Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2012., 11:38   #81
Zelim staviti novce na stednju ali ne orociti jer ne znam kad ce mi zatrebati, mozda za mjesec, mozda za godinu. Mislila sam u hypo banku ali ni to nije sigurno, koja banka daje najvece kamate? Kakva je to visa stednja?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 16:33   #82
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
Zelim staviti novce na stednju ali ne orociti jer ne znam kad ce mi zatrebati, mozda za mjesec, mozda za godinu. Mislila sam u hypo banku ali ni to nije sigurno, koja banka daje najvece kamate? Kakva je to visa stednja?
A-vista štednja je štednja po viđenju, to je upravo ovo što ti želiš, staviti novce na štednju ali da ih u svakom trenu možeš dići...

trenutno najbolje uvjete daje

Volksbank - bfree račun, kamata 3,25% godišnje, promjenjiva, sredstva se prebacuju internet bankarstvom (digneš njihov token kod njih), besplatno održavanje računa, mjesečni obračun kamata

imala je i kreditna banka zg neku akciju 3,50 % godišnje ali ne vidim to više na njihovoj stranici, moguće da nemaju više...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:59   #83
Imam pitanje. Hipotetsko. Recimo da imam stednju i da mi je kamata na stednju negativna. Vrijedi li normalno konformna metoda?

Pa ako je kamata -3% bit ce (1 + EKS) = (1 - 0.03)?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Slo%C5...nformna_metoda
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:57   #84
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Hipotetsko. Recimo da imam stednju i da mi je kamata na stednju negativna. Vrijedi li normalno konformna metoda?

Pa ako je kamata -3% bit ce (1 + EKS) = (1 - 0.03)?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Slo%C5...nformna_metoda
Shvatio, bedasto je bilo pitanje.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.