Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 04:12   #81
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Buenas noches amigos...
Hasta manana...
Tengo que durmir...
Neprijatelj nikad ne spava
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 04:15   #82
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Neprijatelj nikad ne spava
iliti -- no rest for the wicked, as they say.

laku noc realist, God bless. noc, puki...
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 06:01   #83
Gore je neznanje, nego opakost.

Da HDZ nije imao podršku od nekritičkih birača, danas bi imali suverenu i bogatu državu, nažalost, birači HDZea, tolerirali su svakakvo ljudsko smeće u toj stranci, koje je svoje interese štitilo na štetu Hrvatske!

Jedino što je HDZ uspio nakon 2000. je:

Uništiti pravaše

Iseliti mlade u eu.



Treba napomenuti da iseljavanje mladih nije samo nus produkt, to je dio sotonskog plana, kao i ovo dužničko ropstvo.


Mislim da nisam dobio odgovor, ima li Plenki muda proglasiti gospodarski pojas, ali Italiji, ne kao i Sanader Zimbaveu i Obali slonovače ili za koga je već vrijedio taj zerp?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 10:04   #84
Koliko god to nekima smetalo i koliko god nas proglašavali biračima Zoke ali došlo se, zapravo već davno prešlo, do trenutka kad HDZ mora biti bačen silovito na pod i razbijen da se rodi prava desna opcija u Hrvatskoj.

Daljnje toleriranje korupcije, uskih stranačkih interesa, uhljebljivanje stranačke vojske, skidanje gaće pred svakim zahtjevom EU i SAD-a, općenitog nedostatka vizije za ovu zemlju, je moguće jedino kod onih koji su interesno vezani uz HDZ ili su potpuno zasljepljeni.
jammer is offline  
Old 22.07.2016., 10:11   #85

Generale
,kada ti dodjes u neku zajednicu, stranku,organizaciju, postujes neke stvari...
Samim ulaskom u EU koji je dobar za Hrvatsku , samim tim smo se obvezali za neke obaveze,
da postuemo neke uzuse I samim tim je I dio suvereniteta prebacen na EU PARLAMENT.
Nema bas u svemu NECU NE PASE MI...nema toga I to I ti znas.

E sad ti nastupas u raspravi KONTRA, ok I legitimno.
Medjutim nemozes sada vaditi sve neke stvari koje ti ne pasu
I postavljati ih kao problem....

ZERP,slazem se sa tobom treba ga proglasiti...ali idemo vidjeti
jeli to moguce prema jakoj Italiji....mali smo,vjerujem da to mehanizmom mozemo
ali sto nam to donosi I koliko stete sa druge strane....

E sad ja sam idiot sto I tu stranu ukazujem a ti si pametan jer forsiras na tome
I iskreno to lipse zvuci neko moja opreznost.....

Tako ti nastupas....negledas vise opcija, ne igras sah nego udaras u glavu....
jebes ga nekada I govno pojedes al mozda duze jedes tortu....preneseno naravno....

HDZ
Kolega zaboravi vremena tamo 60 kada je Tudjman izjavio onu izjavu oko EU, citirana je tu puno puta...
skroz su druge okolnosti I pitanje kojiko bi I on mogao nesto sada napraviti, ne sto nebi
nego sto nebi BILO MOGUCE U SKLADU SA OKOLNOSTIMA....ti opet te neke stvari zanemarujes....
Zato su ti svi izdajice jer nije po tvome..

