Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 09:35   #81
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Janicu sigurno neću vezati uz HDZ, a ona ima iskustvo što sportašima treba i koji su problemi.
Nije Skansi ništa stručniji od nje.
Skansi je uveo penzije za zasluzne sportase.

Znaci Janica ce sada uvesti penzije i za ostale sportase. Plus poticaje da se sva djeca bave sportom. Jer to nama treba, to je nasa buducnost. Place za svakog aktivnog sportasa i sportskog djelatnika. Ova drzava, kao naslijedje komunizma, sustavno zanemaruje domoljubni aspekt sporta i izradnje mladih ličnosti, a to se mora promijeniti. Sport je opcenito zanemaren u hrvatskom drustvu, iako u ogromnoj mjeri pridonosi razvoju Hrvatske i promociji nase drzave u inozemstvu. Milijuni turista su eto dosli u Hrvatsku samo zato jer smo osvojili trece mjesto na prvenstvu 1998.

Plus veliki drzavni poticaji za medicinsku ortopediju kao glavnu granu hrvatske privrede.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:44   #82
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Janicu sigurno neću vezati uz HDZ, a ona ima iskustvo što sportašima treba i koji su problemi.
Nije Skansi ništa stručniji od nje.
Možda se bolje prije raspitati čime se bavi odjel sporta u MZOS. Iskustvo kao sportaš je jedna od poželjnih karakteristika...na žalost jedina njena karakteristika za taj položaj.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:44   #83
Prava osoba za ovo mjesto. Godinama je kao iskonski domoljub, imala prijavljeno boravište u Monte Carlu kako bi izbjegla plaćanje poreza domovini koju tako ljubi.

Inače, toliko ju voli da samo želi primati od voljene domovine, pa se nije odrekla sportskih penzija koje će primati kad navrši 45 godina. Tako da osiromašeni nedomoljubi, obični građani Hrvatske, imaju na svojim grbačama još i sportaše koji su platili manje poreza nego neka učiteljica koja će imati penziju od 3500 kn za 40ak godina rada, dok će velika Janica imati veću penziju. Jer je Janica zadužila Hrvatsku, za razliku od te učiteljice. Naravno.

Drago mi je da su se neki novinari toga odmah sjetili.

Kao npr. zagrebački novinar Sanjin Španović, koji to nije zaboravio pripomenuti u svom twitter profilu.

Quote:
Buduća pomoćnica ministra za sport godinama je bila prijavljena u Monte Carlu kako bi izbjegla plaćanje poreza u Hrvatskoj
A za sve zaboravne medije, evo članka iz Večernjeg iz 2003. o tome kao braco i seka Kostelić ne plaćaju poreze u Hrvatskoj.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:45   #84
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Skansi je uveo penzije za zasluzne sportase.

Znaci Janica ce sada uvesti penzije i za ostale sportase. Plus poticaje da se sva djeca bave sportom. Jer to nama treba, to je nasa buducnost. Place za svakog aktivnog sportasa i sportskog djelatnika. Ova drzava, kao naslijedje komunizma, sustavno zanemaruje domoljubni aspekt sporta i izradnje mladih ličnosti, a to se mora promijeniti. Sport je opcenito zanemaren u hrvatskom drustvu, iako u ogromnoj mjeri pridonosi razvoju Hrvatske i promociji nase drzave u inozemstvu. Milijuni turista su eto dosli u Hrvatsku samo zato jer smo osvojili trece mjesto na prvenstvu 1998.

Plus veliki drzavni poticaji za medicinsku ortopediju kao glavnu granu hrvatske privrede.
I ne zaboravimo utrke skijaškog kupa na sljemenu kao drugi nemjerljivi doprinos.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:50   #85
Talking

Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
I ne zaboravimo utrke skijaškog kupa na sljemenu kao drugi nemjerljivi doprinos.....
To je u redu, eto ja recimo kao građanin Zagreba i Hrvatske osjecam nemjerljivi ponos zbog tog nemjerljivog doprinosa.

Ma, ko more izmjerit i platit moje osjecaje!

Tako mi je dobro da ima da osjecam barem 26 sati dnevno!
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 09:58   #86
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Prava osoba za ovo mjesto. Godinama je kao iskonski domoljub, imala prijavljeno boravište u Monte Carlu kako bi izbjegla plaćanje poreza domovini koju tako ljubi.

