Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 11:02   #2881
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Nisi odgovorio na legitimna pitanja 7Nation, dakle neznaš i upravo ti migoljiš.
nauci komunicirati, ako ti se postavi pitanje a ti prvo mjesecima blebeces o meni da bi onda odgovorio da si vec puno puta odgovorio - kaj mislis koliko me briga za tvoja pitanja ili protupitanja koja su u rangu da li mogu dokazati da je zemlja okrugla. to kaj radis zove se trolanje ali ja sam strpljiv.

Quote:
Nadalje pun si logičkih pogrešaka i ne shvaćaš thread.
ali ti neces navesti niti jednu, zar ne.

Quote:
Prvo si kmećao da ti se ne odgovara na pitanja, zatim nesuvislo komentiraš thread koji ne shvaćaš.
tko kmeci? pogorsalo ti se? daj pokusaj malo zivaca pribrati i komuniciraj kao da nisi uzjapurena siparica ostavljena prije plesnjaka.

Quote:
Jednom sam tu opisivao ElF i VTRP military program, koji koriste u svom programu chemtrailse iz razloga bolje provodnosti i ciljanih specifikacija modulacije i korigiranja istih.
No ti si otišao još dalje od Biljke112, koji je taj program nazivao ni više ni manje nego Fortranom.
opisivao si ti i 'sok od cvekle' no to ne znaci da si pointirao ili ista smisleno napisao.

Quote:
Znanstvene linkove, koje sam nedavno priložio, višestruko, sa popisom znanstvenika i njihovim mail adresama, na koja se mogu postaviti pitanja, što omogućava da se sazna ono što te zanima, o navedenim vojnim experimentima ti nazivaš youtube buncanjima, što govori da si ili totalno neupućen ili samo blebećeš, ili oboje.
Potrudi se malo popratiti temu, da se dalje ne sramotiš i ne smaraš i ne zagušuješ temu bedastoćama,
nisi. niti jednog znanstvenika, niti jednog dokaza sulude tvrdnje da nas fantomska sila prasi nepoznatim tvarima i u nepoznatu svrhu. jedino kaj si stavio su dokazi da ne razumijes osnove biologije, fizike i kemije - da ne spominjem koliko je duhovito bilo kad si na pitanje kako zaprasuju odgovorio da nije tesko probiti rupu na avionu i provuci crijevo.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ima, ima problema samo ih ti radiš.
Ne možeš ništa ponoviti, kada ništa o tome, niti nisi napisao.
Mogao bi eventualno u buduće napisati, malo za promjenu nešto konstruktivno, tj odgovori na legitimno pitanje iormasa, a i na moja koja sam ti postavio.
Ne odgovaranjem na pitanja 7Nationarmy, upozorih te već prije, svrstavaš se u neadekvatnog sugovornika, ćije upise ne možemo smatrati relevantnim.
Te, ponovno ti sa svojim papagajsko-repetativnim pitanjem koje postavljaš 27-mi put.
sad se i drugima mijesas u tijek misli? to se nadogradjujete, podrzavate, tepate? dirljivo.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:22   #2882
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
... taj čovjek je profesor znanosti i tehnologije i samim tim se očekuje da zna više od prosječnog čovjeka...
ibro mala napomena, ovo boldano ne postoji ma sto god tvoji portali nesvjesti pisali.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:20   #2883
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ibro mala napomena, ovo boldano ne postoji ma sto god tvoji portali nesvjesti pisali.
kako ne, uclanis se na nwo portal i odmah postanes doktor nanoaluminijskih studija i profesor tipkanja besmislica. sigurno postoji i titula koju on navodi na nekom drugom portalu.

