Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 12:13   #41
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Neće ona nigdje. Spakovala se i čeka njega. Da hoće da ode otišla bi odmah, a ne njega čekala. Nada se da će je on odgovoriti od toga.
Ženska je premlada da bi znala da tim praznim prijetnjama samo sebe dovodi u još gori položaj.
I ja tako mislim , nažalost.
Mogla je već dva dana biti kod svojih - očito ga se ne boji dovoljno , jer da ga se boji -ne bi ga čekala

Mlada je i voli ga - želi da se on promijeni -a on se neće mijenjati dok ne bude morao - u starosti ili bolesti, što dođe prije

To je tako ...
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:28   #42
Neće dočekati ništa dobro čini mi se..


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:58   #43
Ma gdje če da ode?Em nema love,dvoje djece,mlada je i neškolovana,pobjegla od kuće jer su joj valjda i doma indijanci,jer stari da joj je pametan ne bi joj dao šamarčinu kad je bila doma.
Jebi ga curo lakše bi bilo da nemaš djece,ovak na ovom usranom balkanu kad nemaš love i veze teško je nešto napravit.
Želim ti puno sreće,trebat če ti.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 11:43   #44
procitah temu, i neke odgovore, ne da mi se citirati................vjerujem da tema nije fake jer je nespretno i nekako iskreno napisano, ali dobro nikad ne znas.............
Netko je napisao da je trebala prije misliti.........kako je to mogla, pa ovdje se radi o djevojci koja je kad je to sve pocelo imala 17 godina...........to je dijete........jedva zna kako se zove a ne da unaprijed zna kako ce joj veza zavrsiti. Najgore je sto se mladi u tim godinama lako zaljube, emocije budu duboke zestoke i onda nestane kontrola.
Ne znam sto uopce savjetovati, mozda da potrazi pomoc centra za socijalnu skrb. Partner se ne brine za njih, izlazi, pije, vara ju, samo sto ju ne tuce. Djeca ne mogu zivjeti u takvom okruzenju. Da je u nekoj drugoj drzavi dobila bi stan i mjesecno primanje za nju i djecu ali kad zivimo u ovoj nasoj Hrvatskoj mozda uspije izvuci kakvu cosijalnu pomoc. Vratiti se doma kod staraca, naci posao. Ostati s tim likom niposto, ni pod razno.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:17   #45
Svi joj govorite da ode, al nije to bas tako ni jednostavno. Ok, on je šupak prema njoj, ali shvatite da se ona boji nepoznatog i kao sto se da i pročitati nema ničiju podršku. Otac ju šamara, sestre isto nisu bas nešto oduševljene s tim da dođe njima. I još s 2 male djece. Lako je njoj za nju, al sta ce, pustit da joj djeca budu gladna? Naravno da ne, zato i trpi tog idiota.
Autorice, moj savjet ti je da odete na obiteljsko savjetovanje psihijatru. Ukoliko se ni tad nista ne promjeni, otidi u centar za socijalnu skrb i objasni im svoju situaciju. Sigurno nisi jedina, ima još masa žena koje su muževi maltretirali a nisu imale kuda. Otiđi tamo, oni ce ti pomoći. Pokaži svome muzu da si sposobna brinuti se o sebi i djeci bez njega. Ne može ti nista.
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:45   #46
Nisu u hrvatskoj, vec u bih
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 01:42   #47
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Eh ovako ne znam odakle da počnem. Imam 22 godine,u braku sam 5 godina,imam dvoje djece. Eh sad zivim sa čovjekom sa kojim nisam vjenčana.. izbjegava tu temu a i vjencanje. Naime moj problem i zbunjenost ili sto vec je,sto moj odnos sa mojim muzem je nikakav. Po cijeli dan nije kuci, hod sa društvom,voza se , provodi,a nekad ni nocu ga nema. Saznala sam za nekoliko njegovih prevara , nalazila sam slike poruke i slično.. posvadjamo se ali predjem preko toga sa pricom da ce se promjeniti i zbog djece. Sve do prije mjesec dana kada mi je kap prelila casu i posvadjamo smo se nasla sam mu telefon koji je skrivao i rekao mi je da idem ako želim. Da uzmem jedno dijete . Otisla sam ocu i majci gdje me otac u toku jedne male svadje udario po prvi put. Bila sam totalno zbunjena u rasulu. Dijete koje je ostalo kod "muza" nije spavao i jeo ,samo plakao .trazio me i nakon hiljadu i jedne molbe vratim se opet bio je par dana kao "normalan" pa je opet poceo da hoda i da se kurva. Napravio svoj profil na FB i ne dozvoljava mi sifru a sto je najgore ne dozvoljava ni da ulazim na nas zajednički profil. Svadja u zadnje vrijeme nemamo jer i nije kuci cesto i to ustane ujutro popije kafu sa svojim roditeljima i ode dodje navecer oko 1-2 serviram mu da jede i to je to. Ne znam sta da radim sa nama nece ni vani a nece ni sa mnom samom.ne znam u čemu je stvar. Sto se mene tiče nikad ga nisam prevarila , domaćica sam uvijek mu je cisto i opeglano od posteljine do carapa. Kupam ga , masiram ,pazim. Zbunjena sam nezz u cemu je stvar ?? Ne znam sta da radim. Njegova majka mi kaze da trpim da mu je i otac takav bio da ce se smiriti kako godine idu. Ali ja ne mogu da izdrzim vise ubija me to sve , fali mi ljubav i pažnja. Da li neko ima dobar savjet stručnjaka da radim,kako dalje..vise sam poludila. Hvala unaprijed
Eto di je problem

