Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 21:58   #1221
Kako mi Turci koma izgovaraju strana imena.
"Messi i Šavi".
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:00   #1222
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Behlul već pada na Bihter. Kao da se slika o njoj u njegovoj glavi mijenja, uspijeva raspoznati ono što prije nije bio u mogućnosti.
Evo odgovora za @Lolu na pitanje o dugi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:01   #1223
Nihal čita knjigu od Pamuka. I to Muzej Nevinosti
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:02   #1224


 
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:05   #1225
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Nihal čita knjigu od Pamuka. I to Muzej Nevinosti
Da, da. I ima još jednu kasnije, Palais de Solitude.

I gle kako se on igra s njom, ko sa sestrom. Pa ako je već ona izgubila busolu i zatreskala se u njega, di je njemu pamet bila da je ide ženit? Aman!!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:08   #1226
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post

I gle kako se on igra s njom, ko sa sestrom. Pa ako je već ona izgubila busolu i zatreskala se u njega, di je njemu pamet bila da je ide ženit? Aman!!
Kaže Nihal da će napraviti nešto naopako. Da, ići oženiti tebe. Opet proročanska izjava
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:12   #1227
Što se tiče pitanja o Bihterinoj prošlosti kad bude trudna i ide pobacit doktor joj kaže da je kao već dva puta pobacila da ako pobaci i treći da možda više neće imati dijecu ili tako nešto.Šta ta nije čula za kondome??Ili je dijete bilo od Adnana?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:16   #1228
Mi prikazujemo prave epizode ili ih sječemo na dva dijela?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:18   #1229
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Što se tiče pitanja o Bihterinoj prošlosti kad bude trudna i ide pobacit doktor joj kaže da je kao već dva puta pobacila da ako pobaci i treći da možda više neće imati dijecu ili tako nešto.Šta ta nije čula za kondome??Ili je dijete bilo od Adnana?
Bihter će pobaciti dva puta. Jedno Adnanovo dijete (sada ubrzo) a onda i Behlulovo. Nažalost.

I turska epizoda u originalu traje sat i pol.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:18   #1230
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Što se tiče pitanja o Bihterinoj prošlosti kad bude trudna i ide pobacit doktor joj kaže da je kao već dva puta pobacila da ako pobaci i treći da možda više neće imati dijecu ili tako nešto.Šta ta nije čula za kondome??Ili je dijete bilo od Adnana?
možda Bihi ne voli kondome
prvo je bilo Adnanovo
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Mi prikazujemo prave epizode ili ih sječemo na dva dijela?
sjeku budale
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:30   #1231
Quote:
Nego, ne znam za vas, ali meni je uvijek bilo čudno što Bihter nema neku prijateljicu...neku nepristranu osobu iz vanjskog svijeta, daleko od one proklete kuće Pejker joj je bila i kino i kazalište. Čudno, dime?
i ja sam to primijetila, nema nikoga s kim može popričati, izbaciti neke stvari iz sebe, nije ni čudo da je poludila. kao da nam žele pokazati samo ovu stranu bihtwer, da se slučajno ne bi zabunili
Quote:
evo, ja bi dodala kao su mi one imale baš lijep i krasan odnos u seriji, ne mislim da bi Peyker išta iskoristila Bihter ili Adnana, Adnanu j etrebao radnik i Nihat je dosta tamo radio..a Firdi je bila neukusna s onim guranjem Nihata u firmi ..svima je bilo neugodno i Peyker i Nihatu i Bihici
stoji i to.....al opet mislim da je nju peyker uzimala zdravo za gotovo. ona je tu, ona je jaka, i ne treba se brinuti šta bihter osjeća.... sjećam se njezinog komentara, kada je bila u pitanju rastava bihter adnan, rekla je nihatu " znaš šta to znači za nas"
a i na kraju, kad se raspadala, kad je bilo vidljivo golim okom, nije trebalo neko posebno poznavanje bihter, nije je upitala ništa, rekla je " ti si bihter, ti si jaka, zbogom "
obožavam ovu epku koliko mrzim 64. <3
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:33   #1232
Zašto mama od Bihter na njenome sprovodu izgleda ko da ju je kap strefila??I u kolicima je bila,nisu prikazali ili??
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:35   #1233
Elif
1.dolazi po njega,
2.ustupa mu vozačko mjesto u svojem automobilu,
3. preuzima njegovu torbu, ona je nosi (i sprema u auto)

