Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 22:36   #1661
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
kucilo znaš kako se kaže poslije nečeg nema kajanja

Ne kukam, samo konstatiram grešku
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 22:52   #1662
No way, žao mi što danas nisam još dokupio po 19-20.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:26   #1663
Nevjerovatna sreća, našeg Nenu će drug Đuro ponovo dokapitalizirati po nominali........

http://www.24sata.hr/news/glavna-sku...kapital-516813
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:31   #1664
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Nije to ništa novo, da je ovu akciju pokrenuo Bujanac sigurno bi ga index pohvalio i pružio mu podršku.

Ali za razliku od dosadašnjih PR ispada, u ovom slučaju se radi o nečem zaista korisnom i to treba pohvaliti.
Korisno u čemu? Da natjera u STEM djecu koja nemaju želje i smisla za to? Dovoljno ljudi iz tog područja poznajem da mogu reći da oni koji ih ne poznaju ništa ne gube.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 12:39   #1665
Sad treba popljuvat čovjeka jer je prikupio donacije kako bi uveo robotiku u škole. Jer "djeca nemaju smisla za to". Da sam slučajni čitatelj koji nije upoznat s djelom nb-a vjerovao bi da se radi o divnom čovjeku, a da su njegovi hejteri frustirirane munjare koji pljucaju po svojoj djeci samo da bi bili kontra nb-a.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:16   #1666
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
E Maistre mi je žao k'o psu, bijah unutra i prerano prodao s nekom simbolikom, a firma samo takva
jesi li investirao u mutne priče, ala VART, HDEL, PTKM, DDHJ, RIZO, DLKV, VPIK, FNVC...


ili si prepoznao proteklih godina, dionice s jakim fundamentima, koje su organski rasle,

PLAG, 1500/5000
ACI, 1600/5500
JNAF, 1700/5000
VDKT, 100/390
LEDO, 1800 /7000
ADRS 200/550
JMNC, 30 000/120 000
ARNT 200//450
ZABA, 27/62
CROS, 1900/7000
MAIS, 45/320
PODR, 200/400
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 00:49   #1667
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Sad treba popljuvat čovjeka jer je prikupio donacije kako bi uveo robotiku u škole. Jer "djeca nemaju smisla za to". Da sam slučajni čitatelj koji nije upoznat s djelom nb-a vjerovao bi da se radi o divnom čovjeku, a da su njegovi hejteri frustirirane munjare koji pljucaju po svojoj djeci samo da bi bili kontra nb-a.
NB svaka čast, poslovno je uspio. Ali kakvi roboti u školama pobogu. To je kao kada Todorić vidi Alibabu i kaže i ja ću tako.

Za robote u školama treba i takva okolina. Harvard, MIT, hrpe ulagačkog kapitala, poduzetnički natjecateljski duh, poticajna okolina, kompanije koje to podržavaju i zapošljavaju. Kod nas to djeluje onako tragikomično, a tako će vjerojatno i završiti. Djeca će dobiti slobodni STEM sat u školi pa će se dopisivati na FB.

Ja bi radije da skupimo novac za podučavanje osnova financijske pismenosti. To nam treba kao voda. Naša su djeca jednako neambiciozna kao i naši odrasli, pa barem da financijske osnove nauče, da ne upadaju u dubioze.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:56   #1668
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post


ili si prepoznao proteklih godina, dionice s jakim fundamentima, koje su organski rasle,

PLAG, 1500/5000
ACI, 1600/5500
JNAF, 1700/5000
VDKT, 100/390
LEDO, 1800 /7000
ADRS 200/550
JMNC, 30 000/120 000
ARNT 200//450
ZABA, 27/62
CROS, 1900/7000
MAIS, 45/320
PODR, 200/400

Koja je dugorocna shema za neke od navedenih. Gruba slika za razdoblje od desetak godina. Hoce li moci konkurirati trzistu s obzirom na automatizaciju/robotizaciju. Ja ne vidim da bi firme u kojima politika ima jak utjecaj ili su u drzavnom vlasnistvu imale za cilj masovna raspustanja radnika. Kako ce ostati konkurentni kad ce javnost pizdit kad se krene u promjene. Ima li netko ideju kako ce to u nas izgledat u buducnosti.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:58   #1669
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
NB svaka čast, poslovno je uspio. Ali kakvi roboti u školama pobogu. To je kao kada Todorić vidi Alibabu i kaže i ja ću tako.