Premlada si ulazila u sve ovo , a on i nadalje nezreo imbecil . Sada kad si vec u govnima vrijeme ti je da uzmes svoju djecu i nastavis dalje bez ljubljenja njegove guzice dok on prci drugu
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 01:44   #48
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Svi joj govorite da ode, al nije to bas tako ni jednostavno. Ok, on je šupak prema njoj, ali shvatite da se ona boji nepoznatog i kao sto se da i pročitati nema ničiju podršku. Otac ju šamara, sestre isto nisu bas nešto oduševljene s tim da dođe njima. I još s 2 male djece. Lako je njoj za nju, al sta ce, pustit da joj djeca budu gladna? Naravno da ne, zato i trpi tog idiota.
Autorice, moj savjet ti je da odete na obiteljsko savjetovanje psihijatru. Ukoliko se ni tad nista ne promjeni, otidi u centar za socijalnu skrb i objasni im svoju situaciju. Sigurno nisi jedina, ima još masa žena koje su muževi maltretirali a nisu imale kuda. Otiđi tamo, oni ce ti pomoći. Pokaži svome muzu da si sposobna brinuti se o sebi i djeci bez njega. Ne može ti nista.
Nesposobna je biti samohrana majka a bila sposobna tako mlada roditi dvoje djece i to sa budalom od covjeka? Molim te ne vrijedaj zene koje su itekako uspijele same u ovakvim situacijama. Najlakse je reci : ja to nemogu pretesko je . A istina je u onome" nezelim".
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 07:48   #49
Kuzim u cemu je problem. Ne reze mu nokte i onda tko zna kakvo je stanje dole, mozda mu urastaju u tkivo pa je od tog sav nervozan, istresa se i kad ne treba.

Jos u kombinaciji sa nedovoljno sna, ako legne u 2 ujutro treba mu omoguciti mira i tisine u kuci bar do 10. Jos ako tako kasno jede masnu ili slanu hranu...


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 09:41   #50
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Nesposobna je biti samohrana majka a bila sposobna tako mlada roditi dvoje djece i to sa budalom od covjeka? Molim te ne vrijedaj zene koje su itekako uspijele same u ovakvim situacijama. Najlakse je reci : ja to nemogu pretesko je . A istina je u onome" nezelim".
cepin40 ju je pitao jel zive u Hrvatskoj, odgovorila mu je da su u Bosni a to je onda dosta drugacija situacija jer nisma sigurna koliko tamo moze opstati kao samohrana majka a jos ako su iz kakve zabiti
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:06   #51
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
cepin40 ju je pitao jel zive u Hrvatskoj, odgovorila mu je da su u Bosni a to je onda dosta drugacija situacija jer nisma sigurna koliko tamo moze opstati kao samohrana majka a jos ako su iz kakve zabiti
Najveci problem nije to vec sto ona u globalu se nit nezeli maknuti. A takvo sto nema se sta zaliti. Dovoljno je sada vec odrasla da donosi zrele odluke. Ako ne zbog sebe onda zbog djece.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:45   #52
Da vam javim posto vidim da svasta komentarisete nisam uspjela prije da vam pišem ali otisla sam. Kod sestre smo i nisam ga docekala kuci jer nisam vise mogla da izdrzim,rekla sam njegovoj majci da mu prenese da je kraj. Trazimo stan sestra ce nam pomoći par mjeseci dok ne riješim pitanje socijalnog. Ja necu da me na ovom forumu itko sazaljeva i da misli da sam slaba i jadna,jer ja sam vama napisala samo jedan djelić svog života , a itekako sam i jaka i hrabra sta sam sve prošla sve ove godine. I nemojte da sudite moju "udaju" od 17 godina , zaljubljenost i sreca je kod mnogih samo na početku dok ne pokazu i svoje druge strane. Ja jesam pogriješila i kajem se ali nema to pravo niko da meni sudi. Ja iz ove koze u drugu ne mogu,kako sam tad napravila veliki korak tako sam i sada. U ovih 5 godina je bilo perioda kada se znao smiriti i biti pravi muz i otac pa je to meni davalo nade. Ali nada je sto se toga tice umrla,samo mi je sada nada i cilj da mi djeca budu sretna i da imaju bolju budućnost. Ja mogu i suvog hljeba samo nek mi oni imaju sve. Njega nisam ni cula ni vidjela,samo me njegova majka zvala da pita kako su djeca. Vama hvala na svakom savjetu.
Edindina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:56   #53
Edindina dobro si napravila.Bravo.
Želim ti svu sreću.I tvojoj dječici isto.
Samo hrabro.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:02   #54
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Edindina dobro si napravila.Bravo.
Želim ti svu sreću.I tvojoj dječici isto.
Samo hrabro.
hvala puno vec se bolje osjecam
Edindina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:41   #55
Bravo! :klap: Samo hrabro! I strpljivo, trebat će vremena dok sve središ.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:33   #56
Čestitam, Edindina! Samo tako nastavi, hrabro i odlučno. Vidim da imaš i snage i karaktera. To je važno i za tebe i za tvoju djecu. A od ovoga ćeš imati koristi utoliko da ubuduće dobro znaš prepoznati s kakvim budalama nećeš vise imati posla. Sretno!
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:22   #57
Napravila si ogroman korak kojeg nitko ovdje nije očekivao i svaka ti čast !

