Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 01:14   #81
papričice najvažnije ti je da se opustite. meni su nalazi bili katastrofa,progesteron nemjerljivo nizak,desni jajnik pco,lijevi otišo u penziju,imengu nisam imala 3 godine i svi su se ginići složili da su mi šanse jako male. zato smo mi pokušavali godinu dana ko ludi uza sve moguće hormone i lijekove,ciljali dane,noge u zraku ko i ti i ništa!
onda sam saznala da moram na operaciju bubrega i naravno ne zelimo bebu dok to ne riješim,prestala se liječit,izbjegavala plodne dane,poseksali se samo jednom već pred pms misleći da nema šanse i HOP! malac se uhvatio od prve!
i još sam luđački vježbala trbušnjake tih dana i pila tablete koje su strogo zabranjene, ništa to nema veze jesu li noge u zraku.
i evo sad sam u 28.tjednu i bebač je prekrasan vele doktori.
čula sam još takvih priča da su ljudi uspjeli tek kad su prestali pokušavati i nisam vjerovala, ali sada vjerujem.
zato se pokušajte opustit i seksajte se iz zabave,kad vam dođe, i bebač će doć.
sretno!
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 16:52   #82
Pošto sam ja otvorila ovaj topic, onda bi htjela malo apdejtirati...
Mi smo naručiti taj kalendarić (o kojem sam govorila u prvom postu) i beba nam se 'ulovila' od prve! Pikirali smo prvi datum di nam je pisalo 'Healthy child' i ispod toga pisalo je 'boy'. Bila sam prošlu srijedu na uzv-u i dokica rekla da je sve ok i da čekamo dečka
Sad, ak bude stvarno po 'tom kalendaru', onda bi se naš frajer trebao roditi po noći (čega se ja jako bojim, zbog situacija u našim rodilištima - jer po noći doktori malo vole spavati, pa im ne paše da ih se bezveze uznemirava).
To piše samo ako ne bude inducirani porod u pitanju, nego normalni, prirodni...
We'll see!
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 17:10   #83
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Pošto sam ja otvorila ovaj topic, onda bi htjela malo apdejtirati...
Mi smo naručiti taj kalendarić (o kojem sam govorila u prvom postu) i beba nam se 'ulovila' od prve! Pikirali smo prvi datum di nam je pisalo 'Healthy child' i ispod toga pisalo je 'boy'. Bila sam prošlu srijedu na uzv-u i dokica rekla da je sve ok i da čekamo dečka
Sad, ak bude stvarno po 'tom kalendaru', onda bi se naš frajer trebao roditi po noći (čega se ja jako bojim, zbog situacija u našim rodilištima - jer po noći doktori malo vole spavati, pa im ne paše da ih se bezveze uznemirava).
To piše samo ako ne bude inducirani porod u pitanju, nego normalni, prirodni...
We'll see!
brzo mi javi gdje,što i kako...po pitanju tog kalendara...da nam se iz prve ulovi...nekak me godine stisle ,pa nemam baš vremena....
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 17:50   #84
MaLo, koliko ste vi radili na bebi? I kakav je to kalendarčić, pošalji i meni, pliz...
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:35   #85
Quote:
Satya kaže: Pogledaj post
MaLo, koliko ste vi radili na bebi? I kakav je to kalendarčić, pošalji i meni, pliz...
Ajjjjjjj, ima l mene gdje tu? Mogu l i ja dobiti taj kalendarcic?????


Fakat sta treba uradit da se dobije beba...? Umorna sam od svega...
Kako neke koje ne zele djecu zatrudne od prve...

Meni opet -, sva sam izbedirana, mislim da cu umrijet u suzama...
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:38   #86
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Ajjjjjjj, ima l mene gdje tu? Mogu l i ja dobiti taj kalendarcic?????


Fakat sta treba uradit da se dobije beba...? Umorna sam od svega...
Kako neke koje ne zele djecu zatrudne od prve...

Meni opet -, sva sam izbedirana, mislim da cu umrijet u suzama...
nemoj takoooo..evo,kaya veli da je pokušavala 4gog...i sad samo što ne krene put rodilišta...drugo smo dijete radili skoro god dana,a treće 6mj...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:41   #87
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
nemoj takoooo..evo,kaya veli da je pokušavala 4gog...i sad samo što ne krene put rodilišta...drugo smo dijete radili skoro god dana,a treće 6mj...
Pa evo i mi radimo pola godine...aktivno, mada smo se prestali stiti prije godinu dana...

nece i nece...
cccc...

