za njih najtragičnije je što neće moći igrati ni u FIBA LŠ jer je žrijeb već održan. Jedino im ostaje FIBA EK ali to je amatersko takmičenje.
Sad je ostalo 20 ekipa, i ono što mene najviše interesuje - hoće li Bartomeu naknadno pozvati još neke 4 ekipe, ili će ostati po 5 ekipa u svakoj grupi gdje će ispasti samo 1 ekipa nakon prvog kruga.
U današnjim SN-a piše i da Španjolski klubovi neče igrati Eurokup + Cedevita.
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 14:59   #12
S druge strane, Hapoel je izbačen iz lige jer će igrati EK i čini se da im to ne smeta.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 15:22   #13
ULEB će na kraju formirati isključivo pozivno takmičenje, a ti klubovi neće više igrati domaća prvenstva.
Formirati će EL i EL kao lige sa 16 klubiva, kako ne nekim kluboma ne bi sezona trajala 10 utakmica.
To i je cilj Uleba. Zatvoreni sustav sa klubovima koji će biti samo u Ulebu.
Oni koji budu igrali prvenstva igrati će FIBA natjecanja.
Tako će se na kraju rasplesti priča.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 01:08   #14
Čini se da se Eurocup raspada jer je Sassari napustio natjecanje i prešao u Ligu prvaka gdje starta u prvom pretkolu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 13:14   #15
Sutra je ždrijeb Fibine Lige prvaka, vidit ćemo šta će biti s ostalim Talijanima. Možda nakon toga bude situacija malo čišća.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 00:16   #16
Nema zime. ULEB pozvao MZT, a Makedonci se nećkaju i nisu sigurni žele li u to drugorazredno natjecanje u kojemu klubovi sami plaćaju putne troškove.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 22:04   #17
Update:
Litavci u Cedevitinoj grupi.

Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 09:41   #18
Imam informaciju skoro pa iz prve ruke, samo ostaje da pričekamo da li će se potvrditi kao tačna, a ja sam ubjeđen da jeste - do kraja sedmice Partizan odustaje od Evrokupa.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:11   #19
baš čitam, ne mogu registrirati igrače i zbog toga se odustaje...osim ako to nije paravan
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:22   #20
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
baš čitam, ne mogu registrirati igrače i zbog toga se odustaje...osim ako to nije paravan
To je još jučer bila obavijest onog kriminalca Đilasa prema Partizanu, al' se već dvadesetak dana po BG priča kako je to već gotova stvar. A danas sam dobio potvrdu od nekih ljudi upućenih u sve to i koji su bliski upravi Partizana.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.