Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 21:34   #61
Nije niti jedna od tih,karta je bila nekako mračnija,mističnija,a zemlja je bila na pol karte i bila je kao neka granica između dobra i zla,recimo to tako.Svejedno hvala ti,tražiti ću po špilovima.
Slatki is offline  
Old 21.02.2010., 23:41   #62
Quote:
GabrijelSimba kaže: Pogledaj post
Onaj ko želi odg od mene neka naglasi ili pošalje pp
Dakle sve je u redu,nema mjesta za brigu
kaj da?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...2&postcount=40
StebPySteb is offline  
Old 21.02.2010., 23:59   #63
Imam odgovor na tvoje pitanje al nemogu ti poslat privatnu poruku,provjeri molim inbox,hvala
GabrijelSimba is offline  
Old 22.02.2010., 00:55   #64
gabrijel simba imam jedno pitance za tebe,pa molimodgovor,ja sam jarac, on strijelac 12.12.1965. znima me naš daljnji odnos kuda vodi, prijateljstvo ili prerasta u vezu? hvala!
megane is offline  
Old 22.02.2010., 08:48   #65
Pohvala

Quote:
GabrijelSimba kaže: Pogledaj post
Moderatori su spojili moju i Herinu temu ovdje u jednu,tako da onaj ko želi može naglasit kome postavlja pitanje i od njega če dobit odgovor
Nije bilo do mene i Here nego do moderatora
Znači nema problema sa moje strane,onaj tko traži odgovor od Here ja se neću miješat
Onaj ko želi odg od mene neka naglasi ili pošalje pp
Dakle sve je u redu,nema mjesta za brigu


Moram priznat da ste dobro proćitali moju situaciju i prošlost. A ako bude tako kako ste opisali
Exper is offline  
Old 23.02.2010., 12:45   #66
Quote:
GabrijelSimba kaže: Pogledaj post
Imam odgovor na tvoje pitanje al nemogu ti poslat privatnu poruku,provjeri molim inbox,hvala
joj, ja se nadam da sam sad sredila; ako jos ima problema, nije bed ni da napisete ovdje na thread
StebPySteb is offline  
Old 23.02.2010., 19:41   #67
Hera, hvala na opsežnom odgovoru na pp. Pozdrav.
nensikeksi is offline  
Old 23.02.2010., 19:48   #68
Bok,

jel bi mi netko mogao otvorit karte, malo mi je hitna situacija
Mozete i javno

Dakle, decko me nogirao zbog druge cure, pod skroz glupim okolnostima, a ja ga želim natrag,
ima li nade za nas još ili je skroz gotovo i ta cura je njemu the one?

Joj, pomozite
love.sucks.ass is offline  
Old 23.02.2010., 19:55   #69
može i meni netko reći dali je u skoroj budućnosti kakva ozbiljnija veza na pomolu ili bilo što,što bi ma doista razveselilo,jer sam u komi...
horoskop-vaga
nizkk is offline  
Old 23.02.2010., 21:48   #70
bok Gabrijel, poslala sam ti pitanje u pp pa kad uhvatiš vremena molim te pogledaj,hvala1
xoyogo is offline  
Old 24.02.2010., 02:55   #71
pozzz,,mozel meni ko sta ovdje pogledat,,,ja imam lenormand karte,,al nisam bas dobra u tome,,,,,pa ako ko baci pogled...hajd mogli bi mi pogledat ljubav ja-(12.11.1989-skorpija),on-8.10.1990..da li cemo obnovit vezu,,,i dal uskoro ,hajd budite fini i prema meni pa mi odgovorite,,pozzz,,graciac
azraa89 is offline  
Old 24.02.2010., 12:01   #72
ZA DOREE

Pozdrav,vidim kroz prošlost razočaranja,i to velika,netko vam je slomio srce definitivno i to nedavno pošto mi se otvara u karti sadašnjosti.Također kroz nekih 6 mjeseci čete se još uvijek osjećat tužno i usamljeno.Također vidim da ćete se više posvetit poslu nego emocijama no kroz to bi mogli upoznat jednog muškaraca,gdje bi moglo nešto biti,ali moram priznat da nevidim doslovno vezu jer kao da ćete biti dosta u strahu i grču upravo zbog slomljenog srca trenutno i tog iskustva kao da ćete puhat i na hladno.Kažem zaista vam se u slijedećim mjesecima ne otvara nikakva veza nego više kao izlazak iz trenutne loše emotivne situacije,zapravo vam srce treba zacijeliti i morate sami sa sobom rašćistit sa prošloću da bi netko novi mogao ući u vaš život