mozda ti mozes njemu i roriju objasnit zasto se ne moze probusiti rupa u trupu aviona i kroz nju provuci crijevo za ispustanje tih fantomskih otrova. evo ja priznajem da ne uspijevam prodrijet kroz mentalne barijere.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:32   #2884
Ponekad se javljaju problemi da se razriješe dileme koje se javljaju pri formuliranju, procjenjivanju i vrednovanju argumentacijskog aspekta, no što je previše je previše, naime;
Povodom upisa 7Nationarmya i zekopasa, gdje su uradili ne samo mnoštvo pogrešaka pri formuliranju argumenata (fantomski otrovi-što je to ?), ispravnije bi bilo reći velikog manjka argumenata i nesposobnosti da se argumentirano suprotstave afirmaciji, nadalje ,, teza bez obrazloženja, obrazlaganja pomoću neadekvatnih primjera (što bi Ceca rekla ili što bi tko rekao srpskoj "pevaljki", zatim doktor nanoaluminijskih studija - što ne postoji-osim u njihovim konstrukcijama, zatim-guranje crijeva kroz otvor aviona-zaista ne shvaćaju ta je tehnologija napredovala i da to nije nikakav tehnički problem - ispuštati liquid iz aviona-No big deal za inženjere, niti tehničare), za diskusiju apsolutno irelevantnih pitanja-citirano "da li mogu dokazati da je zemlja okrugla ?" .
Nadalje skroz kriva procjena kompetentnosti, nepristranosti i vjerodostojnosti autoriteta.
Nadalje mnoštvo pogrešaka pri obrazloženju pomoću analogije- nepodudarnosti u bitnim aspektima, imputiranjima i višestrukim lažima ( njihove besmislice o portalima, imputiranja..., automatski ad hominem mada su afirmirani znanstveni radovi, nekolegijalnost, nevalidnost i uglavnom niži stupanj komuniciranja)
Sve, u svemu, "komunikacija" s prizvukom malograđanske personifikacije, uz masu pogreška, čije su posljedice u diskusiji manje-više katastrofalne.
Zato, prebacimo se na temu.

Projekt hlađenja zemlje aerosolom aluminija

The first project is an effort to block the rays of the sun from hitting the Earth, including ultra-violet radiation that will come through without an adequate layer of ozone in the upper regions above the Earth. In the event of global warming, this, it is hoped, could lower temperatures on the surface of the Earth and block ultra-violet radiation from causing skin cancer in humans. The aerosol being sprayed in this case is probably aluminum oxide or a compound that would have similar properties, and is the only one of the government programs that does not use the barium mixtures.
http://www.rense.com/general11/chmmill.htm
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:24   #2885
nitko ti nije kriv da crpis pizdarije s opskurnih portala i prenosis ih ili pogresno ili kao znanstvene cinjenice i argumente a nisu nista doli buncanja ljudi kojima se internet smije kad ih ukucas u google.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:37   #2886
u gomili recenica koje je nas rori nabacao tek toliko da nesto nabaca osvrut cu se na ovaj dio:
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
...
Nadalje mnoštvo pogrešaka pri obrazloženju pomoću analogije- nepodudarnosti u bitnim aspektima, imputiranjima i višestrukim lažima ( njihove besmislice o portalima, imputiranja..., automatski ad hominem mada su afirmirani znanstveni radovi, nekolegijalnost, nevalidnost i uglavnom niži stupanj komuniciranja)
...
gledaj rori, nema besmislica koje mi pisemo, ali zato ti i tvoji pisete iste. npr., ove stranice s koje vi upijate "znanje" jesu opskurne stranice.
evo ti samo par tih stranica s kojih vi upijate "znanje":
http://www.rense.com/
http://agroeko.net/
http://www.auricmedia.net/
https://matrixworldhr.com/
http://www.4dportal.com/
dakle rori, da ti pojednostavnim, to sto ti odande preneses nesto nije znanstveni rad. rori postoje znanstveni portali i na njima neces naci ovakve "znanstvene vijesti" koje ti i tvoj prijatelj plasirate.
nadalje rori, ti si ne tako davno nasao krivca koji nas zaprasuje . pogledaj:
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
...
I našli smo krivca
Pogledajte tko je financirao te "znanstvenike" iz linka što nam je Biljka dao.
Da, da Bil Gates, on želi da se ne sazna istina o chemovima

"who is an author on the survey – told me that Near Zero is partially funded by Bill Gates"

...

to se moze i okrenuti na tebe, jer rori sigurno koristis Gatesov operativni sustav, sto znaci da sudjelujes financiranju "zaprasivace".
rori vrijeme je da prijeđes na linux.
i po kojim kriterijima mi bili kolege?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama

Zadnje uređivanje zecopas : 18.10.2017. at 16:50.
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:56   #2887
https://www.google.hr/search?client=....0.H4N8Rqh5RTU
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:14   #2888
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Projekt hlađenja zemlje aerosolom aluminija

The first project is an effort to block the rays of the sun from hitting the Earth, including ultra-violet radiation that will come through without an adequate layer of ozone in the upper regions above the Earth. In the event of global warming, this, it is hoped, could lower temperatures on the surface of the Earth and block ultra-violet radiation from causing skin cancer in humans. The aerosol being sprayed in this case is probably aluminum oxide or a compound that would have similar properties, and is the only one of the government programs that does not use the barium mixtures.
http://www.rense.com/general11/chmmill.htm
Ovo bi trebao biti dokaz?
Bullshit u kojem autor blebeće o chemtrailsima i HAARPu.
Netočno, blesavo, jadno...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:00   #2889
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
I jos dugujete RAZUMAN odgovor o prekidajucim tragovima iza aviona...
Razuman odgovor na to ovdje nikad nećemo dobiti.

