Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2011., 11:40   #1
Neočekivane ljubavi

Nisam mogla smislit prikladniji naziv, jer nijedna ljubav nije baš predvidljiva, ali ideja je bila da ako netko ima kakvo iskustvo podjeli to s nama.

Dakle, ja sam trenutno u vezi s najboljim prijateljem iz osnovne škole. Nismo još od osnovne skupa , ali zato više ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva .
Nemamo neku priču kako smo se točno upoznali, ali imam osjećaj da se znamo sto godina.

Dakle, kako je vas to ljubav iznenadila??
__________________
"Skijanje je moderna verzija Sizifa" Frederick Beigbeder
barbie_girl333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 18:47   #2
Čak sam i natipkala odgovor, ali me presram postat ga.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 18:55   #3
sve su moje ljubavi neobične i svaka me iznenadi na svoj način.

ne želim uopće razmišljati na što će sličiti iduća
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 19:06   #4
moj buduci muz i ja smo se poceli zabavljati na nekoj proslavi u stvari te veceri smo se upoznali i pao je prvi poljubac i razmenili smo brojeve,to je bilo pre 9 godina,sledece godine pravimo vencanje


e sad ovo ne bi bila uopste neobicna prica,ovakve cujem gotovo svakodnevno,ali kod nas je zanimljivo to da se pre te veceri apsolutno nismo poznavali,ziveli smo dosta udaljeni jedno od drugog,nismo isli u istu skolu,nismo imali zajednicke prijatelje,znaci apsolutno nista nas nije povezivalo...


bas skoro smo konstatovali sledece: da narednog popodneva ja nisam stisnula petlju i pustila sms na broj koji mi je dao,nista od ovoga se ne bi dogodilo i vrlo verovatno se nikada ne bismo niti upoznali...mozda je to sudbina

ali meni jednostavno djavo nije dao mira,kad sam se probudila bila sam u nekom totalno cudnom stanju,euforiji,taj poljubac je bio totalno caroban,ma sad kad se setim te veceri sva lebdim...prvih nekoliko dana smo se samo dopisivali,onda smo skupili hrabrost pa smo razgovarali telefonski po 5 sati dnevno i onda posle nekih 10 dana smo otisli na prvi dejt

ostalo je istorija
sonea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 02:20   #5
mene je najbolji frend upoznao sa sadašnjim dečkom, prije 3 godine. najsmješnije je to što sam ga u početku izbjegavala kad me zvao,a kasnije postala luda za njim.

e,sjetih se sad. svog prvog dečka ozbiljnija veza) sam upoznala na nekoj zabavi na kojoj sam bila sa tadašnjim dečkom ma dečko moš mislit,klinci smo bili), i čim sam ga vidjela rekla sam da će biti moj nije prošlo ni mjesec dana,i bio je...skoro cijelu srednju školu uf,daaaavno...
__________________
http://modnapuma.blog.hr/
pantigananera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:23   #6
Ja cu samo reci da nenadana promjena plana da ne odes taj dan na predavanje jer je lijep suncan dan zbilja moze covjeku promijeniti zivot
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 14:37   #7
mog muža i mene je upoznao dečko u kojeg sam ja bila ludo zaljubljena nekih dvije godine prije toga dana.(njegov bratić )
i slobodno mogu reći da je to bila ljubav na prvi pogled.
upoznali smo se u diskoteci, on tužan nakon prekida sa djevojkom, ja tužna ,dan nakon prekida 1,5 g veze, ali osjetili smo klik.
smješno je to što nismo niti jedno pokazivali nikakvu zainteresiranost, ali smo oboje nakon te večeri poslali sms njegovom bratiću da nam da broj od onog drugog.
već idući vikend smo izašli i pričali kao da se znamo godinama.
no spletom okolnosti tada nismo bili dugo zajedno, tek 3 tjedna i ja sam prekinula vezu jer sam bila nesigurna i povrijeđena od prijašnjeg dečka.
i tako smo proveli duuuuugih 8 mjeseci bez viđanja, bez javljanja, ali ja sam svakim danom bila sve sigurnija da mi on puno znači. nakon 8 mjeseci poslala sam SMS i to je bilo to.
bili smo skupa 2 mjeseca kada me zaprosio i ja sam pristala, vjenčali smo se nakon 15 mjeseci veze i nisam požalila ni dana.
slobodno mogu reći da je on moj najbolji prijatelj,moja najveća podrška,i naravno ljubav mog života.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:52   #8
Hmmm neznam dali ovo spada pod neobične ljubavi...
Prije jedno pola god. krivo sam poslala sms i slučajno ga je dobija jedan tip,i tako smo se počeli bezveze dopisivati