Evo nadam se da se neljutiš što sam ovdje napisao jer imaš pun inbox
GabrijelSimba is offline  
Old 24.02.2010., 14:05   #73
ma nema problemahvala ti

teško se odvajam od poruka

da, istina povrijeđena sam ,nadala sam se možda nekoj toj vezi s njim ili upoznavanju nekog novog
ah šta ću,bit će bolje neka se ja emotivno se oporavim
Dorée is offline  
Old 25.02.2010., 18:38   #74
može meni neko na PM ljubav...škorpion po horoskopu
Lordi fan is offline  
Old 25.02.2010., 22:38   #75
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
moje iskustvo je pokazalo da način miješanja karata/korištenje softwera ne igra ulogu toliko koliko osjećaj, koncentracija, fokus, atmosfera i ono nešto prilikom postavljanja pitanja.
Naravno, individualno je, isto kao i npr. odabir špila.
Predložila sam korištenje sajta radi eventualnog stavljanja sličica karata ovdje.
Na linku je velik broj špilova , pa bi bilo interesantno uz interpretaciju staviti onaj kojeg koristiš?


odličan post i link.

ja bacam neke jednostavnie karte, ali uopće mi se eto nie teško snaći s tarotom ovim, i mogu reći iz ovog i jednog prijašnjeg iskustva da uopće nema razlike jel virtualno il uživo bačeno.

ako vam nitko ne odgovori tu, sami na temelju ovog linka i karata koe dobijete u google ime karte + card i možete i sami.
pokušajte.
uz ovo što je mandragora rekla - osjećaj, koncentracija, fokus, atmosfera i ono nešto prilikom postavljanja pitanja.
malizia is offline  
Old 25.02.2010., 22:49   #76
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post


odličan post i link.

ja bacam neke jednostavnie karte, ali uopće mi se eto nie teško snaći s tarotom ovim, i mogu reći iz ovog i jednog prijašnjeg iskustva da uopće nema razlike jel virtualno il uživo bačeno.

ako vam nitko ne odgovori tu, sami na temelju ovog linka i karata koe dobijete u google ime karte + card i možete i sami.
pokušajte.
uz ovo što je mandragora rekla - osjećaj, koncentracija, fokus, atmosfera i ono nešto prilikom postavljanja pitanja.
Hm,link je koristan za zabavu i čisto da se osjeti mogučnost tarota,al nije to baš tako jednostavno....tarot je puno ozbiljnija tema od virtualnog bacanja i tumačenja karata kroz google
GabrijelSimba is offline  
Old 25.02.2010., 23:25   #77
Quote:
GabrijelSimba kaže: Pogledaj post
Hm,link je koristan za zabavu i čisto da se osjeti mogučnost tarota,al nije to baš tako jednostavno....tarot je puno ozbiljnija tema od virtualnog bacanja i tumačenja karata kroz google
hm, slažem se. ali, kao što rekoh, dala sam prijedlog kako bi ovaj topic postao i vizualno interesantan.

Primjećujem nekakav brzinski konzumeristički odnos prema tarotu..a ipak je potrebna neka pažnja, neki ritual, bez obzira što smo online!!!


Uvjerena sam da će rezultati tarot analize biti puno točniji ako oni koji traže savjet dođu sa vlastitim kartama - dakle da konzultiraju neki online servis/software i zaljepe tri sličice ovdje!!!(i usput napišu značenje mjesta sličica!!)

Mišljenja sam da je to nekakav minimum kojeg bi "struka" tarotista trebala zadržati.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 26.02.2010., 19:55   #78
zanima me postoji li mogućnost ostvarivanja veze između mene(djevice) i jedne ribe
Madmozel is offline  
Old 26.02.2010., 21:35   #79
bacih ti karte..ja se ne bavim tarotom nego duhovnim kartama, dakle nešto blaže...
i ..jel on jako sramežjiv možda? tako mi ispada.....da je to otežavajuć razlog započinjanja veze, a vrlo moguće i kasnijeg prekida, ali privlačnost je obostrana, kao i pozitivnost kou bi iskustvo eto imalo.
ti bi trebala to doživjeti ležerno i radosno i tako ga ohrabriti, te poslije biti spremna na kompromise, otvarati ga ali ne nasrtljivo.
jel ima smisla?
malizia is offline  
Old 26.02.2010., 21:56   #80
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
bacih ti karte..ja se ne bavim tarotom nego duhovnim kartama, dakle nešto blaže...
i ..jel on jako sramežjiv možda? tako mi ispada.....da je to otežavajuć razlog započinjanja veze, a vrlo moguće i kasnijeg prekida, ali privlačnost je obostrana, kao i pozitivnost kou bi iskustvo eto imalo.
ti bi trebala to doživjeti ležerno i radosno i tako ga ohrabriti, te poslije biti spremna na kompromise, otvarati ga ali ne nasrtljivo.
jel ima smisla?


da sramežljiv je na neki način,rekla bi zbog možda prijašnjega razočarenja
da mislim da sve to što si rekla ima smisla ,hvala
__________________
●Ne zovi me da se vratim, lutalicu zvezdu pratim•
Madmozel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.