Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2012., 11:49   #81
Imam pitanje. Meni po evo stoti put u malo više od pola godine stalno doktori dijagnosticiraju upalu stidnice i rodnice, navodno od kandide. Simptomi su crvenilo, svrbež, a na nekim dijelovima imam i razderanu sluznicu. Peče ko sam vrag. Jel bi mi silverex spray ili sapun pomogao? (barem što se tiče vanjske sluznice) ima netko iskustva u primjeni za ginekološke probleme? Probala sam već sve znane i ne znane kremice, vaginalete....s ničim se ne povlači
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 12:00   #82
Quote:
frogi kaže: Pogledaj post
mene isto zanima gdje se u Zagrebu može kupiti silverex sapun?
Evo ti link: http://www.silverex.hr/mapa-apoteka-ljekarni
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 19:09   #83
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Meni po evo stoti put u malo više od pola godine stalno doktori dijagnosticiraju upalu stidnice i rodnice, navodno od kandide. Simptomi su crvenilo, svrbež, a na nekim dijelovima imam i razderanu sluznicu. Peče ko sam vrag. Jel bi mi silverex spray ili sapun pomogao? (barem što se tiče vanjske sluznice) ima netko iskustva u primjeni za ginekološke probleme? Probala sam već sve znane i ne znane kremice, vaginalete....s ničim se ne povlači
ovaj odgovor ne spada na ovu temu, ali probaj još s ovim vaginaletama i jogurtom oralno ako već nisi. Kada mi u trudnoći ništa nije uspijevalo riješiti ureaplasmu ovo je jedino upalilo, a i sad već 4 godine kasnije nisam imala još niti jednom nikakvu upalu iako sam im bila sklona kao i ti. Naravno, pamučni veš i nikakvi sapuni su obavezna pomoć u liječenju
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 12:48   #84
Elly, probala sam i te acidosalus vaginalete, ništa mi nisu pomogle. Više se ne usudim eksperimntirati. Pila sam i acidosalus jogurt sa probiotičkim bakterijama. Nema što nisam probala. Čitam da zapravo srebro dobro djeluje protiv bakterija, protiv gljiva baš i ne. Tako da očito silvere nije za mene.
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 20:47   #85
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Elly, probala sam i te acidosalus vaginalete, ništa mi nisu pomogle. Više se ne usudim eksperimntirati. Pila sam i acidosalus jogurt sa probiotičkim bakterijama. Nema što nisam probala. Čitam da zapravo srebro dobro djeluje protiv bakterija, protiv gljiva baš i ne. Tako da očito silvere nije za mene.
žao mi je, ali nadam se da ćeš uskoro naći čudotvorni lijek
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:51   #86
Koga zanima, danas sam kupila sam na jednoj od stranica s popustima i kuponima Silverex tuš, s 50% popusta ispada 359kn. Ima i sprej na popustu za 183 kn.
__________________
u la la...

Zadnje uređivanje miems : 05.07.2012. at 15:09.
miems is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 16:08   #87
našla! puno hvala
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 21:52   #88
Quote:
miems kaže: Pogledaj post
Koga zanima, danas sam kupila sam na jednoj od stranica s popustima i kuponima Silverex tuš, s 50% popusta ispada 359kn. Ima i sprej na popustu za 183 kn.
Može link? Ja ne mogu naći tu ponudu
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 19:55   #89
Quote:
miems kaže: Pogledaj post
Koga zanima, danas sam kupila sam na jednoj od stranica s popustima i kuponima Silverex tuš, s 50% popusta ispada 359kn. Ima i sprej na popustu za 183 kn.
Ali to nije Silverex tuš već BP Silver koji prodaje neka slovenska firma. I ja sam mislila da je pravi jer su stavili Silverex fotku, a onda ju brzo promijenili.
__________________
Ljubav je slijepa. Zato si pomaže opipavanjem.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 22:33   #90
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Meni po evo stoti put u malo više od pola godine stalno doktori dijagnosticiraju upalu stidnice i rodnice, navodno od kandide. Simptomi su crvenilo, svrbež, a na nekim dijelovima imam i razderanu sluznicu. Peče ko sam vrag. Jel bi mi silverex spray ili sapun pomogao? (barem što se tiče vanjske sluznice) ima netko iskustva u primjeni za ginekološke probleme? Probala sam već sve znane i ne znane kremice, vaginalete....s ničim se ne povlači
koloidno srebro (srebrna voda) ... kupi iz provjerenog izvora i direktno na mjesto problema, dodato uz pijenje iste ......
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 21:28   #91
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
koloidno srebro (srebrna voda) ... kupi iz provjerenog izvora i direktno na mjesto problema, dodato uz pijenje iste ......
Hvala na savjetu, al ja bi htjela čuti neku forumašicu kojoj je to srebro stvarno pomoglo, a imala je probleme slične mojima.
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 16:50   #92
Probao sapun, koji je kostao 50 kuna, samo jedno lice oprao s njim i bilo puno nekih suhih lisajeva. Jedva se rijesih toga. Lice mi se oporavilo, dugo mu je trebalo, vrag mi nije dao mira pa sam opet lice oprao tim sapunom i stvar se ponovila, tako je mojih 50 kuna expresno zavrsilo u smecu.
ja samo ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 19:37   #93
pozdrav! i ja sam koristila sapun od srebra i dobila lišajeve tak da sam ga bacila.vidjela sam da je proizvod iz Koreje odmah mi je bilo zlo.ali sam pila ionsko srebro i puno mi je pomoglo.pogotovo kod gljivica.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 10:49   #94
Ja sam kupila Silverex sapun 2X (znači par mjeseci korištenja) za prišteve i nije mi pomogao. Dogodio mi se isti slučaj kao sa sredstvima za peeling-koža se previše očistila i bila je preranjiva za vanjske uvjete. Rezultat=još više prištića. Na leđima mi je poboljšao situaciju, ali neznatno.

