Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 13:22   #1121
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Red Sonja - samo dvije riječi: Bravo, hrabro.
Kako to, tek tako prizoves, pozoves i eto nje?
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:20   #1122
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Čitao sam nešto o invokaciji Kali koju su radili iskusni praktikanti i rekli su da rad s Kali može biti dramatiĉno i traumatsko iskustvo. Ona može biti i to što ste napisali, zaštitnica ali ima i mnoga druga lica koja se koriste u crnoj magiji.
ja to ne bih nikome preporučila ako ne zna što točno čini
Ne kažem da sam ja znala što činim ali sam bila u težim životnim situacijama kada mi je bilo svejedno pa sam riskirala...Kalinu yantru sam kasnije bacila u rijeku i nisam ju više zvala ali sam se suočavala sa nekim potisnutim sadržajima koji nisu bili ugodni a koje je ona izbacila van na površinu...zaista s njom nije lako i rekla bih da je i dosta opasno
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:06   #1123
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ja to ne bih nikome preporučila ako ne zna što točno čini
Ne kažem da sam ja znala što činim ali sam bila u težim životnim situacijama kada mi je bilo svejedno pa sam riskirala...Kalinu yantru sam kasnije bacila u rijeku i nisam ju više zvala ali sam se suočavala sa nekim potisnutim sadržajima koji nisu bili ugodni a koje je ona izbacila van na površinu...zaista s njom nije lako i rekla bih da je i dosta opasno
Kali je jedan od najpopularnijih entiteta u hinduizmu. Iznenadila bi se koliko ima poklonika u Europi, posebno istocnoj. Opasno je i voziti se automobilom ili setati po grmljavini :-)
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:13   #1124
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
Kako to, tek tako prizoves, pozoves i eto nje?
Nije to tako komplicirano. Duboka meditacija, mantra i vizualizacija ponekad je dovoljna. Bez ikakvih ritualnih alata i akrobacija. Uspjeh prvenstveno ovisi o tebi.
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:53   #1125
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Nije to tako komplicirano. Duboka meditacija, mantra i vizualizacija ponekad je dovoljna. Bez ikakvih ritualnih alata i akrobacija. Uspjeh prvenstveno ovisi o tebi.
Je, to je kao da kažeš da nije komplicirano istrčati maraton....moraš samo vježbati i promjeniti prehranu te uspjeh ovisi o tebi i koliko se držiš toga
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:13   #1126
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Je, to je kao da kažeš da nije komplicirano istrčati maraton....moraš samo vježbati i promjeniti prehranu te uspjeh ovisi o tebi i koliko se držiš toga
Imas ubrzani tecaj Dragon Rouge magical course (100 eura). Za tri mjececa dobijes diplomu prvostupnika i Naamah ti otkljuca kapiju tunela :-)
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 11:14   #1127
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Nije to tako komplicirano. Duboka meditacija, mantra i vizualizacija ponekad je dovoljna. Bez ikakvih ritualnih alata i akrobacija. Uspjeh prvenstveno ovisi o tebi.
Dragon, sto je mantra za Kali ili hajmo ovako, daj link...Thank's
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 18:43   #1128
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
Dragon, sto je mantra za Kali ili hajmo ovako, daj link...Thank's
Google search.

http://www.lotussculpture.com/blog/10-kali-mantras/
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:56   #1129
sto mu gromova! cula sam za Kali da je snazna, ali ako je ona entitet onda se nije igrat sa prizivanjem iste. Red Sonja kako si ti to izvodila? sta si radila? jel ti se ona ukazala? dali se uopste ukaze vizuelno?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:55   #1130
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
sto mu gromova! cula sam za Kali da je snazna, ali ako je ona entitet onda se nije igrat sa prizivanjem iste. Red Sonja kako si ti to izvodila? sta si radila? jel ti se ona ukazala? dali se uopste ukaze vizuelno?
ja sam totalni laik i ako je tako strasno prizivanje Kali... odustala sam...
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:59   #1131
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Je, to je kao da kažeš da nije komplicirano istrčati maraton....moraš samo vježbati i promjeniti prehranu te uspjeh ovisi o tebi i koliko se držiš toga
Za uspješno bavljenje magijom trebaš završiti školu vještičarenja i čarobnjaštva Hogwarts i pročitati sabrana djela Kenneth Granta.
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:41   #1132
Quote:
Rofocal kaže: Pogledaj post
Za uspješno bavljenje magijom trebaš završiti školu vještičarenja i čarobnjaštva Hogwarts i pročitati sabrana djela Kenneth Granta.
za crtanje ne trebaš završiti školu crtanja/ umjetnosti ali ako nemaš talenta za crtanje nećeš baš nešto pretjerano dobro crtati
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 09:21   #1133
Quote:
Remzudin kaže: Pogledaj post
ima !!

svaka Osoba moze sebi namjestavati ljubavnu sudbinu,tako kako mu
najbolje i optimalo odgovara.
kako to misliš ??
dragan55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 11:36   #1134
Quote:
salomee kaže: Pogledaj post
za crtanje ne trebaš završiti školu crtanja/ umjetnosti ali ako nemaš talenta za crtanje nećeš baš nešto pretjerano dobro crtati
Bitna je volja i posvećenost. Zašto ne provjeriš da li sam u pravu?