PITAJ SEBE KOLIKO JE SVE TO REALNO STO TRAZIS??????
I koliko je sve to realno I izvodljivo....I koliko bi trajala ta tvoja Drzava koja
nastupa JA PA JA.....neznam bas da bi bilo dugorocno....
realist is offline  
Old 22.07.2016., 10:35   #86
Quote:
jammer kaže: Pogledaj post
Koliko god to nekima smetalo i koliko god nas proglašavali biračima Zoke ali došlo se, zapravo već davno prešlo, do trenutka kad HDZ mora biti bačen silovito na pod i razbijen da se rodi prava desna opcija u Hrvatskoj.
Daljnje toleriranje korupcije, uskih stranačkih interesa, uhljebljivanje stranačke vojske, skidanje gaće pred svakim zahtjevom EU i SAD-a, općenitog nedostatka vizije za ovu zemlju, je moguće jedino kod onih koji su interesno vezani uz HDZ ili su potpuno zasljepljeni.

HDZ ti ne diraj....ne fali njemu nista....
Ajmo unistiti jedinu snagu koja moze dobiti SDP I onda tu pricamo ali mi zelimo novu opciju....

Gle kolega Hrvatska ima 110 stranaka, biraj di ti pase..niko ti ne drzi pistolj na glavu da budes za HDZ!!!
Moja malenkost nije vise clan HDZa ali nepada mi napamet radi toga pljuvati po stranci......pogotovo ako skoro 100.000 ljudi kazu mi smo za toga I toga
konkretno Plenkovica...

I sad bi tu vas 3 koji mozda niste ni clanovi tilo razbijati HDZ jer vam ne pase...KELEMINAC vapi za takvim ko vi.lipo kod njega I uzivajte....
mozete galamit do mile volje...

Kolega, matematicki I teorijski ste tu svi koji pljujete po HDZu za SDP...
radite za njega, sorry al tako je, svaki glas manje za HDZ je glas za SDP...
Ma koliko vi to pravdali nekim iluzijama.....realnost je ta da drukate za Nesu ,Ostoju I Zoku....pa.OK I to je legitimno....
realist is offline  
Old 22.07.2016., 11:10   #87
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Moja malenkost nije vise clan HDZa ali nepada mi napamet radi toga pljuvati po stranci......pogotovo ako skoro 100.000 ljudi kazu mi smo za toga I toga
konkretno Plenkovica...
Prije par mjeseci je 100 000 ljudi reklo da je za Karamarka pa ga se danas svi odriču. Tih 100k ljudi ništa ne znači jer bi sutra i za crnog vraga glasali ako im stranka naredi.

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kolega, matematicki I teorijski ste tu svi koji pljujete po HDZu za SDP...
radite za njega, sorry al tako je, svaki glas manje za HDZ je glas za SDP...
Ma koliko vi to pravdali nekim iluzijama.....realnost je ta da drukate za Nesu ,Ostoju I Zoku....pa.OK I to je legitimno....
Upravo zbog takvog razmišljanja je danas istinska desnica u Hrvatskoj nepostojeća. Imamo eurofilski centristički HDZ i njegove tragikomične privjeske koji su karikatura desnice i za koje nitko normalan ne bi glasao da izađu samostalno.
šišćevap is offline  
Old 22.07.2016., 11:30   #88
Quote:
jammer kaže: Pogledaj post
Koliko god to nekima smetalo i koliko god nas proglašavali biračima Zoke ali došlo se, zapravo već davno prešlo, do trenutka kad HDZ mora biti bačen silovito na pod i razbijen da se rodi prava desna opcija u Hrvatskoj.

Daljnje toleriranje korupcije, uskih stranačkih interesa, uhljebljivanje stranačke vojske, skidanje gaće pred svakim zahtjevom EU i SAD-a, općenitog nedostatka vizije za ovu zemlju, je moguće jedino kod onih koji su interesno vezani uz HDZ ili su potpuno zasljepljeni.
Potpuno se slažem, dodao bih još sam da je hdz ovakav i zbog nedostatka politčke konkurencije, nitko te ništa ih ne tjera da budu drugačiji.
dr.laki is offline  
Old 22.07.2016., 11:50   #89
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
HDZ ti ne diraj....ne fali njemu nista....
Ajmo unistiti jedinu snagu koja moze dobiti SDP I onda tu pricamo ali mi zelimo novu opciju....

