Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 02:04   #1061
Quote:
ramlinks kaže: Pogledaj post
sa mnom je da mi je pun k. naših mediokriteta koji su "zapišani kao cvijet", i onih koji traže stalno retardirana opravdanja. eto što je sa mnom, a vi ako ne vidite kvalitetu naše reprezentacije zato jer vam Srbi pune glavu idiotarijama, ili ovi naši retardirani novinari to je vaš problem.

ja sam uvjeren da uz pravi pristup igrača, i pravog trenera dakle stručni stožer smo mogli već na ovom prvenstvu do medalje, grčka i rusija su pobjedive, Srbija bi nam bila blokada jer ih nismo nikad dobili ali kada bi nas krenulo, bilo bi i njima vode u uši, problem je što kod nas nema ni vizije ni hrabrosti ni taktike dakle pameti kako to ostvarit. svako natjecanja ista priča, isti amaterizam, i ista glupava nakaradna opravdavanja na kraju, generacija koaj dolazi imat će vjerojatno 10 NBA igrača, i mi ćemo dozvolit ko rijetko koja nacija u povijesti europe da s 10 NBA igrača ne osvojim medalju, e to će biti priča za hoolywood. Hrvati će je ispričat sigurno, ako ovako nastave.

to što smo mi sposobni uprskat je čudo, naravno da prijateljske nisu ogledalo, ali pričat da ovi naši momci nemaju žara i muda su gluposti, njih treba motivirat treba ih trener napalit da žele uspjeh, ono što je Srbin Kokoškov napravio s Slovenijom, i taktički posložio ekipu da se zna ko pije a tko vodu nosi.

Aco je ispao totalni ali totalni amater, možda ne u grupi, ali u ovoj tekmi protiv Rusije čovjek je srao da je imao citiram "lak skouting" i onda ga Ruje oderu 20 poena, eto mu njegovog lakog skautinga, obrana na Svedu nije napravila ništa, Mozgov pokraj Šarića ubacuje onaj krumpir pred poluvreme u koš, to je to to smo mi i naš pristup ovome sportu koji je sramotan, da je Dražen danas živ uvjeren sam da bi odavno već otišao u HKS i nekoga pošteno išamaro on to ne bi mogao trpit da ga jebeš. ovo blamiranje i sramoćenje naše košarke, cijeli svijet nam se smije kako smo skinuli gaće u 3 četvrtini, i ti mene pitaš što sa mnom nije u redu, evo ja tebi postavljam kontrapitanje što s tobom nije u redu kad ti je to sve u redu ?

i neću više ništa pričat, već sam 3 dana utučen više od bilo koga ko je igrao na ovom prvenstvu, i sam sebi nisam jasan koji kurac se ja ljutim i bijesnim kada njih boli kurac za rezultat što se ja brinem i pizdim ? majke mi mile idući puta kada odu na natjecanje i spomenu medalju ugasit ću tv, i do kraja prvenstva ih neću gledat. kada osvoje medalju, neka mi se jave. do tada, neka seru o gubitničkom mentalitetu i ostale šuplje priče o tome kako nemamo kvalitetu, što je odlika najobičnjih luzera koji nemaju vjeru u sebe, zamislite da jedan Dražen Petrović dođe pred novinare i kaže, ljudi "ja nemam kvalitetu" ! jel možete vi to uopće zamislit, e zato je Dražen bio velik, ne zato jer je bio mega talent i slično, već zato jer je bio neustrašiv i jer je vjerovo u svoju kvalitetu i jer nikome baš nikome ni najvećem Jordanu nije priznavao da je bolji od njega. e to se cijeni gospodo, a ne hrpa luzera koji izađu pred novinare i onda danima seru da "nemaju kvalitetu" i time opravdavaju blamažu protiv Rusije. adio pameti, Slovenci očito imaju kvalitetu, i ovaj Srbin NBA trener ih je izbrusio i od prosiječne ekipe s dva izvrsna igrača Dragić i Dončić napravio vrhunsku koja se bori za medalju, i koliko god mi se fućkalo za slovence i njihov sport, oni su ko država daleko bolej organizirani i daleko bolje ulažu u ono što njih promovira, uzeli su nam i neke sportaše. oni znaju što rade, a hrvate najbolje opisuje ona "selo gori, a baba se češlja".

https://www.youtube.com/watch?v=lzJp2XeDMBQ

jedino što realno ostaje nama ljubiteljima košarke iz HR nakon svega, je sjećanje na ovog čovjeka, i nadanje da će se jednog dana pojaviti netko tko će biti jednu petinu onoga što je on bio.