Nađi prostor u kojem nečeš biti ometana, zamrači ga, upali svijeću i mirisni štapić tamjana.

Nacrtaj na papiru ovaj sigil, neka bude približno sličan, ne trebaš se previše truditi oko toga. Dok ga crtaš izgovaraj: Tasa Reme Laris Satan. Tiho, glasno ili u sebi, sve jedno.

https://i.imgur.com/WmoBZKy.jpg

Kada je gotov, nastavi izgovarati:

Atal Esh-Shachor + Theli Elyon + Sama-El-Acher + Chashah Hakadmoni + Melech Ha-Melechim Aur She-Ain Bo Machshavah + Gibor Helel Satan + Liftoach Qliphoth x 11

Io Satanas Khaosophoros To Mega Antikidos

Ascende Seminator Diabolus

Io Ho Kantegor

Cio Exitosus Sophos Satan-Zabulus

Agios o Satanas

Veni, Omnipotens Aeternae Diabolus

Baruch Ha-Sathanas

Athah Gibor Leohlam Satan

Aperiatur Terra, Et Germinet Satanas

Aperiatur Acharayim, Et Germinet Satanas

Tasa Reme Laris Satan– Ave Satanis

Voco Te Domine Satanael-Zabolus

Omnituens Diabolus-Sataniel Gloria

Salve Megist Satanas– Aedifex Sol Tagimiron

Imkallathaggorrakkall Lattharra-Larraggal Mattaggorra Lagarrathaggoth mim-TWO-UH-GOTH Lakkorra-Skakkalla Lakkorra Mathalla Lakkorraggall Lakkal

Pone, Diabolus, Custodiam

Sathanus-Sataniel-Diofol Liftoach Shaari Reshut Ha-Rabbim
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 22:17   #1135
ja bi voljela da nekakva magija postoji..postoje duhovi..ali magija..magija

pa iz iskustva..nikakav entitet neće biti niti ti pokazat nešto ako si mu bezveze..zašto bi tebi baš kali došla jer ti silom nešto očeš..daj zaboravi

entiteti dolaze ljudima koji su mediji i koji mogu s njima komunicirati i koji u krajnjoj liniji mogu akumulirati energiju entitet u materijalni svijet

kažem bilo bi super cool zapališ svijeću i eto kuca ti na vrata ono što želiš..cijela armija demona duhova anđela bogova svi ti pomažu mjenjaš svijet ono ne znam novi gaj julije cezar na zemlji

moš dubit na glavi palit svijeće radit alate pjevat evocirat ludovat imat mantre..ako nisi mediji..ništa bajo moj od toga nema, onda si bolje nađi nekog ko se bavi s time i riješi se brige

kao što ni bog ne posjećuje jadnike na ovoj zemlji tako ni sotona ne dolazi svakome a niti demoni niti anđeli niti bilo šta neznam onda kolko ljudi u ovom trenutku zaziva boga vraga ili šta već pa oni bi se trebali rascjepit na stotine milijuna komadića da svakog obiđu i udovolje
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 13:53   #1136
Nije ni cudo da nemas rezultata jer si skepticna, sumnjas, i tu je kraj price. Imas potpuno krivu percepciju o svemu.
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 21:01   #1137
Pitam se zbog čega u vlaškoj magiji uvek moraš imati konkretnu osobu kao objekat ljubavne magije.

Praktično je nemoguće pronaći neke uopštene ljubavne čini.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 19:04   #1138
Ne bih nikome preporučio da se bavi ljubavnom niti kakvom magijom.Prije nekoliko godina i sam sam pisao svašta kao mag999 nisam imao pojima što pišem.Sve se vraca i sve se plaća.Mene je Bog iz svega togao izvukao.
Pokajnikvjernik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 01:40   #1139
Šta si pisao i kako ti se vratilo te kako te Bog izvukao?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 01:40   #1140
Šta si pisao i kako ti se vratilo te kako te Bog izvukao?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.