Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2008., 02:57   #61
literatura

Može li netko preporučiti kakvu literaturu o gledanju u ogledalo i o crnim ogledalima? ThanX.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 11:42   #62
Preporučujem
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 12:14   #63
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
imaš kakav pdf, da ne kopam
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 12:40   #64
zuni, odi kod kamenorezaca neka ti narežu jednu šnitu obsidijana.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 12:42   #65
Nema, eh ta internet generacija, samo bi PDF-ove

Ajd malo, akcija reakcija, ako već vjerujete u to.

Akcije = posao, Reakcija = novac za knjige
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 13:01   #66
a radim ja, samo sam se isfalivao za masu knjiga koje sam kupovao, ali kad već kažeš da je preporuka.... a mislim da bih to mogao iskopati i kod brata najvjerovatnije, pa ćemo viditi prije nego potegnem karticu iz džepa

Stvarno mi nije bad dati za knjige lovu, samo volim prije prelistati pdf. Ionako ako je u pdf-u i zanimljivo mi je, onda printam, jer mi je tlaka čitati na monitoru. A kad isprintaš knjigu od 200 strana možeš je i kupiti za tu lovu.
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 13:20   #67
Recimo da je to prilično praktičan priručnik za gledanje u crno ogledalo i nije mi žao novca koje sam dao za njega.

Osim njega postoji i Tysonova knjiga koja je nesto kompliciranija od gorenavedene.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 13:30   #68
Ja se držim Bardona za sad. Evo gledam i kod brata, i naravno da ima knigu hehe. Općenito sve vezano za Solomonov lik i djelo. Prolistam malo pa se javim sa impresijama i slikicom novog ogledala
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 13:46   #69
ni ovo obično ogledalo nije za baciti, pogotovo za ove opsjednutije svojim odrazom.
Gurdjieff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 13:57   #70
nije to za mene, mačak iz Crvenog patuljka je skroman pored mene
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 13:09   #71
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
A mi se ponadali. Je, baš.
Lol!

Dobra!
__________________
Ne mogu reći toliko mudrosti,
koliko mogu prešutjeti gluposti! :D
-kLeopAtRA- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 06:15   #72
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Hm, imam jednu knjigu magije od Salomona. Pogledat ću ima li tamo štogod. ThanX anyway!
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 06:17   #73
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nema, eh ta internet generacija, samo bi PDF-ove

Ajd malo, akcija reakcija, ako već vjerujete u to.

Akcije = posao, Reakcija = novac za knjige
Ko je lud radit.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 06:20   #74
Quote:
adarelh kaže: Pogledaj post
a radim ja, samo sam se isfalivao za masu knjiga koje sam kupovao, ali kad već kažeš da je preporuka.... a mislim da bih to mogao iskopati i kod brata najvjerovatnije, pa ćemo viditi prije nego potegnem karticu iz džepa

Stvarno mi nije bad dati za knjige lovu, samo volim prije prelistati pdf. Ionako ako je u pdf-u i zanimljivo mi je, onda printam, jer mi je tlaka čitati na monitoru. A kad isprintaš knjigu od 200 strana možeš je i kupiti za tu lovu.
U pravu si. To je glavni za*eb s pdf-om. Muka je čitat na monitoru, a kad isprintaš, imaš i do 150 kn troškova, a toliko dođe sama knjiga za kupit.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 06:23   #75
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nemam to. Znaš li slučajno ima li je kupiti u hrvatskom izdanju?
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 08:25   #76
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Nemam to. Znaš li slučajno ima li je kupiti u hrvatskom izdanju?
Vidim ja da si ti mlađahni novak u ovim stvarima čim pitaš da li postoji hrvatsko izdanje
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 11:26   #77
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Vidim ja da si ti mlađahni novak u ovim stvarima čim pitaš da li postoji hrvatsko izdanje
Zar sam igdje tvrdio da znam sve o magiji? Da znam, ne bi me više zanimalo i ne bih se pojavljivao ovdje. Bitno je da znam više nego što sam znao "lani" i da ću "dogodine" znati više nego što znam sada.
You may quote me on this one.

Uostalom, magija je prilično blizu mojoj struci, tako da se lako snalazim i ako mi je nešto manje poznato.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 12:05   #78
Ajd, ajd...šta se duriš

Bila je to samo šala na račun naših većih izdavača koji ne mare previše za kvalitetu već za kvantitetu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 12:28   #79
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ajd, ajd...šta se duriš

Bila je to samo šala na račun naših većih izdavača koji ne mare previše za kvalitetu već za kvantitetu.
Knjige o magiji nabavljam uglavnom preko Beograda, a tako se može dosta naći.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 21:57   #80
šta se tiče viđenja nečeg čega "nema" u ogledalu... hm, neko je tu spominja da je ko dite vidia staricu, i sl..slučajno..i sad, meni je fascinantno kako ljudi mogu bit opsjednuti time da vide bilo šta, da se astralno projiciraju i sl..eto tek tako jer im je - ZANIMLJIVO

ne možeš se igrat sa dimenzijama svjesnosti kao da je to kladionica

ne znam..ima ta komponenta u kojoj si SPREMAN za nešto...a to nije kad se tebi prohtije
plus ima i ta komponenta VJEROVANJA..vidim na temi astralna projekcija kako su ljudi frustrirani šta ne mogu..
ja pak ne želim ni pokušat

a šta se ogledala tiče, ja bih rado vidjela auru.. no još ne vjerujem u to, pa je to tek želja
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.