Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 02:34   #701
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
to i dalje ne utječe na moje mišljenje o jedenju mesa


kaj misliš da se biljkama nešto bolje "postupa"? čime je sve prskano, gnoji se iz septičkih jama, uzgaja pokraj autocesta...

a što se tiče nesilica malo se informiraj koje je propise EU nametnula u proizvodnji jaja onda dođi popovati ovdje
Za odvratni industijki uzgoj mesa se potamani najviše biljaka, prašume se krče za uzgoj mesa.
Dakle mesojedi pojedu i najviše biljaka, mesojedi proždiru bioraznolikost.
U proizvodnji jaja muški se pilići živi melju, miljuni.

Horor.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 08:05   #702
Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Za odvratni industijki uzgoj mesa se potamani najviše biljaka, prašume se krče za uzgoj mesa.
Dakle mesojedi pojedu i najviše biljaka, mesojedi proždiru bioraznolikost.
U proizvodnji jaja muški se pilići živi melju, miljuni.

Horor.
i? life goes on
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:43   #703
Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Za odvratni industijki uzgoj mesa se potamani najviše biljaka, prašume se krče za uzgoj mesa.
Dakle mesojedi pojedu i najviše biljaka, mesojedi proždiru bioraznolikost.
U proizvodnji jaja muški se pilići živi melju, miljuni.

Horor.
Znaš li ti što je mesojed?

Ili redefiniraš pojmove da zvuči, kajjaznam, "jače"?

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:38   #704
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
i? life goes on
Horor goes on, život ide prema kraju.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 17:02   #705
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
i? life goes on
ajmo onda tvoju mamu i tatu, curu, ženu, djecu, sve žive samljet....i? life goes on...

pitam se što se nalazi u tvojim grudima? imaš li ti uopće empatije za bilo što osim za sebe?

izreka kaže: sve se vraća sve se plaća....ako si okrutan prema drugima i ti ćeš sam privlačiti kao magnet da se iste stvari dešavaju i tebi

izreka kaže: pomogni drugome i pomogao si sebi....što više ljabavi daješ to ti se više ljubavi vraća

vegeterijanci nisu samo ljudi sa velikom epatijom, to su i sretni ljudi

pa ako ti je "da i? life goes on..." ti si onda vrlo nesretan čovjek i žao mi je što razmišljaš na način kako razmišljaš...

no ne brini, nikada nije kasno postati boljim čovjekom
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)

Zadnje uređivanje buddha-tree : 15.11.2014. at 17:14.
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 17:32   #706
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
ajmo onda tvoju mamu i tatu, curu, ženu, djecu, sve žive samljet....i? life goes on...
Vidim iz tebe progovara velika ljubav....


Treba voljeti i one s drugačijim mišljenjem, i one koje mi ne razumijemo i koji nas ne razumiju, voljeti svoje neprijatelje i kad nam zlo čine....

Imaš poprilično predatorski stav na suprotna mišljenja, a biljojedi to nemaju, tako da ako zagovaraš vegetarijanstvo kao stil, onda ga prihvati u potpunosti, a ne u mjeri kojoj tebi paše, možda samo tada shvatiš apsurdnost ekstremizma, koliko god bio ispunjen pozitivnim namjerama.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 17:51   #707
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Vidim iz tebe progovara velika ljubav....


Treba voljeti i one s drugačijim mišljenjem, i one koje mi ne razumijemo i koji nas ne razumiju, voljeti svoje neprijatelje i kad nam zlo čine....

Imaš poprilično predatorski stav na suprotna mišljenja, a biljojedi to nemaju, tako da ako zagovaraš vegetarijanstvo kao stil, onda ga prihvati u potpunosti, a ne u mjeri kojoj tebi paše, možda samo tada shvatiš apsurdnost ekstremizma, koliko god bio ispunjen pozitivnim namjerama.
apsolutno to znam

razlog je što me se itekako tiče stav nekoga "i? life goes on" jer moramo širiti svoje saznanje i ljudima objasniti o čemu se radi. tek tada će usljediti promjena u svijet

neznam kako ti....ali ja ne mogu sjediti prekriženih ruku dok si ostatak svijeta uništava tijelo hranom kojom njima nije priroda namjenila i dok milijarde životinja pate i mole za pomoć

ja govorim u ime onih koji ne mogu

mislim da je to dužnost svakog vegetarijanca

u sjeni sam živjela punih 10 godina kako vegetarijanac i nikad nisam ništa drugome rekla kad bih vidjela da jede meso...i to me uopće nije smetalo, mnogi ljudi nisu ni znali da ne jedem meso, to sam uspješno skrivala...zahvaljivala na ponuđenoj pizzi sa šunkom....ne hvala, maloprije sam se prežderala i ništa ne stane više u mene ( a ono gladna sam da krulji) samo da ne bi nekohga povrijedila i da se netko ne bi osjetio neugodno

