Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 19:13   #41
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Shvatio je puno prije nego mnogi i to je za pohvalu
Šta je za pohvalu? Da je bio član HDZ-a?

Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
...ja te zbilja ne razumijem, zašto i što toliko tebi smeta da ama baš na sve načine želiš obezvrijediti nešto što je toliko logično ?
Nemoj se ljutiti, ali ja s nekim kome je Pernar oličenje pameti i sposobnosti ne mogu o logici.

Quote:
edit:1775 glasova nije malo
Za nekog za kog tvrdite da moguće da će za 3 mjesec biti u finalu borbe s Bandićem za gradonačelnika Zagreba - to je bijeda.

Mogu samo još jendom ponoviti - iskreno se nadam da će biti tolko glup (a sudeći po količini samoljublja koje ima hoće) pa da će izaći na izbore ko kandidat.
Da dobijete konkretnu potvrdu trenutnog stanja na terenu
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 19:14   #42
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Da? Molim? Čemu se ti sad čudiš? Pa hajde ljudi budite zbilja malo realni, jel HDZ stranka vladajučih, dakle stranka pobjednik.
Dakle, Culej je dobio puno glasova zato što je HDZ stranka pobjednik, a Pernar malo zato što je Živi zid tek četvrti??? Ne bi li implikacija trebala biti obrnuta???
Quote:
Dakle, da ne duljimo, imamo u Saboru zastupnike sa 200 glasova.
Sa 200 preferencijalnih glasova. Moguće je biti zastupnik u Saboru i sa 0 preferencijalnih glasova - pa što onda?
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 19:17   #43
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Znak podrške lajkanom sadržaju.

Smatraš li Lidiju Bačić najboljom hrvatskom pjevačicom? Mod Krsto se već očitovao .
Lorde, ne, njena muzika nije za moje uho, nemam razloga ja nju smatrati uopće niti dobrom, niti lošom pjevačicom. Ali ima onih koji je smatraju i zgodnom i dobrom Pa ko sam ja da u tom slučaju tvrdim drugačije A opet ima onih koji će reći da nije ni malo dobra, sve je to relativno, kužiš?
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 19:18   #44
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Da? Molim? Čemu se ti sad čudiš? .
pa ničem
samo sam ti dao primjer još jednog zastupnika koji je napravio isti pothvat (ušao sa zadnjeg mjesta), doduše sa 3-4 x više glasova od Pernara

baš ništa više od toga
htjedoh reć da i nije znači neki pothvat obzirom da je isto poprilično glup Culej što se slažemo
Frunky is offline  
Old 02.02.2017., 19:31   #45
I sto je tocno pjesnik htio reci, nismo shvatili.
Covjek je u Saboru i pojma nemam sto bih sad vi htjeli? Mislim, vise ste smjesni
@kiss, necu se ljutiti ne brini, nemam se za sto, no usput, necu te ni vrijedati (ko ti npr.), ali jesi li ti to Bandica spomenula u kontekstu olicenja pameti, prosvijetli me
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 19:43   #46
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Lorde, ne, njena muzika nije za moje uho, nemam razloga ja nju smatrati uopće niti dobrom, niti lošom pjevačicom.
O, itekako ju imaš smatrati dobrom pjevačicom.

Ne pitam te za tvoj glazbeni ukus - ali, ako je mladi gospodin Pernar dobar/popularan političar zbog puno lajkova, onda je Lidija Bačić dobra/popularna pjevačica zbog puno lajkova.

Dakle, vidiš puno lajkova na njenom fejsu i kažeš "uh, što mala pjeva!". Nikakvo uho.
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 19:51   #47
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
O, itekako ju imaš smatrati dobrom pjevačicom.

Ne pitam te za tvoj glazbeni ukus - ali, ako je mladi gospodin Pernar dobar/popularan političar zbog puno lajkova, onda je Lidija Bačić dobra/popularna pjevačica zbog puno lajkova.