https://youtu.be/lzJp2XeDMBQ?t=300

ovo je Dražen, i ovo je košarka, ova akcija tako jednostavno a prolazi pokraj najvećeg igrača u povijesti tako lako samo zato je se ne boji, i zabija tako jer se ne boji. čemu strah kod naših igrača, čemu priče o prokletstvu jesu oni jebena djeca u vrtiću ili jebeni profesionalci ????

ma kao što sam rekao nema smisla, već vidim na idućem prvenstvu ista priča, bilo to SP Olimpijada ili EP, jednostavno ljudi koji vode ovaj naš sport su ne samo debili već i pokvareni ljudi koji dozvoljavaju da zbog vlastite nesposobnosti ispaštaju generacije talentiranih košarkaša, i da javnost cijela nacija ima traume od njihovih grčkih tragedija. uglavnom, ne očekujem ništa novo, sve će biti staro i ostati kako i je, jer ipak su u državi na vlasti progresivni likovi koji nemilice uništavaju naš sport već dobrih 20tak godina, sunovrat hrvatske košare kao i nogometa i rukometa u bliskoj budućnosti, dogodit će se najviše zbog političara i njihovog petljanja i stvaranj kojekakvih klanova u sportu koji postaje njihovo retardirano ogledalo. nije dosta što su uništili sve ostaslo u državi, sada je ekipa krenula i na sport, i kada nam to unište onda mladi komotno mogu tražiti "novu domovinu" jer za ovu u kojoj sada žive ih ništa više neće vezat. osim krvnih zrnaca, koja ionako nisu bitna jer te neće ona učinit sretnim čovjekom, već uspjeh kako osobni tako i cijele nacije kojoj pripadaš, a mi uskoro nećemo biti uspješni ni u sportu a kamoli ičemu drugome što je za život i puno važnije. i za kraj, uživajte u nastavku EP bez Hrvatske. na kraju krajeva, uvijek možemo reći "nemamo kvalitetu" i to potencirat kao jalovi alibi za luzere, i lošu utjehu za neuspjeh.

da imamo najlošiju ekipu na prvenstvu, treba se trudit i htjet napraviti rezultat, treba ciljat medalju, a kamoli kada imamo NBA igrače od kojih možemo napraviti u europskim okvirima dobar tim. ali lakše je pričat o "prokletstvu", to je jednostavnije nego nabit muda, dat si šećer u ruku i zaurlikat AJMOOOOOOO ! to ja kod naših ne vidim, i kada gubiš trebaš biti nabrijan, a kamoli kada pobjeđuješ i želiš pobjedit. naši ništa, uvijek isti uvijek iste reakcije nema veselja nakon pogodaka, izuzetak je Bojan on je stvarno jedini na razini jedini radi svoj posao, i opet kaže "ako me budu zvali, ja sam tu" tako kratko jasno i lijepo od njega, a drugi se kurče mrgode seru prozivaju svađaju, i s kime će on jadnik napraviti rezultat ? jadnik u smislu s kime igra, a ne da je on jadnik ko osoba. dakle ne može jadan ništa napraviti jer i da ne znam kako želi, nema tim koji je spreman podržat njegovih 20+ koševa po meču. i to je to, idemo kući fiju briju i uživancija, gledat ćemo Srbe i Slovence u finalu, sale će izljubit igora tri puta, a mi ćemo u nevjerici gledat kako Srbi dominiraju. dominiraju jer su pametni i jer žele uspjeh, a mi koji smo glupi i ne želmio uspjeh možemo samo kukat o prokletstvu koje oni dodatno potenciraju jer naravno da ne žele da ih skinemo u kolektivnom sportu u kojem su uz odbojku i vaterpolo među najboljiam u svijetu.

motivacija je nula, i dok je tako rezultati će biti nula. bez motiva nema pobjede, a bez pobjede nema borbe za medalju. šampioni smo prijateljskih utakmica, a kada dođemo na natjecanje izgledamo ko hrpa neznalica koje nisu u stanju ni jedan jedini napad odigrat s nekom idejom i vicom. kao da im za to treba trener, jel treba Aco svakome od njih sve nacrtat ili bi ti naši razmaženi pekinezeri mogli i sami nešto radit na parketu, bez da im trener crta, jel trebao Jordanu trener za ovo ? https://www.youtube.com/watch?v=VNx29_zXw6U