Gle kolega Hrvatska ima 110 stranaka, biraj di ti pase..niko ti ne drzi pistolj na glavu da budes za HDZ!!!
Moja malenkost nije vise clan HDZa ali nepada mi napamet radi toga pljuvati po stranci......pogotovo ako skoro 100.000 ljudi kazu mi smo za toga I toga
konkretno Plenkovica...

...
Itekako ću dirati HDZ jer HDZ itekako dira u mene, državljanim sam ove države, kao i moja djeca, tu živim i financiram lokalne i državne krkane koji lijepo žive na državnim jaslama pri tome je i pljačkajući jer im nikad nije dosta. Oni donose odluke, odnosno ne donose i šalju državu u propast tako da možda donesem odluku da samo i pričam o HDZ-u odnosno pljucam ga.

To zastrašivanje sa SDP-om ne prolazi više ni kod djece, HDZ nije snaga nego slabost, teško je reformirati nešto što sjedi u ugodnoj fotelji s lijepom plaćom i okruženo ulizicama, zato treba im uzeti fotelje i plaće pa možda lopovi i ulizice budu zamjenjeni sposobnim ljudima.

Bolje ti je da te komunističke aklamacije kojima se bira vođa i ne spominješ, da majmun bude ponuđen za dva mjeseca možda dođe do 110 000 glasova.
jammer is offline  
Old 22.07.2016., 12:31   #90
Quote:
realist kaže: Pogledaj post

Generale
,kada ti dodjes u neku zajednicu, stranku,organizaciju, postujes neke stvari...
Samim ulaskom u EU koji je dobar za Hrvatsku , samim tim smo se obvezali za neke obaveze,
da postuemo neke uzuse I samim tim je I dio suvereniteta prebacen na EU PARLAMENT.
Nema bas u svemu NECU NE PASE MI...nema toga I to I ti znas.

E sad ti nastupas u raspravi KONTRA, ok I legitimno.
Medjutim nemozes sada vaditi sve neke stvari koje ti ne pasu
I postavljati ih kao problem....

ZERP,slazem se sa tobom treba ga proglasiti...ali idemo vidjeti
jeli to moguce prema jakoj Italiji....mali smo,vjerujem da to mehanizmom mozemo
ali sto nam to donosi I koliko stete sa druge strane....

E sad ja sam idiot sto I tu stranu ukazujem a ti si pametan jer forsiras na tome
I iskreno to lipse zvuci neko moja opreznost.....

Tako ti nastupas....negledas vise opcija, ne igras sah nego udaras u glavu....
jebes ga nekada I govno pojedes al mozda duze jedes tortu....preneseno naravno....

HDZ
Kolega zaboravi vremena tamo 60 kada je Tudjman izjavio onu izjavu oko EU, citirana je tu puno puta...
skroz su druge okolnosti I pitanje kojiko bi I on mogao nesto sada napraviti, ne sto nebi
nego sto nebi BILO MOGUCE U SKLADU SA OKOLNOSTIMA....ti opet te neke stvari zanemarujes....
Zato su ti svi izdajice jer nije po tvome..

PITAJ SEBE KOLIKO JE SVE TO REALNO STO TRAZIS??????
I koliko je sve to realno I izvodljivo....I koliko bi trajala ta tvoja Drzava koja
nastupa JA PA JA.....neznam bas da bi bilo dugorocno....
Ma jas m bio protiv ulaska u sotonsku zajednicu, koja će od nas tražiti dodatni stupanj kolonijalizma.

Mi smo se zahvaljujući HDZea, odnosno ljudi koji imaju mentalni sklop Plenkovića, povećali stupanj kolonijalizma.

Još kad nam uvedu euro i TTIP, propasti ćemo do daske, zapravo već sada plaćama donak tom ulasku u EU.

eu nam neda konkurentnost, iseljava mlade, nameće uvoz hrane itd itd.