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
ako nije jasno zake, za neuke: radi se o šarenim papirićima bez pokrića koji se zovu novac. bez kojeg ni znanstvenik ne može preživit. da je dotični kojim slučajem naveo studije koje dokazuju chemove sad već bio na berzi. ne nekretnina, ne hrane nego rada. možda bi čitali njegov blog iz irske.
Ovo podebljano i jest glavni razlog zašto se tako malo ljudi iz znanstvenih krugova odvaži progovoriti o zaprašivanju.
Ali srećom, ima i onih rijetkih koji se usude.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Znanstvene linkove, koje sam nedavno priložio, višestruko, sa popisom znanstvenika i njihovim mail adresama, na koja se mogu postaviti pitanja, što omogućava da se sazna ono što te zanima, o navedenim vojnim experimentima ti nazivaš youtube buncanjima, što govori da si ili totalno neupućen ili samo blebećeš, ili oboje.
Ma svima nam je odavno jasno radi čega to rade.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ajde reci gdje si vidio da je taj gospodin profesor bilo cega?
Ono, pomogni covjeku i javi mu ako to znas, naime on sam u svojoj biografiji ne navodi tako nesto, kaze da je web/graficki dizajner i informaticar.
To je Fleming, ali sasvim deseti.
Pobrkao si lončiće. A lijepo sam te pitao nedavno na kojeg Fleminga misliš?

Dakle, ja sam mislio na ovog.
Tu je odgovor na puno toga što te muči i dovodi u nedoumicu.
Pogledaj si video, poučan je.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
zatim-guranje crijeva kroz otvor aviona-zaista ne shvaćaju ta je tehnologija napredovala i da to nije nikakav tehnički problem - ispuštati liquid iz aviona
Ljudi su prije 50 godina bili na mjesecu :klap:, a danas ne bi bili u stanju izvesti ovakvu mikro-radnju?
Hvala na prilogu.
Evo, vidim ima i na Wikipediji.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:51   #2890
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Razuman odgovor na to ovdje nikad nećemo dobiti.
Atmosfera nije homogena sa uvijek istim karakteristikama.
To nije razuman odgovor?

Quote:
Ovo podebljano i jest glavni razlog zašto se tako malo ljudi iz znanstvenih krugova odvaži progovoriti o zaprašivanju.
Ali srećom, ima i onih rijetkih koji se usude.


Ma svima nam je odavno jasno radi čega to rade.
LOL

Quote:

To je Fleming, ali sasvim deseti.
Pobrkao si lončiće. A lijepo sam te pitao nedavno na kojeg Fleminga misliš?

Dakle, ja sam mislio na ovog.
Tu je odgovor na puno toga što te muči i dovodi u nedoumicu.
Pogledaj si video, poučan je.

Ne znam na sto si mislio, a kako pises sumljam da i ti sam znas.
No svi znamo sto si ustvari napisao.
Da te podsjetim, pogledaj post 2820 i baci pogled na link koji si sam stavio!
I jos sam u postu 2825 pojasnio na kojeg mislim, naravno opet govorimo o osobi iz linka kojeg si sam stavio.
I sad odjednom izvlacis drugog lika kojeg nisi ni spomenuo?!?!!?
Smijesno.

Quote:

Ljudi su prije 50 godina bili na mjesecu :klap:, a danas ne bi bili u stanju izvesti ovakvu mikro-radnju?