Mislila sam kupiti silverex sprej, ali ovo mi je poljuljalo povjerenje. Kolegica s posla koristi silverex SPREJ i kaže da joj je pomogao. Mislim da je sve to individualno.
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:56   #95
Ja sam imao duboku ranu nakon operacije na nozi koja nije htjela zarasti nekoliko mjeseci, pa sam otišao na kontrolu u drugu bolnicu i tamo na prvom pregledu dobio obloge od ionskog srebra. Već nakon prvog tjedna se vidjelo drastično poboljšanje na rani koja je dugo samo stagnirala bez ikakve namjere da krene nabolje. Kaj se tiče rana i drugih problema sa kožom, pogotovo onih vezanih za mikroorganizme, ionsko srebro dokazano pomaže u bezbroj slučajeva i nije strano konvencionalnoj medicini. Samo se treba pripaziti na dobar izvor od kojeg se nabavlja "srebrna otopina", adekvatno je zbrinjavati i koristiti prema uputama, bez dodatka elemenata s kojim ono može stvarati spojeve koji neutraliziraju njeno djelovanje ili u krajnjem slučaju imati štetno djelovanje. I naravno, u ničem ne treba pretjerivati.
Spominje se i puno drugih terapija vezanih za druge probleme i bolesti, ali u to neću ulaziti jer ne mogu o njima govoriti iz prve ruke.

Za sve ostalo postoji Google.
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe!"
Za europskim stolom
Angel_of_Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 16:15   #96
Ljudi moji trebam hitnu pomoc!!

Danas sam dobila Roaccutane, NO zadnjih tjedan dana koristila sam najmanju koncentraciju IONSKOG SREBRA (za akne) što i je donekle pomoglo mom stanju lica. To sam koristila u vanjskoj upotrebi, špricanjem ujutro i navečer. Pa me zanima da li ja smijem sada koristiti Roaccutane ali da naravno prestanem s ionskim srebrom?

Hvala vam i pliiiz neka mi odgovori netko tko stvarno zna
Ooma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2013., 12:25   #97
Quote:
Ooma kaže: Pogledaj post
Ljudi moji trebam hitnu pomoc!!

Danas sam dobila Roaccutane, NO zadnjih tjedan dana koristila sam najmanju koncentraciju IONSKOG SREBRA (za akne) što i je donekle pomoglo mom stanju lica. To sam koristila u vanjskoj upotrebi, špricanjem ujutro i navečer. Pa me zanima da li ja smijem sada koristiti Roaccutane ali da naravno prestanem s ionskim srebrom?

Hvala vam i pliiiz neka mi odgovori netko tko stvarno zna
Pa ako ne dobiješ ovdje odgovor, nazovi neku ljekarnu ili odi u najbližu, sigurno će te znati savjetovati
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 11:13   #98
ja sam koristila sliverex sprej za lice ugl prije menge kad bi mi se ten pokvario ali nisam primjetila da mi je nešto ubrzavao proces nestajanja prištića. špricala sam s njim više puta dnevno i ranu koju sam imala na nozi. trajalo je 100 godina, dok nije zacijelila sama. dakle, u mom slučaju to srebro baš i ne pomaže. stoji mi doma i ne znam šta ću s njim iskreno. fora je za ohladit se po vrućinama, al u tom slučaju je bolji i jeftiniji izbor termalna voda
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 20:12   #99
Silvrex sapun

Ljetos su mi se počeli javljati prištići,malo njih i odlučila sam si kupiti Silvrex sapun i to je bila moja najgora moguća odluka ikad!Svaki dan mi su se javljala 2-3 ili više novih prištića,je da je sapun isušivao ove stare,ali mi je lice bilo užasno.Taj je period trajao dobrih 4-5 mjeseci i bila sam užasna,grozna,nema gdje nisam imala prištiće,čelo je pak bilo najgore..Sapun mi je trajao ta 4 mjeseca i onda sam odlučila uzeti La roche posay gel za umivanje i Effaclar duo..danas je moje lice odlično,ne prepoznatljivo!Inače nisam imala problema s prištićima nikad,ali ovo ljeto malo ih je se javilo i taj sapun mi je još više pogoršao lice tako da dobro pazite što stavljate na lice.Ne bih više ništa,ama baš ništa uzela od njih zbog straha od ponovnog masakra mog lica.To je moje neugodno iskustvo,ne mora značiti da će tako i vama biti..Ja ne bih,hvala,više nikad išta od njih.Lijep pozdrav svima.
zeljkamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 08:18   #100
svi ti tusevi i sapuni su cista prevara! tvrdim jer znam kako se radi srebrna voda (postupak koji traje satima), i prema tome stvari poput tuseva i slicno ne mogu funkcionirati. treba koristiti srebrnu vodu i ne izmisljati bijesne gliste.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.