Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2006., 23:48   #41
Quote:
elala kaže:
bit ce se opila pivom pa popustila
K vragu, onda odmah leti iz udruge
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 23:52   #42
Quote:
Baphomet kaže:
K vragu, onda odmah leti iz udruge
meni se čini da nije ona kriva nego učitelj
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 23:54   #43
Quote:
elala kaže:
meni se čini da nije ona kriva nego učitelj
Učitelj je naravno savršen
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 00:34   #44
Quote:
Baphomet kaže:
Učitelj je naravno savršen
a jel' učitelj zna čarobirati?
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 00:37   #45
Quote:
elala kaže:
a jel' učitelj zna čarobirati?
Pa naravno
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 00:40   #46
Quote:
Baphomet kaže:
Pa naravno
i može ureć nekoga?
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 00:52   #47
Quote:
elala kaže:
i može ureć nekoga?
može svašta reć, a možda i ureć no ne prakticira to jer nikad ne znaš kojeg ces vraga doreć'
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 10:03   #48
Quote:
Baphomet kaže:
K vragu, popih par piva pa pomislih da se to ulje može namazat na puno zgodnijim mjestima

Al' neću reć'

Hladi, golica i štajaznam?
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 12:02   #49
Quote:
iluminata kaže:
Hladi, golica i štajaznam?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 12:22   #50
Lako je vama da se zezate kada nemate ovakvih problema. Meni se desavaju jako cudne stvari i to veoma cudne. Covek pocne da veruje u ovakve stvari kada pocne da odmotava film u nazad naravno neke stvari treba pripisati slucaju ne treba biti toliki paranik ali situacija je krajnje ozbiljna i da tacno je to da nece da me pusti.
 
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 12:26   #51
Quote:
boban001 kaže:
Lako je vama da se zezate kada nemate ovakvih problema. Meni se desavaju jako cudne stvari i to veoma cudne. Covek pocne da veruje u ovakve stvari kada pocne da odmotava film u nazad naravno neke stvari treba pripisati slucaju ne treba biti toliki paranik ali situacija je krajnje ozbiljna i da tacno je to da nece da me pusti.
Misliš da ćeš čavrljanjem s ekipom na forumu to riješiti?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 13:26   #52
Provjeri prvo jel vjestica, to se lako vidi jer ak je, vjerojatno ima metlu negdje u stanu
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 14:41   #53
Quote:
boban001 kaže:
Lako je vama da se zezate kada nemate ovakvih problema. Meni se desavaju jako cudne stvari i to veoma cudne. Covek pocne da veruje u ovakve stvari kada pocne da odmotava film u nazad naravno neke stvari treba pripisati slucaju ne treba biti toliki paranik ali situacija je krajnje ozbiljna i da tacno je to da nece da me pusti.
Postavio si opcenito pitanje na koje ti nitko ne moze odgovoriti. Ako vec trazis odgovor onda lijepo opisi kakve su to cudne situacije jer mozda i nisu tako cudne ako ih netko objektivno analizira.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 19:58   #54
Quote:
boban001 kaže:
Lako je vama da se zezate kada nemate ovakvih problema. Meni se desavaju jako cudne stvari i to veoma cudne. Covek pocne da veruje u ovakve stvari kada pocne da odmotava film u nazad naravno neke stvari treba pripisati slucaju ne treba biti toliki paranik ali situacija je krajnje ozbiljna i da tacno je to da nece da me pusti.
..moju zezanciju nemoj skroz shvatiti ozbiljno.. ja ti u sve to skupa nešto baš i ne vjerujem, ali gle, moguće je. ..čula sam razno razne priče, više uvjerljive i manje uvjerljive i sve što mogu na kraju reći jest da postoje dobri periodi života (to su oni kada ti se ne događaju pehovi i zlo) i postoje teški kada ti svi pehovi i nemogućnosti dolaze u paketu.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 20:37   #55
Quote:
boban001 kaže:
Lako je vama da se zezate kada nemate ovakvih problema. Meni se desavaju jako cudne stvari i to veoma cudne. Covek pocne da veruje u ovakve stvari kada pocne da odmotava film u nazad naravno neke stvari treba pripisati slucaju ne treba biti toliki paranik ali situacija je krajnje ozbiljna i da tacno je to da nece da me pusti.
A zašto neće da te pusti? Kako ti to daje do znanja?
Ajde, objasni malo bliže cijelu situaciju.
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 10:47   #56
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Nije lako to prepoznat, al ak malo bolje pogledas detalje, mozes vidit neke znakove da se bavi crnom magijom. A znakovi su:

-Svijece koje vire iz djepa
-Crvene oci koje svjetle u mraku
-Teleca lubanja umjesto kape
-Ucestalo pricanje unatrag
-Ucestalo pricanje o tome kako se bavi crnom magijom
-Povremeno spontano samozapaljivanje
-Clanska iskaznica neke od supertajnih masonskih sekti

Postoji jos puno znakova, al njih nema smisla nabrajat jer su dovoljno ociti sami po sebi
:klap: :klap:

Quote:
-Almighty_Watashi- kaže:
Provjeri prvo jel vjestica, to se lako vidi jer ak je, vjerojatno ima metlu negdje u stanu
sauger je danas jednako dobar dokaz. kao i pronto pjumini.
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 11:17   #57
Sauger radi prevec buke, vjestice su suptilnije od toga
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 11:47   #58
e moj Bobo oni tebe zafrkavaju... sad će tebi manohar pomoći.... sutra u jutro dok još dotična spava šapni joj u lijevo uho magičnu riječ "RUMPELŠTILSKI" 3x i sve bu se sredilo... garantirano, provjereno !
Man Pur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:41   #59
A ak to ne pomogne, reci triput "Hastur" i sve smo rjesili
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 13:56   #60
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Sauger radi prevec buke, vjestice su suptilnije od toga

Krpa za prašinu il "praško" je puno zsumnjivija
iluminata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.