Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2014., 19:17   #1
Question BLOKATOR ZRAČENJA

Molio bih da mi se jave oni koji nešto znaju o blokatorima zračenja tvrtke ČISTA ZONA iz Zagreba. Koliko su uspješni u svom radu, ali mi molim vas nemojte spominjati prilog Nove Tv jer to nije novinarstvo...
__________________
skorpion99
skorpion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:32   #2
meni su bile apsurdne njihove cijene,tako da sam se okrenula orgonitima i narucila orgonsku piramidu koja ima radijus da stiti 10-15 metara od raznih zracenja.ako te zanimaju detalji javi se na pm da tu ne reklamiram
__________________
Patience is bitter, but it's fruit is sweet.
nia-pia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 19:27   #3
Stari, progugulaj pojam Bioprotector. Tu ćeš naći najbolju zaštitu od zračenja, a i najjeftiniju. Čista zona je uvelike kopirala Bioprotector, ali nisu napravili ni izbliza dobar proizvod, bez obzira na "najsuvremeniju nano tehnologiju" kojom se diče. Govorim iz osobnog iskustva. A i za razliku od puno drugih proizvoda slične namjene, ovaj je dobro znanstveno iztestiran.
palidrvce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 11:03   #4
Quote:
palidrvce kaže: Pogledaj post
Stari, progugulaj pojam Bioprotector. Tu ćeš naći najbolju zaštitu od zračenja, a i najjeftiniju. Čista zona je uvelike kopirala Bioprotector, ali nisu napravili ni izbliza dobar proizvod, bez obzira na "najsuvremeniju nano tehnologiju" kojom se diče. Govorim iz osobnog iskustva. A i za razliku od puno drugih proizvoda slične namjene, ovaj je dobro znanstveno iztestiran.
ili htio si reci- govorim iz pozicije osobe koja zarađuje od prodaje tog istog proizvoda

Vec duze vremena malo, malo naletim na tvoje samoreklamiranje po raznim forumima i tek sad sam odlucio reagirat jer je prevrsilo svaku mjeru dobrog ukusa. Mozda to Čudo i funkcionira, al reci brate da si ti taj koji prodaje, a ne u stilu osobe koja je kupila proizvod i sad spava ko' beba ...
samo jedan primjer, a ima ih gro - https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=184

p.s. slucajno znam tko je zastupnik bioprotektora u Hr i zaista nije uredu ..

Zadnje uređivanje Mano : 11.03.2014. at 11:27.
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 12:22   #5
Quote:
nia-pia kaže: Pogledaj post
meni su bile apsurdne njihove cijene,tako da sam se okrenula orgonitima i narucila orgonsku piramidu koja ima radijus da stiti 10-15 metara od raznih zracenja.ako te zanimaju detalji javi se na pm da tu ne reklamiram
slažem se u potpunosti.
Orgonit je odličan za transformiranje negativne energije u pozitivnu, znači ništa ne blokira a opet štiti, poput mačke je Nije skup a vrlo ga se jednostavno može i izraditi, upute za izradu se mogu naći na netu, potrebno je samo nabaviti sastojke i pokrenuti se
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 13:15   #6
Znači, ako ja imam tri mačke, ne trebaju mi ta čuda?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 13:44   #7
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Znači, ako ja imam tri mačke, ne trebaju mi ta čuda?
ne trebaju ti orgoniti, mačke su najbolja pomoć "iz prirode" kada su štetna zračenja u pitanju. Osim naravno ako štetna zračenja prelaze preko kreveta a mace noću ne spavaju pored tebe
Naravno mjesta gdje se mace najviše vole zadržavati izbjegavaj
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 17:51   #8
Melatonin je najbolji ''apsorber'' ostecenja nastalih zracenjem.
Dakle, prije nego sto idete na rendgen ili ortopansko slikanje zuba,
preporucam popiti 15 mg melatonina (ima ga u svakoj ljekarni).
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 13:53   #9
po preporuci moje bioenergeticarke, kojoj bezuvjetno vjerujem dugi niz godina, nikakvi blokatori ne rade to sto kao "rade". jednostavno, treba se maknuti od izvora.
za praznjenje treba prakticirati bosonogo hodanje po prirodi kad god se ima prilika.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 12:01   #10
Quote:
skorpion99 kaže: Pogledaj post
Molio bih da mi se jave oni koji nešto znaju o blokatorima zračenja tvrtke ČISTA ZONA iz Zagreba. Koliko su uspješni u svom radu, ali mi molim vas nemojte spominjati prilog Nove Tv jer to nije novinarstvo...
ČISTA ZONA - PREVARANTI, upit pošalji u Županijski sud u Varaždinu.
gumifleks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.