Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2011., 23:06   #441
Da zadovoljim svoju znatiželju i potkrijepim sumnje?

Ako me vara, nemamo što radit skupa... Ako je nestalo povjerenje, također nemamo što raditi skupa. Prvo je njegova krivica (ako je u tome stvar) a drugo moja (u ovim okolnostima). Možda bih postupila drugačije da se to stvarno i dogodi, ali zar nije temelj veze uzajamno povjerenje? Ako sumnjam, onda je povjerenja nestalo...

Iz sadašnje perspektive i dosadašnjeg iskustva vjerujem da je za nestanak povjerenja potrebno da duže vrijeme nešto ne štima u vezi...

Možda sam u krivu, u prošloj vezi nisam bila
Sad se nadam/vjerujem da neću ni osjetit
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:08   #442
Quote:
lila-rose kaže: Pogledaj post
Odnos sa zaručnikom uz hrpu stvari ipak temeljim na bezgraničnom povjerenju, pa eto
...kaže žena koja bi špijunirala i, ne nađe li ništa, prešutjela.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:10   #443
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Vrlo pošteno, ravnopravo i nadasve iskreno. Quod licet Iovi....

Ti stvarno u svojem stavu "ako nešto otkrijem odrezat ću mu pimpek, ako ne - a Bože moj, onda ništa, tko radi taj i griješi" ne vidiš ništa problematično?
Valjda znaš da se to samo tako kaže?

A i totalno krivo izvedeno iz konteksta... Ako me vara - šta će mi on više? Ako me ne vara - šta će njemu ženska koja mu ne vjeruje?

A onda dolazi pitanje - gdje je nestalo povjerenje...
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:16   #444
Quote:
lila-rose kaže: Pogledaj post
Ako me vara - šta će mi on više? Ako me ne vara - šta će njemu ženska koja mu ne vjeruje?
Ako je tako - što će ženskoj koja mu ne vjeruje špijuniranje?

Quote:
Valjda znaš da se to samo tako kaže?
Zapravo, ne znam. Nisam nikad rekao da ću nekom odrezati pimpek.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:30   #445
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
...kaže žena koja bi špijunirala i, ne nađe li ništa, prešutjela.
Ne prešutjela, nego rekla naknadno, kako bi se razgovor odvijao... Sve u svoje vrijeme...

Mislim da bi kontraefekt bio da mu dođem - jučer sam te pratila na posao i na marendu, zvala sam ti šefa dok si bio na sastanku, pratila sam dok si išao do trgovine... Nisi me prevario, ali ne vjerujem ja tebi pa bolje priznaj...

A i to što se veza temelji na povjerenju - pa da, ova veza da, ruku u vatru za to

Ne mora se (očigledno) na tome temeljiti svaka veza... Mislim, pa naravno da se ne temelji, da se temelji svaka veza bez iznimke na povjerenju, nebi bilo ni loših brakova, ni razvoda, ništa...

A na ovo drugo - žena koja mu ne vjeruje je možda nenormalno znatiželjna pa eto, to satisfy curiousity se igra detektiva??

A za ''markana na panj'' - a eto, ti ne koristiš izraz, ja izraz odavno skupila negdje u ''usmenoj predaji'', a iako se izraz koristi ne vidim baš da nakon svake prevare frcaju penisi na sve strane
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:33   #446
Quote:
lila-rose kaže: Pogledaj post
A na ovo drugo - žena koja mu ne vjeruje je možda nenormalno znatiželjna pa eto, to satisfy curiousity se igra detektiva??
To k'o onaj koji je svaki dan kad se vratio s posla pretukao dijete, pa kad su ga pitali zašto i kako, rekao "ako ne znam ja zašto sam ga pretukao, zna sigurno on".

BTW, daj se odluči:

Quote:
Ne prešutjela, nego rekla naknadno, kako bi se razgovor odvijao...
Quote:
ko ispadne da sam bila u krivu nebih mu niti spominjala...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:41   #447
Veze s vezom nema...

Špijunirala nebih da nisam dobila neki povod za sumnju, dakle dokaz da nešto tu ne štima...

Što, bilo bi bolje kao telčić slijepo vjerovati svemu što ON (ili ONA) kaže? A sa zaručnikom i imam odnos primjerice- mob mu u blizini mene, ili on nešto radi, ja se javljam, čitam mu poruke na glas itd.
On isto radi i meni...
Msn i mail su uvijek upaljeni i njemu i meni bez obzira dali je ovaj drugi na tom kompu...
Znamo gdje je onaj drugi, i sa kim... Večinu vremena izlazimo zajedno, a i ako izađemo odvojeno - nije se jednom dogodilo da smo igrom slučaja se tokom izlaska susreli negdje vani... Bio je uvijek i bez iznimke sa ljudima sa kojima sam ga i očekivala, tako i ja...

Da se neki element u tome pokvari nebih iste sekunde postala detektivka, ali da to nešto potraje i raste, naravno da bih špijunirala...

Nebih ni ja njega vukla za nos, ne želim ni da netko to radi meni. Ako me već vara a ne želi to priznati, sama ću istraživati.

A onda za svaku od solucija koje sam ranije navela postoje nijanse. Malo tko od nas zna kako bi postupio u danoj situaciju i danom trenutku, ja neznam. Govorim kako sam ja postupila u vezi u kojoj sam varana.
I ne, nije letio penis
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:46   #448
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

BTW, daj se odluči:
iz konteksta se vidi (ili sam se nespretno izrazila, ali kao autorica vidim) nebih mu rekla u startu, rekla bih mu naknadno, kako se razgovor bude odvijao. Nebih mu spominjala - hej, špijunirala sam te jer vjerujem da me varaš iako nemam dokaza.
Nisam taj tip osobe, ja idem okolo na okolo
lila-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 23:57   #449
pitanje za detektive.... spijunirate i ne nadjete nista.

reakcija? priznajete li partneru sto ste ucinili?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 09:52   #450
Niti sam špijunirala,niti bih.Moj dragi je vrlo često zbog posla ide po cijeloj Hrvatskoj,ali mi ne pada na pamet provjeravati ga. Da želi, prevario bi me i "meni pred nosom". A i par puta me vodio sa sobom,pa sam vidjela što radi kad nije doma.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:17   #451
Quote:
TurbulentFluid kaže: Pogledaj post
A što bi ti napravio...?

Doduše, da, odrastao čovjek bi shvatio da je nepoželjan i ne bi uznemiravao.
Doduše, da, odraslog čovjeka ne bi bolio kurac ko trpa u neku tamo curu, koja više nije njegova..

Mislim, koliki trebaš biti mazohist, u glavi, da ideš pratiti BIVŠU curu kako se ide jebati na jarun, halo

I gledati i biti tužan i plakati.. Ma daj..

Trebao ga je ćelo izaći i prebiti ko mačku, kakva je pičkica..
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.