Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 09:18   #21
Quote:
billy walsh kaže: Pogledaj post
išla je kupovinu oružja jer stalno spominje nekakve sukobe i rat.što je najgore ta koza će uspjeti preko NATOa ugurati u neki besmisleni rat.

Preko NATO-a?Tko je u Srbiji izabrao 21 radikala u sabor?
I poslao izaslanika da na proslavi kršćanskog blagdana govori kako su spremni braniti Srbe u Hrvatskoj svim sredstvima?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 12.01.2017., 09:18   #22
Prije tocno dvije godine je Elizabeta Gojan sarkasticno opisala Kolindu: "Alfa ženka, koja može pucati, pomusti kravu i voziti traktor".

To je legendarna recenica koja 100% opisuje predsjednicu, ostalo je povijest...
kuroishijin is offline  
Old 12.01.2017., 09:21   #23
Kolinda je šefica Plenkoviću, samo ovaj to još ne zna...
Essegg is offline  
Old 12.01.2017., 09:21   #24
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Prije tocno dvije godine je Elizabeta Gojan sarkasticno opisala Kolindu: "Alfa ženka, koja može pucati, pomusti kravu i voziti traktor".

To je legendarna recenica koja 100% opisuje predsjednicu, ostalo je povijest...
Je, i Elizabeta je spušila otkaz tada, a Kolinda nije i neće jer sve kritičare proglašava nevoliteljima domovine...što je dozvoljeno Jupiteru...Kolinda bi bila Tito...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 12.01.2017., 09:24   #25
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Je, i Elizabeta je spušila otkaz tada, a Kolinda nije i neće jer sve kritičare proglašava nevoliteljima domovine...što je dozvoljeno Jupiteru...Kolinda bi bila Tito...
Ali Beti su vratili na posao.
Bumo vidli kaj bu bilo s KGK.
Dlapek is offline  
Old 12.01.2017., 09:36   #26
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Prije tocno dvije godine je Elizabeta Gojan sarkasticno opisala Kolindu: "Alfa ženka, koja može pucati, pomusti kravu i voziti traktor".

To je legendarna recenica koja 100% opisuje predsjednicu, ostalo je povijest...
Prilično strašljiva "alfa ženka"

Prije nego sam otišla objavili smo da odlazim. Nismo objavili neke detalje. Zato što idete na takve tipove razgovora, uvijek se nađe netko tko nije za Hrvatsku i želi osujetiti takve razgovore. Tijekom cijelog boravka sa mnom je bio djelatnik veleposlanstva - kaže predsjednica i dodaje da je veleposlanik bio na godišnjem odmoru.


Hoće li od sada biti model njezinih "službenih" posjeta drugim državama, da se spriječe oni koji nisu za Hrvatsku i žele joj nanijeti štetu.

Odlazak ambasadora na godišnji vjerovatno je bio potez da se zavaraju ti mrzitelji Hrvatske i pomisle da ona neće doći.

Kao kad je njemački general-štab procijenio da je 6. lipanj nepogoadn da se saveznici iskrcaju i nije odmah reagirao na tu "provokaciju" saveznika iako je bio stav da se saveznike napadne na plažama i baci u more , prije nego se stvori i osigura mostobran.
Zna "alfa ženka" povijest a i "modernu diplomaciju"
#kocar# is offline  
Old 12.01.2017., 09:42   #27
Sve govori o njenoj sposobnosti kao sukreatora vanjske politike kad nije sposobna smijenit nesposobne diplomate u dvije godine. Ajde prvu je potrošila sa Milanovićem koji je nije mogao smislit ali drugu??? Šta je radila cijelu godinu?
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 12.01.2017., 10:00   #28
Čekajte vi ste nadrobili na ovome i onome zaključanome topicu 22 stranice od sinoć do sada na kartonsku predsjednicoooooooooooo.
Tek sada vidim koja je bila milina, ne pogledati je.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 12.01.2017., 10:08   #29
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Prilično strašljiva "alfa ženka"

Prije nego sam otišla objavili smo da odlazim. Nismo objavili neke detalje. Zato što idete na takve tipove razgovora, uvijek se nađe netko tko nije za Hrvatsku i želi osujetiti takve razgovore. Tijekom cijelog boravka sa mnom je bio djelatnik veleposlanstva - kaže predsjednica i dodaje da je veleposlanik bio na godišnjem odmoru.