Ne bi se čudio da nas sutra eu povede u osvajanje Krima.


Ponoviti ću, male nacionalne države moraju itekako držati do svojih nacionalnih interesa, kad nas uhvati kompleks da ne možemo ništa, sjetiomo se 91. kad smo imali domoljube na pravim mjestima.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 12:35   #91
Quote:
jammer kaže: Pogledaj post
Itekako ću dirati HDZ jer HDZ itekako dira u mene, državljanim sam ove države, kao i moja djeca, tu živim i financiram lokalne i državne krkane koji lijepo žive na državnim jaslama pri tome je i pljačkajući jer im nikad nije dosta. Oni donose odluke, odnosno ne donose i šalju državu u propast tako da možda donesem odluku da samo i pričam o HDZ-u odnosno pljucam ga.

To zastrašivanje sa SDP-om ne prolazi više ni kod djece, HDZ nije snaga nego slabost, teško je reformirati nešto što sjedi u ugodnoj fotelji s lijepom plaćom i okruženo ulizicama, zato treba im uzeti fotelje i plaće pa možda lopovi i ulizice budu zamjenjeni sposobnim ljudima.

Bolje ti je da te komunističke aklamacije kojima se bira vođa i ne spominješ, da majmun bude ponuđen za dva mjeseca možda dođe do 110 000 glasova.
U hadeze bu bi prošao onaj konj, onog rimskog ludog cara.

Možda da je bilo ponuditi tovara za predsjednika, s argumentom, da jedino tovar može paririati Milanoviću, vjerotano bi i on dobio još više glasova.


Imali bi najdemokratskije rješenje jedan čovjek, jedan glas tjedan tovar kandidat .


Tko je vidio slobodne izbore u eu,


Hoće li i na ovin izborima srta o nametnutim kvotama od europskog komiteta za žene i manjine
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 12:40   #92
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem, dodao bih još sam da je hdz ovakav i zbog nedostatka politčke konkurencije, nitko te ništa ih ne tjera da budu drugačiji.
Zapravo, nekritični birači, postaju suučesnici u ovoj dekroatizaciji Hrvatske.

Meni nitko još nije rekao jednu domoljubnu stvar HDZea.

Suverenitet, gospodarski pojas, smanjenje javnog duga postala je nerealnost, mi moramo vjerovati u hadezeovo europejstvo, kao sektaši koji moraju biti programirani.


Upravo u ovakvom, globaliziranom svijetu, mi moramo biti itekako na liniji suvereniteta RH.

Evo, sad se još i sobarici MMFa spominje, valjda je prošla svoje programiranje unutar MMF-a ona Dalićka.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 12:44   #93
Evo malo blagodati eu-a

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...ci-brak-940553
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 13:04   #94
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ma jas m bio protiv ulaska u sotonsku zajednicu, koja će od nas tražiti dodatni stupanj kolonijalizma.

Mi smo se zahvaljujući HDZea, odnosno ljudi koji imaju mentalni sklop Plenkovića, povećali stupanj kolonijalizma.

Još kad nam uvedu euro i TTIP, propasti ćemo do daske, zapravo već sada plaćama donak tom ulasku u EU.

eu nam neda konkurentnost, iseljava mlade, nameće uvoz hrane itd itd.

Ne bi se čudio da nas sutra eu povede u osvajanje Krima.


