Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2006., 14:01   #1041
Quote:
Sister kaže:
Da ja tebi prva šaljem sliku? Gle, ti tražiš od mene nešto ne ja od tebe pa da ja tebi prva šaljem. Imam ja poznatih ljudi koji su također voljni biti pokusni kunići tako da ne patim za prvim tko se javi...Ako nečeš ne moraš, i dalje ću mirno spavati Kućni broj ni lokacija ni boja stana mi ništa ne znači...Tko hoće nek izvoli...ja ništa ne dobivam osim malo vježbe, a za vas ne znam




Opameti se curo i prestani trošiti svoje vrijeme na gluposti... od toga svega ne bude ništa...
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:13   #1042
Quote:
morbidangel kaže:



Opameti se curo i prestani trošiti svoje vrijeme na gluposti... od toga svega ne bude ništa...
Tebi možda ne, meni ima i to već jako dugo
Ako je tebi tvoj životni put dobar ne znači da je dobar i za nekog drugog, stoga drž se svog i ne skreći druge s njihih puteva.
 
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 14:23   #1043
Quote:
Sister kaže:
pa ne šalješ kućnom broju zaboga! trebaš imati sliku za bilokakav prijenos energije ili trebaš vidjeti osobu uživo tako da imaš u glavi njenu sliku...nema trećeg, osim ako ne možeš osjetit energiju čovjeka preko interneta što je opet moguće ali ne garantira ama baš ništa.
Nikakva slika ti ne treba...
Slika (ili dio kose, noktiju, osobnu stvar, i slično)treba samo onima koji koriste određene energije u loše svrhe.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 15:31   #1044
ahaaaa, sister, dakle ti bi malo pošla u štetu, aaaa?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 16:20   #1045
Sister, radi što god hoćeš s tom svojom energijom i slikama, ali ako ja kažem da mi ne treba slika, jebemu, onda mi ne treba i ne trubi mi drugačije kad znam da nije tako kako ti kažeš. Za reiki nije potrebna slika. Lijepo sam te pitala kakvu energiju šalješ jer sigurno ne šalješ reiki. Kad kažem da za REIKI nije potrebna slika, onda nije!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 16:49   #1046
Tko zna koliko je ta sekica uništila brakova, koliko je ljudi zbog nje bankrotiralo.

Trijebalo bi tu malu provjeriti, da nije ona kaka vištica, uvrača me pa počnem baljezgati u bojama po forumu
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 17:35   #1047
busteeeeed on silvestrovo
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 19:07   #1048
hahahahaha ma niiiiiiiiiiiisam ja ni vištica ni ništa slično!
pitanje za diki, ako ne poznaješ osobu niti znaš kako izgleda kako ćeš joj slat išta? kako ćeš znat kome šalješ?

normall...nije uvijek dobro sve znati za uništenje brakova i dovođenje ljudi do bankrota ti ne treba nikakva čiribu čiriba šema


nemruth...pomoću osobnih stvari neke osobe možeš i dobru energiju slati, a to što na taj način uglavnom šalju lošu energiju ne znači da je to izrazito za te svrhe.
 
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 19:29   #1049
sister, a što ti vrijedi i da imaš sliku? kako to uopće može biti relevantno?
kojom brzinom to šalješ, imaš li firewall i slično?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 20:11   #1050
Quote:
Sister kaže:
hahahahaha ma niiiiiiiiiiiisam ja ni vištica ni ništa slično!
pitanje za diki, ako ne poznaješ osobu niti znaš kako izgleda kako ćeš joj slat išta? kako ćeš znat kome šalješ?

normall...nije uvijek dobro sve znati za uništenje brakova i dovođenje ljudi do bankrota ti ne treba nikakva čiribu čiriba šema


