Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2003., 08:03   #21
Morning...
Plavva, zaboravila si ovaj (to je za sve one koje su prošle ovo što mi sada prolazimo )
Što se tiče sunca, ja ti se sunčam i kupam već dva mjeseca, a trudna tri, ali ako idem negdje gdje nema hlada obavezno iznajmim suncobran i uglavnom sam ispod njega. Meni i i nače smeta jako sunce, a sada pogotovo kada mi je tlak prilično nizak. Čak sam prvi puta kada sam otišla na plažu malo pretjerala (jako sunce, ja bez suncobrana), pa sam dobila nekakvu alergiju po rukama i nogama. Ajme, panike onda , ali pila sam puno tekućine, stavljala obloge od hladne kamilice i prošlo je za dva dana. Sunčaj se ali mislim da je bolje da to bude pod suncobranom (ako ima tako velikih , ako ne zamoli Coca-colu ili neku pivovaru da ti iznajme onaj veliki reklamni koji će btw i meni uskoro trebati ) ili predvečer.
a za kraj evo i tebi jedan
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 10:28   #22
Quote:
plavva kaže:
smijem ja na sunce?
Ne. Točka.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 10:42   #23
sanjalica
ja obozavam sunce i jedva cekam nedjelju, kad konacno idem na more. vec sam bila dva-tri dana i dobro sve to podnosim i popizdit cu ako se necu moc suncat ko covjek. meni je tlak skolski - 120/90.

tija i ostale (kaze sanjalica da se to mora)

Quote:
Ne. Točka.
dobro. zasto?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 10:56   #24
Quote:
plavva kaže:

dobro. zasto?
Smiješ umjereno, kao i male bebe. Znači rano ujutro i kasno popodne, ono između izbjegavaj i ni za živu glavu nemoj izlagati stomak jakom suncu da ti ne uskuva plodna voda.
Ovo sunce nije zdravo ni za koga a pogotovo za debele trudnjače koje imaju zeru sisa pa se fale.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 10:59   #25
Plavva, sorry, ali meni su takodjer rekli ovu foru za sunchanje...

I malko su me shpotali kad sam na pregled doshla s trbuhom boje chokolade
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 18:50   #26
Samo da se izbecim i jutros sam nakon 3 dana pauze - rigoleto odsvirala pa da se zna
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 10:32   #27
ok, trbuh nikako na sunce, a ja smijem malo.
nisam se ni mislila przit. dobro, dobro, mozda malo

a ti sisata tijo jedna, ja sam se skroz navikla na svoje minimalke. i tak sam ziher da se nikad ne budu objesile
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 10:50   #28
mene je ginekog upozorio da ne idem na sunce,al eto ja sam imala problema,pa i zbog toga....a ako se ti dobro osjecas slobodno poslije 16,00 kad je sunce blaze,samo nemoj past u nesvjest.
toliko sam vidila trudnica po novinama pocrnile,svjeze....super

plavva jesi li kupila sta garderobe sireg pojasa?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 10:59   #29
jok. trbuh se vidi, al ko god me pita velim da sam se prezderala pizze
jos stanem u traperice i sad mi posebno dobro stoje tak da cu o garderobi mislit poslije ljeta.

a ti samantha?
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 11:05   #30
meni se isto malo vidi,sad se nekako podize iz pubisa prema gore.
a pricam da sam se najela lubenice

meni su neudobne stare farmerice,udjem u njih,al kopcanje zadnje dugme me steze,a niskog su struka i bas bi volila da ih nosim,super mi je vidit mali stomacic van,al neudobno mi je.

Kupila sam lanene,moj broj,al lan se rasirio pa su mi taman oko struka

i jednu suknju,trapezastog oblika,vezivanje na konop.

najveci problem su mi majce,sve me stezu preko cica...e kupila grudnjak broj 4,vec mi je mal
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 11:09   #31
Quote:
Samantha Jones kaže:
najveci problem su mi majce,sve me stezu preko cica...e kupila grudnjak broj 4,vec mi je mal
ja s tobom vise necu komunicirat. ti si ko bog imala velke sise u startu sto ti je nelojalna konkurencija
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 11:14   #32
ma nisam imala neke cice,br.2 zadnji grudnjak.Al sad su ogromne i popucali mi kapilari po njima
Dokad rastu one?budu li do 9 mjeseca,trazit cu veci stan
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 11:18   #33
samo se ti vadi
ja sam imala polovnu trojku pa se dalje od pune trojke do cetvorke kad sam klasa optimist nisam makla
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 11:21   #34
Ajd ti,vidit ces kad nas neka mljekara uzme za reklamu

zdrave i njedre,plavva i Sam
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 12:33   #35
Cure drage, ne na sunce.
Plivanje da, setnja predvecer ili rano jutro obalom
Izlezavanje na suncu
Zbog topline se krvne zile sire,temperatura tijela raste, mijenja se krvni tlak a sve to osijeca i bebica.
Ne mora se nista dogoditi ali zasto riskirati, osobito ako je trudnoca rizicna.

Sto se tice pritiska
Ja sam imala osjecaj da ce mi beba ispasti svaki put kad odem na WC ili sjednem ( ja sam trudnocu morala odlezati pa mislim da je osjecaj vise u glavi nego stvaran)
Nije ispala, izvadili su je

Drzite se cure, i uzivajte. Sada je jedno od ljepsih razdoblja u vasem zivotu
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 23:33   #36
Drage moje trudnjače i ostale ,
evo, bila ja jučer na kontroli i vidjela svoju bebu, a najčistije se vidjela ručica koja maše mami (ok, ok..) i onda ovakva hodala gradom. Sve je ok, kaže dotoressa da beba ima sve šta treba imati za tri mjeseca, malo mi je posteljica spuštena ali dr. kaže da nema mjesta brizi, pa se neću opterećivati. Mučnine su gotovo potpuno nestale, jedino me još muči napuhnutost, dobila sam dvije kile u tri mjeseca, ali popodne izgledam kao da sam dobila pet, a i ne mogu zakopčati nijedne hlače, a traperice , ni u ludilu, to me užasno zateže. Sise mi, naravno, nisu narasle , pa sam se pomirila sa sudbinom

Nadam se da ste mi sve dobro i da Perlica k'o velika. Uživajte mi i čuvajte se, odoh ja malo na putovanjce, pa se čitamo za tjedan-dva. i za Perlicu jedan
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 12:38   #37
curke drage, ja i moj trbuh danas idemo na more. malo cemo odmarati a malo raditi jedno tri tjedna. najvise se radujem plivanju od jutra do sutra, jer vec sto godina nisam bila na bazenu. drzite se, nemojte da vam previse bude zlo i ostajte mi zdrave i debele dok se vratim. rekla mi stara da ima da se vratim s najmanje 2 kile viska jer da ce me zvezat za stolicu i sopat
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 16:23   #38
Lijep provod i da mi se vratite napuhane k'o krofne!

i na kraju veliki
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 15:09   #39
Di ste bucke , Perlice, Plavva, Samantha i ako ima koja nova trudnjača ima li kakvih novosti? Jeste mi okruglaste i kako podnosite ove temperature . Vidim pitanja nema, dok se ja ne sjetim kojeg pametnog. Htjedoh vas samo pozdraviti i poslati jedan velikiiii

PS: o sisama drugom prilikom
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 15:36   #40
Dobro jutro
Samantha i ja smo dobro (chatamo ponekad pa znam ).
Danas brojim 11 tjedana! Mucnine su se smanjile.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.