Ponoviti ću, male nacionalne države moraju itekako držati do svojih nacionalnih interesa, kad nas uhvati kompleks da ne možemo ništa, sjetiomo se 91. kad smo imali domoljube na pravim mjestima.
Slazes li se sa ovim
-stajalište blisko konzervativnoj revoluciji
-osnivanje nove desnice
-kritika liberalne parlamentarne demokracije
-kritika nevlastitih političkkih stranaka (višestranačje)
-kritika civilnom drustvu
-provodjenje nacionalne revolucije
-rušenje europske Unije iznutra
-zastupanje etnopluralizma, shvaćajući nacije kao temeljni izraz povijesnoga bitka
-odbacivanje multikulturalizma u okviru jedne nacionalne države, ali se na svjetskom planu zalagati upravo za uščuvanje i razvijanje razlika među rasama, narodima i kulturama

Slazes li se sa ovim stavkama???
Da Premijer tvoje Drzave proklamira ove stavke ,ovo je ugrubo naravno
bili podrzao ovakav politicki pokret???
Pitanje I za druge kolege
realist is offline  
Old 22.07.2016., 14:08   #95
Quote:
jammer kaže: Pogledaj post
Koliko god to nekima smetalo i koliko god nas proglašavali biračima Zoke ali došlo se, zapravo već davno prešlo, do trenutka kad HDZ mora biti bačen silovito na pod i razbijen da se rodi prava desna opcija u Hrvatskoj.

samo stvar je u tome sto se nista nece 'roditi' nego ce se imati znatno ojacana SDP i hrpu kaoticnih, manjih stranki koji nemaju ili znanja ili sanse da pobijede ikakve izbore ili urade ista puno.

i zato jer to tako ne ide, ne bi proslo ni u daleko jacim/stabilnijim te bogatijim drzavama, kamoli u HR koja je iovako na klimavim nogama i suocena sa mnostvom problema.

ako unistis jednu stranku to je to....povratka nema, a vidjeli smo tocno to u preko nekoliko zemalja. zadnje u Velikoj Britaniji sa Liberalnim Demokratima i tzv 'trecom strankom = zutima' kada ih je brit. desnica destabilizirala nakon zadnjih izbora de facto nestali sa politicke scene i nema ih.

HDZ radi sto se i inace radi, rjesavaju stvari u hodu i unutar stranke. clanovi i simpatizeri trebaju valjda pomoci u tome, ako dijelu viziju stranke i njene fandamentalne vrijednosti, a ne dignuti ruke ili jos gore; kopati im jamu lol..

jer sto je alternativa?


drugoj stranci i uz to politickom 'arch enemy' de facto dati pobjedu ne pladnju, ma da...

HDZ treba ljude koji ce pomoci da stranka bude ono sto zele, da bude bolja, ne one koji odustaju od trke prije nego su trku i poceli, kome treba to ne znam...od takvih ljudi nikad nista neceg konstruktivnog cuti i suoceni sa problemiam ce samo kukati i traziti mane u ovome ili onome umjesto da zavrnu rukave i uhvate se posla na terenu....kao sto drugi rade. i rade tocno to.

.

Zadnje uređivanje Grazia : 22.07.2016. at 14:41.
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 14:20   #96
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
stvar je u tome sto se nista nece 'roditi' nego ce se imati ojacana SDP. i hrpu kaoticnih, manjih stranki koji nemaju ili znanja ili sanse da pobijede ikakve izbore ili urade ista puno.

i zato jer to tako ne ide, ne bi proslo ni u daleko jacim/stabilnijim te bogatim drzavama, kamoli u HR koja je iovako na klimavim nogama i suocena sa mnostvom problema.

ako unistis jednu stranku to je to....povratka nema, a vidjeli smo tocno to u preko nekoliko zemalja. zadnje u Velikoj Britaniji sa Liberalnim Demokratima i tzv 'trecom strankom =zutima' - nakon sto ih je brit. desnica dokusuriala nakon zadnjih izbora de facto nestali sa politicke scene i nema ih.

HDZ radi sto se i inace radi, rjesavaju stvari u hodu i unutar stranke. clanovi i simpatizeri trebaju im valjda pomoci u tome, ako dijelu viziju stranke, a ne dignuti ruke ili jos gore-kopati im jamu lol..

jer sto je alternativa?


drugoj stranci i uz to politickom 'arch enemy' de facto dati pobjedu ne pladnju, ma da...not in this lifetime.

