Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2003., 00:32   #81
cabon - ovo bi mogao biti ujedno i odgovor na pitanje koje je netko postavio ranije - koja je razlika izmedu pshanja i sranja (da prostite).

Usput , tko ono rece - sto je ljudsko nije mi strano?
Kad sa nekim zivis 10 - 15 godina i u toj zajednici izrodis par djece neke ograde definitivno padaju. U neka davna vremena smetalo mi jei dijeliti postelju s njim, a sad mi nije frka piskiti dok se on ceslja ili tusira.
Sad mi je pala na pamet ona scena iz filma "Eyes wide shut" gdje Nicole piski na WC-u dok se Tom brije ili nesto slicno radi pred ogledalom dok se oboje spremaju za izlazak. I to je kao bila vrlo sokantna scena za dobar dio publike.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 15:48   #82
Quote:
Mrga Cvarak kaže:
nije mi opce bad - osim, kao sto pbe rece; musko kad pisa, onda je to ful maskulin, je li - ihiii!
e ali kad sjedis i kenjas, nije bas nesto macho - vise kao neko dijete na tuti, a bome i dismr.


Istina je. Ovako i moj bivsi. Kao što PBE reće, i moj bivši je uvijek radio "prdenje" ispod jorgana. I to je njemu bilo smješno, a ja sam umirala od smrada ispod jorgana.

Prije sam se uvijek sramila dok bih piškila gdje ima publike. Mislim, uvijek me je bilo sram, uvijek bih puštala vodu dok bih pišala. Neznam zašto, ka je prirodno. Čak bih i nekada stavila puno papira u školjku, pa bih onda piškila da se ne čuje dok pljuska

Za sve drugo me nije sram, jedino nevolim kad me gleda dok se šminkam i sređivam. To mi ustvari ide na živce.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2003., 14:16   #83
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
no ja sam mu znala doskociti... kak smo iznad vrata kupaone imali staklo.... ja bih se popela na stolicu i gledala ga kak sere... bilo mi je smijesno gledati njegovo ponasanje koje je bilo sasvim drugacije od onog koje je manifestirao kad bi pisao stojecki kao pravo musko sa siroko otvorenim vratima WC-a...

onak kad sam ga vidjela kak sjedi na skoljki radi grimase.... bio mi je tak nekako vulnerable...exposed... mekan, smijesan... prirodan...

on bi poludio...kad bi skuzio da ga gledam... ne bi ni skuzio ako mu ne bih kucnula na staklo.. i nabeljila mu se...

onda bi me on ganjao po stanu nakon toga i poljevao evianom...

to nam je bila nek fora poljevati se evianom...

jednom smo u Hagen Dazu napravil skandal... posvadjali smo se... pa me on zalio vodom, pa ja njega.. pa me onda on zamazao sladoledom, pa sam ja izasula sav svoj sladoled njemu na glavu... i onda su nas izbacili van... poslije smo isli u kino gledati film za koji smo kupili karte prije... on i moj brat su sjeli u prvi red, a ja u zadnji jer sam se durila i nisam htjela pricati s njim..

Ako imas više od trinaest godina, što je teško za prosuditi iz ponazanja, ali za pretpostaviti iz konteksta, onda bih ti vrlo iskreno preporučila family-terapeuta. Bez dubljih analiza daje se zaključiti da od djetinjstva patiš od "Attention Deficit Disorder", prouzrokovanih nestabilnošću u obitelji, i da si zbog tog zaustavljena u emocionalnom razvitku.
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 00:59   #84
Quote:
Klonirana kaže:

Ako imas više od trinaest godina, što je teško za prosuditi iz ponazanja, ali za pretpostaviti iz konteksta, onda bih ti vrlo iskreno preporučila family-terapeuta. Bez dubljih analiza daje se zaključiti da od djetinjstva patiš od "Attention Deficit Disorder", prouzrokovanih nestabilnošću u obitelji, i da si zbog tog zaustavljena u emocionalnom razvitku.
sva sreca da sam ADHD ma neka sam i schizophrenic ...samo da nisam dosadno, prepotentno, patronising puhalo s metlom u dupetu poput tebe....

