Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2011., 16:56   #21
Je, mogli bi se dogovoriti, brijem da je vrag na odmoru sad, pokušaj nazvat tajnicu.
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 16:57   #22
Quote:
nickmiau kaže: Pogledaj post
na četverostrukom križanju ceste, u sredini u nekoj kutijici, najčešće metalnoj stavljaš svoju sliku i komadić nečeg tvojeg, nešto zazivaš bla bla i onda kao dođe vrag pa se dogovorite za kavu jedan dan etc.

šalim se. poslije ovog "nešto zazivaš bla bla" ne znam što ide, ali pretpostavlja se da vrag preuzme nečiji oblik, nešto takvo.
Aha, ovako nekako

http://www.youtube.com/watch?v=uqYqmKnledo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 16:57   #23
Quote:
dami ti broj mob od gospodina Vraga
standarni 666
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 16:57   #24
@baphomet
da, od tog je sve poteklo
__________________
Once you've looked into the darkness I think you carry it with you for the rest of your life.
nickmiau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:00   #25
baš niste fer htjela sam prodat dušu, meni ionako ne treba, neposlušna je...
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:01   #26
hehe ovako se zaziva vrag na balkanski način http://www.youtube.com/watch?v=FsgCb_vDtPY
__________________
House: "Lies are like children: they're hard work, but it's worth it because the future depends on them."
Mr.Stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:05   #27
jebote ovo je prvi put da me prizivaju u komunizmu
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:06   #28
Ma film je zakon, pogotovo 3 dio on se po meni isplati gledati
__________________
House: "Lies are like children: they're hard work, but it's worth it because the future depends on them."
Mr.Stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:08   #29
Quote:
Dijaa kaže: Pogledaj post
baš niste fer htjela sam prodat dušu, meni ionako ne treba, neposlušna je...
Stani u red.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:09   #30
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Stani u red.
možda sam je već i prodala, a da tog nisam svjesna.
možda mi ju je ukrao
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 17:52   #31
A je li ima kakav cjenik ili po slobodnoj pogodbi? Aukcija? Happy hour?....
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 11:58   #32
Daj prestanite chatat.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 22:57   #33
Ok, onda bum ozbiljno.

Pa ovako, poprilično sam siguran da nije na čovjeku da odlučuje želi li prodati dušu ili ne već je na Vragu da sam izabere koju dušu želi. Nije čovjek onaj koji bira već Vrag.

Kad sam već krenuo sa Supernaturalom ( najbolja serija ikada) onda ću i ovdje povući paralelu sa jednim savršenim filmom punim okultnih poruka : Deveta Vrata.

Ovdje je odlično opisana teorija koju i ja zastupam. Uzalud ti intelekt, znanje, rituali i isprazno trabunjanje pod crnim kapuljačama ako nisi izabran osobno od samog Vraga.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 23:38   #34
zato i pitam kako izgleda to jer sam imala jednu situaciju u životu, dan danas mi je enigma šta je to bilo, a nešto je bilo osjetila sam, i dan danas osjećam 'beneficije'. malo mi je glupo pisat o tome ovako na forumu, pa ako se neko kuži u te stvari neka mi se javi na pm. i ne zajebajem se tenkju

Zadnje uređivanje Dijaa : 25.07.2011. at 23:50.
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 02:26   #35
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ok, onda bum ozbiljno.

Pa ovako, poprilično sam siguran da nije na čovjeku da odlučuje želi li prodati dušu ili ne već je na Vragu da sam izabere koju dušu želi. Nije čovjek onaj koji bira već Vrag.

Kad sam već krenuo sa Supernaturalom ( najbolja serija ikada) onda ću i ovdje povući paralelu sa jednim savršenim filmom punim okultnih poruka : Deveta Vrata.

Ovdje je odlično opisana teorija koju i ja zastupam. Uzalud ti intelekt, znanje, rituali i isprazno trabunjanje pod crnim kapuljačama ako nisi izabran osobno od samog Vraga.
Želiš reči da pojedinci nemaju izbora tj da nemaju svoju volju jer im je to suđeno?
JustOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 05:28   #36
Quote:
JustOne kaže: Pogledaj post
Želiš reči da pojedinci nemaju izbora tj da nemaju svoju volju jer im je to suđeno?
aee to i mene zanima. ako je tako onda smo ništa drugo nego lutke na koncu.
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 08:13   #37
Quote:
JustOne kaže: Pogledaj post
Želiš reči da pojedinci nemaju izbora tj da nemaju svoju volju jer im je to suđeno?
Pa ne baš.

Npr. ne možeš reći da je kronični pušač dobio rak pluća jer mu je suđeno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 15:16   #38
cek pa DIjo aj napisi sto ti je bilo...ionako je tema frik....pa reci...
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:04   #39
Pozdrav...odnosno Salve

da bi se pitanje prodaje duše moglo ispravno raščlaniti, smatram da je prvo potrebno istinski uvidjeti da li mi posjedujemo ono što želimo prodati. Dakle, da li duša uopće postoji? Nakon toga, ukoliko zaključimo da postoji, postavlja se pitanje da li mi uopće posjedujemo dušu ( u smisli vlasništva-tko je vlasnik duše? Bog? Vrag? Mi sami?). Nadalje, ukoliko zaključimo da smo mi ti koji imamo neposredno vlasništvo nad dušom (nekretnina ili pokretnina ), postavlja se pitanje što je to Vrag uopće, što podrazumijevamo pod tim pojmom. Da li ćemo uzeti vraga pod svojim osnovnim značenjem, kao neprijatelj (s obzirom da je riječ "vrag" drevni slavenski izraz upravo za neprijatelja, zbog čega je kasnije i preuzet u kršćanstvo) ili ćemo ga uzeti u smislu Sotone (kojeg opet možemo raščlaniti na isključivo kršćansko/islamsko božanstvo Sotonu/Šejtana, kao suprotnost Bogu Jahvi odnosno Alahu; ili ćemo uzeti židovsko objašnjenje da se radi samo o još jednom anđelu, a čije ime zapravo dolazi od staroegipatskog božanstva kaosa Seta). Pretpostavljam da bi ga najradije zamislili onako kako ga zamišlja crkva, međutim i tu imamo različite stavove i poglede tko i što je zapravo Vrag. Stoga bih molio malo više informacija o navedenom, a kao savjet za efikasnu prodaju duše Vragu preporučam pročitati "Satanic Bible" Antona Szandora LaVeya, poglavlje Hell, the Devil, and How to Sell Your Soul‎.
Lijep pozdrav i mnogo uspjeha!
hexenkind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 14:06   #40
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ok, onda bum ozbiljno.

Pa ovako, poprilično sam siguran da nije na čovjeku da odlučuje želi li prodati dušu ili ne već je na Vragu da sam izabere koju dušu želi. Nije čovjek onaj koji bira već Vrag.

Kad sam već krenuo sa Supernaturalom ( najbolja serija ikada) onda ću i ovdje povući paralelu sa jednim savršenim filmom punim okultnih poruka : Deveta Vrata.

Ovdje je odlično opisana teorija koju i ja zastupam. Uzalud ti intelekt, znanje, rituali i isprazno trabunjanje pod crnim kapuljačama ako nisi izabran osobno od samog Vraga.
Jesi ti izabran ili još čekaš nekakav poziv?
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.