HDZ treba ljude koji ce pomoci da stranka bude ono sto zele =da bude bolja, ne one koji odustaju od trke prije nego su trku i poceli, kome treba to ne znam...od takvih ljuid nikad nista neceg konstruktivnog cuti i suoceni sa problemiam ce samo kukati i traziti mane u ovome ili onome umjesto da zavrnu rukave i uhvate se posla na terenu....kao sto drugi rade. i rade tocno to.
Bravo jako lipo napisano....
samo sta mozes kad je u Hrvatskoj najrazvijeniji sport pljuvanje u dalj....
e sad ponuda argumenata nije pri vrhu....

Evo gore sam postavio neke teze pa davidimo jeli se to kolegama svidja??
realist is offline  
Old 22.07.2016., 14:24   #97
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post


Upravo u ovakvom, globaliziranom svijetu, mi moramo biti itekako na liniji suvereniteta RH.


...
to su bajke mislim. i UK je riskirala dosta toga odlukom o izlasku iz EU, what chance in hell, Hrvatska ima. odgovor: nema je.

treba biti realan i razmisljati pragmaticno valjda, ti izgleda razmisljas o nekom idealnom scenariju u idealnom svijetu.

a svijet je tako daleko od idealnog, u politici rijetko dobijes bas sve sto zelis i uvijek se rade kompromisi s onima s kojim pregovaras. u demokraciji barem i tzv slobodnim drzavama. tko kompromsie ne radi ili je sve de facto ili- ili su apsolutisticke diktature gdje ludi diktator jede iz zlatnih tanjura, a ostatak drzave zijeva od gladi i pjeva mu pjesmice jel...
Grazia is offline  
Old 22.07.2016., 14:37   #98
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Slazes li se sa ovim
-stajalište blisko konzervativnoj revoluciji
-osnivanje nove desnice
-kritika liberalne parlamentarne demokracije
-kritika nevlastitih političkkih stranaka (višestranačje)
-kritika civilnom drustvu
-provodjenje nacionalne revolucije
-rušenje europske Unije iznutra
-zastupanje etnopluralizma, shvaćajući nacije kao temeljni izraz povijesnoga bitka
-odbacivanje multikulturalizma u okviru jedne nacionalne države, ali se na svjetskom planu zalagati upravo za uščuvanje i razvijanje razlika među rasama, narodima i kulturama

Slazes li se sa ovim stavkama???
Da Premijer tvoje Drzave proklamira ove stavke ,ovo je ugrubo naravno
bili podrzao ovakav politicki pokret???
Pitanje I za druge kolege
Nisam ekstremist, samo imam čvrste stavove, ono što bi Đodan reko, uvjek odan nikad prodan.

EU bi itekako rušio i jedva čekam da se Srbija priključi toj euroslaviji - da to odmah rasčistimo


Dakle, ja sam proti eurofederaliste Plenkovića, jer on uopće ne nemjerava raditit u interseu RH, on je čovjek europskog komiteta i to je to.

A naravno da nacionalni političari, prohrvatski ako ih još uopće imaju, trebaju biti mudri i trebaju dobro igrati u ovom globaliziranom svojetu.

Zar ne vidiš, da nas je sve manje??????

Zar ne vidiš da smo sve manje konkurentni???

Kroz porez na nekretnine će nas dodatno osiromašiti i u njih iseliti izbjeglice nakon seobe naroda, mislim na ove, koji ne trebaju Njemačkoj

Zar ne vidiš, da svi naši političari moraju biti slugani nata, mmfa, eu-a, masonerije...


Zar doista misliš da moramo u 21. stoljeću u doba 3D printera i robotike kopati po smeću???