Hvala na prilogu.
Evo, vidim ima i na Wikipediji.
A sto cloud seeding ima veze sa suludom "chemtrails" teorijom?
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 07:19   #2891
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Atmosfera nije homogena sa uvijek istim karakteristikama.
To nije razuman odgovor?
Prilično razumno zvuči, ali nije nimalo uvjerljiv.
Pa evo, reci, kakve to, po tvom mišljenju i saznanjima, moraju biti karakteristike nehomogene atmosfere, i koliko nehomogene moraju biti , a da bi se u takvim uvjetima mogli događati onakvi isprekidani tragovi kojih u jednom trenutku vidljivo ima, a sekundu kasnije potpuno nestanu i jednostavno ih nema...pa se u određenom trenutku opet u sekundi pojave...i tako više puta...?

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ne znam na sto si mislio, a kako pises sumljam da i ti sam znas.
Nemoj sumljati u mene.
:klap:

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
No svi znamo sto si ustvari napisao.
Da te podsjetim, pogledaj post 2820 i baci pogled na link koji si sam stavio!
I jos sam u postu 2825 pojasnio na kojeg mislim, naravno opet govorimo o osobi iz linka kojeg si sam stavio.
Ma ok s tim linkom koji sam stavio vezano uz Metabunk, ali problem je u tome što ima više Fleminga...baš zato sam te odmah i pitao na kojeg misliš...kažeš da si na moje pitanje pojasnio na kojeg Fleminga misliš...međutim, nisi...da bi konkretno rekao o kome se radi, trebalo bi navesti njegovo ime i prezime jer vidiš i sam da ih ima više, zato sam se i našalio u mom idućem postu da sam pomislio da si pomislio na izumitelja penicilina.
Ali na stranu zajebancija - misliš li da sam te bez veze pitao na kojeg Fleminga misliš?
Pa pitao sam te to upravo zato jer znam odavno za Jamesa Fleminga i njegovu povezanost s ovim područjem. A Michaela Davida Fleminga sam par postova prije tek usput naveo da prikažem besmislenost tvog linka s tvornice laži zvane Metabunk.
Kad si me pitao vjerujem li više Flemingu ili lažovu s Metabunka, odmah su mi pali na pamet razni Fleminzi koji imaju s ovom temom veze (nebitno jesam li ih linkao ili ne, a mislim da Jamesa već jesam).
I radi svega toga sam te baš namjerno pitao - koji F?
Sad jasnije?


Quote:
antet kaže: Pogledaj post
A sto cloud seeding ima veze sa suludom "chemtrails" teorijom?
Ahh...baš ništa, baš ništa...
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 07:23   #2892
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Prilično razumno zvuči, ali nije nimalo uvjerljiv.
Pa evo, reci, kakve to, po tvom mišljenju i saznanjima, moraju biti karakteristike nehomogene atmosfere, i koliko nehomogene moraju biti , a da bi se u takvim uvjetima mogli događati onakvi isprekidani tragovi kojih u jednom trenutku vidljivo ima, a sekundu kasnije potpuno nestanu i jednostavno ih nema...pa se u određenom trenutku opet u sekundi pojave...i tako više puta...?
Naravno, svjestan si da i oblaci jednako tako mogu biti isprekidani?

Quote:

Nemoj sumljati u mene.
:klap:
Ah, ultimativno oruzje kad se ostane bez argumenata - ispravljanje gramatike....


Quote:

Ma ok je taj link koji sam stavio vezano uz Metabunk, ali problem je u tome što ima više Fleminga...baš zato sam te i pitao na kojeg misliš...kažeš da si na moje pitanje pojasnio na kojeg Fleminga misliš...međutim, nisi...da bi konkretno rekao o kome se radi, trebalo bi navesti njegovo ime i prezime jer vidiš i sam da ih ima više, zato sam se i našalio u mom idućem postu da sam pomislio da si pomislio na izumitelja penicilina.
Ali na stranu zajebancija - misliš li da sam te bez veze pitao na kojeg Fleminga misliš?
Pa pitao sam te to upravo zato jer znam odavno za Jamesa Fleminga i njegovu povezanost s ovim područjem. A onog drugog sam par postova prije tek usput naveo da pokažem besmislenost Metabunka čiji si link dao.
Kad si me pitao vjerujem li više Flemingu ili lažovu s Metabunka, odmah su mi pali na pamet razni Fleminzi koji imaju s ovom temom veze (nebitno jesam li ih linkao ili ne, a mislim da Jamesa već jesam).
I radi svega toga sam te pitao - koji F?
Sad jasnije?
Ajde budi covjek i priznaj da si zajebao.
Sto je toliki problem?
Ovako se samo sve vise ukupavas i sramotis ovim jadnim pokusajima...