Nakon dva mjeseca njegova nagovaranja pristala sam na kavu s njim.Iza nove godina sam prekinula kontakt s njim,no opet se javija.
Čujemo se svakodnevno,i naša viđanja su intenzivna

U početku mi se činija jako hladan i površan,moja totalna suprotnost.No kako je vrijeme odmicalo neke stvari su se iskristlizirale.On želi vezu samnom,priča mi o svom sinu,o tome da nije sretan u braku.......
Eto uvukao mi se pod kožu,taj neobični lik
We will see
__________________
Sometimes...
Big sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 16:55   #9
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
i tako smo proveli duuuuugih 8 mjeseci bez viđanja, bez javljanja, ali ja sam svakim danom bila sve sigurnija da mi on puno znači. nakon 8 mjeseci poslala sam SMS i to je bilo to.

8 fakin mjeseci?!?!?


U biti, sta god da napisem, nece bit dovoljlno



8 mjeseci...
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 21:48   #10
moja cura i ja smo bili frendovi odmalena. igrali smo se skupa
išli u školu skupa, odrasli smo u istom kvartu.. baš smo bili si super uvijek.
prvi puta smo nešto muljali dok smo bili tinejdžeri, to je trajalo nekih skoro godinu
dana, a "spojio" nas je njezin brat, inače moj najbolji frend.
jer, interesantno, ali baš smo nekako bili glupi i smotani tada, svi su vidjeli da
nešto među nama postoji, znali smo to i sami, ali nam je bilo teško prijeći tu granicu između prijateljstva i veze.

bilo nam je stvarno prekrasno u tih godinu dana i baš sam osjećao nešto posebno u vezi nje,
imao sam u njoj i frendicu i djevojku koju sam stvarno volio! ..kasnije smo prekinuli (ja sam bio kriv)
prošlo je od tada jedno 5 godina mislim i sada smo opet zajedno i neopisivo sam sretan nakon dugo vremena!
trebalo mi je puno truda i vremena d aopet steknem njezino povjerenje , ali ne žalim ni za čime jer ona moj život čini ljepšim
i smislenijim ..volim ju