Inače, toliko ju voli da samo želi primati od voljene domovine, pa se nije odrekla sportskih penzija koje će primati kad navrši 45 godina. Tako da osiromašeni nedomoljubi, obični građani Hrvatske, imaju na svojim grbačama još i sportaše koji su platili manje poreza nego neka učiteljica koja će imati penziju od 3500 kn za 40ak godina rada, dok će velika Janica imati veću penziju. Jer je Janica zadužila Hrvatsku, za razliku od te učiteljice. Naravno.
Odličan point, s time da učiteljica ima mirovinu 2700, a ne 3500.
Moj otac je nakon besprijekorne profesorske karijere i s nešto manje od 40 godina staža praktički bez dana bolovanja, otišao u mirovinu od 2700-2800 kuna.

Doduše, ta učiteljica, ak će raditi do 67 godine, što nam žele, i doživi mirovinu, imat će možda toliko.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:01   #87
@Viktorija
I kaj na tu sramotu reći?
Sve dok nam je svejedno tko je na vlasti i ne izlazimo na izbore jer "nam se sve gadi", graditi ćemo ružno i loše društvo u kojem se slavi i hvali nerad, nepismenost i glupost. Janica Kostelić je SEBI zaradila i MENE nije ničim zadužila. Nije ništa ZASLUŽILA, osobito ne više od tvog oca i svih poštenih profesionalaca koji su ZARADILI svoje penzije.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:03   #88
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Odličan point, s time da učiteljica ima mirovinu 2700, a ne 3500.
Moj otac je nakon besprijekorne profesorske karijere i s nešto manje od 40 godina staža praktički bez dana bolovanja, otišao u mirovinu od 2700-2800 kuna.

Doduše, ta učiteljica, ak će raditi do 67 godine, što nam žele, i doživi mirovinu, imat će možda toliko.
Tko mu je kriv, mogao se i on spuštati par godina na komadu nauljenog drveta niza sniježno brdo pa bi sada imao 20 puta više i bio uvažen član društva.

Bože, kako ljudi za vlastite životne promašaje stalno okrivljuju druge.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:07   #89
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Jasno, dajmo šansu stolici ili recimo najboljem ekvilibristu....svašta. Kakvo davanje šanse ljudi kaj je vama? Pa nije doministarsko mjesto igrarija da se malo igramo s kadrovima.... ajmo dat stolici šansu ak ništ drugo ne bude ništ zahebala.
Prva dobra od tebe! Upravo to, prazna stolica je bolja i jeftinija za porezne obveznike koji su primorani financirati ne samo savjetnika, već i sportove i sadržaj koji ih možda i ne zanima. No nitko njih ne pita. Koji će nam k... ministarstvo za sport uopće?
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:09   #90
Stiže i džihad kapetan.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:31   #91
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Pomoćnik ministra s dopisnom srednjom.......aj da je neki savjetnik al ovo......
hmm,da...puno više je držala štapove i skije u rukama nego knjige...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:43   #92
autistična kokoš koja ne može spojit dvi smislene rečenice, koja nikad nije pokazala interes za ičim osim skijanja, lakiranja noktiju, navijanju za brata i obaranja rekorda u brzini tipkanja sms poruka. s završenom (neki tvrde da nije ni završila) dopisnom školom, bez ikakvog iskustva u vođenju ikakvih operativnih poslova, menađmenta većeg broja ljudi.
postavljena na tu poziciju da umiri ovce glasače koji smatraju da ministar sporta (ili ti doministar za sport, isti qrc) triba bit sportaš i koji će bleyat "ona ima medalje, ona zna šta triba sportašima, to je naša jana 4 guna" + naravno onaj važniji dio zašto je tu, da se preko njenog imena indirektno zaštite interesi većih igrača

da su stvarno tili izabrat nekog iz tog skijaškog miljea a koji je dokazan u nečemu mogli su uvatit vedrana pavleka, ali onda ne bi imali "kušin" (jastuk) jer se njega smi napadat a našu malu janu ne smi jer ima medalje, i jelte, ona je uspješna sportašica. čak i njezin brat ne bi bija loš izbor s obzirom da je on nasljedija mozak u obitelji. al ok, on će skijat još ovih pola sezone, ili možda i cilu. ali i takav s tim obavezama bi bija bolji od nje. a i hdz bi bija manje proziran

jedini gori izbor od jane bila bi iva majoli (iskreno, nju san očekiva) jer osim šta je glupa, za razliku od janice je i zločesta