nemruth...pomoću osobnih stvari neke osobe možeš i dobru energiju slati, a to što na taj način uglavnom šalju lošu energiju ne znači da je to izrazito za te svrhe.
nemoj ti meni na pitanje odgovarati pitanjem! ja govorim o reikiju za koji ne trebaš sliku, a o čemu ti pričaš? kad mi odgovoriš na moje pitanje, onda ću ti lijepo objasniti kako se to radi u reikiju i odgovorit ću ti na tvoje pitanje
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 04:57   #1051
Quote:
diki kaže:
nemoj ti meni na pitanje odgovarati pitanjem! ja govorim o reikiju za koji ne trebaš sliku, a o čemu ti pričaš? kad mi odgovoriš na moje pitanje, onda ću ti lijepo objasniti kako se to radi u reikiju i odgovorit ću ti na tvoje pitanje
Bokte šta si ti pila nešto? aj i ja sam pa ti opraštam
ozbiljno te pitam jer ne kužim...kako znaš kome šalješ reiki ako ne znaš neku osobi niti si je ikad vidila?
Mogla bi i ja probat ali imam osjećaj da je rasipanje energije, ali eto, budem probala na virtuallu na taj način koji ti spominješ
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 04:58   #1052
Quote:
Endimion17 kaže:
sister, a što ti vrijedi i da imaš sliku? kako to uopće može biti relevantno?
kojom brzinom to šalješ, imaš li firewall i slično?
Pa znači mi slika jer znam onda di šaljem a "firewall"...hehe..da, možeš ga stavit a i ne moraš, ako ga ne staviš meni lakše
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 05:38   #1053
Quote:
Sister kaže:
Bokte šta si ti pila nešto? aj i ja sam pa ti opraštam
ozbiljno te pitam jer ne kužim...kako znaš kome šalješ reiki ako ne znaš neku osobi niti si je ikad vidila?
Mogla bi i ja probat ali imam osjećaj da je rasipanje energije, ali eto, budem probala na virtuallu na taj način koji ti spominješ
Ne , u vrijeme kad sam pisala post nisam ništa pila, osim vode
Sister, ne djeluješ mi kao osoba od povjerenja kada tako govoriš o energiji i o svojim tehnikama slanja te energije.i preporučila bih ti da malo proučiš razne vrste slanja energije jer ovako kako ti govoriš tj. pišeš, čini mi se da ni sama ne znaš što zapravo radiš. naravno, nisi mi odgovorila na pitanje o čemu ti zapravo pišeš.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 13:33   #1054
vištica sister mi je jučer poslala crnu mačku ispred puta! onako, ja hodam i odnekud se stvori crna mačka i gleda me u oči i ja se sve mislim "daj sad će sto posto prijeći". mački je bilo zgodnije maknuti se u stranu, ali ne, ode ona meni ispred. i pogledala me, baš me pogledala. vražje djelo.
sister, wot hev yoo donne?!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 16:44   #1055
diki diki dobro ja znam šta govorim i radim ali vidim da ti ne znaš, ali nije ni bitno...jesam li ti od povjerenja ili ne tvoja stvar naravno
bavim li se magijom, ne, bavim li se lošim energijama...ne. stoga...mogu probat tvoj način pa tebi poslat nešto iako nemam pojma ni tko si ni kako izgledaš pa mi ti javi jesam li uspjela, može? iako sumnjam u to...

Endimion, dobiješ što očekivaš očekivao si da ti preleti preko puta pa i je, što se čudiš?
 
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:02   #1056
Quote:
Sister kaže:
Da ja tebi prva šaljem sliku? Gle, ti tražiš od mene nešto ne ja od tebe pa da ja tebi prva šaljem. Imam ja poznatih ljudi koji su također voljni biti pokusni kunići tako da ne patim za prvim tko se javi...Ako nečeš ne moraš, i dalje ću mirno spavati Kućni broj ni lokacija ni boja stana mi ništa ne znači...Tko hoće nek izvoli...ja ništa ne dobivam osim malo vježbe, a za vas ne znam
Evo, mislim da si ovo napisala morbidangelu. Napisala si da nešto radiš. Mene samo zanima što! Reiki nije 100%. E, sad, više neću gnjaviti jer očito je da to ne želiš otkriti, ali zbunilo me što nešto radiš, a ne želiš reći što niti želiš reći na koji način to radiš. Eto, samo toliko od mene.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 20:33   #1057
Klasična vračara , eto što je ona
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 21:56   #1058
Ovo se već pretvara u lakrdiju i nekakvo kvazidokazivanje. Iz principa NIKADA reiki ne bih koristila, da zadovoljim nečiju radoznalost ili provokaciju. Istinski reikist neće nasjesti provokacijama, nikada neće nikoga uvjeravati i inzistirati na bilo čemu. Reiki govori dovoljno sam za sebe.
I, da, da ne zaboravim. Za rad na daljinu NIJE potrebna slika.

Lijep pozdrav svima!
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 22:17   #1059
Quote:
Duhec kaže:
Za rad na daljinu NIJE potrebna slika.
Hvala gospoji, što se svratila i lijepo nam to objasnila

Quote:
Duhec kaže:
Lijep pozdrav svima!
Hvala i svrati ponekad
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 00:07   #1060
Joj sve ste krivo skužili! Slika samo da vidim kako netko izgleda i onda je mogu baciti u smeće ili šta god želite. Ne, ne šaljem reiki, skupljam lošu energiju danima, ma kojim danima, mjesecima! samo da je pošaljem nekome..joj kako sam zla! nemojte me spaliti molim vas izrađujem voodoo lutkice i bodem ih kad mi nestane struje pa ne mogu na forum.hr ili kad me brat potjera...kad se roditelji ižive na meni onda je puno loše vibre tu i pržim sve koji mi stanu na putu ali kako je većina završila na psihijatriji trebaju mi zdravi ljudi koje ne poznajem da mi kasnije ne bude žao pa idem po forumima i tražim potencijalne žrtve. Kreiram demone i vragove i šaljem ih ljudima noću na astral a nekad i u ovu realnost u njihve sobe pa im leti svašta i onda se oni boje i i i...i...onda...onda upalim crnu svijeću, uzmem black mirror i iza stavim crnu krpu na zid i tražim sljedeću žrtvu...

dobri ste vi...ne vjerujete u sve te stvari ali opet se držite opreza, ima malo sumnje ha?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.