želim reći nešto je i u inspiraciji samih igrača, njihovoj volji i predanosti onome što rade, nije li Babo nakon utakmice rekao da citiram "nemamo krvi i ponosa" ???? eto tu tražite odgovor za rezultat protiv Rusije, točno tako ni krvi ni ponosa, ali bitno da svi nose kockice to je najvažnije.
pozdrav do sljedeće natjecanja, u kojem ću upalit tv tek kada osvoje medalju da gledam penjanje na ono 3 mjesto s kojeg smo sišli.
Auuuu tebreks, sve te snadje.
Unknown Archont is offline  
Old 13.09.2017., 02:10   #1062
Satare covika dok skrolla priko posta mu

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 13.09.2017., 02:53   #1063
karpalni tuneli u nastajanju kod čitalaca ove teme
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Old 13.09.2017., 03:40   #1064
Trip down memory lane...

Jedan od gorih trkeljatora, a friski.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Old 13.09.2017., 04:22   #1065
Nije krv voda
__________________
"Have you ever considered any real freedoms? Freedoms from the opinion of others... even from the opinions of yourself."
gradskodete is offline  
Old 13.09.2017., 09:22   #1066
Odlična utakmica jučer, zaista mi je drago da smo ovakvu egal završnicu na kraju ipak dobili, iako me je cijelu utakmicu bilo strah da ćemo puknut negdje.

Odakle su se stvorili ovi Latvijci, opaka ekipa btj, sa jakim šuterima, dobri pod košem i prljavi na momente. Nije čudo da ovaj Porzingis ima skoro 20 poena na utakmicu u NBA, odličan je to igrač, a protiv naše tanke centarske linije je dominirao.

Što se nas tiče, suvišne su riječi za Dragiča i Dončiča, ovakav bekovski tandem u povijesti mi još nismo imali. Dončič je vjerovatno največi sportski talent, kojeg je Slovenija producirala (dobro, ima tu i srpskih zasluga, ako smo pošteni ) od Anžeta Kopitarja dalje, ako i tada. Tu je bio i Prepelič, koji je bio takođe jedan od ključnih igrača, 17 poena, od toga slobodna bacanja 12/12 i mnogo njih u ključnim momentima. Randolph sa 16 poena takođe odličan, nažalost je na kraju napravio glupost i nasjeo na latvijske provokacije, pa sad ne znam da li će uopšte moči igrati protiv Španjolske. Vidmar odličan pod koševima, dobro parirao Porzingisu, ali nažalost je on naš jedini adekvatan centar.

Teško će biti protiv Španjolaca,izgledno je da će nas brača Gasol uništiti, pogotovo ako neće bit Randolpha...
Stric iz ozadja is offline  
Old 13.09.2017., 10:04   #1067
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
Nije krv voda
Gledaj mali dobio jedan dres, must be serbian
Rođen otcu koji je roden u Sloveniji i Slovenčkoj materi. Koji je ovaj Dončić Srbin

Al zna se Od Beča do Carigrada to je uvjek bila Velika Slovenija. Samo so ljudi malo južnije preuzili Bugarska prezimena. Zna se

Dončić
Dragić
Andz is offline  
Old 13.09.2017., 10:14   #1068
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
Nije krv voda
[IMG]http://www.zurnal.rs/public/uploads/images/luka-doncic-zvezda.jpg[/IMG
a gle neugodnjak izraz lica.

a i drzi dres ko da ga je macka s ceste dovukla
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 13.09.2017., 10:52   #1069
Slovenija-Latvija nije razočarala, ispala baš kako ja najavljivana, ljepotica prvenstva.

Što se Dončića tiče, sve je rečeno, ovo prvenstvo vjerojatno gledamo nastajanje evropskog superstara. Dragić mi djeluje puno smireniji i zreliji nego prije, pravi vođa. Jedini razlog zašto mi Slovenija nije skroz simpatična je što ne volim ekipe sa plaćenicima (kad smo kod toga, umalo crni usro motku na kraju, tehničke i jednima i drugima je stara mir mir nitko nije kriv praksa NBA sudaca u takvim situacijama, ali Randolph je sve započeo hrvačkim zahvatom na Prozingisu, a kasnije nije prestajao sa provokacijama, tako da je ipak on bio najviše kriv, dobro su prošli Slovenci).