ali sad me smeta što drugi jedu meso...ne želim umrijeti a da na samrti ne budem u srcu zadovoljna jer sam učinila sve što je bilo u mojoj moći

ja želim pomoći

jer znam da su na pogrešnom putu a ja im nudim svjetlo da vide ispravan put

samo to, nikome ništa loše,

samo želim pomoći....svima

mogu reći da ljudi u mojoj blizini sa zanimanjem poslušaju zašto ne bi trebali jesti meso...i mnogi se iznenade...kažu...nisam znao/znala...neki odmah zauzmu obranbeni stav, i to je posve prirodno...nisu svi otvoreni za nove stvari...ali se sa vremenom smekšaju....treba vremena

znam da je moj izbor jedini ispravan izbor...i toliko sam u to uvjerena da bih umrla za to
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)

Zadnje uređivanje buddha-tree : 15.11.2014. at 17:58.
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 18:18   #708
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
znam da je moj izbor jedini ispravan izbor...i toliko sam u to uvjerena da bih umrla za to
Ja ne bih! Za uvjerenja ne, i da me netko testira sa nekim odeskom na pitanje života i smrti s guštom bi ga pojeo!

Ovaj post ti već bolje zvuče nego prošli, ljudima ne pomažeš kad ih šokiraš, nije da je potpuno neučinkovit pristup, ali mislim da sa postepenim prihvaćanjem možeš puno više postići, drugim riječima ne tako radikalnim pristupom..

U ostalom što ti imam govorit, kad već želiš "liječiti" druge, dovoljno ti je držati se ovoga što imaš u signaturi, s time ne možeš pogriješiti!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:41   #709
Ova buddha-tree je savršena
da su bar svi kao ona
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 19:57   #710
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Vidim iz tebe progovara velika ljubav....


Treba voljeti i one s drugačijim mišljenjem, i one koje mi ne razumijemo i koji nas ne razumiju, voljeti svoje neprijatelje i kad nam zlo čine....
Voliš li ti Šešeljevce?
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Imaš poprilično predatorski stav na suprotna mišljenja, a biljojedi to nemaju, tako da ako zagovaraš vegetarijanstvo kao stil, onda ga prihvati u potpunosti, a ne u mjeri kojoj tebi paše, možda samo tada shvatiš apsurdnost ekstremizma, koliko god bio ispunjen pozitivnim namjerama.
Ma kakav ekstremizam, cura emotivno reagira na brutalnu eksploataciju, ja se više bojim onih koji na to ne reagiraju, već hladnokrvno s guštom konzumiraju takve produkte.

Ovo je ekstremizam
The Sixth Extinction: An Unnatural History
https://www.goodreads.com/book/show/...om_choice=true

Quote:
SusFerox kaže: Pogledaj post
Znaš li ti što je mesojed?

Ili redefiniraš pojmove da zvuči, kajjaznam, "jače"?

SF
Za mene su mesojedi oni kojima je meso glavno jelo a sve ostalo začin.
I sam sam dobar dio života bio mesojed.
Nemam ništa protiv umjerene konzumacije kvalitetnog mesa, nit to smatram nezdravim.

Zadnje uređivanje Jolie Roger : 15.11.2014. at 20:30.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:25   #711
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
apsolutno to znam

razlog je što me se itekako tiče stav nekoga "i? life goes on" jer moramo širiti svoje saznanje i ljudima objasniti o čemu se radi. tek tada će usljediti promjena u svijet
Prije će usljediti šesto izumiranje
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
neznam kako ti....ali ja ne mogu sjediti prekriženih ruku dok si ostatak svijeta uništava tijelo hranom kojom njima nije priroda namjenila i dok milijarde životinja pate i mole za pomoć
Nemoj brinuti o ostatku svijeta, ne brinu ni oni o tebi, oni brinu samo o svojoj guzici.
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
ja govorim u ime onih koji ne mogu

Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
u sjeni sam živjela punih 10 godina kako vegetarijanac i nikad nisam ništa drugome rekla kad bih vidjela da jede meso...i to me uopće nije smetalo, mnogi ljudi nisu ni znali da ne jedem meso, to sam uspješno skrivala...zahvaljivala na ponuđenoj pizzi sa šunkom....ne hvala, maloprije sam se prežderala i ništa ne stane više u mene ( a ono gladna sam da krulji) samo da ne bi nekohga povrijedila i da se netko ne bi osjetio neugodno
Ne vole ljudi slušat o tome, ne žele preuzet odgovornst i priznat svoju ulogu, nemaju oni ništa s tim, oni su nevinašca a ti nisi normalna

Zadnje uređivanje Jolie Roger : 15.11.2014. at 20:32.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 21:34   #712
Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Voliš li ti Šešeljevce?
Svaki ekstremizam smatrim lošim, tako da, mislim da sam ti jasno odgovorio!
Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Ma kakav ekstremizam, cura emotivno reagira na brutalnu eksploataciju, ja se više bojim onih koji na to ne reagiraju, već hladnokrvno s guštom konzumiraju takve produkte.
Neki prihvaćaju činjenicu da poznajemo onaj svijet u kojem živimo!

Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Ovo je ekstremizam
The Sixth Extinction: An Unnatural History
https://www.goodreads.com/book/show/...om_choice=true
Zahvaljućuji "neprirodnom" imamo takvu svijest i takva saznanja, to je glavni razlog zašto smo se toliko izdigli od svih ostalih bića, a tko zna možda nam jednog dana budemo viruse, komete, koji su bačeni na našu egzistenciju gledali poput obična kamena bačenog na našu osobnost, na naš ponos!

Quote:
Jolie Roger kaže: Pogledaj post
Za mene su mesojedi oni kojima je meso glavno jelo a sve ostalo začin.
I sam sam dobar dio života bio mesojed.
Nemam ništa protiv umjerene konzumacije kvalitetnog mesa, nit to smatram nezdravim.
Masi današnjice je meso ili kruh baza, a voće i povrće služi kao kompromis da ih ovo prvo dvoje ne ubije tako brzo!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 10:58   #713
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Vidim iz tebe progovara velika ljubav....


Treba voljeti i one s drugačijim mišljenjem, i one koje mi ne razumijemo i koji nas ne razumiju, voljeti svoje neprijatelje i kad nam zlo čine....

Imaš poprilično predatorski stav na suprotna mišljenja, a biljojedi to nemaju, tako da ako zagovaraš vegetarijanstvo kao stil, onda ga prihvati u potpunosti, a ne u mjeri kojoj tebi paše, možda samo tada shvatiš apsurdnost ekstremizma, koliko god bio ispunjen pozitivnim namjerama.
thanks!!!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 07:58   #714
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Vidim iz tebe progovara velika ljubav....


Treba voljeti i one s drugačijim mišljenjem, i one koje mi ne razumijemo i koji nas ne razumiju, voljeti svoje neprijatelje i kad nam zlo čine....

Imaš poprilično predatorski stav na suprotna mišljenja, a biljojedi to nemaju, tako da ako zagovaraš vegetarijanstvo kao stil, onda ga prihvati u potpunosti, a ne u mjeri kojoj tebi paše, možda samo tada shvatiš apsurdnost ekstremizma, koliko god bio ispunjen pozitivnim namjerama.
Opet je tema otišla u krive vode ali kad ste već počeli o stavovima, otkud vam je ideja da biljojedi nemaju, naprimjer instinkt samoočuvanja? Slon je biljojed ali ne preporučujem nikome stati na put razbiješnjelom slonu.

I sam vegetarijanka, i prema životinjama i biljkama sam vrlo blaga, ali prema ljudima valjda i ja ponašam po tvom izrazu "predatorski" ako se osjećam ugroženom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:20   #715
Jednostavno je, treba se staviti u kožu žrtve, ali ne onako kako se to obično radi
nošenjem krzna i kožne jakne.

http://s30.postimg.org/e98z1z8z5/ges...te_300x214.jpg
Ja u ovome ne želim sudjelovati, ne podržavam mučenje i zloupotrebu sile.
To je bolesno i zlo.

http://animalpetitions.org/30597/ban...3810e-77556109

Zadnje uređivanje Jolie Roger : 17.11.2014. at 23:30.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 20:50   #716
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
i? life goes on


Mogu razumjeti da se ljudska rasa vjerojatno nikad neće odreći mesa u potpunosti, ali da se na ovakav način uzgajaju životinje zbog nečijeg obžderavanja, i da ima ljudi koje to ne dirne niti malo, mi je apsolutno neshvatljivo. Žalosno.
Roseia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 00:30   #717
Da su ljudi empatični i moralni ne bi ovaj planet pretvorili u mučilište i klaonicu.
Pa nema što neće prožderat, od mačke do kita, sve da zadovolje svoje okusne pupoljke,
znači ne da zadovolje potrebu za hranom, nema to veze s potrebom, to je izopačenost.
Pa kod nas su marširali zločinci pjevajući biće mesa klat ćemo...,
sigurno nisu bili vegetarijanci.
Jolie Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 00:43   #718
Nostradamus je vidio da cemo naci put kako da paradais/rajcice ce imati ukus mesa. Pa blizu je paradais po izgledu, isto crveni kao vecinom mesa, samo jos ukus nije isti ni slican. Neznam vise kad bi to bilo, mnogo drugo jos reko..bolje da se ne sjetim tocno..uff
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.