Sve je to dio plana za porobljavanje onih naroda, koji nemaju nacionalnih političara, biti ćemo kao Afrika.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 14:41   #99
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
to su bajke mislim. i UK je riskirala dosta toga odlukom o izlasku iz EU, what chance in hell, Hrvatska ima. odgovor: nema je.

treba biti realan i razmisljati pragmaticno valjda, ti izgleda razmisljas o nekom idealnom scenariju u idealnom svijetu.

a svijet je tako daleko od idealnog, u politici rijetko dobijes bas sve sto zelis i uvijek se rade kompromisi s onima s kojim pregovaras. u demokraciji barem i tzv slobodnim drzavama. tko kompromsie ne radi ili je sve de facto ili- ili su apsolutisticke diktature gdje ludi diktator jede iz zlatnih tanjura, a ostatak drzave zijeva od gladi i pjeva mu pjesmice jel...
Ma i pobjeda u ratu pod vodstvom Tuđmana, izgledala je nekima bajka, pa su za vrijeme rata išli na cjeloživotno obrazovanje, na stjecanje novih kompetencija i vještina

Pitam, se bili Plenki znao rastaviti i sastaviti kalašnjikov

Plenki, Kolinde i slična štreberska ekipa igra na sigurno, što im se postavi, to oni nauče, bez imalo kreativnosti
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 22.07.2016., 14:54   #100
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nisam ekstremist, samo imam čvrste stavove, ono što bi Đodan reko, uvjek odan nikad prodan.

EU bi itekako rušio i jedva čekam da se Srbija priključi toj euroslaviji - da to odmah rasčistimo


Dakle, ja sam proti eurofederaliste Plenkovića, jer on uopće ne nemjerava raditit u interseu RH, on je čovjek europskog komiteta i to je to.

A naravno da nacionalni političari, prohrvatski ako ih još uopće imaju, trebaju biti mudri i trebaju dobro igrati u ovom globaliziranom svojetu.

Zar ne vidiš, da nas je sve manje??????

Zar ne vidiš da smo sve manje konkurentni???

Kroz porez na nekretnine će nas dodatno osiromašiti i u njih iseliti izbjeglice nakon seobe naroda, mislim na ove, koji ne trebaju Njemačkoj

Zar ne vidiš, da svi naši političari moraju biti slugani nata, mmfa, eu-a, masonerije...


Zar doista misliš da moramo u 21. stoljeću u doba 3D printera i robotike kopati po smeću???


Sve je to dio plana za porobljavanje onih naroda, koji nemaju nacionalnih političara, biti ćemo kao Afrika.
Ja tebi konkretno stavim jesi za stavove a ti meni o siromastvu I porezima....
Daj pobogu izjasni se sto oces.....ili je tebi HDZ kriv I kad kisa pada
a koliko vidim je....

Evo jedna dobra analiza:
Quote:
Čitava ova nova unutarstranačka arhitektonika HDZ-a, ako ju uspiju provesti, djeluje kao dobro osmišljena, jer će u dobroj mjeri imunizirati HDZ od napada kako Mosta, tako i SDP-a. Njihovi napadi bi se mogli čak okrenuti protiv njih samih. Tako je glavna okosnica Mostovih napada na HDZ bilo fokusiranje na kritiku Tomislava Karamarka i zahtjev za njegovim odlaskom. Sada, kada je Karamarko otišao, teško će biti razviti neku novu matricu napada na HDZ, jer su sami tu smjenu stranačkog vrha HDZ-a proglasili dovoljnom reformom. Slično vrijedi i za SDP, koji je imao dobro razvijenu i prepoznatljivu antifašističku matricu napada na HDZ preko optužbi za ekstremizam i koketiranje s fašizmom. U tom antifašističkom naletu su čak krenuli i na preuzimanje Tuđmanove poputbine od HDZ-a. Plenkovićevim dolaskom na čelo HDZ-a ti napadi će sada biti amortizirani. HDZ s Plenkovićem na čelu će biti sada taj koji okuplja i pomiruje, čime realizira Tuđmanov zavjet, dok su drugi sada ti koji razdvajaju i ruše, tvrdi i nastavlja.
realist is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.