Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 23:19   #221
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Brkate žene i ostali tvoji fetiši nisu interesantni nikome, devojčice.
...btw...Jel' pripisivanje osobnih fetisha drugima još jedan segment tog instant psihologija-tečaja koji prolaziš?
Kvragu Fratre pa nisu te ništ' naučili!
Dakle...moraš sebi prvo priznati da se ložiš na brkate žene i da to nije sramota, nakon toga prihvaćanje okoline (evo ja te potpuno razumijem: bradati muškarci su mi čisti fetish).....eee kad se to sve sredi "uzmi im telefone" i kreni u akciju.

Puno uspjeha ti želim!
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 23:23   #222
Quote:
Lilith_Magart kaže: Pogledaj post
Opet on u množini.
Molim Fratra za glasnogovornika foruma

Fratrić bi se opet igrao sa djevojčicom,krenuo je u psihološku dijagnostiku i Frojdovsku analizu.... samo je Fratrić i ovaj puta odbrao krivu taktiku, on bi ispipavao osobno i tražio udicu a nije vješt u ničemu

Uff ufff..."zločesta, nevoljena" djevojčica će se opet poigrati s Fratrom ko' mačka sa komadom mesa.
Počnimo od drugog dela. Ne pričah o tebi, već generalno uopšteni primer nesrećnih devojčica, upotrebio sam množinu kao što se da zamijetiti, kojih ima svuda. No, ako se ti tu prepoznaješ ja tu stvarno ništa ne mogu. A sad ovo drugo. Sumnjam da su ljudi ovde bolesni pa da se pale na gadosti. U tom smislu mislim da govorim u ime većine. Što mi daje uvod u tematiku preispitivanja naših unutrašnjih sadržaja. Novi Aeon otvara mogućnost da preispitamo naše najskrivenije motive i uzroke. Čovek Novog Aeona je psiho-fizički integrisana osoba. Boleštine uma se u procesu samorazvoja neutrališu i i onda je osoba jednostavno jača i integrisanija.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 23:32   #223
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Počnimo od drugog dela. Ne pričah o tebi, već generalno uopšteni primer nesrećnih devojčica, upotrebio sam množinu kao što se da zamijetiti, kojih ima svuda. No, ako se ti tu prepoznaješ ja tu stvarno ništa ne mogu.
osim što sam jedina "djevojčica" sa kojom trenutno komuniciraš. sve ostalo su brkate tete
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
A sad ovo drugo. Sumnjam da su ljudi ovde bolesni pa da se pale na gadosti. U tom smislu mislim da govorim u ime većine.
No...no...no...Rekla sam: prihvatiti Fratre svoje devijantne sklonosti a nemoj se skrivati iza mi/većina/ljudi....ups zaboravih da ti ne znaš drugačije i da je u tvom sistemu jedino tradicionalno i kolektivno vrijedno
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Što mi daje uvod u tematiku preispitivanja naših unutrašnjih sadržaja. Novi Aeon otvara mogućnost da preispitamo naše najskrivenije motive i uzroke. Čovek Novog Aeona je psiho-fizički integrisana osoba. Boleštine uma se u procesu samorazvoja neutrališu i i onda je osoba jednostavno jača i integrisanija.
:ziiiiijeeeeeeeeeevvvvvv:
__________________
Lilith_Magart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 09:39   #224
Quote:
LJUBAWOLJA kaže: Pogledaj post
Telema!
Žao mi je što ću morati da te razočaram, ali mene je đavo-vođa već odavno uzeo pod svoje. Ali ako se zaista potrudiš, možda možeš da mi spasiš dušu; možda da uplatiš nedjeljne mise u moje ime? Čuo sam da su izuzetno učinkovite; molim te da mi pružiš ruku spasenja i milosti, izvuci me iz ovog pakla u kojem moram misliti svojom glavom, raditi svojim rukama i ići na svojim nogama;molim te, preklinjem te, molim te - spasitelju spašavaj!
Agape!
Nije te uzeo,još se ona mrvica božanskog u tebi batrga,koprca,opire telemitskom samouništavanju.Ja kao iskusni dijagnostičar duhovnih devijacija to mogu da potvrdim.
I posle kažu da mi nismo nebeski narod.Serbsko-croatski jezik je idealan za dublje tumačenje , potvrđivanje ili raskrinkavanja raznih pojava,učenja,imena itd.
Tako da ovde imamo telemitsko učenje.Ili ti učenje koje se zasniva na fikciji,izmišljotini,mitu, a namenjeno je osobama sa "izrazitim intuicijsko-kognitivnim sposobnostima".Odomaćeni naziv za te osobe koje krasi "individualističko-intelektualno-kritičko" razmišljanje je tele.

Vidim da me tu nešto preklinješ, moliš , mogu samo da ti kažem da si pogrešio mesto za to.Nemoli se na forumu ,nego u crkvi
Ja znam da ja ovde mnogima delujem kao svetac koji hoda ,ali nemoj od mene tražiti da te spasim,ja to nemogu,mogu samo da ti prepišem lek,da ti udarim dijagnozu,a za realizaciju samog spasenja ćeš morati sam da se probudiš,pardon, potrudiš

Telema !
Dejjan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.