Protiv Španjolske im neće biti lako, najtanji su gdje su Španjolci najjači. Ako Vidmar uđe u probleme sa osobnima Murić, Dimec ili Čančar sigurno neće moći čuvati braću (Vidmar je i sinoć trebao dobiti četvrtu početkom treće kad je Bertansu sviran faul u napadu, Vidmar mu je uklizavao bočno, no bilo je sudačkih grešaka na obje strane).
Vukozec is offline  
Old 13.09.2017., 12:40   #1070
Sinoć je bio pravi europski klasik, šteta što je u isto vrijeme bila i Roma-Atletico.
Slovenci mogu do medalja, teško će biti protiv Španjolaca, jer oni sa takvom lakoćom mlate protivnike. Neće biti niti lako do medalja jer netko će u tom trokutu Srbija-Rusija-Grčka igrati za 3. mjesto. Talijani su tu najslabiji.
skyline77 is offline  
Old 13.09.2017., 14:34   #1071
Ne bi upalia neku utakmicu lige prvaka kraj one poslastice sinoć i da mi plate
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 13.09.2017., 17:18   #1072
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Odlična utakmica jučer, zaista mi je drago da smo ovakvu egal završnicu na kraju ipak dobili, iako me je cijelu utakmicu bilo strah da ćemo puknut negdje.

Odakle su se stvorili ovi Latvijci, opaka ekipa btj, sa jakim šuterima, dobri pod košem i prljavi na momente. Nije čudo da ovaj Porzingis ima skoro 20 poena na utakmicu u NBA, odličan je to igrač, a protiv naše tanke centarske linije je dominirao.

Što se nas tiče, suvišne su riječi za Dragiča i Dončiča, ovakav bekovski tandem u povijesti mi još nismo imali. Dončič je vjerovatno največi sportski talent, kojeg je Slovenija producirala (dobro, ima tu i srpskih zasluga, ako smo pošteni ) od Anžeta Kopitarja dalje, ako i tada. Tu je bio i Prepelič, koji je bio takođe jedan od ključnih igrača, 17 poena, od toga slobodna bacanja 12/12 i mnogo njih u ključnim momentima. Randolph sa 16 poena takođe odličan, nažalost je na kraju napravio glupost i nasjeo na latvijske provokacije, pa sad ne znam da li će uopšte moči igrati protiv Španjolske. Vidmar odličan pod koševima, dobro parirao Porzingisu, ali nažalost je on naš jedini adekvatan centar.

Teško će biti protiv Španjolaca,izgledno je da će nas brača Gasol uništiti, pogotovo ako neće bit Randolpha...
jbn utakmica, uzivao sam, al skoro vas Randolph uništio...
al ste vi latvijce uništili, sjajna tekma...
jel istina da se Dragič oprašta od dresa reprezentativnog?
Nešto je komentator na sk spomenuo...
Kal-El is offline  
Old 13.09.2017., 17:26   #1073
Quote:
Kal-El kaže: Pogledaj post
jel istina da se Dragič oprašta od dresa reprezentativnog?

mislim da je to najavljeno jos pre pocetka prvenstva
J.R.E is offline  
Old 13.09.2017., 18:08   #1074
Za Lazica najverovatnije zavrseno prvenstvo.
J.R.E is offline  
Old 13.09.2017., 18:16   #1075
Ljudi, moje mišljenje je da Hrvatska nije ništa slabija igrački od Slovenije. Doduše imate one matore igrače koje treba najuriti što pre. Slovenija i vi imate po dva dobra igrača. Dizati Sloveniju u nebesa i nije baš realno, jer je Hrvatska naišla na premoćnu Rusiju. Da ste igrali sa Letoncima cenim da bi prošli.

E sad, ono što je primetno je da hrvatska nema trenera niti sistem, dok je Kokoškov to dobro posložio u Sloveniji.
MLADEN-NIS-SRB is offline  
Old 13.09.2017., 18:27   #1076
Uz nasu nepostojecu igru u napadu i bolikurcinu u obrani nema sanse da ikoga ozbiljnog bi prosli...

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 13.09.2017., 19:00   #1077
Dosta energije u igri Grcke, Shved za sad nije faktor u mecu i Rusi se logicno dosta muce zbog toga..
J.R.E is offline  
Old 13.09.2017., 19:04   #1078
Buffon među grčkim navijačima, lik se skinuo gol
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 13.09.2017., 19:04   #1079
Grci stari lisci....
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Old 13.09.2017., 19:10   #1080
Nema Lazića, mislim da je Srbija ipak slaba da prođe Italiju, dosta toga fali nisu oni Ameri jbt.
mecs is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.