papundek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:45   #93
Panem Et Circenses
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:01   #94
Quote:
satnik kaže: Pogledaj post
Prva dobra od tebe! Upravo to, prazna stolica je bolja i jeftinija za porezne obveznike koji su primorani financirati ne samo savjetnika, već i sportove i sadržaj koji ih možda i ne zanima. No nitko njih ne pita. Koji će nam k... ministarstvo za sport uopće?
Na žalost ona nije savjetnik nego doministar za sport a to je razlika između boga i šeširdžije....a sport jest potreban u društvu ..i netko se u državi time treba baviti....doduše složio bih se nije za to potrebno ministarstvo nego vrsta ureda koji distribuira novac za amaterski sport...ali pardon, tebi je samo do malog poreza.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:02   #95
Buduća pomoćnica ministra obrazovanja, nije ni maturirala. Ima dopisnu kozmetičku školu završenu. I kao takva, doista je reprezent ove vladajuće ekipe koja donosi "riforme".
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:06   #96
Savršeno će se uklopiti u vladu stručnjaka.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:09   #97
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Buduća pomoćnica ministra obrazovanja, nije ni maturirala.
Eto! Kao Pusićka!

ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:12   #98
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Na žalost ona nije savjetnik nego doministar za sport a to je razlika između boga i šeširdžije....a sport jest potreban u društvu ..i netko se u državi time treba baviti....doduše složio bih se nije za to potrebno ministarstvo nego vrsta ureda koji distribuira novac za amaterski sport...ali pardon, tebi je samo do malog poreza.....
Super ideja!

Jel mogu ja dobiti neki novac za to da mašem rukama na livadi?

Još bolje ako se pri Vladi osnuje Ured ili Ministarstvo koji će koordinirati mojim mahanjem rukama na livadi.

Znate, mislim da smo upravo otkrili cijelu novu nišu društvenih odnosa.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:13   #99
Što ste zabrijali sa tom školom kod osobe koja je morala proći sito i rešeto da bi napravila što je napravila u tako konkuretnom sportu?

Žalosno je to što to čak nije niti iskreni komentar, već komentar "uvik kontra, uvik kontra" iz suprotnog bloka (dovoljno govori o stranačkom osoblju koje je spremno preko leševa ljudi hodat za njihovu "pravdu")

Zbog čega vi mislite da škola explicite stvara kvalitetnu osobu? Ona samo daje zdrave temelje za daljni razvoj, upijanje novih znanja i njihovu primjenu. Daje temelje........ne daje iskustvo.

Iskustvo skušljaš u praksi.

Koliko znam, većina naših političara ima razne visoke škole, pa čak i doktorate. Ja osobno za 90% njih ne vidim svrhu, niti bi ih zaposlio u svom timu/firmi što god....

Dakle, ako je škola zdrava podloga za daljni razvoj osobe, ne znači da je jedina podloga (primjer polčitičara je dovoljan, vjerujem).

To opet ne znači da treba svakoj osobi bez škole dati šansu (jer kao svatko može).

Ali Janica je prošla jebenu sportsku školu u svom životu, te sam uvjeren da ima više iskustva o načinu rada sportskih sustava iz drugih država i slično. Pa nije samo trenirala, stala na skije i sputila se niz padinu. Imala je i jebenu socijalizaciju sa masu profesionalaca (ne samo sportaša) iz drugih zemalja.

I za kraj....ako ćemo po školi......koja je škola najpotrebnija za doministra sporta? Garant neka društvena.....
__________________
Napravite REGISTAR STRANAČKIH ČLANOVA !!!
Darcuese is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 11:15   #100
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Super ideja!

Jel mogu ja dobiti neki novac za to da mašem rukama na livadi?

Još bolje ako se pri Vladi osnuje Ured ili Ministarstvo koji će koordinirati mojim mahanjem rukama na livadi.

Znate, mislim da smo upravo otkrili cijelu novu nišu društvenih odnosa.
Možeš ako imaš dovoljno članova, organizaciju, formiraš ligu i ako spada u sport....jasno za sredstva se trebaš natjecati kao i svi drugi a i kad dobiješ dobiješ samo dio (drugi dio trebaš sam namaknuti) i to namjenski za natjecanja, rad s mladima, opremu....
Nisi ništa otkrio, sve već postoji i ima razloga za to da postoji.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.