Mislim da je najveća opasnost bila u tome da žene ne puste "sugovornike" na čvenk s Lady in Red.
Dlapek is offline  
Old 12.01.2017., 10:21   #30
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Preko NATO-a?Tko je u Srbiji izabrao 21 radikala u sabor?
I poslao izaslanika da na proslavi kršćanskog blagdana govori kako su spremni braniti Srbe u Hrvatskoj svim sredstvima?


Mislio sam da sam krivo pročitao... Srbi nemaju Sabor. Sabor je hrvatski.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 12.01.2017., 11:28   #31
Najvolim čuti od retardiranih hrvatskih političara tko kako i koliko voli Hrvatsku. Uzimajući sebe kao referencu.

Meni tek ostaje naučiti voljeti Hrvatsku poput Marasa, Zmajlovića, Kolinde ili Njonje.
Cirka Oko is offline  
Old 12.01.2017., 11:45   #32
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post


Mislio sam da sam krivo pročitao... Srbi nemaju Sabor. Sabor je hrvatski.
Tko kaze da Srbija nema Sabor...

http://torekovac.com/najava-za-47-sa...odoh-sumadiju/
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 12.01.2017., 11:55   #33
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Evo i pregleda Kolindinog javnog nastupa -
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ta/943511.aspx

Najprije povod koji ju je i potaknuo da negdje baš sad gostuje

"Naravno, opet nismo saznali ni otprilike s kojim je to "važnim ljudima" Kolinda tamo sastančila, što je dogovorila ili koju će konkretnu korist od njenog puta imati Hrvatska. Umjesto toga, Kolinda je nesuvislo govorila o nekakvoj "tihoj diplomaciji 21. stoljeća" koja se više ne odvija ne crvenim tepisima. Gdje se odvija, nije rekla. Valjda ispred vanjske ograde Bijele kuće. "


Potom i sve ostalo. A da se lako sažeti

"Drugu polovicu emisije Dujmović i Kolinda laprdali su samo i isključivo - o Srbiji. Srbija ovo, Srbija ono, srpski predsjednik, srpski migovi, Republika Srpska, srpske prijetnje, Rusija i Srbija, Srbi koji Hrvatima podmeću ustaške guje- kao da Hrvatska nema niti jednog svog problema, Kolinda i Tihomir su, poput dva 45-godišnja umirovljenika s zidarskom pivom ispred dućana u Drnišu, cijelo vrijeme drobili o Srbiji kao da je preko Dunava hrvatska verzija Mordora.

Zaista je fascinantno koliko zapravo Kolinda nije rekla ništa."
"...Petrova i mostovce, ministre, zastupnike, Inu, HEP, poreznu reformu, proračun, pregovore sa sindikatima, DORH, braniteljski fond, gospodarstvo, industriju, BDP, nova radna mjesta - ništa iole bitno Kolinda nije spomenula, a Dujmović nije pitao. Jer, koga briga kad imamo Srbe."


I još jedan
http://www.vecernji.hr/hrvatska/koli...macija-1141609


-Stipe

Srbi, komunisti, Tito ..... to su jedine teme Dujmovićevih emisija. Barem je tako bilo u onima koje su emitirane do sada nedjeljom od 9 sati ujutro.

S tim da lajt motiv koji se provlačio je bio, naravno, da su socijalizam i Jugoslavija zlo nad zlima kojima nema ravnih a Srbija vječna prijetnja i opasnost. Izmjenjivali su se samo gosti.

Najvjerojatinje će isto biti i srijedom od 21.15 sati. Iduće srijede Kolindu će zamjeniti netko drugi tko će opet o ovom istom.

Uglavnom zanimljivije su i aktualnije čak u turske sapunice i domaće humorističke serije.

Škicnut ću još koji puta da potvrdim ili opovrgnem ovo što sam predvidjela.
mravac8 is offline  
Old 12.01.2017., 12:06   #34
Quote:
Ninjamaster kaže: Pogledaj post
Da se nadovežem na svoj prethodni post...

Očito da moju "nelagodu" oko dešavanja u susjedstvu dijele i neki drugi ljudi.

Evo članka sa Jutarnjeg:
EU MORA SHVATITI DA JE STANJE NA BALKANU OPASNO Dok Dodik slavi nelegalni dan neovisnosti, na Kosovu se rađa nova 'republika srpska'

Evo još jednog linka:

Agencije: Nikolić traži zaštitu Srba, kao pred rat u SFRJ

Govori se o komentarima AP i AFP-a.

Raspad BIH, bojim se, neće nitko zaustaviti, kao što nitko nije zaustavio niti nastanak Kosova.

SAD-u i ostalima se ili fučka što će biti sa BIH ili čak i navijaju za nastanak još jedne državice. Lakše će im biti vladati.