Dakle, vidiš puno lajkova na njenom fejsu i kažeš "uh, što mala pjeva!". Nikakvo uho.
nije bas neka analogija...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 02.02.2017., 19:51   #48
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
O, itekako ju imaš smatrati dobrom pjevačicom.

Ne pitam te za tvoj glazbeni ukus - ali, ako je mladi gospodin Pernar dobar/popularan političar zbog puno lajkova, onda je Lidija Bačić dobra/popularna pjevačica zbog puno lajkova.

Dakle, vidiš puno lajkova na njenom fejsu i kažeš "uh, što mala pjeva!". Nikakvo uho.
čist za neki orijentir da pomogne Duxy...

Oliver ima 29.000 fanova
Gibboni 137.000

Mišo.. 17.000 :-(


o tom pričamo ne? :-)
Frunky is offline  
Old 02.02.2017., 19:52   #49
@Lord Ja ju ne smatram dobro pjevacicom, i nikada necu, ali kao sto sam rekla o ukusima se ne raspravlja.
Jasnije, ili ipak jos ne ?
Dakle ti velis da ju ja moram smatrati dobrom pjevacicom? Sto ja sad tebi da velim na to?
Trolas, jelda?
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 19:53   #50
A Seve je danas izbacila novu pjesmu

Jesam li na pravom pdf-u???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 02.02.2017., 19:54   #51
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
nije bas neka analogija...
Potpuna. Rado bih čuo što je manjkavo u njoj.
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
@Lord Ja ju ne smatram i nikada necu, ali kao sto sam rekla o ukusima se ne raspravlja.
Zašto onda Pernara smatraš dobrim/popularnim političarom samo na temelju broja lajkova na fejsu?
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 19:58   #52
Nebitno o broju lajkova količina ovakvih slika koje vidim na njegovom profilu je naprosto nevjerojatna!

https://s29.postimg.org/tuw0csbbr/slika.jpg

Zamutio sam. Inače mišljenja sam da bi se Pernar trebao tu držat zakona i napravit isto. Ili oni koji mu stranicu održavaju.

Za pisma "pratitelja i ostalih" se ne može potvrditi autentičnost, ali i tu isto dobiva puno poruka.
Orion1984 is offline  
Old 02.02.2017., 19:59   #53
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Upravo si objasnio jako puno toga bitno za ovu temu.
Ne bi rekla da je toga svjesna... kao ni ostatak ekipe.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Znak podrške lajkanom sadržaju.

Smatraš li Lidiju Bačić najboljom hrvatskom pjevačicom? Mod Krsto se već očitovao .
Ovo si ju garant ti prizv'o s nedavnim spominjanjem http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...imkom-meunozja

Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Bio je zadnji na listi i sve ispred sebe je pomeo, došao je sa zadnjeg mjesta u Sabor.
Bio je i Culej zadnji na listi i ušao isključivo na temelju preferencjalnih i pomeo sve ispred sebe i došao sa zadnjeg mjesta u Sabor.

A najbolji dio je taj što su većina tih koje je Culej pomeo ispred sebe - imali više preferencijalnih od Pernara

Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
...ali jesi li ti to Bandica spomenula u kontekstu olicenja pameti, prosvijetli me
Da te ja prosvjetlim? E sad me precjenjuješ.. nemam ja baš tolke moći.
I btw nemam pojma o čemu ti to - može link na... na to štogod tvrdiš?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 20:01   #54
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Potpuna. Rado bih čuo što je manjkavo u njoj.

Zašto onda Pernara smatraš dobrim/popularnim političarom samo na temelju broja lajkova na fejsu?
Zar zbilja mislis da cu sad ja opet se ponavljati, sto jos osim lidije bacic mozes izvuci, a da mislis da si u pravu. Neozbiljni su ti postovi i uglavnom vuku na off, vec smo o tome raspravljali.
Uglavnom mi je glas iz Sabora ok, meni osobno je Vili najbolji, Bunjac je ok, a Pernar je glas istine i je neozbiljan, ali ni priblizno kurta i murta kasti
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 20:05   #55
@Cuka, jel mozes javiti Krsti, ovo za Seve, mozda ne zna, a htio bi ju lajkati
Sala, bez uvrede ,sve ja vas volim
Ali ipak pernar ima najvise fanova
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 20:10   #56
Ne mi testirat strpljenje. A za kraj nisam baš sretan kad se radi nekakvih vlastitih ideja u postove nekako pokušavaju uvalit esdepe ili hadeze jer to je onako trolanje po definiciji.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 02.02.2017., 20:15   #57
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
nije bas neka analogija...
Sasvim prikladna usporedba.