neočekivano je zato jer nakon nekih stvari sam mislio da
neće htjeti niti čuti za mene, a kamoli me pogledati . razgovarati
sa mnom, ali je i zbog toga ju iznimno poštujem i cijenim kao osobu.
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 00:03   #11
Preko chata san upoznala jednog dečka i dugo vremena se dopisivala s njim, na kraju smo se odlučili naći, al kako san kolko-tolko bistra da se sama ne nalazim sa nepoznatim dečkima koje sam upoznala priko interneta, povela san frendicu i našle se s njim na srid trga
pošle u kafić pun ljudi i super bilo, nakon par miseci upoznala njegovo društvo i najboljeg prijatelja, pošto nikad nije bilo iskre između nas odlučih nešto probat s prijateljem njegovim...sada nakon 4 god. u sretnom sam braku s tim njegovim prijateljem, imamo curicu od 6 mj.on je sa mojom najboljom prijateljicom (onom koja je onda išla s menom se naći s njim) i bili su nam kumovi na vjenčanju...ha!!!pa vi recite da mi život nije ko serija
eto tako sam ja upoznala svoga muža
__________________
''Nobody puts baby in the corner''
ivy7587 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 00:29   #12
Pa evo moja veza sa današnjim mužem je počela zaista vjerujem čudno. Naime upoznali smo se u diskoteci tako da je njegov frend rekao da se sviđam njegovom prijatelju i da bi me htio upoznat. Ja sam se nabrzaka predstavila imenom i rekla da imam dečka misleći kak ću ga s tim otkantat jer sam nedugo od toga izašla iz 7-godišnje veze i nije mi bilo do dečkiju ni pod razno i samo sam se htjela ludirat i zabavljati s frendicama. Nisam ga praktički ni pogledala kako treba nego se okrenula i nastavila plesati. Kako sam uvijek odlazila u isti klub, on je uvijek bio tu negdje,oko mene , iza mene, pored mene ali nije ništa posebno pokušavao. Ubrzo su njegov frend i moja frenddica prohodali pa smo znali i cugu zajedno popit za šankom, ali ništa više od tog. Bio je on meni simpa i zgodan ali jednostavno nisam s nikim htjela apsoltno ništa na tom polju. Nakon nekih pol godine, pijem ja cugu u nekom desetom bircu na drugom kraju grada, kad odlazeći do toaleta skužim neke cure koje su se prenerazile dok su me vidjele. Upada jedna od njih zamnom na wc, a ja već u položaju za obranu ako me napadne, nikad neznaš Kad ona mene poče ispitivat i malo po malo dođemo mi do toga da je taj lik njen dečko i da joj stalno piše poruke kak mu se ja užasno sviđam i takve gadarije.
Misleći da je totalni kreten, onako se raspižđena dogovorim s tom njegovom "curom" da kad ju vidim u klubu a on bude kraj mene (a znala sam da će bit) da se onako skužimo i kao ja nju počmem zavodit, kao ona mi se sviđa i nju bih obrlatila rađe neg njega (naravno ne za ozbiljno, nisam nikad ni poljubila curu, samo da ispadne tako). I tako i napravismo, on je taj put negdje nestao, a mi smo se samozadovoljno kikotale
Poslje tog ona meni pošalje poruku da bi on bio sretan kad bi mu ja platila pivu negdje na samo i poslao mi broj da mi ona prosljedi. E tu sam fakat popizdila i napisala mu neke prilično bezobrazne poruke u kojima sam između ostalom spomenula da nikad ne bih platila pivu nekome tko je takav kreten prema svojoj curi i sl. On je tvrdio da mu ona nije cura već samo frendica kojoj se valjda sviđa ćim radi takve spaćke i svašta nešto, nisam mu vjerovala. Kasnije spletom okolnosti (on je meni i dalje redovito slao poruke) saznah od njene frendice da je to što mi je on rekao istina i da je ova jednostavno opsjednuta
Nakon toga sam osjeetila grižnju savjesti i fakat mu išla platit pivu, iako smo se tek dosta poslje prohodali, to vrijeme između smo se nalazili i izlazili i služilo je tome da shvatim da je krasna osoba i da mi totalno paše, odn. da sam se zatreskala ko tuka : Uz sve to, njegovu apsolutnu pažnji i nježnost i brižnost koju je pokazivao prema meni a i ja prema njemu - i svemirski sex- sam skužila da je to to (on je to navodno odmah znao ), i sad smo u divnom braku 7 godina i imamo troje prekrasne dječice . Sretni smo i volimo se svaki dan sve više

Zadnje uređivanje Mužomlat : 07.04.2011. at 00:39.
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 05:15   #13
Sve su moje ljubavi bile neočekivane.
Ali bilo bi predugačko da o svemu tipkam.

Jednostavno, sve su se pojavile kao grom iz vedroga neba. Krasan osjećaj.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.