__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:43   #88
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Pa evo i mi radimo pola godine...aktivno, mada smo se prestali stiti prije godinu dana...

nece i nece...
cccc...

a kaj veli gin...da ti npr da nekaj za stimulaciju ovulacije...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:50   #89
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
a kaj veli gin...da ti npr da nekaj za stimulaciju ovulacije...
Ma ja normalno ovuliram, sve oki...Ciklus mi u dan tacan...
Kad sam isla na pregled, zena mi rekla da sam jako plodna i fakat mi nije jasno...

ali vidis, ici cu svakako s dragim ginicki mozda vec u petak, pa cu se posavjetovat s njom.. ionak mi valja radit papa test...

sta se tu daje za stimulaciju?
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:56   #90
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Ma ja normalno ovuliram, sve oki...Ciklus mi u dan tacan...
Kad sam isla na pregled, zena mi rekla da sam jako plodna i fakat mi nije jasno...

ali vidis, ici cu svakako s dragim ginicki mozda vec u petak, pa cu se posavjetovat s njom.. ionak mi valja radit papa test...

sta se tu daje za stimulaciju?
e fakat nemam pojma...znam da je moja poznanica dobila nekaj,ali kaj...ne pitaj laika,rađe svog gina...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 19:15   #91
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
e fakat nemam pojma...znam da je moja poznanica dobila nekaj,ali kaj...ne pitaj laika,rađe svog gina...
da, da...

pitat cu je...
'fala za info anyway...
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 23:09   #92
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Ma ja normalno ovuliram, sve oki...Ciklus mi u dan tacan...
Kad sam isla na pregled, zena mi rekla da sam jako plodna i fakat mi nije jasno...

ali vidis, ici cu svakako s dragim ginicki mozda vec u petak, pa cu se posavjetovat s njom.. ionak mi valja radit papa test...

sta se tu daje za stimulaciju?
Klomifen tablete, ako se ne varam
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:08   #93
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Ma ja normalno ovuliram, sve oki...Ciklus mi u dan tacan...
Kad sam isla na pregled, zena mi rekla da sam jako plodna i fakat mi nije jasno...

ali vidis, ici cu svakako s dragim ginicki mozda vec u petak, pa cu se posavjetovat s njom.. ionak mi valja radit papa test...

sta se tu daje za stimulaciju?
A dragi? Jeli dao uzorak sperme?
Priznajem da nisam sve čitala pa ne znam, ali.... Ne kužim zašto se uvijek ide na to da je "problem" u ženi?
Nakon nekog vemene OPUŠTAJUĆE faze, kad smo vidjeli da nam to ne ide baš tako lako, istovremeno smo krenuli na preglede.
Ako već nije - nek dragi krene put bolnice.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:42   #94
I nek gutaju vit. E!
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:47   #95
Quote:
Satya kaže: Pogledaj post
MaLo, koliko ste vi radili na bebi? I kakav je to kalendarčić, pošalji i meni, pliz...
Evo, sad ću tu opet napisati ono kaj sam napisala Paspi u pp.
Paspi sam poslala na pp, jer nisam htjela sve ponavljati, pošto je već sve rečeno na ovom topiku, ali evo u par crta...
Ja sam čula za taj famozni kalendarić po metodi dr. Jonasa, a sve o njemu pročitajte u mom prvom postu na ovom topicu. Ugl. provjerila ga je od mm susjeda doktorica koja je imala prvo jedan spontani, pa su joj nakon toga rekli da više neće moći imati djece, osim možda uz pomoć umjetne oplodnje. I tak se oni naručili za umjetnu i usput su naručili taj kalendarić. Kad je stigla u Maribor na umjetnu, tam su joj samo utvrdili trudnoću i to zahvaljujući baš metodi dr. Jonasa. Sad bude im mali imal oko 3 g.
Provjereno na još par njezinih frendica, a i na meni!
Mi samo naručili taj kalendarić preko interneta i to na: www.usmev.com.au
Platili smo s karticom, makar me je užasno bilo strah raditi bilo kakve transakcije s karticom prek interneta, ali ispalo je dobro- hvala bogu!
Platili smo oko 200 australskih dolara, tj. oko 1060,00 kn. Kalendar su nam poslali s mailom za 2-3 dana, a mogu ga poslati i s poštom ili faksom.
Ugl. mi smo uzeli kategoriju 'healthy child' i kad smo išli 'raditi' bebu, onda je u kalendaru na taj dan pisalo 'healthy child' i 'boy'.
Beba se upelcala iz prve i prošlu srijedu saznali smo na uzv-u da čekamo dečka

Btw, nažalost, ja ne mogu baš nikome poslati svoj kalendar, jer se svaki kalendar radi posebno za svaku ženu. Morate dati razne podatke tipa: datum rođenja, točan sat rođenja, mjesto rođenja, kad je bila prva menga, dal su ciklusi redovni, dal znate kad ovulirate, dal imate djece, koliko djece i isto takvi podaci za djecu, dal ste imali bilo kakve pobačaje...
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:46   #96
Opet jedan update!

I u mom slučaju, sve vezano uz ovaj kalendarić ispalo je točno!
Dobili zdravog dečka (uz lagan porod) i sve 5!
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 09:24   #97
Jonas Method

Zanima me da li je ova metoda "pogodila" datum začeća i spol bebe u vašem slučaju. Željela bih znati da li se isplati probat zatrudniti na datume koje predlaže. Svima kojima se da provjeriti unaprijed zahvaljujem na pomoći!
http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
octy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:59   #98
samo spol, a za to su i šanse bile prilično velike
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:14   #99
kak to misliš "velike šanse"
octy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:29   #100
Ne znam kako funkcionira Jonasova metoda, ali moja seka je otpočetka znala da je zanijela muško (naravno nikad se nemože znati baš sa 100% sigurnosti). Odnos na prvi dan ovulacije trebao bi dati veće šanse muškoj bebi, a dani prije ovulacije curicama. Y-nositelji (spermići) su znatno brži i jači, a X-ići su malo sporiji ali zato znatno dugovječniji.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.