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Nebitno o broju lajkova količina ovakvih slika koje vidim na njegovom profilu je naprosto nevjerojatna!

https://s29.postimg.org/tuw0csbbr/slika.jpg

Zamutio sam. Inače mišljenja sam da bi se Pernar trebao tu držat zakona i napravit isto. Ili oni koji mu stranicu održavaju.
I to je nešto dobro? Što meće fotke maloljetnih klinaca po fejsu?
Ma dobro, šta se čudim da ti je to baš dobro.... tebi je sasvim u redu i da su njemu žene kuje, kad mu dignu tlak.

Taj deficitni idiot nije ni svjestan u koja sranja se može uvaliti kad natrči na klinca jednog roditelja koji ga još pri tom i ne voli, pa kad mu legne na kičmu s prijavama od policije, pa nadalje.... pa će opet cviliti po Saboru, al mu niš neće pomoći.
Ta narcisoidna budala je tolko željan divljenja da će sam sebe uništiti i to u rekordnom roku.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 20:16   #58
Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Zar zbilja mislis da cu sad ja opet se ponavljati, sto jos osim lidije bacic mozes izvuci, a da mislis da si u pravu. Neozbiljni su ti postovi i uglavnom vuku na off, vec smo o tome raspravljali.
Moji su postovi smrtno ozbiljni. Neozbiljno je - ali, ne kao zajebancija, nego kao neozbiljno posezanje za matematikom i statistikom - ono što radite ti i kolega.

On smrtno neozbiljno izvlači izravnu proporcionalnost između broja lajkova i broja glasova na izborima, a ti smrtno neozbiljno odbijaš shvatiti da popularnost sadržaja na fejsu nema izravne veze s profesionalnom kvalitetom onoga tko taj sadržaj postavlja.

Nije moje "službeno" procjenjivati offtopičnost mojih postova, ali živim u uvjerenju da su temeljito on topic: ja smatram da je najveći problem sljedbe u njihovoj opasnoj kombinaciji nekompetencije i samouvjerenosti kojom se ta nekompetencija besramno primjenjuje - i onda, logično, dolazi do besmislenih zaključaka. Zbog toga kad god vidim takvu besmislicu pokažem prstom i kažem "Gle, opet besmislica!"
Lord Byron is offline  
Old 02.02.2017., 20:22   #59
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne mi testirat strpljenje. A za kraj nisam baš sretan kad se radi nekakvih vlastitih ideja u postove nekako pokušavaju uvalit esdepe ili hadeze jer to je onako trolanje po definiciji.
Nisam razumjela, ovo za trolanje. Ja sam zbilja objektivna, ne razumjem o kakvim vlastitim idejama govoris. Zivi zid je parlamentarna stranka,a ne moja ideja. Zbilja je bila sala, no nekako mi se cini da je tvoje strpljenje zbilja pri kraju ali samo iz razloga sto ne vidis razlog zbog kojeg bi me udaljio s teme.
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.02.2017., 20:22   #60
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Nebitno o broju lajkova količina ovakvih slika koje vidim na njegovom profilu je naprosto nevjerojatna!
Koliko? Koji je to broj "nevjerojatan" - tisuće milijuna?

I ne pada ti na pamet da se klinci furaju na rebele - ono, hudice, gangsta poze... Otprilike k'o kad vrtićani hodaju i važno ponavljaju "kujac kujac kujac" - dok ne skuže da ih nitko ne doživljava.

BTW, fora mi je kako sljedba i dalje Pernara svrstava u Živi zid, a on je u, kako ono, Abecedi demokracije.
Lord Byron is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.