Ako se to dogodi u ratu, svejedno, neće ginuti američka već hrvatska, bosanska i srpska djeca.

Amerika je jednako empatična kada ginu balkanska djeca koliko je empatična kada ginu sirijska djeca.

Ili isto onoliko koliko su Hrvati empatični kada ginu sirijska djeca.
mravac8 is offline  
Old 12.01.2017., 12:09   #35
Ako ona i poljaci i štajaznam koje sve države, ako nađu ulagače za te neke prometne trase, energetske, itd..onda to ima smisla.
Međutim ako je to zbog neke kao tampon zone prema rusima, to baš i nema smisla pošto njima to čak i odgovara, podjele.
Fantasist is offline  
Old 12.01.2017., 12:16   #36
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
Kolinda je šefica Plenkoviću, samo ovaj to još ne zna...
Sve da i jest tako, kakva korist od toga: slijepac vodi slijepca...
A zapravo je suprotno, svatko od njih djeluje potpuno samostalno, štoviše kao da ne postoji saznanje o postojanju onog drugog: nekakve dvije paralelne i nepovezane administracije...

Inače izdržah 10-ak minuta, a malo sam i okasnio, ali uhvatio sam najbitnije: naučio sam šta je diplomacija 21. stoljeća. To je situacija kad kreneš na turneju bez veze i plana, pa nahvataš random sugovornika, što više, to bolje. Naravno, ne navedeš nigdje koji su to, jer oni to ne žele objaviti. Dalje se nadaš da će, po zakonu velikih brojeva, netko od njih završiti u budućoj administraciji i tako opravdati sav cirkus.

Sve dalje, uspravnice, inicijative tri mora, dva kontinenta i šest solarnih sustava, debata gdje završava Balkan, kako fizički premjestiti zemlju iz okruženja u neko poželjnije, voditi politiku kao da su ti susjedi Danska i Norveška, samo da nismo tu gdje jesmo... jebaji ga, ne ide...
električni_zec is offline  
Old 12.01.2017., 12:30   #37
Da ne postoji ništa drugo, izjava da je ona bila tamo da bi kreirala američku vanjsku politiku ili bila sukreator i provoditelj američke vanjske politike, je i više nego dovoljan razloga dataj i takav predsjednik odmah da ostavku, pokrije se ušima. Mene kao Hrvata je sram te izjave i tog stava, takav konjušarsko poltronski mentalitet je nešto odvratno. Da uopće ne ulazimo u rasprave o razinama gluposti takvih izjava.
ecobarbarus is offline  
Old 12.01.2017., 12:48   #38
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
WOW

Upravo sam pogledao nastup u Dujmovićevoj emisiji i oduševljen sam. Ovo joj je najbolji nastup za medije ikada. Stvarno sam ponosan što imamo ovakvu predsjednicu. Još kad bi imalo ovakvog premijera...
Da najbolji nastup. Izgleda da se predsjednica napokon i znatno okrenula desnici i svom biračkom tjelu, a treba samo tako i nastaviti , tim će joj podrška biti još i veća, s lažovima i provokatorima se ne isplati u rukavicama.
frane2110 is offline  
Old 12.01.2017., 12:55   #39
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
Da najbolji nastup. Izgleda da se predsjednica napokon i znatno okrenula desnici i svom biračkom tjelu, a treba samo tako i nastaviti , tim će joj podrška biti još i veća, s lažovima i provokatorima se ne isplati u rukavicama.
Pustimo nastupe i ocjenjivanje nastupa.

Naime, ocjenjivanje nastupa je važno kada su filmski i kazališni glumci u pitanju. Kolinda je predsjednica države a ne glumica.

A od predsjednice se očekuju poslovi a ne nastupi.

Zato bi voljela da mi ti i ostali simpatizeri Kolinde napišete što je to ona uradila (učinila, napravila) da je cijenite.

Ja ne vidim ništa. Voljela bi vidjeti što vi vidite.
mravac8 is offline  
Old 12.01.2017., 13:08   #40
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Pustimo nastupe i ocjenjivanje nastupa.

Naime, ocjenjivanje nastupa je važno kada su filmski i kazališni glumci u pitanju. Kolinda je predsjednica države a ne glumica.

A od predsjednice se očekuju poslovi a ne nastupi.

Zato bi voljela da mi ti i ostali simpatizeri Kolinde napišete što je to ona uradila (učinila, napravila) da je cijenite.

Ja ne vidim ništa. Voljela bi vidjeti što vi vidite.
jesi sigurna?
ja nisam.
Dlapek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.