FCUK
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 01:34   #85
A koja tema

Jedna moja prijateljica je bila zatreskana u nekog tipa za poludit... Ali onda je on jednog dana kod nje u stanu ima strašan nagon za velikim nuždenjem koje je očito bilo rezultat neke gadne hrane, jer je ona kroz zatvorena vrata čula zvučne efekte Nakon toga mu se više nije javljala... Ja sam je pita "Pa šta si mislila - da on sere ruže?" a ona će na to da ga nakon toga ne može više isto gledat...

Ja sam isto za to da to ostane intimno... Istina je da na nekom stupnju intimnosti s partnerom sve manje toga te je sram, ali kod sranja povlačim crtu!
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 01:48   #86
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
sva sreca da sam ADHD ma neka sam i schizophrenic ...samo da nisam dosadno, prepotentno, patronising puhalo s metlom u dupetu poput tebe....

FCUK
Sti-Pu.
Ja sam vidio iz tvog posta da je to velika ljubav bila.
Tolika bliskost se ne postize izlazenjem od 20:00 do 24:00 i povremenim seksom po autima ili necijim stanovima ili vikendicam.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:12   #87
Re: higijenske potrebe i partneri

Quote:
roberta carlos kaže:
smatrate li da ste sa svojim partnerom toliko prisni da pred njim možete obavljati razne higijenske potrebe (tipa pišanje, ono drugo , cure-depiliranje, itd.) ili smatrate da je to neprimjereno te da se na taj način ne poštuje partnera, a samim time i vezu. znam da sam malo zagnjavila, ali da objasnim zdravo seljački. ja se, npr. pred mužem depiliram bez beda, nekad mi i on pomogne, ali izbjegavam pišati pred njim ili nekaj drugo i izbjegavam ulaziti u kupaonu kad znam da on piša.
Zakaj?! Tak ti je neugodno pišati pred mužom?! Ne kužim...stvarno ne kužim...
__________________
Pozdrav,
Mlaky
Mlaky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 14:30   #88
Mene nije sram piskit pred njim ..samo me zivcira kad on namjerno ostane u kupaoni i nema kaj za radit neg bas tada zeli pricat

Inace se nikad ne zakljucavam ...i dok on pisa ja udjem ....aliiiiiiii isto ko kod PBE on se uuuuvijek zakljucava kad ide na velku nuzdu ...a ja popizidm kad trebam na wc jer on ostane pooooooool sata sjedit ...i svaki put sa sobom si uzme mobitel....tad poludim...on kaze da se velka nuzda mora temeljito obavit
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 20:37   #89
Mi imamo odvojenu kupaonicu od wc-a. U wc-u se obicno zatvorimo, bez obzira da li idemo na duze ili krace vrijeme. Osobito zatvaramo vrata kad kenjamo, a odgovor na Winonino pitanje je: zbog smrada.

SVe ostalo radimo zajedno. Zajednicko tusiranje je svakodnevno i bez toga nam dan ni ne pocinje, ni ne zavrsava (ako smo oboje u Zagrebu). Ja se brijem, ona se sminka, itd, to je isto normalno. Ona se depilira u salonima, pa to ne vidim, ali ponekad (kad ne ide kozmeticaru) ureduje stopala preda mnom, a ja to uvijek radim pred njom. Sta je jos ostalo? Hm... Zube isto peremo zajedno, umivamo se zajedno (kad ustajemo u isto vrijeme, a to nije svaki dan).

A pitanje o zajednickom tusiranju i seksu: ponekad tusiranje dovede do seksa. Ponekad seks dovede do tusiranja. A ponekad je tusiranje samo tusiranje. Ali zajednicko.
slavkec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.