Za robote u školama treba i takva okolina. Harvard, MIT, hrpe ulagačkog kapitala, poduzetnički natjecateljski duh, poticajna okolina, kompanije koje to podržavaju i zapošljavaju. Kod nas to djeluje onako tragikomično, a tako će vjerojatno i završiti. Djeca će dobiti slobodni STEM sat u školi pa će se dopisivati na FB.

Ja bi radije da skupimo novac za podučavanje osnova financijske pismenosti. To nam treba kao voda. Naša su djeca jednako neambiciozna kao i naši odrasli, pa barem da financijske osnove nauče, da ne upadaju u dubioze.

Bolje da je investirao u fab labove.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:25   #1670
Do kad će ovaj pad na zse biti bezvezan??
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:53   #1671
Još dan-dva.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:55   #1672
Quote:
mkovac67 kaže: Pogledaj post
Do kad će ovaj pad na zse biti bezvezan??
Dok ulagači ne shvate da Todorić nije lažirao fin. izvješća nego ima samo nekih nepravilnosti u njima.........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 08:11   #1673
IVICA TODORIĆ IZGUBIO KONTROLU NAD VUPIKOM, A MOGAO BI I NAD BELJEM? Najveći dioničar Vupika sada je netko iza skrbničkog računa u Podravskoj banci

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...banci/5861695/


Ovdje trebam vašu malu pomoć.

Oni koji su možda pratili, doklepesao samo do 2. najvećeg dioničara VUPIK-a.

Zbilja mislim da je VUPIK krasna kompanija.


izvor ovdje https://eclectica.hr/2015/02/19/rezultati-vupik/
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 08:53   #1674
Quote:
mkovac67 kaže: Pogledaj post
IVICA TODORIĆ IZGUBIO KONTROLU NAD VUPIKOM, A MOGAO BI I NAD BELJEM? Najveći dioničar Vupika sada je netko iza skrbničkog računa u Podravskoj banci

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...banci/5861695/


Ovdje trebam vašu malu pomoć.

Oni koji su možda pratili, doklepesao samo do 2. najvećeg dioničara VUPIK-a.

Zbilja mislim da je VUPIK krasna kompanija.


izvor ovdje https://eclectica.hr/2015/02/19/rezultati-vupik/
U božju pomoć mogli bi Neno&Partneri preuzeti VUPIK...........:klap:

Jedino nisam razumio ovo s protočnim bojlerom, pa ako bi mi netko to mogao objasniti voljan sam riskirati neku sitnu kartušinu, čisto da pomognem Neneku u pokušaju da otme Vupik od Tode.........

Jerbo je moj stav da je Toda glup ko kurac a nesposoban kao dva..........

Btw čini mi se da u bibliji investiranja Benjamin kaže: Odlično društvo nije i odlična investicija ako ste dionicu previše platili...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 10:34   #1675
Teško će se Neno oporaviti od ovog šoka.
Zaznuo ga Toda.
Više ni ne piše o svojim perjanicama jer ne može lagati ljude, a istinu neće reći: Agrokor mu zeznuo ulaganje.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:19   #1676
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Teško će se Neno oporaviti od ovog šoka.
Zaznuo ga Toda.
Više ni ne piše o svojim perjanicama jer ne može lagati ljude, a istinu neće reći: Agrokor mu zeznuo ulaganje.
al zato internet pamti
https://web.archive.org/web/20141009...bolje-od-njega
sick.am is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:21   #1677
naš genije je imao i blistavijih trenutaka:
https://web.archive.org/web/20141009...bolje-od-njega
ili
http://www.lupiga.com/vijesti/gdje-s...padne-todoricu

moja omiljena od Miss Fox: https://www.youtube.com/watch?v=tGF8Ubku0oM
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:44   #1678
Nisam znao da je imao/ima zvijezdu
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:47   #1679
Imperija uzvraća udarac:
Sjajan tekst, dobro da ste me podsjetili na njega!
Pokazuje koliko su jadni svi dupelisci koji su tvrdili da Todorić ima ekstraprofite i strahovito zarađuje, ali nisu htjeli sudjelovati na još puno povljniji način od njega, ali naravno nisu se usudili ni ništa pisati protiv njega … a sad su heroji cipelarenja. Kolko se sjećam, jedini je i tada bio na istoj liniji kao i sada Index (Matija Babić). Predlažem naročito pročitati komentare ispod njega ��

N.B.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:53   #1680
Quote:
sick.am kaže: Pogledaj post
Da sam na blogerovom mjestu ja bi tu govnaru od bloga zatvorio da se ne sramotim .........ali poznavajući našeg Neneka i veličinu njegovog ega, pretpostavljam da će i dalje uveseljavati širu zajednicu svojim neobičnim idejama o investiranju..........:klap:
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.