Sad ako se vratiš ,ako poklekneš na njegova obećanja i molbe ( a bit će ih ne brini ) mogla bi gadno pogriješiti ..
Djeca su ti još dovoljno mala da ne pamte vaš zajednički život i da ih to ne "obilježi" u daljnjem razvoju.
No ako se vratiš , oni će prerasti te godine i postati prestari da ih razvod ne pogodi.

Molim te , nemoj se vraćati - ostani čvrsta majka i neka te djeca vode i daju ti snage

Rekla bih da ću se moliti za tebe , no budući nisam vjernik- mogu ti samo reći da ću ti držati fige !

Puno ,puno sreće !
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 02:21   #58
I ja sam iz BIH, i ovoga ima nazalost dosta.Sta da ti kazem,udala si se mlada,moguce da nije bio spreman i da je mozda sada upoznao drugu neku? posto nemas drugog izlaza suti i gledaj svoja posla,emotivno se udalji od njega,,neka te se ne tice

sve se sjetim jedne anegdote,kad je zena nakon godina i godina borbe protiv muzevog kurvanja odustala i nije je vise zanimalo,pa je zatim jednog jutra muz upita "a sto ti mene vise ne pitas ni gdje sam ni sta radim?" ako postoji mogucnost da si nadjes neki posao,uradi to i onda se razvedi
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 02:29   #59
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
Da vam javim posto vidim da svasta komentarisete nisam uspjela prije da vam pišem ali otisla sam. Kod sestre smo i nisam ga docekala kuci jer nisam vise mogla da izdrzim,rekla sam njegovoj majci da mu prenese da je kraj. Trazimo stan sestra ce nam pomoći par mjeseci dok ne riješim pitanje socijalnog. Ja necu da me na ovom forumu itko sazaljeva i da misli da sam slaba i jadna,jer ja sam vama napisala samo jedan djelić svog života , a itekako sam i jaka i hrabra sta sam sve prošla sve ove godine. I nemojte da sudite moju "udaju" od 17 godina , zaljubljenost i sreca je kod mnogih samo na početku dok ne pokazu i svoje druge strane. Ja jesam pogriješila i kajem se ali nema to pravo niko da meni sudi. Ja iz ove koze u drugu ne mogu,kako sam tad napravila veliki korak tako sam i sada. U ovih 5 godina je bilo perioda kada se znao smiriti i biti pravi muz i otac pa je to meni davalo nade. Ali nada je sto se toga tice umrla,samo mi je sada nada i cilj da mi djeca budu sretna i da imaju bolju budućnost. Ja mogu i suvog hljeba samo nek mi oni imaju sve. Njega nisam ni cula ni vidjela,samo me njegova majka zvala da pita kako su djeca. Vama hvala na svakom savjetu.
Ovo sam sad vidjela,svaka cast. I ne daj da te ubjedi da ce biti bolji,on to ni sam ne moze sprijeciti jer je takva osoba.Pusti ga kraju,tebe ceka tvoja nafaka.Da ti kazem djeca ce ti biti sretnija tako nego da zivis u takvom braku,sutra ces i njih odgojiti da budu isti
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 02:39   #60
Quote:
Kupam ga , masiram ,pazim. Zbunjena sam nezz u cemu je stvar ??
¸



Fali ti ljubavi...?
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.