A usput, imas mail od James R. Fleminga, pa ga upitaj sto on misli o suludoj "chemtrails" teoriji.
Mogao bi se iznenaditi odgovorom.

Quote:

Ahh...baš ništa, baš ništa...
Upravo tako, nema nista iz vise razloga.
A najveci je da su "chemtrailsi" suluda teorija i proizvod poremecenih umova.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 09:36   #2893
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Upravo tako, nema nista iz vise razloga.
A najveci je da su "chemtrailsi" suluda teorija i proizvod poremecenih umova.
Naravno.
Beeeee
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:07   #2894
Ma naravno, Kyle Jenner vjeruje u to, onda mora da je istina.
I sad se zapitaj tko je ustvari ovca!
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:03   #2895
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ma naravno, Kyle Jenner vjeruje u to, onda mora da je istina.
I sad se zapitaj tko je ustvari ovca!
Irelevantno, i da pitaj se pitaj, možda nađeš pravi odgovor.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:13   #2896
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ma naravno, Kyle Jenner vjeruje u to, onda mora da je istina.
I sad se zapitaj tko je ustvari ovca!
A ti pratiš Kyle Jenner na Twitteru?

Znači ne poričeš Cloud seeding, ali poričeš Chemtrailse?
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:42   #2897
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post

Znači ne poričeš Cloud seeding, ali poričeš Chemtrailse?
Zasijavanje oblaka nema veze sa chemtrailsima.
Pobrkao si lončiće.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:41   #2898
Quote:
edo6 kaže: Pogledaj post
A ti pratiš Kyle Jenner na Twitteru?

Znači ne poričeš Cloud seeding, ali poričeš Chemtrailse?
Ne pratim nikoga na twiteru, niti ga imam.
Ali strasno je nevazno sto "mlade snage" kardashiana zatupljuju ljude, vazno je pratim li ja koga.
Katastrofa od argumenta.

Zasto bi poricao cloud seeding?
Za razliku od sulude "chemtrails" teorije, zasipanje oblaka je realnost.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:06   #2899
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Naravno, svjestan si da i oblaci jednako tako mogu biti isprekidani?
Oblaci mogu, ali mi ovdje ne pričamo o oblacima već o tragovima koji ostaju iza onog aviona na videu i koji se prekidaju i opet pojavljuju, a za to nema nikakvih razumnih i logičnih objašnjenja.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ah, ultimativno oruzje kad se ostane bez argumenata - ispravljanje gramatike....
Ah, javlja se čovjek s moćnim argumentima.
I to argumentima u stilu:
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
da su "chemtrailsi" suluda teorija i proizvod poremecenih umova.
Nažalost, CT su realnost i praksa koju negiraju ti poremećeni umovi koje tako rado stalno spominješ.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ajde budi covjek i priznaj da si zajebao.
Sto je toliki problem?
Ovako se samo sve vise ukupavas i sramotis ovim jadnim pokusajima...
Sve sam ti lijepo objasnio s toliko detalja da je sve kristalno jasno i da je nemoguće da netko ne shvati, a ti nevješto izokrećeš i time samo dodatno potvrđuješ pokazuješ da si zabrljao, a što je i svima vidljivo.
Objasnio sam ti sve, slobodno demantiraj moje objašnjenje ako si ičim u stanju i ako ti je to od tolikog značaja.

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ma naravno, Kyle Jenner vjeruje u to, onda mora da je istina.
A tko je to uopće?

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Za razliku od sulude "chemtrails" teorije, zasipanje oblaka je realnost.
Dobro je, vidim pozitivan pomak.
Idemo dalje - Što misliš, iz čega zasijavaju, iz romobila?

Quote:
antet kaže: Pogledaj post
A usput, imas mail od James R. Fleminga, pa ga upitaj sto on misli o suludoj "chemtrails" teoriji.
Mogao bi se iznenaditi odgovorom.
Evo, šaljem mail.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:01   #2900
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Sve sam ti lijepo objasnio s toliko detalja da je sve kristalno jasno i da je nemoguće da netko ne shvati, a ti nevješto izokrećeš i time samo dodatno potvrđuješ pokazuješ da si zabrljao, a što je i svima vidljivo.
Objasnio sam ti sve, slobodno demantiraj moje objašnjenje ako si ičim u stanju i ako ti je to od tolikog značaja.
HAHAAHHAAHAHAHA
Nisi ti nista objasnio, samo se i dalje ukopavas.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.