__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:38   #1234
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Zašto mama od Bihter na njenome sprovodu izgleda ko da ju je kap strefila??I u kolicima je bila,nisu prikazali ili??
pa kakva bi ti bila da ti kćer samoubojstvom otjera udvarača, i sroza društveni ugled ?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:41   #1235
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
kolikogod to simpatično nama zvučalo da se suprotnosti privlače, nemali broj puta sam se uvjerila da to ne ide i nema prave ljubavi i razumijevanja...

ne znam što točno misliš da ju je volio koliko je njoj trebalo? tj. je li misliš da je Behlul nju volio koliko joj je trebalo?
nije ni nju Behlul stavio na prvo mjesto..bio je spreman rušiti mostove do nje..
slažem se apsolutno..osobno vjerujem u onu da samo sličnosti imaju uspjeha i dobre temelje, nikako ne spuprotnosti..

svi mi možemo imati uzvraćenu ljubav od osobe koju volimo, ali pitanje je dali nas ta osoba voli onako kako mi želimo, kako je nama potrebno..
da se ta ljubav udvostručuje a ne da kopni, čini nas nesretnima..
sa tog gledišta sam mislila da mislim da ju adnan voli ali džabe i njemu i njoj kad to nije na način za nju..
isto i sa bhl- volio ju je, ali što joj to vrijedi kada je, citiram tebe sa malom izmijenom "bio spreman rušiti mostove da ode od nje"..
imala je njegovu ljubav, ja vjerujem da je to bila ljubav, ali je svejedno ona bila krajnje nesretna i usamljena..
i za rezultat smo dobili jednu vrlo tužnu ljubavnu priču..
mišljenja sam da je vrlo važno kako nas netko voli, a ne samo da nas voli
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:51   #1236
i da dodam za pejker- jako mi je lijepa..izgleda mi kao francuskinja..
djeluje mi nekako čisto
ali njena obleka stvarno nekad bude za
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:54   #1237
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ali njena obleka stvarno nekad bude za
"Dressed up like a car crash..."

__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:19   #1238
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
i ja sam to primijetila, nema nikoga s kim može popričati, izbaciti neke stvari iz sebe, nije ni čudo da je poludila. kao da nam žele pokazati samo ovu stranu bihtwer, da se slučajno ne bi zabunili
Sićaš se one epizode kad priče s Behlulom isprid Nihaline škole kako je išla
u Ameriku u jednom autiću s hrpom prijatelja? Ja mislim da je ona bila baš
društvena prije cile te situacije s majčicom...I danas je bila jedna scena iz
vrimena kad je Bihi tek završila školu. Koliko je drugačija bila...vidilo se samo
iz tih 30ak sekundi. Baš vesela, vrckasta, pričljiva. Čak i kad je tata spomenio
dugove i oštro pogleda Firdi, Bihter ki da nije kužila...nije se ljutila na nju...

Btw. Lolita - U2, a? Super mi je taj stih
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:22   #1239
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Sićaš se one epizode kad priče s Behlulom isprid Nihaline škole kako je išla
u Ameriku u jednom autiću s hrpom prijatelja? Ja mislim da je ona bila baš
društvena prije cile te situacije s majčicom...I danas je bila jedna scena iz
vrimena kad je Bihi tek završila školu. Koliko je drugačija bila...vidilo se samo
iz tih 30ak sekundi. Baš vesela, vrckasta, pričljiva. Čak i kad je tata spomenio
dugove i oštro pogleda Firdi, Bihter ki da nije kužila...nije se ljutila na nju...

Btw. Lolita - U2, a? Super mi je taj stih
kako se neću toga sjećat ? sigurna sam u to.... da je bar onakva došla u kuću
e sad ljudi moji ovaj video me dotukao....sve me jeza prolazi...aj pogledajte pa recite kakav vam dojam ostavlja, traje samo minut...
http://www.youtube.com/watch?v=0EJPJaE6spM
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:27   #1240
Vecerasnja epizoda
Cudim se kako Nihaljka nije stvarno ljosnula Stvarno bi bila fora da su stavili da poslije onoga kad joj je Behlul rekao "Hajde, sad se onesvijesti", stvarno patos. Uh, nikako je ne mogu svariti, nerviram se kao luda.
I mene jako cudi da Bihi nema nijednu drugaricu, koleginicu...Isto tako nikada nisu spominjali njen ljubavni zivot prije svega ovoga. Mozda nije imala momka ranije
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.